Paražmogus, Paraasmenybė

Pradėjo violetpink1, liepos 22, 2019, 07:57:10

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

violetpink1

Neseniai rašiau apie priešingos lyties idealą.
Šį sykį parašysiu apie tai, kas mano gyvenime buvo ištikrųjų, tačiau apie viską iš eilės.
Padariau išvadą, jog apie idealus rašyti šiame forume dar anksti, na, bent jau kol kas, nes ši - idealo - idėja buvo sutapatinta vos ne su pavoju visuomenės saugumui: neva, dėl idealų buvimo vyksta skyrybos, o taip pat buvo išsakyta mintis, jog idealų buvimas kenkia juos turinčiam asmeniui... ...nesunku įžvelgti tai parašiusiojo norėtą išsakyti potekstę... ...Nepergyvenkite taip labai, vaistus aš geriu, apie mano požiūrius pagrindinėmis gyvenimo temomis mane gydantys gydytojai taip pat žino - papasakojau pats. Taigi, pirmiau rūpinkitės savo, o ne mano mentaline sveikata.
Dabar apie naują temą.
Jau rašiau apie sąvoką "pAra", reiškiančią "virš", "aukščiau", "už ribų" ir naudojamą kitoms sąvokoms sudaryti. Šiame forume tikriausiai žinomiausia tokia sąvoka yra "paranormalu", nuo apibūdinimo "paranormalus reiškinys".
Tačiau kas gi tuomet būtų "Paražmogus" arba "Paraasmenybė"?..
Turbūt kiekvienas rastų atsakymą pagal savo širdį ir protą. O štai mano apibūdinimas būtų toks: "Paražmogus", arba "Paraasmenybė" - tai asmuo, kuris, vykstant kokio nors pobūdžio santykiui su juo - pvz. pokalbiui su juo ar vien jo matymui - sukelia kitam asmeniui konsolidaciją su  juos abu supančia realybe ir gyvenimu.
Aš turėjau tokio pobūdžio patirtis vien matydamas kitas - moteriškas - asmenybes, o pirmas toks potyris įvyko man būnant pirmoje klasėje...  :)  ...Paraasmenybė tuomet buvo antroje.  :)
Bėgant gyvenimui, sekė kitos panašios patirtys: svečiuose, dar vieną kartą toje pačioje mokykloje, o vėliau - tiesiog prasilenkiant gatvėje.
Ką norėjau tuo pasakyti ir pabrėžti: mano idealai yra gyvi žmonės, o ne iliuzoriniai, net jei vaizduotė kartais suveikia ta kryptimi, beje, niekada be mano paties leidimo...  ;)
O didžiausią įtaką man gyvenime padariusi Paraasmenybė buvo mano motina: būtent dėka jos aš gyvenu šį gyvenimą ir turėjau galimybę išvysti visas kitas, apie kurias čia parašiau... ...Ačiū Jai už Tai.

violetpink1

#1
rugpjūčio 10, 2019, 11:08:31 Redagavimas: rugpjūčio 10, 2019, 20:16:33 by violetpink1
Šį tekstą skiriu Vienio ir Paražmonių pagerbimui.
Muzika, tinkanti prie šio teksto: 'Dead Can Dance - In Power We Entrust The Love Advocated' - https://www.youtube.com/watch?v=S42ziu4Adno.
Vienis.
Vienyje yra viskas.
Vienyje yra viskas, taip pat ir visi.
Vienyje yra praeitis ir esatis.
Vienyje yra beribė erdvė, kurios dangus šviečia nuolatos, taip, kaip šviečia Saulė.
Vienyje yra struktūros, sukurtos tamsai sukurti ir saugoti.
Taip yra saugomos ištisos kūrinijos.
Viskas ir visi yra Vienyje, taip pat ir visi aspektai.
Tamsi, apniukusi, pūguota, gilios žiemos naktis;
šviesi, saulėta, vidurio vasaros diena;
dulkė, nusėdusi Žemės vandenyno giliausiame dugne;
dulkė, nusėdusi nežinomo kosminio kūno paviršiuje, besisukančio aplink dar nežinomą tolimąją galaktiką;
akmuo, įkritęs į vieną iš Žemės bedugnių ertmių;
akmuo, kalno viršūnėje kitoje planetoje;
Žemės palydovas Mėnulis;
Saturno palydovai;
tolimojo kosmoso gyventojų tolimojo kosminio keliavimo laivai, metantys šešėlius ant mums žinomų ir dar nežinomų kosminių kūnų;
kasdienėmis, žemiškomis mintimis apnikęs eilinis Žemės žmogus;
tolimąjį kosmosą ir Vienį kontempliuojantis Paražmogus kitoje, dar mums nežinomoje sistemoje;
katinas, žaidžiantis su žaisliuku šioje realybėje;
tas pats katinas, po savo žemiško kūnelio mirties, žaismingai kedenantis savo šeimininko plaukus jo miego metu astrale;
motinos apkabinimas jai esant gyvai, savo fiziniu kūnu;
motinos apkabinimas po jos mirties, astrale, gyvojo miego metu;
...mirtis neišskiria mylinčiųjų!..
...tylus prisipažinimas jai - 'Mama, aš myliu Tave...'...;
...tylus pripažinimas jos: 'Aš taip pat myliu Tave, Sūnau'...;

...išties, mirtis - bejėgė...;
Juodaplaukė mergina, verta vadintis Paramergina, sukelianti nedelsiant ir neabejojant konsolidaciją ir solidarumą su Vieniu bei sutaikanti su gyvenimo dovana ir dovanojanti sąmoningumą vien nuo jos vizijos ar matymo;
muzika, verta vadinti Paramuzika, primenanti apie viską, kas čia parašyta...;
...Visuomet...
...kas nutiktų, niekas neištrins to, nes Vienis amžinas...
...Vienis - Aukščiausiasis ir Didysis Stebėtojas...
...prieš įsikūnijimą jis rodo pagal ką mums įsikūnyti, o vos įsikūnijus pradeda nuolatos priminti - 'Atsigręžk į Mane, konsoliduokis, vardan sąmonės ir gyvybės išsaugojimo, vardan aukštesnės kokybės patyrimo...';
...ir Jis taip pat turi neblogą jumoro jausmą...
...Vienyje išliks visos motinos su savo sūnumis ir dukterimis, visi tėvai;
...Vienyje išliks visos Paraasmenybės...
...taip pat ir Paramerginos ir Paramoterys...  ;)
Vienis suteikia sąmonei ciklus egzistavimui, o taip pat ir teisę būti nuo jų išvaduotai...
Vienyje išliks visa Paramuzika ir gamtovaizdžiai...
Vienyje išliks visi mums patikę ir mylimi...
Vienyje išliksime...
...Para Om... :)

elteide

į tokį gražų postą norisi atsakyt, prisidėt taip :
1 Kor 13
Himnas meilei

0  (31 b) Aš trokštu jums nurodyti

dar prakilnesnį kelią:

1 Jei kalbėčiau žmonių ir angelų kalbomis,

bet neturėčiau meilės, aš tebūčiau

žvangantis varis ir skambantys cimbolai.

2 Ir jei turėčiau pranašystės dovaną

ir pažinčiau visas paslaptis ir visą mokslą;

jei turėčiau visą tikėjimą, kad galėčiau net kalnus kilnoti,

tačiau neturėčiau meilės, aš būčiau niekas.[i1]

3 Ir jei išdalyčiau vargšams visa, ką turiu,

jeigu atiduočiau savo kūną sudeginti,

bet neturėčiau meilės, - nieko nelaimėčiau.

4 [i2]Meilė kantri, meilė maloninga, ji nepavydi;

meilė nesididžiuoja ir neišpuiksta.

5 Ji nesielgia netinkamai, neieško savo naudos,

nepasiduoda piktumui, pamiršta, kas buvo bloga,

6 nesidžiaugia neteisybe,

su džiaugsmu pritaria tiesai.

7 Ji visa pakelia, visa tiki,

viskuo viliasi ir visa ištveria.

8 Meilė niekada nesibaigia.

Išnyks pranašystės, paliaus kalbos, baigsis pažinimas. 9 Mūsų pažinimas dalinis ir mūsų pranašystės dalinės. 10 Kai ateis metas tobulumui, pasibaigs, kas netobula. 11 Kai buvau vaikas, kalbėjau kaip vaikas, mąsčiau kaip vaikas, protavau kaip vaikas; tapęs vyru, mečiau tai, kas vaikiška. 12 Dabar mes regime lyg veidrodyje, mįslingu pavidalu, o tuomet regėsime akis į akį. Dabar pažįstu iš dalies, o tuomet pažinsiu, kaip pats esu pažintas. 13 Taigi dabar pasilieka tikėjimas, viltis ir meilė - šis trejetas, bet didžiausia jame yra meilė.

Amen

violetpink1

Kiekvienas turi savo idealą, o net jei neturi, tai yra kas kiekvienam asmeniškai patinka, o kas ne.
Man patinka ir mano idealas yra Paražmonės, nes jie manyje įplieskia gyvenimo dovanos - egzistencine plotme - pajautimą, įvertinimą ir pakilimą; konsoliduoja su Dievu - su Vieniu - ir gyvenimu apskritai;
vien pamatęs Paražmogų aš visuomet prisimenu Boudhanath'o stupos akis, kurios, laikau, jog nupieštos su tikslu atvaizduoti Vienio akis;
prisimenu žvaigždėtą dangų;
egzistencijos neribotumą ir didingumą;
kartais tai būna moterys, o kartais ir vyrai;
pirmoji pamatyta jauniausia Paraasmenybė buvo antrokė, kuomet aš buvau pirmokas;  :)
vyriausias yra vyresnis už mane, tačiau dar gyvas, tikras, egzistuojantis Paraasmuo;  ;)  :)
Jie įplieskia man dvasinę liepsną, kuri įsidega ir virsta dvasine ugnimi - įkvėpimu, noru gyventi, būti kuo geresniu ir vystytis, konsolidacijoje ir sąntykyje su Dievu - Vieniu...
Fenomenalu, tačiau tikra...
Visiems Jiems skiriu šį muzikinį kūrinį ir linkiu, jog Jų dvasinė ugnis niekada neužgestų ir degtų skaisčia liepsna, uždegančia kitų vidinės žvakės liepsną;
Jūs perorientuojate aukštesniam tikslui ir gyvenimui;
muzikinis kūrinys - 'Dead Can Dance - De Profundis':
https://www.youtube.com/watch?v=8nvkHkGugeU.

violetpink1

Tegul kiekvienas ir kiekviena būna taip, kaip nori būti...
Dar viena nuoroda, šį sykį - ir video, ir audio derinys, atspindintis dalį pojūčio, kurį aš jaučiu, kaip apimantį Vienį ir viską, kas susiję su 'Para' sąvoka, įskaitant Paravienį ir Paražmones, Paraasmenybes...
...Paravienio manifestacijos atspindys:
https://www.youtube.com/watch?v=OUqASYL8akA.

Aukštyn