Vaiduokliai, realybė ar fantazija?

Pradėjo Lilija, lapkričio 04, 2019, 00:45:30

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Lilija

Sveiki!! Perskaičiau daug temų, susidomėjau, bei nusprendžiau papasakoti savo istoriją.  ::)  viskas prasidėjo nuo mažų dienų, kiek save pamenu. O pamenu nuo 1,5 metų. Mama mane pagimdė, labai jauna, tai su draugėmis nevengdavo dvasių kviestis, užsiimti spiritizmais. Man jau esant. Kas vykdavo namie, man jau buvo kaip ir iprasta, nors kaskart labai gązdindavo. Kiekvieną naktį krentantys daiktai, balsai kažką šnekantys, juodi šešėliai vaikštantys po kambarį. Būdavo nerealu, žiūrėti ir nesuprasti ką tu matai, nes tai nepaaiškinama. Mirė keli artimieji, ne savo mirtimi,labai tragiškai. Na paauglystėje visa tai dar sustiprėjo. Realiai pradėjau matyti periferiniu regėjimu veidus, kelis kartus net metė daiktus i mane. Griežtai atsisakiau namie būti viena. Kiekviena naktis tai būdavo absoliutus išbandymas. Jusdavau kaip kažkas atsisėda šalia, ant lovos krašto, kadangi megdavau visada pries miega arbatos atsigerti, tai tas kas ant lovos atsisesdavo, sukdavo sauksteli puodelyje, arba lovos krasta medini, lyg su nagais grandydavo. As galvojau isprotesiu. Arba kad sergu kokia psichine liga. Na praejus paauglystei viskas kaip ir nurimo. Buvau jau atsipalaidavusi ir primirsusi visa tai. Kol viena nakti darbe, pasilikus paskutinei pastate, isgirdau keistus garsus. Pamaniau gal pelyte kokia, nuejau paziureti, nieko ten nebuvo. Bet gavau stipru smugi i nugara. Vos nenukritau. Aisku ten nieko nebuvo ::)  :o na as visa persigandus i striuke ir viska uzrakinus namo parlekiau. Ziuriu mama jau nubudusi, papasakojau, o ji isputus akis i mane ziuri, sako visa nakti sapnavau kosmara, kad kazkas i namus braunas, uz rankenos duru tampo.todel miegot negalejau. Na ka, as pavargusi nuejau atsigulti i savo lova. Jau buvau beuzsnaudzianti, kai pajutau kad man peti kazkas paliete, prisimerkusi pamaciau prie manes pasilenkusi vyra, su kostiumu. Ji maciau pirma karta. Pasamoningai supratau kad jis mires. Nezinau kodel, bet jo neissigandau. Uzsimerkiau, ir paprasiau iseiti. Vel keliems metams viskas nurimo. Bet labai sustiprejo nuojauta. Realiai is niekur mintis atsirasdavo galvoje, ir po keliu sekundziu tai ivykdavo. Arba mintyse is niekur atsirasdavo labai senai matytas zmogus. Apie kuri net pagalvojusi nebudavau, ir uz minutes ji susitikdavau. Praejo kokie 5 metai. Netekau mamos. Prasidėjo vel viskas. Ir labai stipriai. Bet kadangi jau esu suaugusi, nebe vaikas, tai sekasi greitai susitvarkyti. Paskutinis keistas susidurimas, velyva nakti gryzus namo. Atidariau buto duris, ir is jo baisi smarve trenke. Bet tokia baisi kad net nezinau kaip apibudinti.na as ramiai nusirengiau, atsiguliau isjungusi sviesas. Pajutau kad kazkas ateina link mano lovos.sukaupiau visas jegas, ir susikaupiau. Prie mano galvos buvo padeta knyga, tas kazkas pradejo versti puslapius. Mintyse pradejau varyti lauk. Ir atstoti nuo manes. Tai buvo labai sunku.ryte atsibudus jutau palengvejima. Neslepsiu, kartais tikrai atrode kad gal kokia šizofrenija sergu ir panašiai >:( buvau uzsidariusi, niekam nepasakojau tokiu nutikimu. Kad visa tai tikra, irode du susidurimai su vaiduokliais, kurie buvo kaip zmones. Va tada supratau kad visa tai ne mano fantazija. Pirmas susidurimas vyko sveciuose. Nuosavame name. Mano draugas su draugais isejo i kiema, as name likau viena. Isgirdau staiga triuksma, garsu juoka ir dainavima, sandeliuke uz virtuves. Na as ir nuejau nustebusi kas ten juokauja per draugas. Pamaciau sedinti dieduka su ilgais usais, tame sandeliuke. Sako uzdaryk duris salta😀😀as nieko nesupratusi uzdariau. Isejau i kiema, sakau kas ten per diedukas dainuoja virtuvej, reikejo pamatyti visu veidus🤣🤣🤣😀 ipac to namo seimininko. Nuejo paziurejo sako nieko nera.o kaip jis atrode? Papasakojau, jis visad isbalo, sako mano tetis ten sededavo ir dainuodavo degtineles prigeres. O mires jau apie 10 metu. Antras kartas buvo, kai rūke, tamsia nakti vaziuojant automobiliu, pamaciau dviratininka. Na nustebau kaip jis manto kelia. Pavaziavus tiesiai pora km, as ji vel pamaciau 🙂 tai fiziskai buvo tiesiog neimanoma. Kad aplenktu automobili, ir vel as pro ji pravaziuociau. Tame rajone gyveno mano draugo tevai. Tai paklausinejom, apie dviratininka. Pasirodo taip, pries 2 menesius ivyko nelaime, ir nutrenke mirtinai pagyvenusi dviratininka. Nors prisipazinsiu, visi aplink mane skeptikai. Tai vercia ir mane viska permastyti. Rasti logiskus paaiskinimus. Bet....🙄

a.t.sielis

#1
lapkričio 08, 2019, 10:56:59 Redagavimas: lapkričio 08, 2019, 11:09:22 by a.t.sielis
Iš pasakojimo, viskas atrodo tiesa, realybė. Tokie dalykai atrodo pilnai įmanomi. Iš kur tai kyla, šiek tiek sunku suprasti, nes anapusybės dėsniai ir veikiantys asmenys nėra žinomi. Pagal kai kurias versijas, vaiduokliais kuriam laikui tampa kai kurios sielos, kurios galėjo būti per daug prisirišę prie fizinio kūno, su kažkokiom didelėm problemom, baisia mirtim, savižudžiai ir pan.

Spiritizmas ir t.t. prišaukia vaiduoklius ir poltergeistus. Kai kurie iš jų tikriausiai turi daugiau galių, todėl sugeba kažką daryti, judinti daiktus ir pan. Kodėl jie turi daugiau galių? Tai gali būti sielos, kurios pateko į vaiduoklių pavidalą po to, kai gyveno gyvenimą susijusį su kokiom nors dvasinėm ar religinėm praktikom, bet labai nudegradavo ir blogai baigė. O gal jų tarpe yra dar kažkokios dvasios. Pvz. krikščionių šventieji dažnai susiduria su velniškom dvasiom, kurios net ir fiziškai bando pakenkti, muša, judina daiktus, mėto daiktus ir pan. Kokia tų dvasių kilmė nėra labai aišku, bet jos susiję su biblija ir krikščionybe.

Ne taip seniai youtube žiūrėjau įspūdingų video apie vieną mediumą, Matt Fraser, kuris žmonėms rengia ryšio su jų mirusiais artimaisiais seansus. Pagalvojus, kad sielos jau gali būti iškeliavusios kažkur visai kitur, į skirtingus pasaulius, kas į rojus, kas į pragarus, tai, kad jam pavyksta susisiekti su visais mirusiais ir jie visi siunčia pozityvias žinutes, neatrodo labai realistiška. Turi būti kitas paaiškinimas. Galbūt kažkokie angelai ir pan. su tuo mediumu dirba, kurie sugeba "nuskaityti" informaciją apie žmonių mirusius artimuosius, ir tada tam mediumui ją duoda, kad jis paliktų žmonėms gerus įspūdžius, kurie jiems padeda įveikti gedėjimo ir kt. jausmus, bei patikėti, kad egzistuoja aukštesnė realybė negu šis fizinis pasaulis, kad po mirties irgi yra gyvenimas, o tai yra tiesa.


Inkoarijasgnito

Kaip galima video ar nuotraukas prideti?

iamsteve03

Citata iš: Lilija  lapkričio 04, 2019, 00:45:30Sveiki!! Perskaičiau daug temų, susidomėjau, bei nusprendžiau papasakoti savo istoriją.  ::)  viskas prasidėjo nuo mažų dienų, kiek save pamenu. O pamenu nuo 1,5 metų. Mama mane pagimdė, labai jauna, tai su draugėmis nevengdavo dvasių kviestis, užsiimti spiritizmais. Man jau esant. Kas vykdavo namie, man jau buvo kaip ir iprasta, nors kaskart labai gązdindavo. Kiekvieną naktį krentantys daiktai, balsai kažką šnekantys, juodi šešėliai vaikštantys po kambarį. Būdavo nerealu, žiūrėti ir nesuprasti ką tu matai, nes tai nepaaiškinama. Mirė keli artimieji, ne savo mirtimi,labai tragiškai. Na paauglystėje visa tai dar sustiprėjo. Realiai pradėjau matyti periferiniu regėjimu veidus, kelis kartus net metė daiktus i mane. Griežtai atsisakiau namie būti viena. Kiekviena naktis tai būdavo absoliutus išbandymas. Jusdavau kaip kažkas atsisėda šalia, ant lovos krašto, kadangi megdavau visada pries miega arbatos atsigerti, tai tas kas ant lovos atsisesdavo, sukdavo sauksteli puodelyje, arba lovos krasta medini, lyg su nagais grandydavo. As galvojau isprotesiu. Arba kad sergu kokia psichine liga. Na praejus paauglystei viskas kaip ir nurimo. Buvau jau atsipalaidavusi ir primirsusi visa tai. Kol viena nakti darbe, pasilikus paskutinei pastate, isgirdau keistus garsus. Pamaniau gal pelyte kokia, nuejau paziureti, nieko ten nebuvo. Bet gavau stipru smugi i nugara. Vos nenukritau. Aisku ten nieko nebuvo ::)  :o na as visa persigandus i striuke ir viska uzrakinus namo parlekiau. Ziuriu mama jau nubudusi, papasakojau, o ji isputus akis i mane ziuri, sako visa nakti sapnavau kosmara, kad kazkas i namus braunas, uz rankenos duru tampo.todel miegot negalejau. Na ka, as pavargusi nuejau atsigulti i savo lova. Jau buvau beuzsnaudzianti, kai pajutau kad man peti kazkas paliete, prisimerkusi pamaciau prie manes pasilenkusi vyra, su kostiumu. Ji maciau pirma karta. Pasamoningai supratau kad jis mires. Nezinau kodel, bet jo neissigandau. Uzsimerkiau, ir paprasiau iseiti. Vel keliems metams viskas nurimo. Bet labai sustiprejo nuojauta. Realiai is niekur mintis atsirasdavo galvoje, ir po keliu sekundziu tai ivykdavo. Arba mintyse is niekur atsirasdavo labai senai matytas zmogus. Apie kuri net pagalvojusi nebudavau, ir uz minutes ji susitikdavau. Praejo kokie 5 metai. Netekau mamos. Prasidėjo vel viskas. Ir labai stipriai. Bet kadangi jau esu suaugusi, nebe vaikas, tai sekasi greitai susitvarkyti. Paskutinis keistas susidurimas, velyva nakti gryzus namo. Atidariau buto duris, ir is jo baisi smarve trenke. Bet tokia baisi kad net nezinau kaip apibudinti.na as ramiai nusirengiau, atsiguliau isjungusi sviesas. Pajutau kad kazkas ateina link mano lovos.sukaupiau visas jegas, ir susikaupiau. Prie mano galvos buvo padeta knyga, tas kazkas pradejo versti puslapius. Mintyse pradejau varyti lauk. Ir atstoti nuo manes. Tai buvo labai sunku.ryte atsibudus jutau palengvejima. Neslepsiu, kartais tikrai atrode kad gal kokia šizofrenija sergu ir panašiai >:( buvau uzsidariusi, niekam nepasakojau tokiu nutikimu. Kad visa tai tikra, irode du susidurimai su vaiduokliais, kurie buvo kaip zmones. Va tada supratau kad visa tai ne mano fantazija. Pirmas susidurimas vyko sveciuose. Nuosavame name. Mano draugas su draugais isejo i kiema, as name likau viena. Isgirdau staiga triuksma, garsu juoka ir dainavima, sandeliuke uz virtuves. Na as ir nuejau nustebusi kas ten juokauja per draugas. Pamaciau sedinti dieduka su ilgais usais, tame sandeliuke. Sako uzdaryk duris salta😀😀as nieko nesupratusi uzdariau. Isejau i kiema, sakau kas ten per diedukas dainuoja virtuvej, reikejo pamatyti visu veidus🤣🤣🤣😀 ipac to namo seimininko. Nuejo paziurejo sako nieko nera.o kaip jis atrode? Papasakojau, jis visad isbalo, sako mano tetis ten sededavo ir dainuodavo degtineles prigeres. O mires jau apie 10 metu. Antras kartas buvo, kai rūke, tamsia nakti vaziuojant automobiliu, pamaciau dviratininka. Na nustebau kaip jis manto kelia. Pavaziavus tiesiai pora km, as ji vel pamaciau 🙂 tai fiziskai buvo tiesiog neimanoma. Kad aplenktu automobili, ir vel as pro ji pravaziuociau. Tame rajone gyveno mano draugo tevai. Tai paklausinejom, apie dviratininka. Pasirodo taip, pries 2 menesius ivyko nelaime, ir nutrenke mirtinai pagyvenusi dviratininka. Nors prisipazinsiu, visi aplink mane skeptikai. Tai vercia ir mane viska permastyti. Rasti logiskus paaiskinimus. Bet....🙄
Dieve mano, šios situacijos tikrai gali išgąsdinti bet ką, pagrindinis klausimas išlieka, ar galime jas ignoruoti, ar susitaikyti su realybe.

rmantas21

Baisus man tie vaiduokliai esu sapnaves dvase kuri mane laike

Aukštyn