Fraktalų piešimas - ar teko susidurti, įspūdžiai?

Pradėjo Sielos namai, lapkričio 19, 2013, 14:52:47

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

eternal.bliss

Terorai- męs dar aiškinsimės ar teologijos diplomas yra tikras ar tik iliuzija  :D

Įdomu kas išduoda sertifikatus tokiuose dalykuose?  :D
Pats norėčiau gauti sertifikatą.

Sielos namai

Citata iš: paragraf 78  lapkričio 19, 2013, 18:09:51
Aišku. O kaip to žmogaus pavardė? Man baisiai įdomu kas juos veda :)


Apie konkrečias pavardes tokioj agresyvioj aplinkoj nenoriu kalbėti, nes vienas dalykas, kai esu puolama pati, o visai kitas - kai kt zmogus, apie kuri uzsiminiau. Jei bus įdomu, informacijos nuorodą buvau įdėjusi.

paragraf 78

Niekas tavęs nepuola, nusiramink :) tiesiog baisiai įtartinai visas reikalas atrodo tai ir klausinėju

Benamis

Bet rimtai visa tema kaip puolimas atrodo ;D Buciau naujokas, pagalvociau kur as papuoliau :D

eternal.bliss

#34
lapkričio 19, 2013, 18:27:38 Redagavimas: lapkričio 19, 2013, 18:30:42 by eternal.bliss
Na matai pas mus visi tobuli  :D

Pasakyk, kad čia bus kažkoks senimaras savęs tobulinimo- niekam nebus įdomu  :D

Va pasakyk, kad bus seminaras kaip materializuoti pinigus- visi ateis  :D
Dar reiktų pridėti, kad išmoksi skraidyti, arba pamatysi gyvą ateivį, už papildomą "paaukojimą"  :D

Iron Tara

Žinojot kas nors apie šį visą fraktalų reikalą anksčiau visi tie, kas čia draskėsi? Ne? Tai būkit dėkingi sielos namai, nes dabar žinot. Tarp jų ir aš dėkinga. O į tą seminarą tai neprivalot niekas eit, tik sužinojot, kad tokie būna ir būkit laimingi.
Any new info is good info.

Ezekiel

Juokiausi su draugę iš šitų piešinių pateiktų kitame puslapyje, kad vadinasi ale fraktalai. Iš tikrųjų tai nėra fraktalai, o abstraktus piešiniai. Fraktalai nors ir atrodo chaotiškai iš pirmo žvilgsnio turi aukšto lygio tvarką, simetriją. Jų taip paprastai nenupieši, nes juos preciziškai generuoja kompiuteriai atliekantis 1000000 iteracijų. Nebent gali vaizduotė kurti kai paveikta psichodelikų :)

Patarčiau keisti pavadinimą, nes durnai skamba tiems kas žino kas yra fraktalai.

eternal.bliss

Iron Tara- žinojau  :D kažkada piešėm, visai linksmas užsiemimas.  :)

D.W. I know

Tokius meno kurinius mes piesdavom per paint programa, kai buvom vaikai.  pribraukydavom, o tada tik spalvas uzdedavom ir voila! :D

Aukštyn