Miego paralyžius

Pradėjo unco, sausio 26, 2012, 19:49:23

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

martyr

Citata iš: Beelzebub  balandžio 13, 2012, 22:14:27
Citata iš: RoxiO  balandžio 13, 2012, 16:39:33
Kad ir kaip baisu skaityti jūsų istorijas  :o tačiau vistiek norėčiau tai patirti, įdomus turbūt atsiminimas išliktų visam gyvenimui :D


tai turbūt 100% bandyčiau paaiškint visiems kaip man ateiviai bandė smegenis išsiurbti, arba kaip mane demonai norėjo perkelti į kitą dimensiją. Nes jausmas tai rimtai panašus O_O
o tai tave grobė demonai, ateiviai siurbė smegenis,kad PANAŠUS? liol

Beelzebub

Citata iš: atsakovas  balandžio 14, 2012, 09:12:31
o tai tave grobė demonai, ateiviai siurbė smegenis,kad PANAŠUS? liol


Nu tai aš bandau paaiškinti koks tas jausmas, kai nežinai jog tai miego paralyžius. Tai ir sakau, jog pagalvoti galima kąnors baisaus ir nerealaus. :) Nes man tai pavyzdžiui taip ir atrodė. Taigi haliucinacijos dažnai kartu lydi miego paralyžių. (Gali būti sunku suprasti jei Tau taip niekada nebuvo.)

RoxiO

Kietai  8) Keista, kodėl man, tokiam viskuo abejojančiam žmogui gyvenimas nesistengia įrodyti, kad tai egzistuoja. :D

martyr

Citata iš: Beelzebub  balandžio 14, 2012, 11:16:58
Citata iš: atsakovas  balandžio 14, 2012, 09:12:31
o tai tave grobė demonai, ateiviai siurbė smegenis,kad PANAŠUS? liol


Nu tai aš bandau paaiškinti koks tas jausmas, kai nežinai jog tai miego paralyžius. Tai ir sakau, jog pagalvoti galima kąnors baisaus ir nerealaus. :) Nes man tai pavyzdžiui taip ir atrodė. Taigi haliucinacijos dažnai kartu lydi miego paralyžių. (Gali būti sunku suprasti jei Tau taip niekada nebuvo.)
rašiau ,jei ką. išmok senesnius postus skaityt. nereikia žert pavyzdžių, kurių nesi pajutęs. liol

Beelzebub

Citata iš: atsakovas  balandžio 14, 2012, 12:16:06
rašiau ,jei ką. išmok senesnius postus skaityt. nereikia žert pavyzdžių, kurių nesi pajutęs. liol


Liol, sry nesuprantu ko tu nori. O žersiu tai aš ką tik norėsiu. :)

RoxiO

Citata iš: Beelzebub  balandžio 14, 2012, 12:23:32
Liol, sry nesuprantu ko tu nori. O žersiu tai aš ką tik norėsiu. :)


Aš ir pvz nelabai suprantu jo posto loginės prasmės :D

Jonas

CitataKietai   Keista, kodėl man, tokiam viskuo abejojančiam žmogui gyvenimas nesistengia įrodyti, kad tai egzistuoja.


Ar netiki, kad miego paralyžius egzistuoja ?  :o

RoxiO

#37
balandžio 14, 2012, 13:38:41 Redagavimas: balandžio 14, 2012, 13:42:46 by RoxiO
Citata iš: Jonas  balandžio 14, 2012, 13:31:55
Ar netiki, kad miego paralyžius egzistuoja ?  :o


Netikiu niekuo, kol to nepatiriu arba nepamatau. ;)

Aišku dabar prasidės išvedžiojimai, kad aš tada negaliu tikėti mirtimi ar dar kuo, bet aš apie tokius dalykus nekalbu :)
Kalbu apie dalykus, kurie nėra patvirtinti mokslo. :)

martyr

Citata iš: RoxiO  balandžio 14, 2012, 13:38:41
Citata iš: Jonas  balandžio 14, 2012, 13:31:55
Ar netiki, kad miego paralyžius egzistuoja ?  :o


Netikiu niekuo, kol to nepatiriu arba nepamatau. ;)

Aišku dabar prasidės išvedžiojimai, kad aš tada negaliu tikėti mirtimi ar dar kuo, bet aš apie tokius dalykus nekalbu :)
Kalbu apie dalykus, kurie nėra patvirtinti mokslo. :)
suprantu kad lyginies į 1Tin. ,bet miego paralyžius egzistuoja taip pat,kaip tu ,na gali išvedžiot,kad neaišku kur tu, gal visi netikri,tai tik sapnas, bla bla,bet paralyžius miego yra ;D,ir tą visi gali pajaust. Benamis net davė paveikslėlį su technika.

Beelzebub

Miego paralyžius šiaip man atrodo yra patvirtintas mokslo.

martyr

Citata iš: Beelzebub  balandžio 14, 2012, 14:39:03
Miego paralyžius šiaip man atrodo yra patvirtintas mokslo.
būtent,kai sąmonė pabunda,bet kūnas dar ne.

martyr

Citata iš: RoxiO  balandžio 14, 2012, 12:33:41
Citata iš: Beelzebub  balandžio 14, 2012, 12:23:32
Liol, sry nesuprantu ko tu nori. O žersiu tai aš ką tik norėsiu. :)


Aš ir pvz nelabai suprantu jo posto loginės prasmės :D
o jo posto prasmė ,kad ateiviai smegenis siurbia,tai logika aukšta, tą ir turėjai suprast, rašo nesąmones .

Benamis

Tolimesni savo 'off-topa' galite perkelti cia: http://anomalija.lt/forum/index.php?board=16.0

Jonas

CitataKalbu apie dalykus, kurie nėra patvirtinti mokslo.


Miego paralyžius - žmogaus kūno paralyžius, ištinkantis REM miego fazėje.Tai natūrali kiekvieno žmogaus kūno funkcija, kurios tikslas - neleisti žmogui fiziškai judėti sapnavimo metu.


Hekate

Citata iš: Jonas  balandžio 14, 2012, 17:27:20
CitataKalbu apie dalykus, kurie nėra patvirtinti mokslo.


Miego paralyžius - žmogaus kūno paralyžius, ištinkantis REM miego fazėje.Tai natūrali kiekvieno žmogaus kūno funkcija, kurios tikslas - neleisti žmogui fiziškai judėti sapnavimo metu.

Va pamenu, kai man nakty nesuveikė tas miego paralyžius, atsibudau su pakelta aukštyn ranka, nes ir sapne tai dariau. Labai įdomu, kaip būtu iš šono atrodę  :D Tik gerai, kad dar po namus nevaikštau  :-\  ;D

Aukštyn