Ar verta pasitikėti švytuokle

Pradėjo Vytautas, gegužės 29, 2013, 08:38:16

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.



TinSoldier, gal taip, tik dar švytuoklė po vienu iš pirštų ;D

Vytautas

Citata iš: Šešėlis  gegužės 29, 2013, 14:05:40
TinSoldier, gal taip, tik dar švytuoklė po vienu iš pirštų ;D

Panašiai tik ne pirštai į galvą sukišti o nykštys su šalia esančiu pirštu priglausti ir alkūnė stovi ant tvirto pagrindo.  :)

paragraf 78

O stuburas manai nedaro jokių judesių? Neįmanoma laikyti švytuoklės taip, kad organizmas negalėtų daryti mikro judesių.

Vytautas

#18
gegužės 29, 2013, 14:54:52 Redagavimas: gegužės 29, 2013, 15:31:58 by Vytautas
Citata iš: paragraf 78  gegužės 29, 2013, 14:14:42
O stuburas manai nedaro jokių judesių? Neįmanoma laikyti švytuoklės taip, kad organizmas negalėtų daryti mikro judesių.

Bet tokiu atveju judesiai bus stichiški. Nebus jokio kryptingumo. Organizmo iš tos sistemos negalima išmesti. Jis veikia kaip kažkoks rezonatorius. Kai turėjau problemų teko matyti iš viso nerealių švytuoklės svyravimų. Net nedera su fizika. Švytuoklė svyruoja didele amplitude ir dar virpa aukštu dažniu. Du svyravimai vienu metu. Elektros grandinėse tai normalu bet mechanikoj nerealu. Ir svarbiausiai iš niekur. Savotiškai keista dviejų jėgų kova.

paragraf 78

Tiesiog pats nejausdamas judinai švytuoklę ir tiek. Kodėl žmonės taip linksta viską mistifikuoti. Visose srityse, nebūtinai susijusiose su magija ar parapsichologija. Visiems reikia kad būtų kažkokia mistika. Pasakai, kad tai vyksta dėl racionalių priežasčių, tai jie vistiek ieško visokių dar keistesnių būdų paaiškinti savo patirtis.

puodukas

#20
gegužės 31, 2013, 10:57:14 Redagavimas: gegužės 31, 2013, 11:42:24 by puodukas
Citata iš: paragraf 78  gegužės 29, 2013, 15:13:49
Tiesiog pats nejausdamas judinai švytuoklę ir tiek.
Citata iš: Vytautas  gegužės 29, 2013, 14:54:52
Organizmo iš tos sistemos negalima išmesti. Jis veikia kaip kažkoks rezonatorius.

Mano supratimu pasitikėti tikrai neverta, manau dar blogiau nei pasitikėti sapnais, nes jei ir padeda iš anapus kažkas tai judinti švytuoklę, tai 99,999999....% ,kad tas "kažkas" tiesiog anapusinis chuliganas, panašiai kaip spiritizme.  :D
Nors man įtikimiau, kad pats judini švytuoklę, jei ir ne mechaniniais judesiais, tai kažkokia energija, kurios dar nesugebam pastebėti.

p.s. sugalvojau eksperimentą: pabandyk ką nors paklausti, ir iš kart nukreipk savo mintis kitur. pav. pabandyk tuo momentu spęsti kokį matematikos uždavinį, kur reikėtų nukreipti visą dėmesį.

Vytautas

Nebandžius galima įvairiai traktuoti. Tiesiog reik tai pabandyti kad suprasti kaip tai veikia. Pamatysi kad tai neturi nieko bendro su paties kūno ar rankos svyravimais. Tiesa vakar man iškilo visai kitokia problema. Minties ar akių galia aš ją galiu priversti judėti kaip tik noriu. Tokio dalyko anksčiau nebuvo. Įsijungė kažkokios keistos savybės. Tikiuosi praeis, nes esant tokioms savybėms švytuokle praktiškai neįmanoma naudotis. Akivaizdžiai pats įtakoju atsakymus. Anksčiau šį niuansą taip pat tikrinausi, bet nesugebėdavau priversti švytuoklę judėti kitaip.

paragraf 78

Švytuoklę judinti "minčių", "akių" pagalba sugeba kiekvienas žmogus. Tai būtent ir vyksta dėl mikrosvyravimų kurie yra raumenyse. Kūnas visada pats judina švytuoklę ten kur nori naudotojas. Pats esu dirbęs su švytuokle, tai šneku iš asmeninės patirties. Net tada kada sąmoningai nesistengi judinti švytuoklės, ją judini pasąmoningai, ten kur tau pačiam reikia.

TinSoldier

#23
gegužės 31, 2013, 12:01:53 Redagavimas: gegužės 31, 2013, 12:10:18 by TinSoldier
Citata iš: Vytautas  gegužės 31, 2013, 11:54:51
Nebandžius galima įvairiai traktuoti. Tiesiog reik tai pabandyti kad suprasti kaip tai veikia. Pamatysi kad tai neturi nieko bendro su paties kūno ar rankos svyravimais. Tiesa vakar man iškilo visai kitokia problema. Minties ar akių galia aš ją galiu priversti judėti kaip tik noriu. Tokio dalyko anksčiau nebuvo. Įsijungė kažkokios keistos savybės. Tikiuosi praeis, nes esant tokioms savybėms švytuokle praktiškai neįmanoma naudotis. Akivaizdžiai pats įtakoju atsakymus. Anksčiau šį niuansą taip pat tikrinausi, bet nesugebėdavau priversti švytuoklę judėti kitaip.


Sveikinu, pagaliau pradėjai suvokti savo mikrojudėsius. Prieš tai pasąmoningai įtakodavai savo norais/žvilgsniu/mintimis judėjimą. Dabar pradėjai suvokti, ką darai. Sveikinu, tobulėji. Vis dėl to, gaila, kad vis dar nesugebi suvokti to, ką suvokei....

Dar porą mėnesių ir gal pradėsi pasaulį suvokti ne pagal tai, į kurią pusę šniurelį nusvyravai. Tavęs laukia nuostabus, nepažintas ir gražus pasaulis. Kaip naujai gimęs būsi :)

puodukas

Citata iš: Vytautas  gegužės 31, 2013, 11:54:51
tai neturi nieko bendro su paties kūno ar rankos svyravimais.
Visko ir "nenurašau" ant mechaninių rankos svyravimų, bet tavo mintys turi didžiausią įtaką, o kaip tai persiduoda į švytuoklę čia jau kitas klausimas. Nors neteigiu ir tokio dalyko, kad visos užklydusios mintys mums į galvą yra 100% mūsų, nors čia ir kita tema.

Vytautas

#25
gegužės 31, 2013, 12:51:05 Redagavimas: gegužės 31, 2013, 13:09:17 by Vytautas
Šiaip labai jau jaučiasi skirtumas kada pats gali įtakoti ir negali. Kai negali gali žiūrėti ar galvoti bet švytuoklė nejuda niekaip. Tiesa per pietus vėl pabandžiau. Panašu kad mano ekstrasensiniai sugebėjimai judinti daiktus baigėsi. Nepavyko "išraižyti" aštuoniukės. Įdomu. Vyksta kažkokie pokyčiai. Kaip netikėtai užėjo taip netikėtai ir praėjo.
Citata iš: paragraf 78  gegužės 31, 2013, 12:01:21
Pats esu dirbęs su švytuokle, tai šneku iš asmeninės patirties. Net tada kada sąmoningai nesistengi judinti švytuoklės, ją judini pasąmoningai, ten kur tau pačiam reikia.

Jei švytuokle naudojaisi taip kaip visi su nepriglausta ranka prie galvos tai ten iš viso rezultatai niekiniai. Tie svyravimai ten kokie tik nori. Tas būdas man iš pat pradžių sukėlė nepasitikėjimą. Apie taip gaunamus rezultatus nėra ką kalbėti.

TinSoldier

Pasigaminau švytuoklę, atremiau alkūnę į stalą, pirštus, laikančius švytuoklę priglaudžiau prie galvos, kad nejudėtų, nugarą į kietą kedės atlošą, kad iš stubro judėsių nebūtų. Išsiaiškinau, ką koks švytuoklės judėsys reiškia.

Paklausiau, ar Vytautas su savo švytuokle klysta, ar ne. Atsakė, kad klysta.
Nu tai kaip čia dabar, Vytautai? Švytuoklė juk negali meluoti?

Ką dabar daryti, kai mūsų švytuoklės nesutaria?

Vytautas

#27
gegužės 31, 2013, 13:21:56 Redagavimas: gegužės 31, 2013, 13:28:53 by Vytautas
Pradžiai reiktų užduoti keletą pradinių klausimų  :). "ar aš bendrauju pats su savimi?" toliau "ar aš turiu sielą?" jei ne. Klausimai baigiasi. Švytuokle naudotis negali. Jei taip "ar aš bendrauju su savo siela?" ir tik tuomet klausi apie Vytauto švytuoklę.  :) O kadangi dabar naudojaisi "pats savimi" tai rezultatas atitinkamas, gavai info iš savęs, ji visiškai sutampa su tavo pažiūromis. Už realis veiksmus tau iš manęs pliusas  :)

Master

#28
gegužės 31, 2013, 13:28:51 Redagavimas: gegužės 31, 2013, 13:31:27 by Master
Man įdomu ko vertas darbas/santykis su švytuokle?
Tu atiduodi laiką, energiją ir esi priklausomas nuo jos. (gal štytuoklėje yra visai negerietė..) Ji parenka ką tu gali žinoti, turi jos visur ir visada pasiklausti, ateities žinoti tau irgi nepatartina... Man tai atrodo lyg vergavimas daigtui. Norint dvasiškai tobulėti, pirmų pirmiausia turi išdrįsti pasinaudoti savo protu ir tapti savarankišku... Mąstyti ir atsakyti už savo veiksmus. O ne primesti švytuoklei. Negi švytuoklė gyvena tavo gyvenimą... Bent jau aš taip manau
Papildau...
Tai jeigu tu neturi sielos ir negali bendrauti su švytuokle (kas reiškia, kas švytuoklės informacija bus klaidinga) tai kaip klausiant to, gali gauti teisingą atsakymą ? Tada turėtų būti atvirkščiai :DD

TinSoldier

#29
gegužės 31, 2013, 13:32:00 Redagavimas: gegužės 31, 2013, 13:35:53 by TinSoldier
Aš kalibravau su patikrinamais klausimais: "ar aš esu vyras?", "ar turiu brolį?" ir pan.

Tavo kalibravimas kažkoks keistas. Jei aš su švytuokle negaliu naudotis, nes "bendrauju ne pats su savimi", tai kas "tam, kuris bendrauja su manimi" trukdo pameluoti per švytuoklę, kad tipo aš bendrauju su savimi? Panašiai kaip apgaviko klausti: "ar tu mane apgaudinėji?" Aišku, kad sakys, kas jam patogiau. Kažkokia keista tavo logika.

Bet kuriuo atveju, į visus 4 klausimus (įskaitant ir "ar Vytautas klysta") gavau atsakymus "taip".

Aukštyn