Kontaktai su ateiviais

Pradėjo akeboshi, sausio 24, 2012, 15:06:37

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Jonas

Citata iš: TinSoldier  sausio 31, 2012, 17:29:00
Citata iš: Jonas  sausio 28, 2012, 17:44:43
Citata iš: TinSoldier  sausio 26, 2012, 12:07:29
mhm.. gražiai pieši.. Tik svečiui iš plejadų galėjai didesnę krūtinę nupiešt..


Maniau, jog esi tikras skeptikas, bet pasirodo, jog klydau, nes šaipaisi iš tokių dalykų be jokių priežasčių ir nepateiki argumentų.
Beje, nebeatsakai į mano pranešimus, kur anksčiau diskutavome...   ???



Tai, kad aš bandau primesti skeptiką, nereiškia, kad negaliu kartas nuo karto parašyti kokio kvailo sąmojo :) Nesišaipiau aš, tiesiog šiaip pajuokavau.

Bet, aišku, kiek kreivai žiūriu į tokius pasakojimus, kurių didžiąją dalį sudaro sapnai ir prisiminimai iš vos ne kudikystės :)


Na suprantu. Čia aš pats gal tave sumenkinti kaip skeptiką norėjau, dėl tų visų diskusijų... :)
Jis nesakė, jog čia viską sapnavo ar kudikystėje matė, kiti susidūrimai su "paranormaliais" reiškiniais jam neseniai įvyko. Nereikia taip visko iškarto atmesti nepastudijavus, kitaip tikriems skeptikams ir netik, gali atrodyti, jog esi pseudoskeptikas :)
O kas dėl prisiminimų iš vaikystės, manau, jog jie yra patikimesni už tuos, kuriuos dabar prisimename, nes kai buvome maži, tai buvome dar su švariu protu, neužterštu aplinkos faktorių - dar  smegenys nebuvo praplautos televizijos, mokytojų ir t.t.

TinSoldier

#31
vasario 01, 2012, 13:26:49 Redagavimas: vasario 01, 2012, 13:33:08 by TinSoldier
Aš neatmetu. Tiesiog netikiu. Yra didelis skirtumas :) Aš nesakau, kad taip tikrai tikrai negalėjo būti, bet, kaip žmogus, aš vis tiek turiu sau artimesnį paaiškinimą, prie kurio labiau linkstu.

Yra 4 pagrindiniai klausimai pagal kuriuos skeptikai vertina įvykius/teorijas ir pan.

1. Ar faktai, remiantys idėją, gali būti paaiškinti kaip nors kitaip?

Absoliučiai visi iki vieno akeboshi potyriai gali turėti bent 100 visiškai neparanormalių paaiškinimų. Nuo sąmoningų sapnų, paprasčiausių sapnų, haliucinacijų, smegenų triukų, kiniškų žibintų danguje, fantazijos, iki melagysčių ir pagražinimų.

2.Kaip atsirado pateikiami faktai, teorija?

Kažkoks forumo dalyvis, parašė daugybę abejotinų asmeninių išgyvenimų,(ir dar pats pirmas nurodytas išgyvenimas - akeboshi matė kažkokius padarus, o mama, buvusi tame pačiame kambaryje, nematė nieko. Vien tai gali reikšti per lakią autoriaus fantaziją ar haliucinacijas) kurių dalis patirta belekaip seniai. Ar labai patikimai atrodo?

3. Ar yra koks nors būdas teoriją/faktus patvirtinti ar paneigti?

Neįmanoma nei patikrinti, nei paneigti, nei patvirtinti autoriaus asmeninių išgyvenimų. Nėra nei liudininkų, nei vienas potyris neužfiskuotas nei audio, nei video, nei foto formoj. Visiškai nėra nors minimaliai patikimesnių įrodymų.

4. Ar teoriją palaikantys faktai yra pakankami?

Toli gražu. Tiksliau, faktų visai nėra pateikta.

Žodžiu, absoliučiai viskas nurodo, kad teorija nėra patikima. Todėl, manau, turiu visišką teisę netikėti tuo, ką akeboshi parašė. Negaliu sakyti, kad tai, ką jis parašė nėra tiesa, tačiau turiu teisę netikėti.

Citata iš: Jonas  sausio 31, 2012, 19:37:52
<...>
O kas dėl prisiminimų iš vaikystės, manau, jog jie yra patikimesni už tuos, kuriuos dabar prisimename, nes kai buvome maži, tai buvome dar su švariu protu, neužterštu aplinkos faktorių - dar  smegenys nebuvo praplautos televizijos, mokytojų ir t.t.


Aha, tiesos yra. Prisimenu vieną gražią Charles Manson citatą:

A baby is born into this world in a state of fear. Total paranoia and awareness. He sees the world with eyes not used yet. As he grows up, his parents lay all this stuff on him. They tell him, when they should be letting him tell them. Let the children lead you.

Tačiau smegenys nebuvo praplautos ne tik televizijos, mokytojų ir pan., tačiau nebuvo praplautos ir žiniomis, pasaulio pažinimu, gebėjimu skirti melus nuo tiesos, gebėjimu kvestionuoti save, savo potyrius ir t.t. Vaiko požiūris gali būti unikalus, įdomus ir pan. Bet tikrai ne patikimas..

Jonas

Na sutinku, jog žmonių forumuose pasakytos istorijos nieko neįrodo, bet sakau, jog nereikia iškarto visko atmesti vien dėl to, jog tai parašyta forume ir gali būti fikcinė istorija.


Na dėl to, jog mokytojai plauna smegenis gal kiek persistengiau, bet dėl televizijos tai beveik esu garantuotas.

Charles Manson - atrodytų kaip psichiškai nesveikas nusikaltėlis (nors tai nėra visiškai įrodyta), bet kai kurie jo pasisakymai tikrai pribloškia.


TinSoldier

Citata iš: Jonas  vasario 01, 2012, 20:03:18
Na sutinku, jog žmonių forumuose pasakytos istorijos nieko neįrodo, bet sakau, jog nereikia iškarto visko atmesti vien dėl to, jog tai parašyta forume ir gali būti fikcinė istorija.


Na dėl to, jog mokytojai plauna smegenis gal kiek persistengiau, bet dėl televizijos tai beveik esu garantuotas.

Charles Manson - atrodytų kaip psichiškai nesveikas nusikaltėlis (nors tai nėra visiškai įrodyta), bet kai kurie jo pasisakymai tikrai pribloškia.


Netikiu ne tik dėl to, kad forume parašyta. Bet čia tiesiog surašyta daug istorijų, be jokių įrodymų. Kaip Carl Sagan sakė: "extraordinary claims require extraordinary evidence".

Dėl to, kad mokytojai plauna smegenis nei kiek nepersistengei. Ir dar kaip jie plauna. Dar labiau nei televizija. Televizija gal labiau bukina. Švietimo sistema - plauna :)

Nieksas

Citata iš: TinSoldier  vasario 01, 2012, 20:30:25
Citata iš: Jonas  vasario 01, 2012, 20:03:18
Na sutinku, jog žmonių forumuose pasakytos istorijos nieko neįrodo, bet sakau, jog nereikia iškarto visko atmesti vien dėl to, jog tai parašyta forume ir gali būti fikcinė istorija.


Na dėl to, jog mokytojai plauna smegenis gal kiek persistengiau, bet dėl televizijos tai beveik esu garantuotas.

Charles Manson - atrodytų kaip psichiškai nesveikas nusikaltėlis (nors tai nėra visiškai įrodyta), bet kai kurie jo pasisakymai tikrai pribloškia.


Netikiu ne tik dėl to, kad forume parašyta. Bet čia tiesiog surašyta daug istorijų, be jokių įrodymų. Kaip Carl Sagan sakė: "extraordinary claims require extraordinary evidence".

Dėl to, kad mokytojai plauna smegenis nei kiek nepersistengei. Ir dar kaip jie plauna. Dar labiau nei televizija. Televizija gal labiau bukina. Švietimo sistema - plauna :)


Nu jo , musų švietimo sistema tikrai nekokia. Tiesa sakant nieko gero.

martyr

Citata iš: Teroras  sausio 30, 2012, 15:01:16
Paziureciau kaip tu apsidziaugtum jeigu pabudes pamatytum pvz. toki ateivi:


:D

martyr

mirčiau vietoj :D . nei jie norėtų susimatyt,tie ateiviai, nei ką, skris ten pas kiekvieną ir vos ne graibis,kai galima kokiu truper žiūronu prisiartint iš kosmoso ir stebėt ..

reptile

Viskas prasidenjo pries metus kai ziurinejau 2007m. nuotraukas is Cepkeliu raiso .tada pastebejau medziuse kaska keisto.priartinau i pamaciau lekste.kitoj foto vietoi lekstes buvo sviesa.nuo tada labai pradejau dometis ateveiviais.pirma karta savo akimis maciau juos pries puse metu.maciau danguje skraidanti taska o paskui greitai nuskrendanti i virsu.veliau juos matydavau vis dazniau.karta net 4 dienas iseiles ,bet jie skraidydavo tik nakti ir labai keista kad vis toje pacioje vietoje.Gyvenu prie Druskininku ,Vieciunuose.is karta virs namu maciau greit praskrendancia lekste.viena karta pradejo skraidyti zalios palvos rutulys ir isnykdamas apakino akis. pries viena menesi maciau ta pati taska is korio kaskas lyg sove,i zeme nuleke plosa sviesos linija.ryte nuejes pamaciau apie2m gylio duobe ir aplinkui isnesiota smeli , o veliau is keistas su 4 isgais pirstais pedas,o savaites tas pacias pedas radau savo kieme.manau kad mano kaime nusileido ateivis . viena nakti norejau iseiti i lauka  ir mazdaug 100 m virs mano namo pamaciau melynos spalvos taska.net tingiu pasakot apie visus matytus nso.pakutinius 2 kartus maciau pries savaite tamsiai ruda lekste su sviesomis aplinkui, ir veliniu nakti  pastemejua nuo Cepkeliu raisto puses is leto kaska labai didelio.kai priarteto mazdaug per 5 km.nufotografau su telefonu.nuotraukoj atrodo kad lekste buvo visai netoli .taireiskia kad ji buvo tikrai didele. tai tie info si karta.dabar kai bunu kaime visada pasiruosiu telefono kamera.

OKULTISTE

Parodyk ir mums tuos vaizdus...

Anunuki

na jo galu pagirti tu gerai piesi ... Man nzn galit tiket ar ne bet (nepamenu 1-3metu)  patyriau astraline kelione na ta prasme mano siela atsiskyre nuo kuno ir skraidzojau maciau tevus ir save kambary  ir t.t. o kelis syk bande kaskas telepatiskai susisiekti bet kas keisciausia buvo jis 1 atejas na kitaip (pscihiniai zaislai arba kamuoliai)....

Benamis

Gali truputeli risliau savo mintis destyti? Nes nelabai suprantu kas tas jis, kas per "pscihiniai zaislai"?

Anunuki

atleisk viska y kruva sudejau galiu po viena ir daug pasakoti...

Teroras

Tai idemiai klausom :)

Anunuki

na nepykit bet veliau parasysiu nes man y kaima reik vaziuoti  ;D

Anunuki

nu tai vat man nesamones prasidejo seniai nuo vaikystes  buvau lovioj ir kaškaip pradėjau skristi? pasiziurau kad as matau save ir tevus visą kambarį, bet greaitai gryzau y kūną manau, jog tai buvo astralinė kelionė. (turbut ne visi supratot tai sakykit paaiškysiu)

Aukštyn