RSA video pranešimas

Pradėjo ceaktal, liepos 01, 2012, 00:19:31

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Teroras

Klausimas cektaliui: kokiu budu jie su tavimi susisieke?

snofru

cektali, gal persigalvosi ir pradesi atsakinet forume? mes jau kaip nors atsirinksime tas zinutes, nepergyvenk  ;)
nes priesingai nei sakai, kaip tik dabar yra baisiai nepatogu sekti sita istorija net per 3 saitus, anomalija, nso.lt ir jutuba.

Benamis

Cektali rimtai, gal geriau atsakyk i klausimus forume jeigu gali, nes dabar kaip snofru sako dar blogiau, kai reikia 3 saltinius sekti...



Dar kas del video, kaip manote pirmajame fragmente parodyti realus vaizdai ar kompiuterine grafika? Mane butent sudomino tai, kad kamera tarsi nuo vibracijos "kratosi"...

RoxiO

[16:24:47] RoxiO: [13:42:32] inkognito3333: Nežinau net jie prisistato Orioniečiais reiškiasi aš  juos neteisingai pravardžiavau ,jei jie tik teisybę saKO
[13:43:24] inkognito3333: pas mane į emailą taip ir neparašė nors parašiau žinutę kad jie parašytų laišką bučiau pamatęs ar emailo adresas toks pats kaip RSA buvo
[13:44:03] RoxiO: Tai kad jie neprisistato Orionečiais, jie sako, kad žemė bus apginta nuo Orioniečių.
[13:44:09] inkognito3333:  bet klipe vaizdas iš NSO nes mūsų kosminiai laivai taip kosmose greitai neskraido ir negali atlikti tokių evoliucijų ,aišku jei čia ne montažas
[13:49:31] RoxiO: O ką jie padarys tiems 3?
[13:50:27] inkognito3333: Du greičiausiai atiteks anatominiams tyrimams o vienas kaip ir aš grįš atgal su inplantais
[13:59:52] RoxiO: Auch.
[14:00:12] RoxiO: Bet juk jie sako, kad jie ne Torniečiai.
[14:00:48] inkognito3333: Aš supratau kad jie nepatenkinti kad aš juos vadinu torniečiais
[14:01:25] RoxiO: Na jie sako, kad jie ne torniečiai ir jie apgins mus nuo
[14:01:29] RoxiO: Orioniečių
[14:02:41] inkognito3333: bet tas pats postas yra ir raštu  ten jie sako kitaip
[14:03:15] RoxiO: Tai kad lygiai tą patį sako.
[14:04:28] RoxiO: mes atsakome į klausimus.
mes atejome.
mes naudosim pavadinima, kuris buvo pasakytas.
mes ne tas pats fizinis apvalkalas, kuris buvo zinomas tuo paciu pavadinimu praeityje.
inkognito zino tiesos esme, kuria bande perteikti. taciau jis nesupranta, kad tai veikia pries ji.
jis ne vienas. tokiu kaip jis yra daugiau.
oriono grupe kuria jus norite vadinti tornieciais negali uzpulti sitos planetos.
esate ir busite apsaugoti jus.
zemes zmonems daugiau niekada nereikes kovoti su oriono grupe.
praeities zemes zmones apgyne planeta nuo oriono grupes.
karantinas buvo paskelbtas ir oriono grupe pasitrauke.
karantinas taikomas iki dabar, konfederacija ta uztikrina.
niekas negali pazeisti karantino be stebetoju leidimo.
mums buvo pasakyta ateiti cia.
mums buvo pasakyta pasirinkti tris jus. viena is triju. vienas pakeis kita is septyniu tukstanciu.
mes igalioti atkreipti demesi i galimus ivykius vasaros pabaigoje.
mes negalime atsakyti ko laukti, mes negalime pazeisti laisves rinktis.
mes laikomes vieno kurejo istatymo.
mes esame zmogus kaip ir tu.
[14:04:35] RoxiO: oriono grupe kuria jus norite vadinti tornieciais negali uzpulti sitos planetos.
[14:05:20] inkognito3333: oriono grupė kuria norite vadinti Torniečiais
[14:06:13] inkognito3333: na jeigu čia konfederacijos arba Galaktikų tarybos atstovai tai tada niekas nebus išskrostas
[14:06:58] RoxiO: O tai ką jie darys su tais trimis? :D
[14:07:50] inkognito3333: tada bus paimtas į laivą tik vienas iš jų sudės jam implantus ištrins atmintį ir paleis atgal kaip į viščiukų būrį

Benamis

Inkognito ir vel per tarpininkus kalba ;D Gerai tureti tiek daug sekretoriu :D

Tai kaip suprantu ir pats inkognito nezino ar cia pokstas ar cia tiesa... :-\

Phoenix

Tame video vaizdas, bent jau man tikrai panašus į kokios nors kompiuterinės grafikos programos produktą, kažkaip sunku patikėt kad tai tikra.

RoxiO

Citata iš: Phoenix  liepos 01, 2012, 19:36:06
Tame video vaizdas, bent jau man tikrai panašus į kokios nors kompiuterinės grafikos programos produktą, kažkaip sunku patikėt kad tai tikra.


Pirmoji ištrauka atrodo kaip filmuota, kitos - kaip vaizdo modeliavimas.

snofru

viena aisku, tiem 3 bet kokiu atveju nieko gero nenusimato  :)
lauksim zinutes kurioje bus surasyti kandidatai o tada galima bus panikuot. linkiu visokeriopos sekmes tiem 2 kurie nepapuls i finala, nes greiciausiai jie bus isspirti is nso i atvira kosmosa kaip nepateisine lukesciu  :-\

RoxiO

Snofru, paguodžianti žinutė :D

.L.U.T.H.O.R.

Realiai, jei paskelbs kažkokį sąrašą, tai manau laisvai gali atsisakyti :D Nes laisvos valios įstatymas atrodo vos ne aukščiausias jiems :) Geriau patys sakykit, kurie norit :D

aldas

man jau juokinga darosi. isvis tas video tai man niekuo neispudingas. atrodo kaip paimtos nuotraukos ir tiesiog padarytos jog judetu. na tarkim pirma ten kai atitolstama... Tai tiesiog nuotrauka atitolinima su judejimo efektu ir viskas. kur jus matot tuos filmuotus video kadrus? As pacia tai tik paskutiniame kai saule pateka, ir viskas. prie ko cia tie vaizdai filmuoti is erdvelaiviu. nebesuprantu as jau:D

RoxiO

Citata iš: aldas  liepos 01, 2012, 20:32:14
man jau juokinga darosi. isvis tas video tai man niekuo neispudingas. atrodo kaip paimtos nuotraukos ir tiesiog padarytos jog judetu. na tarkim pirma ten kai atitolstama... Tai tiesiog nuotrauka atitolinima su judejimo efektu ir viskas. kur jus matot tuos filmuotus video kadrus? As pacia tai tik paskutiniame kai saule pateka, ir viskas. prie ko cia tie vaizdai filmuoti is erdvelaiviu. nebesuprantu as jau:D

Sakai atitraukia? O tai kai atitraukia vaizdas savaime sumažėja ir atsiranda tuščios vietos. Tai ten kur tuščia nupiešia naujai? :D

Phoenix

O kada jis (arba jie) ketina paskelbti kas patenka tarp tų 3-jų? Blogiausia kas man gali nutikti, tai sužinosiu kad aš įtrauktas, o vėliau išmes kokiam Marse kaip nebereikalingą :D

aldas

roxio apie ka tu cia? Supranti as nematau cia jokio video. cia tik nuotraukos. Paimta nuotrauka ji pritraukta, tada ji yra atitraukiama ir uzdedamas judejimo efektas. atrodo kad yra tolstama, nes tos vietos kurios is sonu atsiranda gi islenda, nes nuotrauka buvo pritraukta. Kitos nuotraukos kai ten is menulio pavirsiaus matoma zeme tai isvis juokinga:D Velgi nuotrauka yra sukama sonu ir viskas. Ar jus nors vienas mokate kokiu sony vegasu naudotis? sakau man cia ne video, o nuotraukos ir tiek. paskutinis tik su saules patekejimu tai yra video, bet ir tai 100 procentu pagreitinta. paziurekit kaip saules spinduliai apsviecia zeme. kokiu greiciu tai vyksta. Tikrai per greitai:D

PusiauŽmogus

#44
liepos 01, 2012, 20:41:17 Redagavimas: liepos 01, 2012, 20:43:48 by PusiauŽmogus
Gal truputį aš tą patį per tą patį, bet kažkaip užkliuvo... Inkognito ne kartą yra minėjęs, kad jis į žemę grįžo tik atsitiktinumo dėka, kad kažkas tose kasyklose pasiaukojo, kad inkognito galėtų pasprukti. O tuo tarpu kai RixiO paklausė, kas nutiktų tiem trim, inkognito atsakė: "Du greičiausiai atiteks anatominiams tyrimams o vienas kaip ir aš grįš atgal su inplantais".

Nesutampa kažkaip, ar ne? ;\ Ar aš čia vėl kažką praleidau ar ne taip supratau?

Aukštyn