Gyvenimas po mirties egzistuoja. Aš jį mačiau.

Pradėjo Tadas_S, sausio 16, 2015, 00:26:50

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Vytautas

Citata iš: Strategas  vasario 06, 2015, 15:23:42
"Komos būsena ir mirtis yra skirtingi dalykai..." ---> kai kas su tuo visiškai nesutiktų. Aš vienas iš jų...

Visiškai teisingas pastebėjimas  :) Po mirties dar niekas negrįžo į šį pasaulį. Jei sugrįžai tai reiškia buvai vienokioje ar kitokioje komoje. Įdomi statistika iš medikų. Bent jie mane taip gąsdino.  :) Tik 25% tai patyrusių tai daugiau nepasikartoja.

TinSoldier

Citata iš: Vytautas  vasario 06, 2015, 17:15:01
Visiškai teisingas pastebėjimas  :) Po mirties dar niekas negrįžo į šį pasaulį. Jei sugrįžai tai reiškia buvai vienokioje ar kitokioje komoje. Įdomi statistika iš medikų. Bent jie mane taip gąsdino.  :) Tik 25% tai patyrusių tai daugiau nepasikartoja.


Koma nėra mirtis. Jeigu sugrįžo žmogus iš komos, visiškai nereiškia, jog sugrįžo iš mirties. Tai net nereiškia, kad nors trumpam smegenų aktyvumas buvo visiškai sustojęs. Prarastas iš išorės regimas sąmoningumas nėra lygu mirčiai.

Jei po mirties sugrįžo žmogus, tai artimiausias dalykas, kuris galėjo būti - klinikinė mirtis. Kurios metu galėjo dingti matuojamas smegenų aktyvumas. Bet ir tai nereiškia, jog tas aktyvumas visiškai totaliai išnykęs buvo. Ir tai nereiškia, jog regėti vaizdiniai ar pan. buvo iš to periodo, kai smegenys visiškai mirusios - visiškai galėjo būti smegenims atsijunginėjant/įsijunginėjant, arba kaip nors labai nežymiai kurioj nors srity veikiant. Bet kuriuo atveju, nė vienas iš tų variantų nėra lygiavertis tikrąjai mirčiai..

Strategas

 Nemažai psichologų ir/ar psichiatrų, kurie analizavo arba manė žiną viską apie žmogaus gyvenimą ir mirtį pakeisdavo savo nuomonę, kai susidurdavo su nenuginčyjamais įrodymais, kad anapusinis gyvenimas ir šis glaudžiai susijęs. Visų pirma jiems išaiškėdavo, jog koma ar klinikinė mirtis yra tarpinė būsena tarp čia ir ten, tai arba apsisprendimo laikas likti ar išeiti suvisam. Kiekvienas turi laisvą valią pasirinkti net būdamas tarp čia ir ten. Ir jei pasirenkama likti, netrukus jie grįždavo į savo kūnus,o jei ne...informacijos nėra. Matyt todėl, kad jie išeina ir nergįžta ir papasakot jau negali, deja. Todėl mano teiginys, jog koma ir mirtis nėra skirtingi dalykai, susijęs su tuo, jog abiems atvejais žmogus būna IR ČIA, IR TEN. Aš nematuoju to fiziniame pasaulyje, kur smegenys mirę ar dalinai mirę, man ne tai įdomu (kaip Solderiui), man įdomu tai, jog dauguma "ekspertų" su ašaromis akyse pasakodavo savo įsitikinimų griuvimą, kai įrodymai tapdavo akivaizdūs... Visa kita - detalės. Vienas iš tokių ašarotojų - Brian Weiss (knyga - Praeiti gyvenimai, sutikti mokytojai). Paskaitykit.   

Sharikovas

Neitiketini, keisciausi, paranormalus ivykiai egzistuoja !

As kiekviena nakti prarandu samone(galbut mirstu) ir matau vaizdus, neitiketinus vaizdus, kartais viskas atrodo taip tikra. Ryte atgaunu samone ir prisimenu tuos vaizdinius, isgyvenimus. Neabejoju, kad tai tikra. Viskas priklauso kaip tai vertinama.

Benamis

Kiek zinau net minimalu samoninguma smegenyse labai lengvai parodo smegenu skenavimas. Nera taip, kad samoningumas pasislepia kazkur smegenyse ir pasidaro neuzciuopiamas, o veliau kai uzsinori ar jam uzeina - vel pasirodo skenavimo rezultatuose.

Butent pagal tai ir nustatoma ar zmogui atjungti gyvybes aparatus (nes jo smegenys mirusios) ar dar ne. Todel jeigu temos autoriaus smegenys nerode jokiu gyvybes zenklu - jis buvo mires.

Vitus

Citata iš: Strategas  vasario 07, 2015, 11:14:21
Nemažai psichologų ir/ar psichiatrų, kurie analizavo arba manė žiną viską apie žmogaus gyvenimą ir mirtį pakeisdavo savo nuomonę, kai susidurdavo su nenuginčyjamais įrodymais, kad anapusinis gyvenimas ir šis glaudžiai susijęs. Visų pirma jiems išaiškėdavo, jog koma ar klinikinė mirtis yra tarpinė būsena tarp čia ir ten, tai arba apsisprendimo laikas likti ar išeiti suvisam. Kiekvienas turi laisvą valią pasirinkti net būdamas tarp čia ir ten. Ir jei pasirenkama likti, netrukus jie grįždavo į savo kūnus,o jei ne...informacijos nėra.


Taigi, taigi. Informacijos "iš ten" nėra. O spėlionės ir istorijos, net jei jos pasakojamos su ašaromis akyse, negali būti įrodymu ("Platonas mano draugas, bet tiesa man brangesnė"). Aš lygiai taip pat galiu teigti, kad visa tai yra smegenų veiklos trikdžiai esant ribinėms gyvybės egzistavimo sąlygoms.

Citata iš: Sharikovas  vasario 07, 2015, 13:46:43
As kiekviena nakti prarandu samone(galbut mirstu) ir matau vaizdus, neitiketinus vaizdus, kartais viskas atrodo taip tikra. Ryte atgaunu samone ir prisimenu tuos vaizdinius, isgyvenimus. Neabejoju, kad tai tikra. Viskas priklauso kaip tai vertinama.


Ne visai taip.
Žmogui miegant sąmonė išlieka aktyvi. Net miego fazėje, kai nieko nesapnuoji, sąmonė gauna informaciją iš jutimo organų ir tam tikras suvokimo procesas vyksa. Tereikia nuskambėti žadintuvui ar išgirsti: "Sharikovai, kelkis!" ir pamažu grįžti į būdravimo būseną.
Nepabustum, jei sąmonė būtų visiškai išjungta...

Strategas

#36
vasario 08, 2015, 15:55:49 Redagavimas: vasario 08, 2015, 16:09:11 by Strategas
Citata("Platonas mano draugas, bet tiesa man brangesnė"). Aš lygiai taip pat galiu teigti, kad visa tai yra smegenų veiklos trikdžiai esant ribinėms gyvybės egzistavimo sąlygoms.

   Aš taip pat galiu ir teigiu, kad pernelyg daug žmonių patyrę šią "smegenų veiklos trikdžius" suprato, kad čia nifiga netrikdžiai... Dauguma išminčių, nušvitusiųjų ar turinčių tam tikrų paranormalių galių šviesuolių, šiek tiek daugiau už mus šią sritį išanalizavę (pvz. keletą tūkstančių metų) vienbalsiai teigia, kad tai tikra, kai tuo tarpu menkas žemės kirminiukas manosi suprantąs smegenų veiklos darbą... :) Taigi, taigi....  ???

P.S. "Platonas mano draugas, bet tiesa man brangesnė". P.S.S ir man... :)
     
     O čia kaip tik šiandienos straipsnis, kuris kaip tik į temą, matyt tai "atsitiktinumas": "Vilniaus Šv. Roko ligoninės III ilgalaikio gydymo skyriaus vedėjas, neurologas Jokūbas Fišas pripažįsta, jog jog mums dar daug kas nepažinu. „Apie psichiką, sielos reikalus, dvasinius dalykus žinome labai mažai, be to, ne viskas racionaliai paaiškinama. Yra labai daug metafizinių aiškinimų, Rytų medicinos požiūrių ir tai - daug sudėtingiau, nei mes mokėmės. Praktika rodo, kad gyvenimas ir žmogus yra sudėtingesnis, platesnis, įvairiapusiškesnis. Gali būti visokių sąsajų, tačiau aš labiau būčiau linkęs atskirti dvasinę sferą nuo fiziologinių, neurologinių dalykų", - DELFI sakė gydytojas".


http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/nepaaiskinami-ivykiai-merginos-tevu-namuose-iki-siol-netikejau-dvasiomis.d?id=67084162#ixzz3RA8R3rDj

Vitus

Citata iš: Strategas  vasario 08, 2015, 15:55:49
   Aš taip pat galiu ir teigiu, kad pernelyg daug žmonių patyrę šią "smegenų veiklos trikdžius" suprato, kad čia nifiga netrikdžiai... Dauguma išminčių, nušvitusiųjų ar turinčių tam tikrų paranormalių galių šviesuolių, šiek tiek daugiau už mus šią sritį išanalizavę (pvz. keletą tūkstančių metų) vienbalsiai teigia, kad tai tikra, kai tuo tarpu menkas žemės kirminiukas manosi suprantąs smegenų veiklos darbą... :) Taigi, taigi....  ???


Kur jau čia man, žemės kirminiukui, iki šviesuolių, turinčių "tam tikrų paranormalių galių" :))))
Kad nepilstyti iš tuščio į kiaurą, pacituosiu Ramešą Balsekarą:

"Существует много рассказов очевидцев о так называемом "переживания после смерти", ошибочно принимаемом за свидетельства того, что происходит после умирания. На самом деле это лишь галлюцинации, переживаемые эго и возникающие от стимулирования определенных центров мозга до - а не после - окончания процесса смерти. Большинство мистических явлений, рассматриваемых как йогические переживания, - того же порядка, это движения в сознании, переживаемые эго..."

Beje, gal galite pateikti kurio nors nušvitusio meistro potyrius po mirties?

Vytautas

Citata iš: Vitus  vasario 08, 2015, 22:16:46
Beje, gal galite pateikti kurio nors nušvitusio meistro potyrius po mirties?

Visi tvarkingai numirė ir jokios informacijos apie pomirtinį gyvenimą neperdavė.  :) Esmė tam tikras ryšys su kažkokiu kitokiu pasauliu esant dar gyvam. Tiesiog kritinėse situacijose tai pasireiškia dažniau. Bet bent šiuo metu tokių pasireiškimų, ryšių su tuo pasauliu bent aš nepastebėjau. Kaip taisyklė  pasakojimai apie įvykius praeityje.

illuminati

o kaipgi Jezus Kristus? numires ir palaidotas 3ia diena kelesi is numirusiu... o paskui dar ir savo mokiniam apsireiske po mirties... :D

Vytautas

Citata iš: illuminati  vasario 09, 2015, 00:14:49
o kaipgi Jezus Kristus? numires ir palaidotas 3ia diena kelesi is numirusiu... o paskui dar ir savo mokiniam apsireiske po mirties... :D

Pasaulyje egzistuoja visokių pasakų ir fantazijų apie pomirtinį gyvenimą. Jėzaus variantas pagal mane vienas iš daugelio.  :) Patikimiausias variantas bus kiekvienam kai numirsim ir sužinosim.   :) Visa kita tik galimos versijos.

Žinau viską

Citata iš: TinSoldier  vasario 06, 2015, 17:22:43
Jei po mirties sugrįžo žmogus, tai artimiausias dalykas, kuris galėjo būti - klinikinė mirtis. Kurios metu galėjo dingti matuojamas smegenų aktyvumas.


Jeigu dingsta tada žmogus laikomas mirusiu.

Vitus

Citata iš: illuminati  vasario 09, 2015, 00:14:49
o kaipgi Jezus Kristus? numires ir palaidotas 3ia diena kelesi is numirusiu... o paskui dar ir savo mokiniam apsireiske po mirties... :D


O Jėzus yra aprašęs savo potyrius po mirties?
Kažkaip neteko skaityti...

Strategas

   Įdomus "sutapimas" šiandien iškilo pries akis: Druwis pasiūlė temą - "e-knygos", užėjau pažiūrėti, kas ir kaip. Temos autorius pasiūlė literaturą anglų kalboje, o su ja aš ne itin geruose santykiuose, BET galvoju, pažiūrėsiu. Ir ką gi aš ten pamačiau? Brian Weiss - tas pats mano nesenai pasiūlytas "ašarotojas" psichoterapeutas, amžinas pesimistas ir realistas, kuris buvo priverstas pakeisti savo medinius įsitikinimus, kai kalba pakrypo gyvenimo po gyvenimo linkme... Gero skaitymo visiems.

666

Parsidavė Tadas Anomalijai. O sakė, kad jam "šlovės" nereikia.

Aukštyn