Taro kortos

Pradėjo paragraf 78, rugsėjo 21, 2011, 22:48:11

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

ST buvo gerai, o NT pasidarė blogai? :) Kas daugiau domisi gal galėtų pakomentuot :)

Linas Esu

#46
rugpjūčio 11, 2017, 23:32:00 Redagavimas: rugpjūčio 11, 2017, 23:38:58 by Linas Esu
Teta mokinosi burti , tiksliau ją mokino burtė močiutė senai . Ale ji turi gerą dovaną tam daryti , taip jai išpranašavo baba :D
Minėjo , kad taro kortos rimtas dalykas . PVZ atsivers blogos kortos , o tu turi stengtis papasakoti kuo švelniau , neišgąsdinti . Žodžiu jai nepatiko ta idėja , kad ji gali daryti įtaką kitiems žmonėms , todėl jei buria tai tik for fun .

P.S tiek žinių , ačiū už dėmesį :D

elteide


Linas Esu

Citata iš: elteide  rugpjūčio 11, 2017, 23:46:16tavo baba?
Jos , mano mirė kai man buvo apie 10 metų

elteide

Citata iš: Legionas  rugpjūčio 11, 2017, 21:34:25ST buvo gerai, o NT pasidarė blogai? :) Kas daugiau domisi gal galėtų pakomentuot :)
St laikais kunigai Viešpaties akivaizdoj gaudavo atsakymus pagal du akmenukus, neatsimenu pavadinimu  , lyg juodas ir baltas .. o NT nėra info daug , tik kelios vietos užsimena, kad irgi burtu keliu apaštalai padarė sprendimus

vaivaval1

Zmones,ar taro kortu prognoze galima keisti?Ar jau isbure ir amen?

elteide

žiūrint ką , bet jo amen.

.L.U.T.H.O.R.

#52
rugpjūčio 20, 2017, 20:41:18 Redagavimas: rugpjūčio 20, 2017, 20:46:45 by Legionas
Citata iš: vaivaval1  rugpjūčio 20, 2017, 17:21:41Zmones,ar taro kortu prognoze galima keisti?Ar jau isbure ir amen?
Aišku galima pakeisti.

Tai kaip ir parašėte yra prognozės - jeigu gyvensite kaip dabar gyvenate, bus taip ir taip.

Supernatural

aš va irgi prisijaukinau naują kaladę Legacy of Devine, na bent krepšinio rungtynių likimą labai tiksliai nurodė, jau neskaitant kiek visa kito teisingai nusakė :) apskritai kažkaip susidraugavom - tai varo tiesas iš tolo man visas tiesas, pati nustebus net buvau, nes su Vaitu kiek kitaip buvo, o Royo dark  kalades dar neina prisijaukinti niekaip :) Lenormand irgi prilipo greitai .. Nefertari limpa prie rankos - bet uzima laiko persijungti ant jos - reiksmes kiek kitokios

Creative

@Supernatural  Kokius būrimo budus naudojat? ar kiekvienas savo sugalvoja?

Afrodite

Karta man mete taro kortas bet niekas neissipilde viskas gavos atvirkciai

Creative

#56
birželio 24, 2020, 20:00:02 Redagavimas: birželio 24, 2020, 20:31:02 by Creative
Aš įsigijau sau patinkančias Taro kortas ir karts nuo karto pasiburdavau. Vienintelis dalykas kas krito į akis tai tai, kad no pat naudojimosi jomis pradžių, aš ištraukdavau tas kortas, apie kurias tuo metu galvojau (tiksliau galvojau apie situaciją ir tokios kortos ir iškrisdavo). Todėl nustojau burtis, nes koks tolkas traukti kortas jei ir taip žinai ką ištrauksi.

Taip žinau sakysit kad netaip buriausi, bet man net galvojant apie ateitį, kortos iškrisdavo apie dabartį. Ir kad buriausi sau, o ne kitiems (tai vienintelė taisyklė, kurios laikiausi, nes buriant kitiems iškristų mano požiūris į tą žmogų).

Aukštyn