Bandymai su švytuokle

Pradėjo .L.U.T.H.O.R., liepos 01, 2012, 01:38:10

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Mekabciel

Fantazija mirė - tegyvuoja fantazija! :)

Vytautas

Citata iš: Mekabciel  birželio 09, 2017, 21:36:36Fantazija mirė - tegyvuoja fantazija!
Tai kad kalbant apie esamą padėtį nėra kuo jus čia nustebinti. Čia jau politikų fantazijos nepranokstamos. :) Taip kad iš mano pusės kaip ir baigėsi galimybės pateikti kažką originalaus. :)

Mekabciel

O apie neoriginalų originalumą pasakojai kada nors? - nustebintum. :)

Vytautas

Citata iš: Mekabciel  birželio 09, 2017, 21:53:54O apie neoriginalų originalumą pasakojai kada nors? - nustebintum.
Na šitoje vietoje švytuoklė tik katalizatorius iškėlęs problemą. Kaip esu minėjęs yra žmonės kurie nuskęsta šaukšte ir kiti kurie iš visų problemų išlenda sveiki ir gyvi. Čia jau gyvenimo praktika ir nieko bendro su švytuokle. Tik kažkaip savaime neatkreiptas dėmesys. Tiesiog taip yra realiam gyvenime. Jokios fantazijos ir jokio paaiškinimo. Na o kadangi paaiškinimo nėra tai prasideda paaiškinimo hipotezės. Ar maniškė teisinga sužinosiu kai numirsiu. :) Tik tiek šitoje vietoje. :) Fantazuoti ir vėl nėra kur. :)

Mekabciel

O tau šaukšte nuskendęs žmogus su fantazijos stygium nesiriša?

Nori nenori, turėsi tęsti mintį, nes jei sustos mintis, ateis mirtis...

Vytautas

Citata iš: Mekabciel  birželio 09, 2017, 22:11:06O tau šaukšte nuskendęs žmogus su fantazijos stygium nesiriša?
Na čia vaizdumui. Pvz va Rokas nuo elementaraus plaučių uždegimo numirė. Čia jau be vaizdumo o visai realiai. :) Kaip ir ne laikas dar buvo. Atitinkamai pagal mane kopija. Niekas nesaugo. Ir nieko po mirties jam nėra. Tai tiesiog mano versija. :) Kaip minėjau tuo įsitikinsiu kaip pats numirsiu. :)


Mekabciel

O gal viską jau atliko ir išėjo... Jau dvi versijos.

Šiaip ką tu galvoji įsitikinti po mirties? Manai po mirties kažkas laukia? Kažkokie atsakymai?
:)

Ir šiaip tos temos apie mirtį, po mirties...

Vytautas

Citata iš: Mekabciel  birželio 09, 2017, 22:25:14O gal viską jau atliko ir išėjo... Jau dvi versijos.
Gal ir tavo tiesa, o gal dar kieno trečio. :) Tų versijų gali būti n. Tik dėl vienokių ar kitokių priežasčių kiekvienas laikomės savo varianto. Kažkaip tilpti į visus variantus neišeina fiziškai. :)

Kas liečia mirtį iš viso neapčiuopiamas ir nepatikrinamas variantas. Na bet pabuvęs komos būsenoje laikausi savo versijos kad bent man mirties nėra. Kaip iš tikro neaišku, bet laikytis savo versijos priežastis yra. :) Bent tokia paguoda. :)

kiskis

Mirties nera!!! Kam pavyks numirt , prasom paduot mane i teisma!!!

Mekabciel

O dėl ko ir kam tu gyveni, kas tave verčia gyventi? :)

kiskis

Citata iš: Mekabciel  birželio 09, 2017, 22:50:26O dėl ko ir kam tu gyveni, kas tave verčia gyventi? :)
Baime, o tave?

Vytautas

Citata iš: kiskis  birželio 09, 2017, 22:49:17Mirties nera!!!
Ne biologine prasme. Normaliai mirsim visi. Bet pagal mano versiją ne biologinė nemateriali dalis išlieka. :)

Citata iš: Mekabciel  birželio 09, 2017, 22:50:26O dėl ko ir kam tu gyveni, kas tave verčia gyventi?
Na kadangi manęs jokios baimės nevaržo tai gyvenu savo malonumui. :) Kažkas panašaus kaip vaiko žaidimas smėlio dėžėje. Tiesiog malonu ir įdomu. :)

Mekabciel

Citata iš: kiskis  birželio 09, 2017, 22:54:45Baime, o tave?
Turiu Idėją, kuri verčia mane gyventi. :)
Ir iš idėjos ji po truputį tampa realybe.

kiskis

Baime, tik tada kai pasidaro sunku, o seip gyveni ir tiek, kaip zole.
Citata iš: Mekabciel  birželio 09, 2017, 23:16:10Turiu Idėją, kuri verčia mane gyventi. :)
Ir iš idėjos ji po truputį tampa realybe.
Davai nespausk pasidalink.

Mekabciel

Citata iš: kiskis  birželio 09, 2017, 23:22:38Baime, tik tada kai pasidaro sunku, o seip gyveni ir tiek, kaip zole.  Davai nespausk pasidalink.
Na žinai, pas mane be Dievo daugiau nieko nėra. :)

Aukštyn