Legalizuokime pedofilija!

Pradėjo Benamis, birželio 19, 2012, 14:05:07

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Teroras

Citata iš: TinSoldier  birželio 20, 2012, 20:55:43
Ir labai labai labai labai labai abejoju, ar pedofilai, siekiantys legalizuoti savo nukrypimą, kalba apie naujagimius.


Cia dar klausimas.

Truputeli neturiu laiko diskutuoti, tai uzduosiu klausima:

Tai tu Tinsoldieri esi uz legalizavima kaip supratau is tavo pasisakymu? Jeigu ne dabar, tai ateityje? Taip? :)

TinSoldier

Citata iš: Teroras  birželio 20, 2012, 21:01:06
Tai tu Tinsoldieri esi uz legalizavima kaip supratau is tavo pasisakymu? Jeigu ne dabar, tai ateityje? Taip? :)


Ne, aš nesu už legalizavimą jokiu būdu. Nesu už kažkokį parlamento išleistą įstatymą nei dabar, nei ateityje.

Esu labiau prieš tai. Tiesiog manau, kad kažkada tai, ką dabar vadiname pedofilija, bus norma. Ne dėl įstatymo ar legalizavimo, tiesiog dėl natūraliai besikeičiančios kultūros. Ir tame nematau nieko labai blogo.

Dėl tų naujagimių gal vėliau atrašysiu. Dabar ir man išeiti reikia :)

Beelzebub

Citata iš: TinSoldier  birželio 20, 2012, 20:55:43
Naujagimis bet kurioje kultūroje, bet kurio atveju, yra nesąmoningas ir bejėgis. Todėl abejoju ar surastum visuomenę, kurioje egzistuotų tokios normos. Tokie esminiai dalykai, kaip, pvz, žmogžudystė ar naujagimių kankinimas, be išimčių smerkiamas praktiškai visose kultūrose. Taip kad apie tai nekalbėjau :) Ir labai labai labai labai labai abejoju, ar pedofilai, siekiantys legalizuoti savo nukrypimą, kalba apie naujagimius.



Citata iš: TinSoldier  birželio 20, 2012, 20:40:13

Kita vertus, pedofilija, kaipo tokia realiai ir neegzistuoja. Pvz, Meksikoje, ar kažkur kitur Pietų Amerikoje - tiksliai nepamenu - leidžiamas vedybinis amžius yra 13 metų. Ir tai yra visiškai normalu - tokia jų kultūra. Kadangi tokia kultūra, tie vaikai anksčiau ir subręsta.

Pvz, senovinėse gentyse(ir dabar kažkur gal) iniciacijos ritualai, įvedantys vaiką į suaugusiųjų pasaulį vykdavo jiems pasiekus kokius 12-14 metų. Ir tuomet jie jau skaitydavosi vyrai/moterys, galintys atlikti pareigas, rūppintis artimaisiais ir gyventi pilnavertį gyvenimą. Jie ne tik tokiais buvo laikomi bet ir buvo(yra) tokie. Kad mes gyvename kultūroje, kurioje dažnas 18-metis dar nesugeba net kiaušinio išsivirti, tai nieko nereiškia.

Amžius pats savaime nieko nereiškia. Taigi, net jei ir pedofilija kada nors toli toli, natūralios visuomenės vystymosi eigoje, būtų įteisinta, nematau nieko blogo. Bet, aišku, tokiu atveju, tai net nesivadintų pedofilija. Tiesiog taip egzistuotų.


Iš tavo šitų kelių postų atrodo, jog galvoji, jog pedofilus traukia tik 12-14 metų vaikai ir pan. Bet ar tu supranti, kad juos traukia net ir naujagimiai bei kelių metų sulaukę vaikai? Ir, kad jie taip pat sėkmingai juos tvirkint gali. Taigi, nežinau, kaip tu gali sakyti, jog nematai nieko blogo įteisinus pedofiliją.

batum

Na jaigu kas iteisintu tai tada vienareiksmiskai galetum visus saudyt kas sedi seime.

Teroras

CitataEsu labiau prieš tai. Tiesiog manau, kad kažkada tai, ką dabar vadiname pedofilija, bus norma. Ne dėl įstatymo ar legalizavimo, tiesiog dėl natūraliai besikeičiančios kultūros. Ir tame nematau nieko labai blogo.


Tu nepyk, ka as dabar parasysiu, taciau nesugalvoju, kaip kitaip galeciau issireiksti. Cia tiesiog aforizmas.

Tu tada esi kaip ekskrementas plaukiantis pasroviui... Nes realiai, tai mes dabar esame atsakingi uz tai, kad to ateityje nebutu, o tu kaip suprantu esi vienas is tu zmoniu kurie masto:

"Vienas mano balsas, nieko nepakeis" (ir taip pagalvojo milijonas zmoniu).

Ir is viso atrodo man kartais, kad tu pats netiki ir neesi uz tuos dalykus apie kuriuos rasai. Tau svarbiausias yra pats procesas - gincas. O gal cia mano klaidinga nuomone.

TinSoldier

Citata iš: Beelzebub  birželio 20, 2012, 21:17:26
Iš tavo šitų kelių postų atrodo, jog galvoji, jog pedofilus traukia tik 12-14 metų vaikai ir pan. Bet ar tu supranti, kad juos traukia net ir naujagimiai bei kelių metų sulaukę vaikai? Ir, kad jie taip pat sėkmingai juos tvirkint gali. Taigi, nežinau, kaip tu gali sakyti, jog nematai nieko blogo įteisinus pedofiliją.


Nu, blin. Aš niekur apie legalizavimą nekalbėjau. Aš visur rašiau tik apie kultūriškai susiformavusį "brandos" amžių.

Ir aš nerašiau, kad reiktų pedofiliją legalizuoti, nes aš taip nemanau.

Aš tik rašiau, kad riba, kada seksas su vaiku yra laikomas pedofilija, o kada ne - kultūros padarinys. Kad toks dalykas, kaip pedofilija yra tik socialinis konstruktas.

Aš nemėgstu socialinio sustabarėjimo. Aš už natūralią evoliuciją, pokyčius ir progresą(nebūtinai progresas yra tai, ką dabar suvokiat kaip progresą). Jei dabar 16 metė atrodo ir mąsto, kaip 25-metė kokiais 1950-ais metais, nematau nieko blogo, kad kultūriškai susiformavusi, visuomeniškai sutarta pedofilijos riba keisis. Aš tą turėjau galvoje.

Aš apie kūdikius niekur nerašiau. Tiksliau rašiau, kad praktiškai visose visuomenėse jų kankinimas ir išnaudojimas yra smerkiamas. Ir gerai - nes tai yra prievarta. Kas dar neaišku?

Be to, kažkur mačiau statistiką, kokio amžiaus vaikai pedofilus traukia labiausiai. Gal virš 70proc., traukia 12-15 metų vaikai. Kūdikiai - tik pačią pačią mažumą. Be to, kaip jau rašiau ,tai yra neabejotinas prievartinis išnaudojima - prakttiškai bet kurioje egzistavusioje kultūroje. Ir neįsivaizduoju kokio kvailumo žmogus turėtų būti, kad prašytų legalizuoti seksą su kūdikiais. Taip pat, tų prašančių legalizuoti pedofiliją argumentas - jaučiama nuoširdi meilė. Kūdikis negali jausti tokios meilės. Todėl vėl, apie kūdikius aš net nekalbėjau. :)

Teroras, tiesiog aš prieš socialinį sustabarėjimą. Aš nesu koncervatorius. Nesakau, kad reikia plaukti pasroviui nieko negalvojant. Tik sakau, kad negalima apsikabinti akmenį ir tupėti toje pačioje vietoje.

Teroras

As irgi neesu konservatorius, taciau tai nereiskia, kad turime uzsimerkti ir save paguosti tuom, kad vat vyksta "progresas, pokyciai, evoliucija" todel geriau cia nesikisti.

Tiesiog galima atrinkti kokias mes galime, turime ir privalome priimti naujoves, o kurias ne. Siuo atveju - pedofilija.

Asasinas

Tai gal ir zoofilija davai legalizuojam.

TinSoldier

#23
birželio 20, 2012, 23:14:14 Redagavimas: birželio 20, 2012, 23:16:34 by TinSoldier
Citata iš: Teroras  birželio 20, 2012, 23:07:14
As irgi neesu konservatorius, taciau tai nereiskia, kad turime uzsimerkti ir save paguosti tuom, kad vat vyksta "progresas, pokyciai, evoliucija" todel geriau cia nesikisti.

Tiesiog galima atrinkti kokias mes galime, turime ir privalome priimti naujoves, o kurias ne. Siuo atveju - pedofilija.


O kas tu esi, kad nuspręstum, kurios naujovės yra gerai, o kurios ne?

Kaip Noam Chomsky yra pasakęs: "Jei netiki žodžio laisve tiems, kuriuos tu niekini, netiki žodžio laisve visiškai".

Jei pradedi subjektyviai, pagal savo susikurtus kriterijus ir savo moralę skirstyti: "va šita naujovė man yra gera, o va šitą privalom atmesti" - tu esi niekas kitas, kaip veidmainis ir siauraprotis.

Aš visuomet vadovaujuosi gana radikaliu pareiškimu: "Vieno žmogaus laisvė baigiasi tik ten, kur prasideda kito žmogaus laisvė". Ir nebeskirstau kuri laisvė man patinka, o kuri ne. Jei ji nekenkia kitam žmogui - ji privalo būti suteikta.

Žalą kitam žmogui palieku vieninteliu kriterijumi, nes per raudonioliką žmonijos egzistavimo metų ši pamatinė, prigimtinė moralinė norma egzistavo visuomet. Ji - žmogaus sąmonės evoliucijos pasėkmė. Visa kita - nestabilūs, besikeičiantys socialiniai konstruktai. Ir prie jų per daug prisirištti yra negudra.

Teroras

As esu zmogus, toks pats kaip ir tu. Butent todel, kad as esu mastanti butybe, kuri gali suvokti pasekmes, as neprivalau tyleti ir ziureti kaip pasaulyje bus iteisinta pedofilija.

Nes pagal tave tai tada niekas nieko spresti negali. Viskas turi teketi savaime kaip kokioje kanalizacijoje.

TinSoldier

#25
birželio 21, 2012, 00:19:13 Redagavimas: birželio 21, 2012, 00:30:59 by TinSoldier
Citata iš: Teroras  birželio 20, 2012, 23:19:55
As esu zmogus, toks pats kaip ir tu. Butent todel, kad as esu mastanti butybe, kuri gali suvokti pasekmes, as neprivalau tyleti ir ziureti kaip pasaulyje bus iteisinta pedofilija.

Nes pagal tave tai tada niekas nieko spresti negali. Viskas turi teketi savaime kaip kokioje kanalizacijoje.


Klausyk, ar bent skaitei ką aš rašiau? A? :)

Aš nerašiau, kad esu už pedofilijos įteisinimą. Ir jau gal 10 kartų tą kartojau. Pirmas mano post'as apie tą legalizavimą:

"Žinoma, tokioje kultūroje, kurioje mes gyvename dabar tai būtų žiauru, kvaila, neatleistina ir apgailėtina".

Niekas neturi niekur tekėti, tuo labiau į kanalizaciją. Socialiniai pokyčiai turi vykti aktyviai, tačiau turi kilti iš apačios, o ne iš viršaus. T.y., iš besikeičiančių visuomenės ir kultūros poreikių, o ne parlamentas turi iš viršaus nuleisti įstatymus kas yra moralu, o kas ne. Kas galima, o kas ne. Ko reikia, o ko ne. Tą, beje, kažkuriame poste taip pat rašiau.

Pvz, visuomenė pasikeitė tiek, kad dabartinis parlamento apibrėžtas šeimos modelis nebetinka. Iš apačios - iš visuomenės kyla judėjimas pakeisti tą apibrėžimą, kuris reikalauja šitą laikmetį atitinkančių teisių. O va seime sėdi tokie kaip tu, kurie nori spręsti, koks pokytis yra teisingas, o kuris ne. Taigi visuomenės apačia, turi aktyviai kovoti už tą dabartinę kultūrą atitinkančius pokyčius. O ne tekėti į tavo kanalizacijas.

Ir apie pedofiliją kalbėdamas tą ir turėjau galvoje. Man nusispjauti, kad atsirado kažkokių debilų pedofilų aktyvistų būrelis ir reikalauja tai įteisinti. Dabar tai - blogai. Jei kada nors visuomenė ir kultūra pasikeistų tiek, kad visuomenėje masiškai pasidarytų aktualu dulkintis su 14-metėmis - poreikis kiltų iš daugumos ir apačios - tai ir turi formuotis, be siauraprotiškos stagnacijos.

Teroras

#26
birželio 21, 2012, 00:34:47 Redagavimas: birželio 21, 2012, 00:37:51 by Teroras
Tu kartais paskaityk savo zinutes kurios yra viso puslapio dydzio, taciau realiai informacijos nepateiki o tik pilstai is tuscio i kiaura.

Kaip tai niekas neturi niekur teketi? Pagal tave butent, kad turi:
CitataO kas tu esi, kad nuspręstum, kurios naujovės yra gerai, o kurios ne?

Dar:
Citatabesikeičiančių visuomenės daugumos poreikių


Mes ir esame ta dauguma. Suvoki tu tai ar ne. Gal tu kitaip suvoki visuomene? Gal tavo visuome susideda is gandru, varliu, medzio kamieno ir t.t.  Tada cia jau kitas reikalas.

Butent, kad jeigu as tylesiu, nors suprantu, jog tai yra blogai, dar kazkas tyles kuris supranta, kad tai yra blogai, ir dar atsiras milijonai kurie tyles, taciau zinos, kad tai yra blogai... O paskui pyst atsiras saujele pedofilu, kurie pasakys:

Citatavisuomenės daugumos poreikiai keiciasi - dulkinkime 8metes, 12metes, 3metes mergaites/vaikus


Ir pagal tave tai viskas, cia bus tavo dauguma... Nes gi KAS AS ESU, KAD SPRESCIAU kas yra blogai o kas gerai, ane?

Pats sau priestarauji.

rainiukee

Na, pedofilija, yra tikrų tikriausia anomalija, netikiu, kad sveiko proto turintys žmonės/valstybės visa tai įteisins. Čia kaip inkvizicija, kada degino ,,raganas'' bet po to suvokė esmę. Homoseksualumas ir pedofilija yra du absoliučiai skirtingi dalykai, tas pats, kas juoda ir balta sieja tik žodis ,,spalva''.

Bildukas

 >:( Na dar tada nekrofilus iteisinti reiketu . O ka - numireliai juk nesipriesina , o jeigu nesipriesina , reiskia sutinka . >:( As net neisivaizduoju, kiek turi buti iskrypes zmogus , kad jam kiltu kazkokios seksualios mintys vaikams , kudikiams . Ar nors vienas is Jusu , cia , diskutuojanciu , esate tevas? Ar nors vienas is Jusu galite nors isivaizduoti , kokia milziniska laime ir ATSAKOMYBE  tureti vaiku? Vaikas , tai juk tyrumo sventove , dvelkianti Angelu kvapu . Vaiko meile ji supanciam Pasauliui , demesys , kantrybe , fantazija - neismatuojami ir neapibudinami. Tai ne mes , suaugusieji , juos auklejam .Tai jie aukleja mus , kad isliktumem zmonemis ir galutinai nesuzveretumem gyvenimo kelioneje . Ir visa ta grozi , pasitikejima sugriauti kazkokiais tai zemais , gyvuliskais instinktais  - cia jau Setono planas , ne kitaip. Gamtoje - nera pedofilu .Ar jus matete kada nors , nors viena gyva padara (isskyrus zmogu) , pedofila ? Kastruot tuos isgamas be jokio gailescio . >:( 

TinSoldier

#29
birželio 21, 2012, 18:06:53 Redagavimas: birželio 21, 2012, 18:21:42 by TinSoldier
Bilduk, pedofilija yra liga. Pedofilai nenusprendžia, kad „va, būtų visai faina tą vaiką išprievartaut". Tiesiog jie jaučia tokį pat fizinį potraukį, kaip kad tu savo vaikų motinai jautei ar jauti. Ir kad ir kokia tau šventovė jie būtų, jiems tai dar + erotinis objektas. Neieškok logikos, ar racionalumo, tai tiesiog liga ir tiek. (Ir vėlgi, liga vadinu tik todėl, kad tokios mūsų kultūros normos.) Kas dėl gyvūnų, tai taip, pedofilija egzistuoja ir tarp gyvūnų. Tarp kai kurių rūšių egzistuoja ir kaip paprasčiausia norma, o ne išimtiniai atvejai. Pvz, tarp mažųjų šimpanzių. (Bonobo)

Terore, ok, parašysiu keliom tezėm. Trumpai ir aiškiai. Bent pabandysiu :D

1. Visuomenės keičiasi, atsiranda nauji poreikiai, kurie, pasiekus kritinę masę, išsiveržia ir tampa naujomis normomis.

2. Dirbtinai to stabdyti nereikia, kadangi tai yra socialinė evoliucija ir progresas.

3. Viešojoje erdvėje dalyvauti teisę turi visi. Ir kažkieno priešininkai ir šalininkai. Viešoje erdvėje vykstančių sąveikų metu, formuojamos tos naujos vertybės. Taigi, tu neprivalai tylėti, jei tau kas nors nepatinka. Niekas neprivalo tylėti. Aš gal tą visuomenės daugumą labai atmestinai vartojau. Ne tiek dauguma svarbi - kiek tai, kiek naujosios (nors ir mažumos) vertybės limpa prie besikeičiančio pasaulio. Taip pat, svarbu mūsų kultūros autoritetų nuomonės ir argumentai ( sociologų, psichologų, etnologų, antropologų ir kitų panašių velnių - priklausomai nuo srities).

4. Bet jei tu užsiciklinęs aklai neigsi naujas vertybes, nes „tu žinai, kad jos yra blogai" - tuomet tu esi progreso stabdis. Geras stabdžio pavyzdys  - Petras Gražulis.

5. Už homoseksualumo įteisinimą pripažinimą dabar esu todėl, kad mūsų kultūroje 2 suaugę žmonės, savanoriškai, nekenkiantys niekam kitam, gali daryti ką nori. Nesvarbu, ar tai genetikos įtakotas potraukis, ar pasirinkimas. (nors greičiausiai genetiškai įtakotas)

6. Prieš pedofilijos įteisinimą dabar esu todėl, kad mūsų kultūroje vaikai laikomi suaugusiais nuo 16-18 metų. Ir tik nuo tada pradeda sugebėti už save atsakyti, normaliai suvokti pasekmes. Toks amžius atitinka mūsų kultūros žmogaus gyvenimo ciklą - vaikystė-mokykla-aukštoji-darbas ir t.t. Todėl dabar "legalizuoti" pedofiliją būtų visiška nesąmonė ir šlykštu. (Vėlgi, aš nekalbu apie kūdikių žaginimą, kurio niekuomet nepateisinu, nes: prisimenam universalų posakį: "vieno laisvė baigiasi ten, kur prasideda kito laisvė".)

P.S. Blin, jaučiu, kad, vis dėl to, nelabai trumpai ir aiškiai gavos :D

EDIT: Labai trumpai(šį kartą tikrai) parašysiu ką aš nuo pat pradžių norėjau parašyti.

Tai, ką mes laikome pedofilija, kai kuriose kultūrose yra norma.

Viskas. Nesakau, kad mūsų kultūroje tai turėtų būti norma(manau, kad dabar jokiu būdu neturėtų būti). Tiesiog pedofilija taip pat yra socialinis konstruktas.

Aukštyn