Visa tiesa apie tai kas mes esame ir kodėl pasaulyje egzistuoja kančia

Pradėjo Donatas Banaitis, kovo 24, 2016, 11:09:39

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

time

#105
gegužės 01, 2016, 20:34:16 Redagavimas: gegužės 01, 2016, 20:40:35 by time
Citata iš: ddr  gegužės 01, 2016, 19:35:03Mes visi esame kaip vienas. Jei daugeliui bus blogai tai ir tau nebus gerai. Jei kaimynui bus blogai tai jis pavydes to ka tu turi ir keiks tave.  Todel visiems reikia meiles
Bet viskas veda prie susinaikinimo. Reikia tai pastebėti.

Citata iš: TinSoldier  gegužės 01, 2016, 20:31:21Labai labai tikiuosi, jog kažkada susiprasi, ką tu čia pezi.
Ir kad sąžinė tave mirtinai užgriauš.
Aš pritariu, kad pačioje idėjoje vartoti sodą nuo vėžio, svarbus tik tikėjimas, ne pati soda. Todėl dalinai pritariu @Donatas Banaitis minčiai to išbandymui.

Tavo realybėje tikėjimas svarbus, ne kažkokia soda, tai suprask, tikėk ir vertink ką darai. Čia nejoks melas, kuriuom reikėtų abejoti, nes per abejones tas principas nebesuveikia.


Mekabciel

Citata iš: Donatas Banaitis  gegužės 01, 2016, 20:12:47Mano prisiminimai yra ne vien iš šios planetos, bei būtybės su kuo man yra tekę susidurti galima pavadinti "ateiviais", nors iš niekur jie neatėjo, nes jie čia buvo visada.
Tai jei jie cia visada, tai cia jie kitame ismatavime jie cia musu prisiminimuose, ar kur cia jie?
Tai gal tie ateiviai kuriuos atsiminei, tie patys zmones, tai gal save atsiminei?

Citata iš: Donatas Banaitis  gegužės 01, 2016, 20:12:47Tai ne argumentas, tai tik vienas pavyzdys, kas nori jų ras daugiau.
Na tai tie visi pavyzdziai, kuriuos galima rasti, i kitas civilizacijas sufleruoja tik del zmogaus fantazijos.


Citata iš: Donatas Banaitis  gegužės 01, 2016, 20:12:47Aborigenai neturi nemokamos energijos prietaisų ir neskraido fiziniu kūnu laisvai po visatą.
Na "nemokama" energija irgi laiko klausimas. O del skradziojanciu zmoniu, tai cia irgi toks pavyzdys, kurio nepatikrinks niekas tik tavo pacio prisiminimai.

Tai tada man klausimas, jei tu savo prisiminimuose skraidai, atsimeni savo kazkokias praeitis, kam tu apie jas sneki?





TinSoldier

Citata iš: time  gegužės 01, 2016, 20:34:16Aš pritariu, kad pačioje idėjoje vartoti sodą nuo vėžio, svarbus tik tikėjimas, ne pati soda. Todėl dalinai pritariu @Donatas Banaitis minčiai to išbandymui.
Placebas yra veiksmingas dalykas. Tačiau skatinimas visiškai iškeisti veiksmingus dalykus į placebą - šlykštus.

P.S. O toj nuorodoj pateiktoj argumentas, kad vėžys yra grybelis: nes augliai baltos spalvos. O tai geležinė logika. Tuo labiau, kad toli gražu ne visi augliai yra baltos spalvos, o tam įsitikint užtektų pagooglint. Tai va tokio lygio "argumentai".


Donatas Banaitis

#108
gegužės 01, 2016, 20:55:56 Redagavimas: gegužės 01, 2016, 20:59:13 by Donatas Banaitis
Citata iš: Mekabciel  gegužės 01, 2016, 20:39:26Tai tada man klausimas, jei tu savo prisiminimuose skraidai, atsimeni savo kazkokias praeitis, kam tu apie jas sneki?
Kaip jau nekartą minėjau tad pasikartosiu, tam kad žmonės pasvarstytų alternatyvas jog yra galimybe kad tarp milijardų galaktikų kurių kiekviena turi milijardus planetų, gal mes neesame vieni? O gal ir niekada nebuvome. Jei kam įdomu ir supranta Angliškai, tai ras daug alternatyvios nuomonės visais klausimais iš privačių tyrėjų kuri sutampa su manaja štai čia:

https://www.youtube.com/user/UFOTVstudios/videos

time

#109
gegužės 01, 2016, 20:59:22 Redagavimas: gegužės 01, 2016, 21:27:37 by time
Citata iš: TinSoldier  gegužės 01, 2016, 20:46:58Placebas yra veiksmingas dalykas. Tačiau skatinimas visiškai iškeisti veiksmingus dalykus į placebą - šlykštus.
Sutaupys žmonės pinigus, nereikės tiek išleisti ant lėtai veikiančių vaistų. Kas negerai?

Nesiūlau keisti visko, bet tam tikrus dalykus tegul tikrai išbando. Kartais tas įsijautimas ar dvasia, tikėjimas tai ką darai yra veiksmingiausias metodas.


Citata iš: TinSoldier  gegužės 01, 2016, 20:46:58P.S. O toj nuorodoj pateiktoj argumentas, kad vėžys yra grybelis: nes augliai baltos spalvos. O tai geležinė logika. Tuo labiau, kad toli gražu ne visi augliai yra baltos spalvos, o tam įsitikint užtektų pagooglint. Tai va tokio lygio "argumentai".
Manau, neužtenka pasižiūrėti į vieną nuotrauką:


iš čia: https://lt.wikipedia.org/wiki/V%C4%97%C5%BEys_(liga)

Aš pastebėjau, kas yra ir tokių:

iš čia: http://ligos.sveikas.lt/lt/ligos/onkologines_ligos/odos_piktybiniai_navikai_odos_vezys

Pasižiūrėk apačioje į siūlomų vaistų kainas (rekomenduotina)

Mekabciel

Citata iš: Donatas Banaitis  gegužės 01, 2016, 20:55:56Kaip jau nekartą minėjau tad pasikartosiu, tam kad žmonės pasvarstytų alternatyvas jog yra galimybe kad tarp milijardų galaktikų kurių kiekviena turi milijardus planetų, gal mes neesame vieni? O gal ir niekada nebuvome. Jei kam įdomu ir supranta Angliškai, tai ras daug alternatyvios nuomonės visais klausimais iš privačių tyrėjų kuri sutampa su manaja štai čia:

https://www.youtube.com/user/UFOTVstudios/videos
Vienisa tau?:) Vistiek nesuprantu kam tie ateiviai ir kitos civilizacijos. Neatsakei i mano klausimus... Kodel savo gerbuvi ir likima kazkokioms nematytoms civilizacijoms pavedi?



Donatas Banaitis

Citata iš: Mekabciel  gegužės 01, 2016, 21:16:50Kodel savo gerbuvi ir likima kazkokioms nematytoms civilizacijoms pavedi?
Į šį klausimą atsako mano sukurta dokumentika,

https://www.youtube.com/watch?v=xmXSAeGa7M8

 koks ir buvo jos sukūrimo tikslas, kad padėti žmonėms suprasti jog "Žemiškas gerbūvis" nėra jau toks "gervabūdiškas" kaip kad žmonės jį idealizuoja.

Ką žmonės darys su šia informacija tai jau jų asmeninis reikalas, kiekvienas yra pats atsakingas už savo sielos kelionę.

TinSoldier

Citata iš: time  gegužės 01, 2016, 20:59:22Sutaupys žmonės pinigus, nereikės tiek išleisti ant lėtai veikiančių vaistų. Kas negerai?
Kai tavo toks požiūris:

Citata iš: time  gegužės 01, 2016, 16:40:40Tegul miršta, ir tu mirsi.
Nesitikiu, kad suprasi, kas negerai :)

Mekabciel

#113
gegužės 01, 2016, 21:31:38 Redagavimas: gegužės 01, 2016, 21:34:19 by Mekabciel
Citata iš: Donatas Banaitis  gegužės 01, 2016, 21:23:02Į šį klausimą atsako mano sukurta dokumentika,

https://www.youtube.com/watch?v=xmXSAeGa7M8

 koks ir buvo jos sukūrimo tikslas, kad padėti žmonėms suprasti jog "Žemiškas gerbūvis" nėra jau toks "gervabūdiškas" kaip kad žmonės jį idealizuoja.

Ką žmonės darys su šia informacija tai jau jų asmeninis reikalas, kiekvienas yra pats atsakingas už savo sielos kelionę.
"Zemiskas gerbuvis" pats parasei. Vietoj zemiskas gali naudot savo zodzius, o klausimas mano islieka tas pats.

Tai kitaip tariant, pagal tavo prisiminimus, dokumentika, zmogaus gerbuvis priklauso nuo sukurtu civilizaciju, skirtu padet jam?

time

Citata iš: TinSoldier  gegužės 01, 2016, 21:25:31
Citata iš: time  gegužės 01, 2016, 20:59:22Sutaupys žmonės pinigus, nereikės tiek išleisti ant lėtai veikiančių vaistų. Kas negerai?
Kai tavo toks požiūris:

Citata iš: time  gegužės 01, 2016, 16:40:40Tegul miršta, ir tu mirsi.
Nesitikiu, kad suprasi, kas negerai :)
Mano tikslas nėra sumažinti populiaciją ir apšvarinti pinigus (kaip matai). Ir aš neišsisukinėju, bet mano nuomonė nėra konkreti ir manęs tu nerasi tarp mano žodžių.

Pagrindinė mintis, (numesiu užuomazgą), yra užtvirtinti kokius pliusus teikia mirtis. Nes manau, jų tikrai yra.

Donatas Banaitis

#115
gegužės 01, 2016, 21:46:11 Redagavimas: gegužės 01, 2016, 21:49:30 by Donatas Banaitis
žemiškas gerbūvis priklauso nuo žmonių galimybės suvokti savo pasirinkimus. Kai žmogus galvoja jog egzistuoja tik vienas kelias tai yra toks kurį nustatė "valdžia" aš tai skaitau skurdžiu pasirinkimu. Kai žmogus žino kad galima ir kitaip gyventi aš tai vadinu pasirinkimo galimybe, kas ir yra mano tikslas t.y. suteikti žmonėms alternatyvią nuomonę tradiciniams klausimams

Mekabciel

Citata iš: Donatas Banaitis  gegužės 01, 2016, 21:46:11žemiškas gerbūvis priklauso nuo žmonių galimybės suvokti savo pasirinkimus. Kai žmogus galvoja jog egzistuoja tik vienas kelias tai yra toks kurį nustatė "valdžia" aš tai skaitau skurdžiu pasirinkimu. Kai žmogus žino kad galima ir kitaip gyventi aš tai vadinu pasirinkimo galimybe, kas ir yra mano tikslas t.y. suteikti žmonėms alternatyvią nuomonę tradiciniams klausimams
Tai irgi pradedi zemiska gerbuvi idealizuoti?

Donatas Banaitis

Noriu kad mūsų planeta gyventų taikoje bei harmonijoje, už tai noriu kad žmonės suprastų jog karas, badas, ligos, skurdas nėra privaloma. Tai yra pasirinkimas, kurį mums įbruko tie kurie nori kad mes taip galvotume, kad kitaip būti negali, ir tuomet davė šokias tokias išeitis jog galvotume, kad tik jie mus gali išgelbėti nuo tų problemų, kurias patys dirbtinai ir sukūrė. Ir mes galime tam pasakyti NE, bei rinktis meilę, taiką bei harmoniją (vidinę bei išorinę).

Mekabciel

Citata iš: Donatas Banaitis  gegužės 01, 2016, 22:15:15Noriu kad mūsų planeta gyventų taikoje bei harmonijoje, už tai noriu kad žmonės suprastų jog karas, badas, ligos, skurdas nėra privaloma. Tai yra pasirinkimas, kurį mums įbruko tie kurie nori kad mes taip galvotume, kad kitaip būti negali, ir tuomet davė šokias tokias išeitis jog galvotume, kad tik jie mus gali išgelbėti nuo tų problemų, kurias patys dirbtinai ir sukūrė. Ir mes galime tam pasakyti NE, bei rinktis meilę, taiką bei harmoniją (vidinę bei išorinę).
Cia tas kas tau suformavo mastyma jog tau kazkas kazka ibruko ir ibruko.
Kiek jie dirbtinai sukure problema tiek tu dirbtinai is ju problema padarei ir dabar pats nori is jos iseiti ir dar kitus isvesti.

Donatas Banaitis

Įdomi perspektyva

Aukštyn