Slender Man

Pradėjo Slender, birželio 19, 2012, 18:44:19

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Slender

Su draugais žaidėme Slender. Aš šaras


Natsuki

Senai aš juom duomiuosi... Bet maždaug informaciją apie jį kurią norėjau pateikt, tai jau parodė kiti.  ;D Šiaip tai jis Šiaurės Amerikoi gyvena (ar kaip čia pasakyt). Tai tikimybė maža, kad čia sutiksim. Šiaip buvo video 2 po 9:06 minutes numesti. Man jie atrodo geriausi, vien dėl interviu su Tomu ir Policininku.

Linas

Citata iš: Slender  rugpjūčio 21, 2012, 01:16:26
Su draugais žaidėme Slender. Aš šaras


Čia manau yra rimtesnė tema, ir nereikėtų į ją dėt kažkokių žaidimų.

saone

Mm, kuo ji rimtesne uz pvz. snieguoles tema? Del to, kad vietoj animacinio filmuko yra marble hornet video, kur visur simta kartu prirasyta, jog netikra?

Natsuki

Kas raše, kad netikra? Skeptikai? Paprasti komentatoriai?
Jeez, tigi niekas neįrodė, kad ištikrųjų jis egzistuoja. Tai pat kaip ir sniego žmogus, mes nežinom ar jis yra, ar ne.

.L.U.T.H.O.R.

Viskas egzistuoja, jei ne šioje realybėje, tai paralelioje, arba bent jau astraliniame ar mentaliniame plane :)

Linas

Citata iš: saone  rugpjūčio 21, 2012, 22:06:34
Mm, kuo ji rimtesne uz pvz. snieguoles tema? Del to, kad vietoj animacinio filmuko yra marble hornet video, kur visur simta kartu prirasyta, jog netikra?

Na tai pradėkim ir į visas temas kelt žaidimus, pažiūrėsiu kaip tau tai patiks.

paragraf 78

Viskas, baigiam offtopiką. Žaidimai turi būti jiems skirtoje temoje, kurią galima sukurti skiltyje "Įvairūs". Čia geriau žaidimais nespaminti. Dėkui už dėmesį

advena


dominykas.petrulis.756

Mano sese buvo isejus i miska po keliu Val eom ieskot radom jos aky ir smegenys ???

Natsuki

Joo... O kur tu smegenis palikai?

ponaitis

tu manai jis jas kaskada turejo? :)

Public Pervert

O ką šitas veikėjas veikia Kriptozoologijos skiltyje? Čia paprasčiausia miesto legenda sukurta interneto ir Photoshop'o. Jo vieta prie visų Juodųjų damų, Kruvinųjų Merių ir Japoniškų bobų su peiliais.

Natsuki

Tiesa čia.  ;D

Aukštyn