Kas mūsų laukia po mirties?

Pradėjo Anomalija, rugpjūčio 28, 2011, 08:12:51

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

idenmeyou

Sunku pasakyti ar duoda didesne nauda, nes visi teologai, filosofai kalba jog yra atrade gyvenimo prasme, patiria harmonija, bet esu tikrai mates kunigu, kurie privalo baigti teologijos moksla labai jau zavisi materialiais turtais, tad nuolatos vercia suabejoti teologija kaip mokslu.

.L.U.T.H.O.R.

Juokingai skamba, visi teologai, filosofai kalba jog yra atrade gyvenimo prasme, bet va kunigaaaiii... :D

idenmeyou

Citata iš: Šešėlis  liepos 25, 2013, 23:07:30
Juokingai skamba, visi teologai, filosofai kalba jog yra atrade gyvenimo prasme, bet va kunigaaaiii... :D


Na siaip kunigams kai mokosi tiek filosofija, tiek teologija destoma ir paskui jie vaidina labai apsisviete, bet yra ne ka geresni uz paprastus zmones, nuodemingi ir t.t. Svarbu pasakot pasakas baznycioje

paragraf 78

Na taip, jau supratome jog nemėgsti kunigų ir nesugebi objektyviai vertinti situacijos. Va kiek kunigų pažįsti asmeniškai? 1? 2? 0?
Aš sukiojuosi bažnytinėje aplinkoje jau 14 metų. Mačiau kunigų visokių ir gerų ir blogų. Kai kurie išties nusišneka per pamokslus, kai kurie neverti vadintis kunigu. Bet vistik dauguma dauguma yra išties dvasingi žmonės.
Bažnyčią sudaro nuodėmingi žmonės. Kunigas irgi žmogus, su visais trūkumais ir privalumais. Deja tu, kažkaip nusistatęs prieš juos ir pagal kelių lievų kunigų pavyzdį nurašai visus.

idenmeyou

Pazistu kelis kunigus ir galiu pasakyti, kad labai gobsus. Bet paziurek internete kiek skandalu pedofilijos   ir t.t. Pats dabartinis popiezius sake, kad yra didele netvarka baznycioje, yra geju lobistu, jo labiau buvo skandalas neseniai jog tame paciame Vatikane pinigai pasisavinami yra. Ir gerai jie taip pat zmones, tegul gyvena nuodemingai, bet tegul neburia kitiems pasaku apie vertybini, moralini gyvenima, nes patys nezino kas tai yra. Cia tas pats kas as vogsiu, plesiu, o kita mokysi ne taip nedaryk.

paragraf 78

Aš pažįstu kokį šimtą kunigų ir tik mažoji dalis yra neverti vadintis kunigais. O tu padarai išvadas iš poros kunigų. Keista, kaip žmonės taip siaurai viską mato.
Kas dėl kunigų pedofilų, tai 90 proc. bylų yra 40 metų senumo. Tuo metu į seminarijas priimdavo bet ką ir buvo prasta formacija. Dabar padėtis kitokia.

idenmeyou

 nera jokios kitokios padeties, popiezius man atrodo zino geriau uz mus ir sake, kad yra labai bloga padetis su kunigais.Tikras kunigas, kuris moko mus gyventi turetu issizadeti materialiuju vertybiu, bet dauguma labai jau patys sumaterialeje, turi apzerge visokius sklypus.

paragraf 78

Tai gal tu tapk kunigu ir parodyk kaip iš tiesų reikia gyventi? Zysti ir fantazuoti gali kiekvienas, bet va kažką dėl to padaryti išdrįsta vienetai :) o zyzliai šiaip užknisa, nes nieko nedaro :)

.L.U.T.H.O.R.

Dauguma... Ir apie tai susidarei nuomonę pagal ką? Pagal tuos kelis kunigus, kuriuos žinai? :D

Paragraf, tą patį norėjau pasiūlyti :D idenmeyou, juk būtų pavyzdinis kunigas, su visom geriausiom moralės ir etikos normom :D

illuminati

nu nezinau .... va vienas mano pazystamas eina patarnaut y mises kone kiekviena diena ... ir dar jam uz tai moka . as is savo pozicijos galiu pasakyt  , kad dar labai priklauso nuo zmogaus . va neyvardinsiu , bet mano parapijos klebonas , o gal ir vyskupas ( nezinau koks ten jo laipsnis ) bet kaip znogus labai maladiec , pamokslai trumpi ir nemazai su ironija ar seip su nebloga mintim nors kaip kunigas jis nesventas... ir pas bobas palaksto ir cierkute padaro .... man juokinga kai stume ant kunigu ... juk jie irgi zmones .... va pavyzdziui as nemegstu misiu , man tai tik laiko tempimas . y baznycia pakliunu gal karta y pora metu ir per mises vos isbunu .... bet vistiek kazkaip ant kunigu nevarau ....

idenmeyou

Citata iš: illuminati  liepos 26, 2013, 12:24:56
nu nezinau .... va vienas mano pazystamas eina patarnaut y mises kone kiekviena diena ... ir dar jam uz tai moka . as is savo pozicijos galiu pasakyt  , kad dar labai priklauso nuo zmogaus . va neyvardinsiu , bet mano parapijos klebonas , o gal ir vyskupas ( nezinau koks ten jo laipsnis ) bet kaip znogus labai maladiec , pamokslai trumpi ir nemazai su ironija ar seip su nebloga mintim nors kaip kunigas jis nesventas... ir pas bobas palaksto ir cierkute padaro .... man juokinga kai stume ant kunigu ... juk jie irgi zmones .... va pavyzdziui as nemegstu misiu , man tai tik laiko tempimas . y baznycia pakliunu gal karta y pora metu ir per mises vos isbunu .... bet vistiek kazkaip ant kunigu nevarau ....


Vat va eina patarnaut, bet uz pinigus, pats parasei, kad gauna pinigus, pinigai materiali vertybe, o eitu uz dyka padet kunigui, kad sis pamokytu , beje tu seseli atsibusk, as kritikuoju kunigus, bet niekur nerasiau, kad pats esu be nuodemiu, skaityk mokinkis.
As darau nuodemiu, bet nemokau kazkokioje patalpoje kitu kaip deretu elgtis, kunigai nori mokyti zmones, aisku jei neskleistu savo tiesu tai niekas ir nebenestu pinigu baznyciai, geriausias pasaulyje mechanizmas issilaikes jau labai ilgai

paragraf 78

Aš tai manau kad gerai jog pinigus kunigas moka, nes bet koks darbas turi būti atlygintas. Šaunuolis kunigas, neskūpas vadinasi.
Taip, tu gal nemokai kaip reikia gyventi, tu tik neįsigilinęs į padėtį kritikuoji sistemą apie kurios vidinę struktūrą nieko neišmanai, o tai daug blogiau už mokymą esant nuodėmingam.

Nieksas

Blemb , jūs toliau diskutiokit o man rodos aš neužilgo gal tuoi sužinosiu  >:(

illuminati

Citata iš: Nieksas  liepos 26, 2013, 14:25:01
Blemb , jūs toliau diskutiokit o man rodos aš neužilgo gal tuoi sužinosiu  >:(


nepyk , bet bent jau as nesupratau ka tu suzinosi ir ka norejei pasakyt ?

Nieksas

Citata iš: illuminati  liepos 26, 2013, 14:32:51
Citata iš: Nieksas  liepos 26, 2013, 14:25:01
Blemb , jūs toliau diskutiokit o man rodos aš neužilgo gal tuoi sužinosiu  >:(


nepyk , bet bent jau as nesupratau ka tu suzinosi ir ka norejei pasakyt ?


Itariu sau krutines vėži nors vyrus tai letai užklump  ???

Aukštyn