S.Hawkingas ragina žmones gelbėtis iš Žemės

Pradėjo Benamis, balandžio 11, 2013, 18:56:30

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Žmonija neišgyvens nė tūkstančio metų, jeigu neras naujos vietos gyventi „už mūsų trapios planetos ribų". Taip mano garsus britų astrofizikas Stephenas Hawkingas iš šių laikų genijų dešimtuko. 71 m. mokslininkas paragino aktyviau tyrinėti kosmosą, kad būtų išgelbėta žmonių rasė.

Kaip rašo „Associated Press", tokią nuomonę astrofizikas išsakė paskaitoje viename iš Los Andželo (JAV) medicinos centrų.

„Tereikia suprasti, kaip funkcionuoja visata, ir ją bus galima kontroliuoti", - pareiškė jis. Ir davė patarimų: „Žiūrėkite į žvaigždes, o ne po kojomis. Būkite smalsūs. Kad ir koks sunkus būtų gyvenimas, visada galima rasti veiklą, kurioje pasieksite laimėjimų."

S. Hawkingas ne pirmą kartą išsakė mintį apie gyvenimą kosmose. Panašų sumanymą jis minėjo 2006 m., o 2011 m. sakė: „Vienintelis ilgalaikio išgyvenimo šansas - neužsidaryti Žemėje, o apsigyventi kosmose."

Astrofizikas tiki, kad daugelyje visatos dalių egzistuoja biologinė gyvybė, tik įspėja nesiekti su ja kontaktų.

„Kai kurios sąmonę turinčios gyvybės formos gali būti mums labai pavojingos. Neatmetu galimybės, kad mūsų planetą gali užkariauti ir išplėšti ateiviai", - pareiškė jis vienoje televizijos laidoje 2010 m.

Argumentuodamas mokslininkas pasiūlė panagrinėti pačios žmonijos patirtį: „Jeigu pas mus kada nors atskris ateiviai, manau, rezultatas bus panašus, kaip ir Kolumbo ekspedicijos rezultatas Amerikos gyventojams - jos pasisavinimas jiems baigėsi nelabai palankiai", - sakė jis.

Los Andželo medicinos centre S. Hawkingas surengė ekskursiją po kamieninių ląstelių laboratoriją, kurioje ieškoma būdų, kaip sulėtinti nepagydomą ligą - emiotrofinę lateralinę sklerozę. Tai progresuojanti neurodegeneracinė liga, JAV vadinama Lou Gehrigo liga. Ją prieš 50 m. diagnozavo pačiam S. Hawkingui, kai jis dar mokėsi Kembridžo universitete.

Medicinos centro vadovas pripažino, kad negali paaiškinti, kodėl S. Hawkingas taip ilgai gyvena. Su tokia diagnoze žmonės retai išgyvena daugiau nei 10 metų. Žmogui vis sunkiau kvėpuoti, raumenys silpsta iki visiško nejudrumo.

Pats S. Hawkingas pasakoja, kad išgirdęs baisią diagnozę būdamas vos 21 metų, atsidūrė gilioje depresijoje. Jis norėjo siekti daktaro laipsnio, bet sužinojęs apie ligą nusprendė, kad tai beprasmiška. Galiausiai jis tęsė mokslus, laikas parodė, jog ne veltui. S. Hawkingas tapo labai populiarus už mokslo pasaulio ribų - gausią publiką jis sudomino ezoterine fizika. Mokslininko šios srities knygos be galo išpopuliarėjo, visame pasaulyje leidžiami milijoniniai tiražai.

Šiuo metu S. Hawkingas prikaustytas prie neįgaliojo vežimėlio, jam nuolat reikalinga pagalba. Pats jis tegali pakrutinti skruostą. Jis bendrauja per vežimėlyje įtaisytą kompiuterį, kuris perteikia šeimininko mintis monotonišku roboto balsu.

Tačiau nepaisant tokios padėties S. Hawkingas tebėra aktyvus. 2007 m. jis patyrė nesvarumą, buvo kosminiuose laivuose. 2009 m. JAV prezidentas Barackas Obama skyrė britui vieną iš garbingiausių apdovanojimų civiliams - Prezidento laisvės medalį.

DELFI.lt

Ezekiel

Man Hawkingas ne į mokslininką, o į šou žvaigždę panašesnis vaidinantis protingiausią Žemėje.
Įkalintas savo vežimėlėja kupinas neapykantos gyvenimui, materialistas ir "visažinis" racionalistas kyša savo spėliones, o žiniasklaida tai paverčia tiesa.
Iš kur jis žino, kad laiko kažkada nebuvo, nebuvo Dievo ir nėra pomirtinio gyvenimo, reinkarnacijos dalykų. Tai dalykai, kurių negalima įrodyti ar paneigti, o jis spėlioja.


preacher

Citata iš: Ezekiel  balandžio 11, 2013, 21:40:28
Man Hawkingas ne į mokslininką, o į šou žvaigždę panašesnis vaidinantis protingiausią Žemėje.
Įkalintas savo vežimėlėja kupinas neapykantos gyvenimui, materialistas ir "visažinis" racionalistas kyša savo spėliones, o žiniasklaida tai paverčia tiesa.
Iš kur jis žino, kad laiko kažkada nebuvo, nebuvo Dievo ir nėra pomirtinio gyvenimo, reinkarnacijos dalykų. Tai dalykai, kurių negalima įrodyti ar paneigti, o jis spėlioja.



Bet, bet gi jis yra S.Hawkingas....

paragraf 78

O Petriukas yra Petriukas ir kas iš to?

preacher

Citata iš: paragraf 78  balandžio 12, 2013, 11:39:41
O Petriukas yra Petriukas ir kas iš to?

Jei ką tai mano žinutė buvo SARKAZMAS, ja norėjau parodyti, kad žmonės yra lig avių banda susidariusi nuomonę apie Stivio protą. Realiai aš pritariau Ezekiel nuomonei.

rutulys

Dėl pomirtinio gyvenimo, tai jis nėra toks užtikrintas. Sako "... probably there is no heaven ..."

Tadas23

Na, sunku užtikrinti ko nesi matęs ;/

vytra

- mano nuomone, tai sunkų ligonį beviltiškai išnaudoja globalioji purvąsklaida, tipo žiūrėkit: taip bus visiems, kas kesinsis į mūsų neliečiamus turtus.

:(

arkliukas

S. Hawking, kaip pažangios ir genialios minties atstovas, turėtų pats pasisiūlyti, kad jam pritaikytų eutanaziją, jog pasaulis geriau suprastų šio dalyko naudingumą bei siektų labiau užtikrinti tam tikroms žmonių grupėms laisvą teisę numirti savo noru be jokio skausmo.

S. Hawking su savo kliedesiais yra nenaudingas jau žmonijai. Jis labiau kenksmingas, nes parazituoja kitų sąskaita. O kad parašė penktoko lygio straipsnelį apie juodąsias skyles kažkada tai gūdžiame XX amžiuje, tai čia dar nieko nereiškia. Pilna bomžų pakelėse, kurie sugebėtų parašyti tą patį.

Tik va S. Hawking šūdasklaida reklamuoja, garbina, jam stato paminklus, meldžiasi jam kaip didžiausiam išganytojui visų kvailų beždžionžmogelių. O va pakelės bomžų su jo gebėjimais nereklamuoja. Beje, neturinčių tokių didžiulių negalių, jeigu alkoholizmą ir jų nusivažiavimą atmesime kaip galimą negalią.

Linas Esu

#9
gruodžio 17, 2017, 23:14:48 Redagavimas: gruodžio 17, 2017, 23:17:01 by Linas Esu
Citata iš: arkliukas  gruodžio 17, 2017, 18:43:08S. Hawking, kaip pažangios ir genialios minties atstovas, turėtų pats pasisiūlyti, kad jam pritaikytų eutanaziją, jog pasaulis geriau suprastų šio dalyko naudingumą bei siektų labiau užtikrinti tam tikroms žmonių grupėms laisvą teisę numirti savo noru be jokio skausmo.


S. Hawking su savo kliedesiais yra nenaudingas jau žmonijai. Jis labiau kenksmingas, nes parazituoja kitų sąskaita. O kad parašė penktoko lygio straipsnelį apie juodąsias skyles kažkada tai gūdžiame XX amžiuje, tai čia dar nieko nereiškia. Pilna bomžų pakelėse, kurie sugebėtų parašyti tą patį.

Tik va S. Hawking šūdasklaida reklamuoja, garbina, jam stato paminklus, meldžiasi jam kaip didžiausiam išganytojui visų kvailų beždžionžmogelių. O va pakelės bomžų su jo gebėjimais nereklamuoja. Beje, neturinčių tokių didžiulių negalių, jeigu alkoholizmą ir jų nusivažiavimą atmesime kaip galimą negalią.
Ar jūs pykstate jog Hawkingas susistemino teoriją , ar kad to paties nepajėgė padaryti kažkokie tai "bomžai" ? :D Ar apskritai nekenčiate šio mokslininko ? ( jeigu taip tai dėl ko ? :D )

Bandant atsakyti į Hawkingo raginimą . Žmonija ansksčiau ar vėliau greičiausiai išsinešdins į kitą planetą . Žmogaus smalsumas visada vedė į naujus atradimus .

arkliukas

Citata iš: Linas Esu  gruodžio 17, 2017, 23:14:48Ar jūs pykstate jog Hawkingas susistemino teoriją , ar kad to paties nepajėgė padaryti kažkokie tai "bomžai" ? :D Ar apskritai nekenčiate šio mokslininko ? ( jeigu taip tai dėl ko ? :D )

Bandant atsakyti į Hawkingo raginimą . Žmonija ansksčiau ar vėliau greičiausiai išsinešdins į kitą planetą . Žmogaus smalsumas visada vedė į naujus atradimus .

Nei aš kenčiu, nei ką to invalido. :D Bet jo kliedesius apie AI dominavimą, ufonautų užkariavimus net ir stoiškiausiam, ramiausiam asmeniui būtų sunku praleisti pro šoną. :D

Tiesiog mane pykdo jo žodžiais tariami gąsdinimai žmonėms, kurie ir taip turi ko bijoti aplink save. Tai kam dar viską tirštinti? Jeigu išties kils Hawking minimos grėsmės, mes su jomis susitvarkysime. bet dabar to nėra. Yra kitos grėsmės, kurios išties pavojingos.

Kodėl tas idiotas tyli apie moterų išnaudojimą musulmonų šalyse? Kodėl jis tyli apie Š. Korėjos branduolines ambicijas? Kodėl jis tyli apie Ukrainos išdraskymą rusų karo veiksmais, jų machinacijomis? Kodėl jis tyli apie ekonominius išsigimėlius musulmonus, kurie migruoja į Europą, kad pasinaudotų pažangia socialine sistema? Va tai yra tikros grėsmės žmonijai, kurios vyksta čia ir dabar, ir apie tai reikia galvoti, kalbėti, kritiškai tai vertinti, o ne apie kažkokias sofijytes, kurios net taisyklingo sakinio nesurezga, ar išvis UFO, apie kuriuos niekas nei girdėjo, nei juos kas matė. O jis tyli, nes jis yra arba durnas, arba yra parsidavęs šūdo gabalas. Nepaisant visko, jis mėgina apsimesti protingu.

Linas Esu

#11
gruodžio 18, 2017, 00:35:14 Redagavimas: gruodžio 18, 2017, 00:44:05 by Linas Esu
Citata iš: arkliukas  gruodžio 18, 2017, 00:15:32Nei aš kenčiu, nei ką to invalido. :D Bet jo kliedesius apie AI dominavimą, ufonautų užkariavimus net ir stoiškiausiam, ramiausiam asmeniui būtų sunku praleisti pro šoną. :D


Tiesiog mane pykdo jo žodžiais tariami gąsdinimai žmonėms, kurie ir taip turi ko bijoti aplink save. Tai kam dar viską tirštinti? Jeigu išties kils Hawking minimos grėsmės, mes su jomis susitvarkysime. bet dabar to nėra. Yra kitos grėsmės, kurios išties pavojingos.
Jis fizikos teoretikas/futuristas , nematau nieko neįprasto , kad išreiškia susirūpinima ties AI . Elonas Muskas , tai po gi mano jog AI pavojingas žmonijai . Tai ką dabar abu idiotai dėl to ? skaičiau/žiūrėjau pamąstymus , abu mintis dėsto artikuliuotai . O ir pats susirūpinimas ne iš piršto laužtas kai įsigilini į temą .

CitataKodėl tas idiotas tyli apie moterų išnaudojimą musulmonų šalyse? Kodėl jis tyli apie Š. Korėjos branduolines ambicijas? Kodėl jis tyli apie Ukrainos išdraskymą rusų karo veiksmais, jų machinacijomis? Kodėl jis tyli apie ekonominius išsigimėlius musulmonus, kurie migruoja į Europą, kad pasinaudotų pažangia socialine sistema? Va tai yra tikros grėsmės žmonijai, kurios vyksta čia ir dabar, ir apie tai reikia galvoti, kalbėti, kritiškai tai vertinti, o ne apie kažkokias sofijytes, kurios net taisyklingo sakinio nesurezga, ar išvis UFO, apie kuriuos niekas nei girdėjo, nei juos kas matė. O jis tyli, nes jis yra arba durnas, arba yra parsidavęs šūdo gabalas. Nepaisant visko, jis mėgina apsimesti protingu.
Visų pirma net neabejoju yra išsakęs nuomonę ar viešą komentarą POP temomis kas dedasi pasaulyje . Visgi , čia ne jo daržas jis ne politikas . Ne jo darbas/profesija tvarkyti pasaulio problemas būtent šiose srityse . Visiškai nenuostabu dėl ko jis dažniausiai nagrinėja tas temas , kuriose turi supratimą vien dėl savo išsilavinimo bei neelinės futuristinės vaizduotės ( kuri beje jam kuo puikiausiai pasitarnavo toje pačioje fizikoje ) . O ar jis protingas....net nekyla abejonių . Kelti klausimą ar tokiu apsimetinėja , manau būtų idiotiška .

vytra

Citata iš: arkliukas  gruodžio 17, 2017, 18:43:08Pilna bomžų pakelėse, kurie sugebėtų parašyti tą patį.
- taip, štai nufotkinau..



p.s.
.. ten Žemės žmogelis laiko skelbimą atvirkščiai, jame parašyta: "programuoju C++". Bet progresyvus ateivis tuo nesidomi..


:(


elteide

as  irgi, manau, kad jis genijus, o ne durniu volioja...norejau jo knyga paskaityt Time, bet nesiryzau, kad bus neikandama man .

vytra

#14
gruodžio 18, 2017, 20:02:37 Redagavimas: gruodžio 18, 2017, 20:05:33 by vytra
Citata iš: elteide  gruodžio 18, 2017, 16:12:47as  irgi, manau, kad jis genijus, o ne durniu volioja..
- tai niekas jo ir nekaltina, kalta globalinė supuvusi parsidavusi "purvąsklaida". Mačiau vieno interviu su Juo įrašą, jaunas bukas įkyrus ir labai savimi patenkintas kvailys, dirbantis vyruko/žurnalisto pareigose, visaip vyniojo debiliškus klausimus, na jį Grb. Hopkingas galiausiai pasiuntė toli toli toli..

p.s.
.. gaila neišsaugojau nuorodos.


:)

Aukštyn