Jusu vizualines vizijos,regejimai,zenklai ir t.t.

Pradėjo Justinas Herbsman, rugsėjo 16, 2012, 22:50:30

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

crystal

#30
rugsėjo 18, 2012, 22:18:54 Redagavimas: rugsėjo 18, 2012, 22:21:03 by crystal
Ne, bet nereiskia, kad niekada negales to isaiskint;) Tai kas atrodo paranormalu, tau paprasciausiai nera atskleista. Tai paslaptis, kuria tu savaip tiki ir tuo paciu savaip isaiskini;)

astropasaulis

Tai dauguma jūsų nuomone, tie visi regėjimai, vizualizacijos yra nieko vertos?

paragraf 78

Taip, nieko vertos ir dar pavojingos

eternal.bliss

Logika paaiškina viską. Nes pati logika yra tiktai ryšys tarp vieno ir kito. Viskas turi ryšį, nes pats susikūrimas yra tiesiog ryšių atsiradimas. Todėl, taip, logiškai gali paaiškinti viską kas egzistuoja bet kokiu lygmeniu, bet kur.


crystal

As taip nesakiau, kad nera nieko vertos. Tiesiog  nereikia visu tu regejimu interpretuoti kaip kazkokius antgamtiskus reiskinius. Prisijungsiu prie cia komentavusiu, kad kartais tie visi regejimai gali buti tiesiog kazkokia liga...velgi tai loginis paaiskinimas, taciau manau, kad yra ir tokiu zmoniu, kurie mato regejimus, taciau to liga nebepavadinsi.

astropasaulis

#35
spalio 16, 2012, 13:44:15 Redagavimas: spalio 16, 2012, 14:47:33 by astropasaulis
Medituodamas pagalvojau apie mėnulį ir pradėjau matyti įvairius vaizdus, kuriuos dabar pabandysiu interpretuoti.
Mėnulis yra kosminė stotis, bazė ar kažkas tokio.

Kaip matote šiame video, nso išskrenda iš mėnulio.
Mėnulis atrodo iš išorės tarsi negyvas, jame niekas negyvena, tačiau tai tik apgaulė.
Paviršiuje yra daug kraterių, duobių - tai landos pro kurias išskrenda ateiviai.
Mėnulio vidus tuščias plačiąja prasme: nėra branduolio ar kažkokių uolienų sluoksnių.

Mėnulio viduje gyvena tam tikra civilizacija. Galbūt tai žemės pagalbininkai ir jie saugo mus?
Aš nesutinku su tuo, kad mėnulis tik atspindi šviesą, nes neturi atmosferos ar kaip ten.
Aš manau, kad jis šviečia, nes viduje jo esantys miestai ,,išskyria" šviesą.

Jūs pagalvosite, kad tai tik fantazija, tačiau aš netikiu ta tiesa, kuri yra sufurmuluota plačiąjai visuomenei.

.L.U.T.H.O.R.

O, žmogau. Na mėnulis tikrai nešviečia, jis tik atspindi šviesa. Ir jei šviestų kažkas iš vidaus tai ar ne visą laiką būtų pilnatis? :D Astropasauli, tikrai paskendęs fantazijose esi :) Nusileisk ant žemės ;D

astropasaulis

Citata iš: Šešėlis  spalio 16, 2012, 14:31:02
O, žmogau. Na mėnulis tikrai nešviečia, jis tik atspindi šviesa. Ir jei šviestų kažkas iš vidaus tai ar ne visą laiką būtų pilnatis? :D Astropasauli, tikrai paskendęs fantazijose esi :) Nusileisk ant žemės ;D

Pasižiūrėk į temos pavadinimą. Mes čia neaiškiname nieko racionalaus, o tik komentuojame ką matome užsimerkę. :)

.L.U.T.H.O.R.

Tai pradžioj ką rašai, tai taip tai gal būt matai kai užsimerki, bet čia..
Citata
Aš nesutinku su tuo, kad mėnulis šviečia, nes neturi atmosferos ar kaip ten.
Aš manau, kad jis šviečia, nes viduje jo esantys miestai ,,išskyria" šviesą.


Tai labiau panašu į tavo nuomonę, nei tai kas matyta užsimerkus.

astropasaulis

Citata iš: Šešėlis  spalio 16, 2012, 14:48:58
Tai labiau panašu į tavo nuomonę, nei tai kas matyta užsimerkus.

Tiesiog interpretavau tai ką mačiau tą akimirką. Todėl tai gavosi kaip nuomonė.

Justinas Herbsman

esu girdejas apie sia menulio teorija ,ir kaip buvo panaudoti sprogmenys ant menulio,o menulis skambejo lyg varpas... tikrai neatmetu sios galimybes ...

Benamis

Citata iš: Justinas Herbsman  spalio 16, 2012, 15:17:57
esu girdejas apie sia menulio teorija ,ir kaip buvo panaudoti sprogmenys ant menulio,o menulis skambejo lyg varpas... tikrai neatmetu sios galimybes ...


Kazkur ir as apie tai skaiciau, kad NASA specialiai bombardavo menuli, o jo skleidziamas garsas buvo toks, lyg jis butu tusciaviduris... Tik vat nepamenu kur toki straipsni aptikes buvau ???

astropasaulis

Tie visi vaizdiniai, regėjimai, gal tai tikrai kokių ateivių siunčiama informacija?

Justinas Herbsman

o gal tavo paties aukstesnes samones siunciami ,o gal tik dabartines pasamones padariniai,o gal tavo kitos multidimensinsines versijos samones ar pasamones padariniai ? o gal rimtai menuly kokie ateiviai prikolina is taves ir siuncia tau uzkuodutus pranesimus .... variantu daug....

.L.U.T.H.O.R.

O gal tai tik laki fantazija... :o

Aukštyn