Mirtį nešantis video

Pradėjo RoxiO, sausio 29, 2012, 21:19:20

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

RoxiO


YouTube svetainėje yra keistas video pavadinimu Mereana mordegard glesgorv. Apie šį video sklinda daugybė keistų ir šiurpių pasakojimų… Vaizdelyje stovi žmogus raudoname fone ir žiūri į tave. Likus porai sekundžių jis keistai nusišypso. Dabartinis video esantis youtube.com svetainėje yra tik dalis tikrojo vaizdo.

Jis trunka tik 20 sekundžių. Tikrasis video trunka 2 minutes. Tačiau jis buvo pašalintas YouTube administracijos ir pakeistas trumpesniu po to kai 153 žmonės peržiūrėję vaizdelį išsipjovė sau akis ir atsiuntė jas į "YouTube" pagrindinį biurą San Bruno. Internete taip pat sklinda kalbos, kad daug žmonių nusižudė peržiūrėję originalų vaizdelį. Ir ant jų kūno atsirado keisti ženklai kurių iššifruoti nepavyko. Žmogaus esančio klipe tapatybės nustatyti nepavyko. IP adresas iš kurio buvo įkeltas video pasirodo, kad net neegzistuoja. Šį mistinį vaizdelį supa daugybė neatsakytu klausimų…

Paieškojus internete šio video pavyko surasti ir originalų variantą. Keista tačiau pati YouTube jo nerodo paieškoje. Žiūrėdami įjunkite garsą.

Trumpasis video: 20s

Originalus video 2:36 min


Benamis

Aj, tu apie si video ;D Zinau ji, jau ir anomalija skelbe kazkada :)

Beje, internautai net surado atvaizda, kuris buvo panaudotas:


RoxiO

Jo, žinau šitą atvaizdą irgi mačiau kažkur internete :D

Crimso

Citata iš: RoxiO  sausio 29, 2012, 21:19:20
po to kai 153 žmonės peržiūrėję vaizdelį išsipjovė sau akis ir atsiuntė jas į "YouTube" pagrindinį biurą San Bruno.


Aha pirma išsipjauni sau akis ir tada jas "stebuklingai" nusiunti į youtube biurą. Mano nuomone čia gryniausi paistalai ir eilinis pokštas.

Hekate

Na manau nekeista, kad ''YouTube'' nerodo šio video jeigu jau žmonės akis siuntinėja  :o. Jau koks velniūkštis internete landžioje ir žmones kankina  :D

RoxiO

Citata iš: Hekate  kovo 13, 2012, 21:31:57
Na manau nekeista, kad ''YouTube'' nerodo šio video jeigu jau žmonės akis siuntinėja  :o. Jau koks velniūkštis internete landžioje ir žmones kankina  :D

Jei nepastebėjai, abu video (tiek trumpasis, tiek ilgasis) yra ištraukti iš youtube. :D

indigo

Na taip galbut taip tik pokstas taciau pazengusiu noreciau paklausti ka jie jaucia kaip mato si paveiksleli?

tomas.pz.7

nezinau, kazkaip i visus tokius dalykus skeptiskai ziuredavau, bet sio neisdrisau paziureti net nzn kodel :/

nereikalinga

Įdomu kaip būtų buve,jei būtų kitaip.Pavyzdžiui šitas video,tik po juo būtų parašyta,kad jį pažiūrėjus,tapsi laimingesnis.Tuo įtikėtų gal,ir taip būtų.O vat štai toks,ir jo aprašymas silpnų nervų žmonėms sukeltų paniką,ir gal ištikro ,kad ir tiems vienetams būtent taip ir nutiko,kaip savižudybė.Ir ištikrūjų kodėl patiki žmonės daugiau į blogį nei į gerį,gal dėl to,kad dažniau geris neišsipildo.
Kitaip pagalvojus,jei jie akis išsibadė,tai kaip matė toliau,ir išsiuntė savo šiurpų veidą su išbadytom akim? Keista.
Nežiūrėjau ir nežiūrėsiu ir aš :) bijau taip pat.

minde1990

Norejau paklausti. Si video su siuo zmogumi, kuris ziuri i tave, kas nors yra perziurejas ?  :-\

Benamis

O kaip tau atrodo?

minde1990

Man atrodo jog neperziurejo :) o kazkodel manau, jog tu perziurejai.

As nedristu perziureti. Nes ir taip gyvenime ne daug turiu tos sekmes, tai dar atsitiks man tai pat, nors as psichologiskai ir esu per daug stiprus.

la.benas

Aš peržiūrėjau, ir net dar pora panašių. Kol kas vis dar sveikas...

minde1990

bet va, kazkas tokio yra, kiti nesiryzta perziureti. Arba gal kiti per daug prisiziureja "Skambutis" filmo arba tikrai zmoniskai nedrista

Raganius

Šis vaizdo įrašas gali paveikti silpnos valios žmones.

Aukštyn