Pasaulio pabaiga tikrai bus?

Pradėjo elteide, rugsėjo 07, 2017, 17:23:42

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

elteide

ir pas mus pareina uraganas Marija, jau kaukia už langų.. :o

.L.U.T.H.O.R.

Tai jau pasaulio pabaiga?:)

elteide

tikiuosi, kad dar nea  ;) bet nejauku...baisoka.

elteide

pagal kai kuriuos šaltinius, mes dabar jau gyvenam kitoj 7m  antichristo valdymo periodo  pusėj..

Cerber

Citata iš: elteide  spalio 02, 2017, 11:36:30pagal kai kuriuos šaltinius, mes dabar jau gyvenam kitoj 7m  antichristo valdymo periodo  pusėj..
Aš maniau kad visdar pirmojoje "Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos" valdymo puseje. Buvo dar vieni rinkimai? Senokai neskaičiau savo šaltinių, labai atsilikes.

elteide

juokai juokais , bet kuo toliau tuo gražiau... Š.Korėja pareiškė, kad JAV grasina, paskelbė karą , net taikiojoj Ispanijoj vos ne pilietinis karas, jaučiu Š Airiijoj airiai irgi tuoj pasireikš..visas pasaulis traška ypač per siūles..

elteide

ką manot, kas tai?


Linas Esu

ugnis

mcgyver


elteide

very funny ... 8)
apgaulė ten ...iškart nepažiūrėjau , neskaičiau visko skubėjau ir ispaniškai ką kalba nesuprantu , galvojau patvirtinimas , papildymas, bet pasirodo demaskavimas...
plus gavosi kaip testas ir jums, komentuojat nežiūrėję irgi 8)

Linas Esu


vytra

Citata iš: Linas Esu  spalio 05, 2017, 22:07:19Nesunku suprasti..
- vėl gi, supratimas tėra subjektyvus, reiškiantis subjekto žinių sutapimą su reiškiniu.. bet jei aš žinau, kad tu žinai, bet tu nežinai, kad tu žinai klaidingai? kas tada?

:)

.L.U.T.H.O.R.

TEMA: Pasaulio pabaiga tikrai bus?

Linas Esu

Citata iš: Legionas  spalio 05, 2017, 22:24:14TEMA: Pasaulio pabaiga tikrai bus?
Po 5 milijardų metų , " tikrai " .

Svogunas

Pasaulio pabaiga ateis kada nors, beet manau mums dar uzteks pagyvent:) o ziurint i klimato kaita tai tikrai vercia susimastyt:)

Aukštyn