Švytuoklė, mano siela, keisti nutikimai

Pradėjo Vytautas, sausio 20, 2014, 14:23:38

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

TinSoldier

Jeigu kam nors kildavo klausimas, kas čia blogo švytuokliuoti, ir pasitikėti tuo švytuokliavimu. Atsakymas - tai..

Linkiu, kad saviįtaiga nebūtų tokia galinga, kad per stipriai suveiktų (:


Vytautas

Citata iš: TinSoldier  balandžio 24, 2015, 12:21:39
Jeigu kam nors kildavo klausimas, kas čia blogo švytuokliuoti, ir pasitikėti tuo švytuokliavimu. Atsakymas - tai..

Linkiu, kad saviįtaiga nebūtų tokia galinga, kad per stipriai suveiktų (:


Tai kad su savitaiga nėra ką veikti. Skauda ir jokia savitaiga kad neskauda nepadeda.  :) Tiesiog griebimasis šiaudo ir ieškojimas bet kokios išeities.  :)

TinSoldier

Suprantama.

Tačiau mirties datų nusistatinėjimas (ir ypač tikėjimas tuo) - ne į naudą :)

Vytautas

Citata iš: TinSoldier  balandžio 24, 2015, 12:40:26
Suprantama.

Tačiau mirties datų nusistatinėjimas (ir ypač tikėjimas tuo) - ne į naudą :)


Tai kad realybėje tai nedaro absoliučiai jokios įtakos. Dirbu sau kaip dirbęs. Jokio kažkokio streso ar šiaip nerimo. Nei tuo tikiu nei netikiu. Realiai nežinau ateities.  Giliau pasikuitus gavosi tokia info ir tiek. Na įdomumo dėlei pasidalinu informacija. Bet dėl to nei šilta nei šalta. Kur kas svarbiau kad neatsirastų visai realus eilinis skausmo priepuolis.  :)

Vitus

Citata iš: Vytautas  balandžio 24, 2015, 11:27:20
Kaip ir žinau kad pirmadienio naktį mirsiu.  :) Arba ne.  :)


Gyvensi, Vytautai, gyvensi.
Užmiršk tą švytuoklę ir pradėk normaliai maitintis. Tada į penktą aukštą užbėgsi :)

Vytautas

Citata iš: Vitus  balandžio 24, 2015, 13:34:36
Gyvensi, Vytautai, gyvensi.
Užmiršk tą švytuoklę ir pradėk normaliai maitintis. Tada į penktą aukštą užbėgsi :)

Na nuo pirmadienio bandysiu naudot kažkokį maistą. Tik problema kad net košės prieš tai kėlė problemas. Gal būt organizmas išsivalė ir normaliai priims maistą. Bet šeštadienio sekmadienio nesigadinsiu su kelione į klinikas. Vis dar pagyvensiu tik sultimis.  :)

mangirdas.bu

Bendrauti su savo siela per švytuokle? Nesvarbu per ką, bet bendrauti su siela per kaškoki išmislą per švytuoklę, per popieriaus lapą ar dar kur... Kaip tu gali būti tikras su kokiu įsivaizduojamu pojučiu tu bendrauji. Kai po tavo "bendravimo tai pavirstą" į skausmą? Mano patarimas mest tą su ta švytuokle. Nebutinai mest, tiesiog pakeist mąstymą apie ją, kad tu per ją bendrauji su savo siela.

Tokios klaidingos išvados ir didelė saviįtaiga ir priveda prie sveikatos ir kitokių problemų.
Geriau, kad išvis nebūtu išvadų, negu klaidingų. O faktas toks, kad tu su savo siela niekada nebendrausi per kaška, tu visada su ja bendrausi tiesiogiai. Bei savo vidiniais pojučiais.

Mano supratimu viskas vyksta taip, tau reikia dvasiškai tobulėt ne per švytuokle, o per pati save. Ir tu tai darai klaidingai todėl tokios ir pasekmės. Toks vaizdas, kad gal "lyg tu ieškotum klausimo ir atsakymo" kur jo nėra. Nu čia dėl tų pasekmių GAL ir nusišnekėjau :) bet juk kaškur tai kaškas yra klaidingo ar kaškas neto kaip turėtu būt, nes jeigu tas skausmas iš niekur, tai vidus.

Gerai. Tarkim, kaip ir sakai tau viskas gerai viskas patikrinta-sveikas, bet skauda. Suprantu, viskas normoj. Man buvo nesu sveikas, kaklas blogai suauges, buvo peršviestas, skaudėdavo, baisiai skaudėdavo. Nieko nebeskauda. Viskas pasikeitė tik tada kai aš pasikeičiau, kai pakeičiau mastyma apskritai apie viską. Tai viskas yra dvasinės problemos. Jeigu net skausma kylanti iš realaus pažeisto organo ar panašiai galima numalšint/ pradangint. Jeigu net vėžys nėra liga, o tavo vidinės problemos. Visi mes turim vežiniu ląsteliu, o kas su juo priartėti pats nusprendžia ir nesvarbu, kad to nežino.

Manai tavo siela tiki tuo, kad tu su ja bendrauji per švytuokle? Tikrai netiki... Tiki kai nusičiaudiji ar žaksi. Bet ne kai bendrauji su įsivaizduojamai realiu kaškuom

Bet kaip sakiai, kad čia nieko baisaus tai aš tavim neabejoju. O ta data gal kaškoks lūžis ir bus mastymo pokytis :) bus įdomu išgirst naujienas.
Neabejoju, kad ten nieko blogo nebus.

Vytautas

#52
balandžio 25, 2015, 22:17:33 Redagavimas: balandžio 25, 2015, 22:56:46 by Vytautas
Citata iš: mangirdas.bu  balandžio 25, 2015, 19:32:47
Bendrauti su savo siela per švytuokle? Nesvarbu per ką, bet bendrauti su siela per kaškoki išmislą per švytuoklę, per popieriaus lapą ar dar kur... Kaip tu gali būti tikras su kokiu įsivaizduojamu pojučiu tu bendrauji. Kai po tavo "bendravimo tai pavirstą" į skausmą? Mano patarimas mest tą su ta švytuokle. Nebutinai mest, tiesiog pakeist mąstymą apie ją, kad tu per ją bendrauji su savo siela.


Normaliai siela veikia šioje pusėje esantį kūną ir tuo pačiu jame esantį "aš" dviem būdais. Per nuojautą ir kritiškais atvejais perimant kūno valdymą. Naudojimasis švytuokle ir atsirado būtent savaip ir per nuojautą. Tuo metu tai iš tikro buvo labai rizikingas užsiėmimas dėl paprasčiausio informacijos iškraipymo. Bet čia vėl nuojautos pagalba. Ir tokiu būdu atsirado trečias bendravimo būdas.

Kas liečia dėl skausmo. O kokiu būdu kaip mane paveikti kad padaryčiau kažkokį reikiamą veiksmą? Tuo labiau jei tokiu būdu reikia kažką pratestuoti. Skausmas gan patogus būdas. Nes kitu atveju aš tiesiog nedaryčiau jokių veiksmų. Iš kitos pusės juk tai ne mirtina. Tokioje situacijoje net mano kraujo spaudimas buvo normalus. Kardiograma taip pat normali. Taip kad čia jokia problema. Paprasčiausiai esu mažumėle eksperimentinis triušis ir tiek.

Kas liečia dėl galimos pabaigos tai realiai paklausiau daugiau nei galima. Normaliai apie ateitį informacija neteikiama. Tokios taisyklės ir apie tai esu rašęs. Iš kitos pusės kaip minėjau viską įmanomą esu atlikęs. Tame skaičiuje ir savęs tobulinimo klausimais. Jokių žalingų įpročių, neigiamų minčių, mityba taip pat maksimaliai įmanomai tvarkinga. Dabar tiesiog nuobodžiauju. Žaisti su smulkmenų šlifavimu tikrai nėra prasmės. Svarbu esmė. Taip kad kaip ir viskas visai realiai pasieka. Daugiau nėra ko išspausti. Kam čia veltui gaišti laiką. Reikia tobulėti toliau ir kitame lygyje.  :) Aišku proceso valdymas kaip įprasta iš anapus. Lieka tik stebėti. Bet jei atostogos bus pratęstos jokių problemų. Tinginiausiu toliau.  :) Aišku įdomiau būtų pokytis.  :)

puodukas

CitataJokių žalingų įpročių, neigiamų minčių, mityba taip pat maksimaliai įmanomai tvarkinga.

  Beveik neįmanoma, kad pas žmogų nebūtų neigiamų minčių. Jau vien galvojimas, kad "neturiu žalingų įpročių, neigiamų minčių" pažadina kitą mintį "ne taip, kaip kiti", kurios tu gal net nepastebi, ar nelaikai neigiama mintim.

Vytautas

Citata iš: puodukas  balandžio 25, 2015, 22:56:35
  Beveik neįmanoma, kad pas žmogų nebūtų neigiamų minčių. Jau vien galvojimas, kad "neturiu žalingų įpročių, neigiamų minčių" pažadina kitą mintį "ne taip, kaip kiti", kurios tu gal net nepastebi, ar nelaikai neigiama mintim.

Kaip minėjau svarbu esmė o ne kokia užklydusi neigiama smulkmena. Čia ir minčių lygyje. Pagauni supranti kad tai smulkmena.  :) Bet su tuo žaisti iki nuprotėjimo tikrai jokios prasmės.

Vitus

Citata iš: mangirdas.bu  balandžio 25, 2015, 19:32:47
Bendrauti su savo siela per švytuokle?


Jau pati sakinio pradžia keistai skamba, nekalbant apie pabaigą :)
"Bendrauti su savo siela..."
Kas su kuo bendrauja?

Vytautas

#56
balandžio 26, 2015, 10:36:35 Redagavimas: balandžio 26, 2015, 10:39:22 by Vytautas
Citata iš: Vitus  balandžio 26, 2015, 09:19:25
Jau pati sakinio pradžia keistai skamba, nekalbant apie pabaigą :)
"Bendrauti su savo siela..."
Kas su kuo bendrauja?


Pagal mano pasaulėdaros ir žmogaus sandaros supratimą nieko keisto ir nieko mistiško. Yra šis materialus pasaulis ir yra ne materialus pasaulis. Žmogus yra kūnas ir du jo ne materialūs "vairuotojai" "aš" ir siela. Abu tokie patys tik priešingų lyčių. Aišku tai kažkaip savotiškai, nes apie ne materialius nieko neįmanoma pasakyti. Ir visam šitam kontekste iš ne materialaus pasaulio pusės galimas kad ir švytuoklės valdymas. Suprantama pati valdymo galimybė randasi anapus. Iš šitos pusės tik galima iškviesti tą galimybę. Iš čia ir gaunasi kad "aš" ir siela turi šiokią tokią galimybę tiesiogiai komunikuoti. Gan nepatogi bet vis geriau nei nieko.  :) Pačio ryšio užmezgimo raktas ir yra "ar aš bendrauju su savo siela".  Jei nėra pačios minties idėjos tai ir nėra kaip tai patikrinti. Tiesiog nežinai klausimo ar kaip paklausti. Todėl tenka pertikrinti esamą informaciją. Iš to gaunasi kas gaunasi. O gal būt yra dar kažkaip kitaip.

Iš anos pusės gauni tikslų atsakymą ar ne. Sunku pasakyt kol to negali sulyginti su realybe. Pvz konkrečiu atveju jau 3 kartas kaip teisingai nurodoma ką valgyti kad nebūtų problemų. Iš kitos pusės iki tam tikro laiko kas liečia artimuosius esu gavęs neteisingą informaciją kad jie žmonės su sielomis. Bet tam momentui ta informacija tiesiog butų buvusi morališkai per sunki. Gauni "tiesos" tam momentui tiek kiek gali pakelti. Žodžiu prie nemalonių dalykų yra savotiškai pratinama kad nebūtų staigmena ir nereikalingas stresas.

mangirdas.bu

Dabar dar biški apsvarsčiau, kad tai tikrai turi būti įdomu ir tuo labiau sielai "prikolas" būtu. Aišku visada ko per daug tas nesveika.

Galėtum tarkim paklaust apie mane ar man apsimoka šiandien statyt už fule ar geriau nestatyt šiandien, o rytoj? Jeigu žiurima humora forma ir be rimtų sumetimų. Tai nei alina, nei skatina kaška neigiamo. O atsakymai gali nudžiugint :D

Tiesiog: ar šiandien jam statyt? Ir laukiu atsakymo :D
Padėčiau paekspermentuot su ja biški iš kitos, linksmesnės pusės, kuri turėtu suteikt daugiau pozityvumo. Ir poto turbut kaško naujo.

Manau tikrai būtu įdomu išmegint kaška naujo, nemeginto :)

Vytautas

Citata iš: mangirdas.bu  balandžio 26, 2015, 10:45:09
Tiesiog: ar šiandien jam statyt? Ir laukiu atsakymo :D
Manau tikrai būtu įdomu išmegint kaška naujo, nemeginto :)


Tai kad šiame forume jau analogišku atveju su sofkute esu susimovęs.  :) Žaidimams šis variantas netinka. Kur kas linksmiau kad šią naktį baigiasi mano šito kūno limitas.  :) Ryte parašysiu kaip sekėsi.  :) Šiam momentui savijauta ideali visomis prasmėmis.  :)

lietuvis002

#59
balandžio 26, 2015, 22:44:19 Redagavimas: balandžio 26, 2015, 22:48:24 by lietuvis002
Būtinai pranešk kaip jausies rytoj ir pnš. Truputį sudomino.

Sėkmės

Edit: @mangirdas, šiandien kaip tik už fulę ir stačiau aš :D už chelsea, wolfsburg ir madridą, tik nelabai paėjo. Ir kaip tik buvo mintis tokia ar Vytautas sugebėtų numatyt rungtynių eigą, bet žaidimai liks žaidimais, tad geriau finansinės naudos iš to nesidaryt. ;)

Aukštyn