Metų forumietis 2013 (I etapas)

Pradėjo Anomalija, gruodžio 15, 2013, 19:45:37

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Anomalija

Artėjant metų pabaigai laikas surengti pirmuosius Anomalija.lt metų forumiečio rinkimus.

Metų forumietis - kas tai?

Kas tas metų forumietis? Tai portalo Anomalija.lt forumo dalyvis, kuris išrenkamas kaip daugiausiai forumo bendruomenei nusipelnęs asmuo.

Kaip viskas vyksta

Nuo šiandien iki gruodžio 23 dienos, šioje temoje, kiekvienas gali siūlyti Jūsų nuomone 5 dalyvius, kurie labiausiai nusipelnė tapti "Metų forumiečiu 2013". Pageidautina (nebūtina), jog siūlydami narius atskleistumėte argumentus, kodėl būtent jie šiemet yra verti šio titulo. Nuo gruodžio 25 dienos iki 2014 m. sausio 2 dienos bus galima atiduoti vieną balsą už vieną iš penkių daugiausiai Jūsų siūlymų surinkusių narių.

Ką reiškia būti metų forumiečiu?

Metų forumietis - tai titulas, kuris parodo, kad žmogus yra užsitarnavęs šio forumo narių pagarbą ir simpatijas. Laimėjęs dalyvis gaus užrašą savo profilyje "Metų forumietis 2013" kuris išliks visam laikui, o gal dar sugalvosime kokią nors mažą simbolinę dovanėlę. Žinoma nereikėtų pamiršti viso forumo dėmesio ir padėkos jam.

Taisyklės

- Kiekvienas gali nominuoti ne daugiau nei penkis kandidatus (argumentai, kodėl būtent šie nariai, - pageidautini)
- Negalima siūlyti savęs ir Anomalija.lt forumo administracijos (administratoriai, moderatoriai dalyvauti negali).
- Jei Jūsų nuomonė pasikeitė, ar kilo mintis pasiūlyti dar vieną narį - galite redaguoti pranešimą. Balsai bus skaičiuojami tik pasibaigus paskirtam laikui.

Būkite aktyvūs ir kartu išrinkime patį geriausią šių metų forumietį! ;)

Benamis

Tiesa sakant truputeli nusivyliau, kad galima rinkti ir moderatorius bei administratorius ;/ Kodel? Nes balsai gali buti atiduoti vien tik tam, kad gautu "simpatijas" ar pns. Na cia gal tik man taip atrodo :) Asmeniskai uz administracijos dalyvius nebalsuosiu.

Mano siulymai:

- TinSoldieris
- a.t.sielis
- Teroras
- snofru

Na ir dar... Hmm... Noretusi daugiau pasiulyti ;D Tada dar:

- eternal.bliss

paragraf 78

Aš irgi siūlyčiau administracijos narius išbraukti iš balsavimo.

Teroras

Solidarizuojuosi su Benamiu ir paragrafu kas liecia administracijos rinkima i metu forumiecio titula. Vien tai, kad kazkas buvo paskirtas moderatoriumi forume jau irodo, kad buvo ivertintas :) Todel irgi rinksiu is paprastu dalyviu. Mano balsai:

_Anonimas_ (uz kartais idomias papostintas temas ir pranesimus)
TinSoldieris (nors daznai nepritariu, kartais idomiai paraso ir privercia pagalvoti)
xsistemax (idomus zmogus su idomiomis mintimis)
Master (tikriausiai jauniausia is visu mano isvardintu zmoniu, bet tikrai turi idomu poziuri i gyvenima)
a.t.sielis (tiesiog patinka zinutes ir patinka jo mastymas)

Cia isvardinau tuos kurie pirmi i galva sove, gal veliau gailesiuos, kad ko nors kito neitraukiau :)

Anomalija

Pakeistos taisyklės dėl administracijos dalyvavimo rinkimuose ;)

Master

#5
gruodžio 15, 2013, 20:42:11 Redagavimas: gruodžio 15, 2013, 20:45:36 by Master
Oi sunkoka truputėli čia biški :/
pastaruoju metu forumas toks miegantis palikęs (na lyginant su 2013 metų pradžia)
Šiaip aš tai irgi pirmoje vietoje siūlyčiau TinSoldierį, Terorą, Enternal.bliss ir at.Sielių (stiprūs jie tokie (: (y) )
(... na ir kas svarbiausia aktyviai besilankantys senbuviai :3 )

Benamis


Master

O ar būtina ? :D
(na tada ar prie savęs pridedu Puoduką. Patinka man tas nuolatinis besirėmimas religija)

a.t.sielis

Mano penketukas:

puodukas (berods, nenusišnekėjo; ne per dažnas, bet stabilus dalyvis, visada parašantis kažką prasmingo, keliantis klausimus;)
Tin Soldier (investuoja daug energijos į diskusijas, kurios jam rūpi; turi ką pasakyti ir pacituoti; nuoširdžiai gina savo pasaulėžiūrą ir idealus; geba pažvelgti iš įvairių pusių  bei suprasti ir kitų idealus)
Master (post'ai, kuriuose reiškiasi originalus, ieškantis mąstymas; nuoširdumas ir natūralus emocingumas; aukšto lygio idealų įgyvendinimas praktikoje)
Ezekiel (turiningi postai su gražiomis mintimis; autentiškas požiūris į pasaulį;)
Teroras (post'ai su taikliu humoru, kova už adekvatų balansą tarp skepticizmo ir tikėjimo šiame forume; gerai parinkti straipsniai apie mokslą)

Moderatorių ir administratoriaus neminiu, nors paskaičiavus reputacijos pliusus, kuriuos esu davęs, kai kurie yra mano sąrašo viršutinėje dalyje.

Marius

Hmm hmm hmm...metų forumietis..

:czech-kuolis
:A.C.A.B
:soldžeris
:teroras
:master

matyt kažkaip taip sudeliočiau..

_Anonimas_

-TinSoldier. Už visuomet argumentuotą nuomonę ir savo principų laikymąsi.
-Teroras. Už aktyvumą forume ir atsvarą Paragrafui :D.
-a.t.sielis. Už originalų ir visuomet įdomų mąstymą.
-Marius. Už atsvarą liberalių pažiūrų forumiečiams (taip pat ir man).
-Ezekiel. Už utopines (kartais gal net per daug) idėjas.

Benamis

#11
gruodžio 15, 2013, 23:05:09 Redagavimas: gruodžio 15, 2013, 23:08:16 by Benamis
Tikiu, kad daug kas bus uzmirstas per si balsavima. Dabar kai pagalvoju idomias zinutes xsistemax raso, ta pati naujoke ajolu gerai isiliejo i kolektyva, astropasaulis kuris raso pastaruoju metu retai, bet buna forume, Iron Tara... Tiesiog i pretendentus automatiskai siulai tuos, kuriuos labiausiai pameni/daugiausiai matai, kas mano manymu tikrai nebutinai atitinka "Metu forumiecio" savoka :)

Cia tik tokie mano garsus pamastymai... ;)

Marius

Šalia šio 'konkurso'' siūlau daryti ir ''2013 nemėgstamiausias/nekenčiamiausias forumietis''  bent šioj kategorijoj turėčiau kažkokius šansus..:-D

varpainis

Tarp nemegstamu ir paciam malonu keleta veikeju irasyti :D

Iron Tara

1. Teroras
2. Snofru
3. Ezekiel
4. a.t. sielis

Aukštyn