Nekromantija ir nekromantai

Pradėjo Asasinas, balandžio 09, 2012, 02:33:51

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Demin

Citata iš: Master  sausio 24, 2013, 19:51:59
Eh... išvis nevalia kištis į magija. Bet kadangi mes į ją kišamės nesąmoningai... Nieko nebepadarysi.. Nežinojimas ir ignoras šiuo atveju nepadės. :). O iš esmės (negaliu nieko pakomentuoti, nes kaip tik dabar pradėjau studijuoti šito ¨gėrio¨ (nekromantijos) teorija
Citata iš: Demin  sausio 24, 2013, 19:17:30
nevalia kistis i pomirtine magija ;)

na kai kuriems reikia pabandyti, kad sužinotu koks tai neskanus dalykas :).
Magija kistis reikia ir butina. Tai keicia gyvenimus, taciau vienas neatsargus zingsnis magijoje ir tu pasmerktas ;) dievas sukure visata ne tam kad nesinaudotumem jo duotom protinem galimybem ;)

Master

Nu nežinau. Priklauso nuo to kaip tu apibrėši tą žodį (magija) :)

Demin

Citata iš: Master  sausio 25, 2013, 15:55:29
Nu nežinau. Priklauso nuo to kaip tu apibrėši tą žodį (magija) :)
Tarkim dievas yra tavo Tevas/kurejas taip? tada jis kaip ir jezui tau skolingas savo dali sugebejimu, tai tiesiog moket to pareikalaut ;) nors as dar pats nesu isitikines del sugebejimu tikroves

Master

Nesigilinu  :). Ir vėlgi į tai galima žiūrėti iš visų pusių, paneigti ir pritarti... Chmm... O dėl sugebėjimų tikrovės- realybė panaši į sapną, radęs visus panašumus galėsi ją valdyti. Čia slypi tikroji galia :).

Demin

Citata iš: Master  sausio 25, 2013, 16:20:50
Nesigilinu  :). Ir vėlgi į tai galima žiūrėti iš visų pusių, paneigti ir pritarti... Chmm... O dėl sugebėjimų tikrovės- realybė panaši į sapną, radęs visus panašumus galėsi ją valdyti. Čia slypi tikroji galia :).
del sapnu tai tiesa pasakius uztenka susiprasti kad sapnuoji, ir gali ji keitaliot :)

Master

Su gyvenimu tas pats... Bet vėlgi negi tai magija :)?

Demin

Citata iš: Master  sausio 25, 2013, 21:06:31
Su gyvenimu tas pats... Bet vėlgi negi tai magija :)?
Jop ;)

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Demin  sausio 25, 2013, 16:00:25
Citata iš: Master  sausio 25, 2013, 15:55:29
Nu nežinau. Priklauso nuo to kaip tu apibrėši tą žodį (magija) :)
Tarkim dievas yra tavo Tevas/kurejas taip? tada jis kaip ir jezui tau skolingas savo dali sugebejimu, tai tiesiog moket to pareikalaut ;) nors as dar pats nesu isitikines del sugebejimu tikroves


O jei mano Dievas nedavė Jėzui galių, tai ir aš jų negausiu? Be to Jėzus sugebėjo viską daryti ne dėl šiaip pasišvaistymo, jis norėjo parodyti, kad Dievas egzistuoja. Mano manymu.

Master

Ech... prie to pačio (biblijos tema) Liuciferis irgi norėjo pareikalauti to ko jis manė esąs vertas... O magine prasme biblija nederėtu remtis, tatangi : kaip ta istorija: kai angelai nupuolė į žemę ir išmokė savo meno moteris... Ir tai buvo blogai :)
Šešėli- Gal daug ko apie savo dievą nežinai:) O jei rimtai, pagrindas mūsų pasąmonė. Nemažai žaidimų gali  sužaisti su ja.. O pasąmone turime kiekvienas, priklauso tik kokiu būdu pasirinksi ja valdyti.. Ir iš čia kyla visi išvedžiojimai. Na viska taip painiai sumaliau, bet tikiuosi, kad pavyko kažka suprasti.

paragraf 78

Citata iš: Šešėlis  sausio 25, 2013, 22:42:10
O jei mano Dievas nedavė Jėzui galių, tai ir aš jų negausiu? Be to Jėzus sugebėjo viską daryti ne dėl šiaip pasišvaistymo, jis norėjo parodyti, kad Dievas egzistuoja. Mano manymu.


Naujojo Testamento originale, neminimi stebuklai, tai kas verčiama stebuklais, originale minima kaip ženklai. Pagrindinis Jėzaus skelbimo ir ženklų darymo akstinas yra kvietimas atsiversti, atgailauti už nuodėmes ir perteikti žinią jog prisiartino Dievo Karalystė.

.L.U.T.H.O.R.

Tebūnie ženklai :)

lukas11xxf

argi neturi omeni "Necromancy" ,nes 1. tai yra prie parachylogijos (psionics) ,nes prie ten temą turi būt,nes kaip žinau kad tai yra gebėjimas pažeisti organą (kitaip sakant kašką nužudyti) ir tuo pačiu bendravimas su negyvaisais

Aukštyn