Atsakymas į plakatą „Krikščioniškam tikėjimui prieštaraujantys ženklai“

Pradėjo paragraf 78, lapkričio 30, 2014, 20:40:14

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Bernardinai.lt publikavo mano kritinį straipsnelį apie vieną bažnyčiose paplitusį plakačiuką, tai jei kam įdomu kviečiu pasiskaityti

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2014-11-30-gabrielius-e-klimenka-atsakymas-i-plakata-krikscioniskam-tikejimui-priestaraujantys-zenklai/124544

Vitus

Ir kaip čia dabar reikėtų elgtis, pritarti straipsniui ar jį pasmerkti? Niekur neįžiūriu plakato. Kur jis paslėptas?
Straipsnis be iliustracijos Bernardinai.lt man priminė sov. realizmo epochą:
"Solženycino aš neskaičiau, bet visvien jį smerkiu" :)


illuminati


paragraf 78

Citata iš: Vitus  lapkričio 30, 2014, 21:44:54
Niekur neįžiūriu plakato. Kur jis paslėptas?


Straipsnyje yra nuoroda, prie kurios parašyta jog kas nematė plakato gali jį pasižiūrėti egzorcistas.lt puslapyje. Paspaudi nuorodą ir randi plakatą.
Kaip čia gaunasi: Buvau atsivertęs Solženyceną, bet nieko nemačiau? :)

Kopernikas

Geras straipsnelis. Įdomu būtų sužinoti skaitomumo statistiką.

Bet labiausiai norėčiau pamatyti tų kvailių sugalvojusių šį plakatą fizionomijas. Su tokia bažnyčios marketingo strategija kelias į vieną pusę-užmarštin.

Vitus

Citata iš: paragraf 78  gruodžio 01, 2014, 08:08:19

Straipsnyje yra nuoroda, prie kurios parašyta jog kas nematė plakato gali jį pasižiūrėti egzorcistas.lt puslapyje. Paspaudi nuorodą ir randi plakatą.
Kaip čia gaunasi: Buvau atsivertęs Solženyceną, bet nieko nemačiau? :)


Esu kaltas, kaltas, kaltas...
Kartais, jau taip nutinka, žiūri į knygą, o matai špygą :)

Plakatas daugiau nei keistas. Jei juo vadovautis, tai visi katalikai nedelsiant turėtų mesti elektriko darbą. Nes ant kiekvienos transformatorinės ar net skydinės yra nupieštas "Naikintojo" simbolis :)

paragraf 78

Tas plakatas yra egzorcistų padarytas. Na kiek tenka pastebėti jie viską linkę deomizuoti. Tas plakatas labai paplitęs bažnyčiose buvo, tai sumąsčiau pasakyti kas su juo negerai, nes kai skaitau paskaitas ištisai tenka susidurti su šio plakato aukomis.

Supera

Šitas plakastas manau iliustruoja griebimąsi už šiaudo, nežinau kaip pritraukt, tai paleisiu propagandą, o drug pavyks.

paragraf 78

Nesakyčiau kad juo bandoma pritraukti. Juo greičiau yra platinama vienos mažos grupelės, su didele pasekėjų minia ideologija. Juk ir durnam turėtų būti aišku, kad toks plakatas atbaidys jaunimą.

Supera

Čia galima susiet su mūsų politikais, kurie verkia, kad jaunimas emigruoja, susiduriam su brain-drain, bet jų vykdoma politika kaip tik skatiną tą pačią emigraciją :D

Aukštyn