In memorial of sanity.Tikri išgyvenimai.

Pradėjo Amadeus, liepos 31, 2015, 19:01:46

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Amadeus

liepos 31, 2015, 19:01:46 Redagavimas: liepos 31, 2015, 19:03:25 by Amadeus
      Temos pavadinimas atspindi darbartinę mano būseną, nors tai labiau panašu į depresiją, tačiau po daugybės patyrimų esu visiškai pasimetęs tarp to kuo tikiu. Vis tik noriu pasidalinti savo potyriais ir pabandayti juos perteikti teksto forma.

Ateities sapnai

Balandžio 17d. nusprendžiau grįžtį atostogų į Lietuvą, nes gyvenau Anglijoje, tačiau dar neilgai, nes išvažiavau spalio mėnesį ir tai buvo mano pirmos atostogos. Dvi savaitės prieš numatytą skrydžio datą sapnavau itin malonų sapną, kai man pažįstamoje aplinoje (tėtės draugo pirtyje, kurioje dažnai teko poilsiauti) itin aistringai bučiavausi su mergina, tai buvo imtymu ir labai tikra, kad pabudęs visą dieną negalėjau išmesti šio sapno iš galvos.  Žinoma, nesusireikšminau ir toliau gyvenau laukdamas atostogų. Kitų dviejų sapnų tikslaus sapnavimo laiko neatsimenu, tiesiog atsiminiau nuokarpas. Tai lyg ir būtų paprasti sapnai, kuriuos vos atsikėlęs atsimeni ir eigoje jie pasimiršta, tačiau kai juos išvydau antrą kartą, puikiai atsiminiau visas nuotrupas. 1. Momentas, kaip su vienu iš savo draugų boksuojamės su bokso pirštinimės ir 2. Atsitiktinė vieta važiuojant mašina, kuri ryškiai įstrigo mano atmintyje. Neįsivaizduojant pilnos situacijos, turbūt tai atrodytų, kaip paprasti sapnai, todėl aprašysiu, kodėl visa tai taip apvertė mano gyvenimą.. Parskridau lėktuvu į Lietuvą, permiegojau pas draugą, kuris mane prigriebė iš oro uosto ir sekančią dieną planavau nustebinti draugus ir pakviesti juos į tėtės draugo pirtį.. Kadangi visus užklupau netikėtai, tai važiavom penkiese (keista, bet kiti sugebėjo rasti pasiteisinimų, bet grįžau pailsėt, tai galvojau, kad taip ir geriau). Tarp tų keturių draugų buvo viena mergina, kuri praktiškai atvažiavo su mano geru draugu.. Ir vakaras ėjo smagiai, bendravom, kol visi nuėjo miegot ir likau aš su mano minėta panele.. Suprantu, buvom išgėrę, bet ne tiek, kad jau reiktų remtis ant stalo ir tai lyg būtų alkoholio poveikis, bet stengiausi jai atsispirti, bet pastangos perniek ir mes pradėjom bučiuotis ir staiga viskas atrodė lyg tai išgyvenčiau antrą kartą po vienos akimirkos atsiminiau sapnuotą sapną, kai dar buvau Anglijoje, visos tos emocijos ir aistra, mėtymasis iš kampo į kampą, kol galiausiai atsitokėjau ką aš darau ir po kiek laiko tiesiog nuėjau miegot, susipratęs, kas įvyko, tiek dėl sapno, tiek dėl to kad pasielgiau nederamai.   Tęsėsi mano atostogos, vis galvojau tiek apie tą merginą ir žinoma apie tai kad tai buvau jau sapnsavęs, tada įvyko antras mano minėtas sapnas, jis atrodė, kaip dejavu, tik tai kad atsiminiau visą tą momentą lyg trumpą judančią nuotrauką. Trečias sapnas taippat išsipildė, tačiau tai buvo kaip ženklas, nes "atsitiktinai" paragavau lsd (tuo nesididžiuoju, tuo labiau, kai tai padariau laisva ranka ir dvi valandos iki lėktuvo skrydžio) Nenorėjau šito pasakoti, nes tai atrodytų, kaip narkomano "išpažintis", bet būnant toje būsenoje išvydau sapnuotą vietą, kurioje niekada nebuvau. Visiškai buvau atitrūkęs nuo realybės, kai bevažiuojant mašina pakėliau galvą ir pro priekinį stiklą išvydau sapnuotą vietą. Iki tol tikrai gyvenau normalų gyvenimą: darbas, sportas, mitybą, nors ir parūkydavau kanapių. Tuo momentu kažkodėl negalvojau, tiesiog paėmiau ir pabandžiau. Tai buvo pats baisiausias skrydis mano gyvenime, bet grįžus į Angliją bandžiau suprasti savo sapnus. Parašiau minėtajai merginai atsiprašymą, bet tai peraaugo į bendravimą, o po to tapo panašu į meilę..keista tai girdėt, bet pats nesupratau nieko. Vis tik tapau labai jautrus, pradėjo graužti sąžinė, nebeliko motyvacijos sportuoti, santykiai su tėvu buvo prasti , taippat negalėjimas susitikti su ta panele mane pastūmėjo prie depresinių minčių, kurios neleido dirbti ir vertė jaustis nuolat pavargusiam. Meldžiau Dievo, kad tai nustotų, kad grįžtų šviesios mintys ir stebūklo dėka kitą rytą atsibudau pakilios nuotaikos ir kilo idėja grįžti į Lietuvą išsiaiškinti santykius su mergina bei tėvu, kuris atitolo nuo manęs ir ilgai nelaukiant grįžau..

Ir čia prasideda įdomioji dalis..

Grįžus į Lietuvą susitikau su šia mergina, tačiau draugui nieko dar nesakiau, nes neįsivaizdavau, kaip viską paaiškinti, todėl susitikdavom paslapčiomis. Ji gyvena 12km+ nuo manęs, kadangi neturiu mašinos, važiuodavau iki jos dviračiu..kol po kelinto susitikimo nakčia važiuojant namo.. danguje pamačiau keistą šviesą ir toliau bevažiuojant keliu pamačiau, kad tai skraidanti lėkštė, kuri kabojo ore palyginus netoli nuo manęs, keista, bet nepanikavau ir tiesiog važiavau toliau, kol ji pamažu pradėjo skristi į priešingą pusę, į ten nuo kur aš atvažiavau. Buvau pasimetęs, nežinojau, ką galvot, nes tai buvo labai realu..žinoma, niekam nesakiau, nes nenorėjau būt palaikytu bepročiu ir tiesiog negalvojau apie tai. Vėliau pradėjau matyti daugybę dejavu, per dieną kelis kartus ir taip kiekvieną dieną, keisčiausia, kad dalis tų dejavu buvo mano sapnuotį įvykiai. Atrodė lyg būdavau tose vietoje ne pirmą kartą, bet tai buvo naujai susipažinto žmogaus namai, draugo sodyba, kurią jo šeima neseniai įsigijo. Per pastaruosius du mėnesius Lietuvoje mačiau virš šimto dejavu/sapnų/regėjimų jau net nebežinau, bet tai lyg ir apsiramino..tačiau per pastaruosius du mėnesius man grįžo depresija, pastarajį mėnesį beveik su niekuo nebendrauju, apsimetu, kad man viskas gerai, bet būdamas vienas vos neišprotėju. Taippat nuolat danguje tenka pamatyti įvairius žibėjimus, nekryptingai judančius objektus ir tai mane gąsdina.

Be viso šito mano galvoj supasi dar daugybė keistų minčių, bet te norėjau papasakoti, ką teko matyti ir išgyventi. Mano mintis dar labiau sujaukė knygos apie pasamonę ir jos galią, tik jau nebežinau, kuo tikėti.



   





idenmeyou

Jeigu tave apima depresija tai pats blogiausias būdas būtent izoliuoti save nuo kitų, užsidaryti savyje, mažai bendrauti. Kuo daugiau bendrausi su žmonėmis ir patirsi su jais įspūdžių, tuo mažiau laiko turėsi negatyvioms mintims, o žinoma vien jau laike praleistame su jais kiek išsiskiria hormonų, kurie gerina psichinę savijautą.

Dejavu įdomus dalykas, būna ir man dažnai, ir yra buvę tokių stiprių jog atrodo jog esu tai sapnavęs, bet pats tuo netikiu. Nors pats Dejavu vis dar mįslė žmonijai, yra tik daug versijų apie jį, bet kodėl jis kyla sunku pasakyti.

Taigi tavo pagrindinė problema tai jog nuolatos patiri Dejavu ir nieko nebesupranti ar tai jog stipriai kamuoja depresija?

Amadeus

#2
rugpjūčio 03, 2015, 01:41:10 Redagavimas: rugpjūčio 03, 2015, 01:45:56 by Amadeus
Kas man labiausiai neduoda ramybės, tai pati pati pradžia. Aš labai daug domėjausi sąmoningais sapnais, rašydavau dienoraštį ir dienos metu tikrindavau sąmoningumą, kol po kelių dienų susapnavau pirmąjį sąmoningą sapną. Vis tik po to nustojau, tai daryti, bet ryte puikiai atsimindavau sapnus. Turiu gerą vizualinę atmintį,todėl dažnai vis perkurdavau sapnų įvykius galvoje. Taippat puikiai ir tuo kart atsiminiau sapną, kuriame praleidau naktį, taip pat jį atsiminiau ir tą vakarą ir vis dar tie reginiai išlikę mano galvoje. Suprantu, kad ką parašiau apie narkotines medžiagas sudaro požiūrį apie teksto autorių ir nieko keisto, kas vyko po to tikrai primena "stogo pačiuožimą", bet..bet iki tol gyvenau sveikai: itin sveika mityba, daug vandens, sportavau keturis kart per savaitę, miegojau 7-8h be išimties, negėriau daugiau nei pusę metų. Labai daug dėmesio tam skyriau, nes planavau studijuoti dietetiką (dietologija)  arba visuomenės sveikatą. Tuo noriu pasakyti, kad buvau sveikas tiek fiziškai, tiek psichologiškai ir labai motyvuotas! (labai) Todėl savo matytų sapnų patyrimu neabejoju, tiesiog aš per daug į tai įsigilinau ir bandžiau atrasti ryšį tarp visko ir tada tikrai jau susipainiojau. Iš matytų dejavu galiu drąsiai sakyti, kad bent keli buvo mano sapnai, nes to pojūčio metu atsimindavau tai sapnavęs, nes tai buvo sapnai, prieš atsikeliant ryte ir jie vis tik įstrigo. Kai grįžau į Lietuvą patirta depresija Anglijoje baigėsi, jaučiausi gerai, bet tada prasidėjo dejavu,kas dien po 4-5kart tada pamačiau bei patyriau daug keistų dalykų ir viskas vėl iš naujo. Tada būdavo ilgesnių tarpų, bet tarp jų būdavo keistų nutikimų. Kas vakarą žiūrėdavau į dangų ir mačiau įvairių mirksėjimų, "žvaigdžių" jūdėjimą. Dabar jau vėlu, nebepavyksta dėliot minčių, todėl pratęsiu kitą kartą.

Amadeus1

Na dabar galiausiai įveikiau save. Esu laimingiausias žmogus žemėje :D Pasidalinau šita istorija, nes tiek matyt, jaust ir patirt buvo gan daug. Savo mintim įveikiau mintis. Padėjo meditacija.. Bet visa tai vyko, negaliu pateikt aiškaus atsakymo ar tai haliucinacijos ar ne, bet puikiai atsimenu tą vaizdą, puikiai atsimenu, kad jaučiausi normaliai. Tad dabar atsakymas gal ateis kažkada pats, tiesiog keičiu gyvenimo kryptį ir daugiau jokių "cirkų". Tačiau vis tik nežinau, ar smegenys bando pritempt tam tikrus naujus vaizdus/naujas vietas prie prisiminimų, tačiau kad ir neseniai lankiausi pas naujai susipažintą merginą ir jos butas buvo jau matytas. Dabar mąstau blaiviai, jeigu kas tokio ir atsitiks būtinai pasidalinsiu.

Tai buvo tikra istorija mano akimis ir mano jutimo organais. :D

Aukštyn