RSA video pranešimas

Pradėjo ceaktal, liepos 01, 2012, 00:19:31

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Forume po sito video patalpinimo kilo klausimu. Deja, kodel pasirinko tam butent mane, atsakyti taip pat negaliu, nes salyga neatskleisti detaliu buvo musu susitarime.

Komentaras po video.

Man idomu, kodel tu is pat pradziu nesugalvojai apie anonima, o pranesei apie ji tik tada, kai cia klausimai kilo? ;D

Vat kai atsiras video su nauja negirdeta medziaga, kuria pakomentuos pats inkognito, tada bus galima pradeti diskusija.

Bet trollinima uzskaitau ;D

RoxiO

Jau nusiunčiau video Inkognitui, žiūrėsim ką sakys.

paragraf 78

Tas video balsas labai jau priminė Radiojo šou laidas, jei kas dar atsimenate

Benamis

#18
liepos 01, 2012, 10:38:51 Redagavimas: liepos 01, 2012, 10:42:22 by Benamis
Man irgi is karto sitos laidos prisimine ;D

Video autoriui: Kodel tu atsakineji Youtube kanale? Nebutu tau lengviau to daryti cia?

Cia inkognito apie pati video (http://www.youtube.com/watch?v=SP9_-vWW3-E):

CitataJoks čia ne mano darbas,nebūkite paranojikai. O vaizdas tai tikrai iš NSO kabinos,puikiai atsimenu tokius vaizdus kai skraidžiau su jais.

Beorėje erdvėje padarykite statinės figūra valdoma ir dar tokią lėtą,kas supranta apie kosmosą mane palaikys tikrai,o kritikuos visokie neišmanėliai. Ta figūra man ir parodė ,kad video tikrai iš NSO kabinos.

PusiauŽmogus

Nelabai suprantu apie kokią jis čia statinės figūrą kalba.

snofru

#20
liepos 01, 2012, 11:19:00 Redagavimas: liepos 01, 2012, 11:22:02 by snofru
video klipukas pralinksmino, gaila neina reputacijai daugiau +1 duot, nusipelne viso 10 uz pastangas :)
akcentas tai rimtai biski primena zbygnevo ar kaip ten to is radio shou :)

cektali, parasyk ten pas save jutube, kada tau tipo atsiunte tuos failus?

--edit
gal cia pakvaisusio fanatiko darbas?  :o

anonymusas

Citata iš: PusiauŽmogus  liepos 01, 2012, 11:11:31
Nelabai suprantu apie kokią jis čia statinės figūrą kalba.
Apie aukstojo pilotazo figura

snofru

is jutubo
CitataAnomalijos forume ivyko neitiketinas dalykas. Su forumo lankytojais pabande uzmegzti kontakta nezemiskos civilizacijos atstovai.
Kai kuriuos forumiecius si sokiruojanti istorija sukrete, kiti paziurejo i tai per skepticizmo prizme. Kaip ten bebutu, i klausimus vis dar neatsakyta.
Tikimes, kad tai dar ne pabaiga.
(Vienas is patikimu saltiniu, glaudziai susijes su sia istorija, vienam is forumo nariu patvirtino, kad tai ne apsimeteliai o tikri nezemieciai, ateiviai, kaip mes iprate juos vadinti.)
prisipazinkit kuris bendravot su "patikimu saltiniu" ir kas jis toks? ;)

Phoenix

Iš pradžių tame video balsas tikrai buvo panašus į Algio Ramanausko, bet jam įpusėjus kažkas pasikeitė ir priminė lyg rusišką akcentą  :o jei čia tikras ateivių pranešimas, tai turbūt jis buvo padarytas per vertimo prietaisą. Tikrai vyksta keisti dalykai..

Sharikovas

...vaizdas is NSO kabinos  ;D cia geras buvo, o ka jus kalbos neatpazystat, gi senovine Atlantu.

SofiEla

Citata iš: rsa  birželio 29, 2012, 21:22:48
mums buvo pasakyta pasirinkti tris jus. viena is triju. vienas pakeis kita is septyniu tukstanciu.
mes igalioti atkreipti demesi i galimus ivykius vasaros pabaigoje.
mes negalime atsakyti ko laukti, mes negalime pazeisti laisves rinktis.
mes laikomes vieno kurejo istatymo.
mes ateisime dar.
mes esame zmogus kaip ir tu.


Turiu įdėją , galbūt rsa yra atstovas iš vidinės žemės ir ieško žmonių, kuriems aprodytų vidinę žemę. Jeigu taip, mielai sutikčiau ten nukeliauti.

Paskaitykite http://atsibudimas.ucoz.com/news/2012_05_20_pranesimas_is_vidines_zemes/2012-05-22-345 . Rašymo stilius gana panašus vis pradedama mes. Be to rsa sakė jog yra žmogus kaip ir mes (tiesiog galbūt iš vidinės žemės).

RoxiO

Rašymo stilius tikrai panašus.

Teroras

Man tai si tema kazkodel panasi i godlikeproductions.com tema, kai elitines gimines narys atsakinejo i klausimus (http://anomalija.lt/2012/02/elitines-gimines-narys-atskleidzia-pasaulio-paslaptis-i/). Viskas skiriasi tik tuom, kad ten jis atsakinejo i visus, kad ir kokie jie butu... O cia inkognito neatsako... Na, bet mentalitetai skiriasi :)

Phoenix

Reikėtų paklausti inkognito, ar egzistuoja toks dalykas kaip vidinės žemės pasaulis ;D

Benamis

#29
liepos 01, 2012, 17:45:17 Redagavimas: liepos 01, 2012, 17:53:26 by Benamis
Autorius kuris ikele video i Youtube, atsako i klausimus:

Video autoriui: Kodel tu atsakineji Youtube kanale? Nebutu tau lengviau to daryti cia?
Atsakymas: Manau cia geriau. Forumo temoje labai daug pranesimu, sunku susigaudyti.

Ir siaip nesitikejau, kad manes is vis klausines. Mano reikalas buvo tik sumontuoti ir patalpinti.

Video autoriui: cektali, parasyk ten pas save jutube, kada tau tipo atsiunte tuos failus?
Atsakymas:  Diena pries idedant i Youtube.


Video autorius: Iskart noriu atsakyt jei bus toks klausimas ateityje:

su istorija kuria jus aptarinejate forume neturiu nieko bendro, nekontaktuoju su ateiviais :)

tik tiek kiek sakiau anksciau, manes paprase sumontuot is atsiustu failu.


O cia kazkieno komentaras po video kuris mane prajuokino:

"mano draugelis is kirkizijos irgi gali panasiai perskaityt teksta :D peace"

:D ;D


Aukštyn