Kas mūsų laukia po mirties?

Pradėjo Anomalija, rugpjūčio 28, 2011, 08:12:51

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Bildukas

 ;) Mirtis tai nauja pradzia , galit tuo net neabejoti . Ir Dievas yra .Kaip jau  jus ji pavadinsit - aukstesniuoju protu , energija , ar dar kaip - esmes tai nekeicia .Jis tiesiog yra , o Baznycia tik priemone tai greiciau suprasti ir pajusti.  :) Kazkur ( gal net Anomalijoj) maciau labai atspindinti tiesa paveiksliuka , trumpai nupasakosiu -  guli dvynukai mamos gimdoje ir vienas is ju kitam sako - as tai netikiu , kad yra Mama :))))). Taigi,  kiekvienam is jusu dar teks patirti svaiginanti nuotyki vardu Mirtis . Tai nera taip baisu, zinoma , jeigu gyvendamas neprisivirsi tiek , kad mires patektum tiesiai velniams i puoda  :D

.L.U.T.H.O.R.

Ir dar pasakyk, kad krikščionybė, tai toji vienintelė tikra religija ;D

V

Citata iš: Bildukas  rugpjūčio 07, 2012, 16:18:37
;) Mirtis tai nauja pradzia , galit tuo net neabejoti . Ir Dievas yra .Kaip jau  jus ji pavadinsit - aukstesniuoju protu , energija , ar dar kaip - esmes tai nekeicia .Jis tiesiog yra , o Baznycia tik priemone tai greiciau suprasti ir pajusti.  :) Kazkur ( gal net Anomalijoj) maciau labai atspindinti tiesa paveiksliuka , trumpai nupasakosiu -  guli dvynukai mamos gimdoje ir vienas is ju kitam sako - as tai netikiu , kad yra Mama :))))). Taigi,  kiekvienam is jusu dar teks patirti svaiginanti nuotyki vardu Mirtis . Tai nera taip baisu, zinoma , jeigu gyvendamas neprisivirsi tiek , kad mires patektum tiesiai velniams i puoda  :D

Eik tu sau. Taip parašei, tarsi būtum vakar miręs, šiandien prisikėlęs ir dabar viską žinai, kas yra Dievas ir kas bus po fizinės mirties. Tai gal žinai, ko man nereikėtų daryti, kad pas velnius nenukeliaučiau? Noriu į rojų, ant debesų. :-\

paragraf 78

Rojus nėra vieta, tai būsena, kaip ir pragaras


Bildukas

#110
rugpjūčio 07, 2012, 22:30:55 Redagavimas: rugpjūčio 07, 2012, 22:37:36 by Bildukas

Eik tu sau. Taip parašei, tarsi būtum vakar miręs, šiandien prisikėlęs ir dabar viską žinai, kas yra Dievas ir kas bus po fizinės mirties. Tai gal žinai, ko man nereikėtų daryti, kad pas velnius nenukeliaučiau? Noriu į rojų, ant debesų. :-\
[/quote] Teko patirti dvi klinikines mirtis , todel savo poziuri pakeiciau i viska .Toli grazu nezinau VISKO - ateis laikas visi suzinosim .Na , kaip ant debesu papulti  :D tai jau cia paciai reiks keleli susirasti .Zinociau kaip , patarciau , nes ir pats ten noreciau. Gal tiesiog gyventi taikoje su aplinkiniais ir paciu savimi ir laikytis 10 Dievo isakymu ?

V

O tai ir tu tas, kuris patyręs klinikinę mirtį matė save skraidanti virš kūno? Iš tikrųjų, visada galvojau, ir ką gi jūs matote tenai, kad grįžti atgal į gyvenimą nebenorit. :)

Gabrielius

O as praleidau visa begalybe laiko bandydamas gimti...x)

Bildukas

Citata iš: V  rugpjūčio 07, 2012, 22:53:57
O tai ir tu tas, kuris patyręs klinikinę mirtį matė save skraidanti virš kūno? Iš tikrųjų, visada galvojau, ir ką gi jūs matote tenai, kad grįžti atgal į gyvenimą nebenorit. :)
As maciau seseles ar tai daktares susegtus plaukus is palubes   :o , bet grizti labai norejau , nes turiu cia pareigu . Pats sau pasirodziau atstumiantis . Ai , nenoriu kartotis jau rasiau kazkada cia apie tai. Pravaziavom :-X

Gabrielius

Bildukas,labai atsiprasau uz savo nuomone,bet labai sunku tave priimti rimtai, su tuo pelytes avataru ir perdetu naudojimu "geltonuju" smailu...

Teroras

Is avataro sprendi apie zmogu? :)

Siaip tai Bildukas beveik 2 kartus vyresnis uz tave :) Cia tiesiog informuoju, nes nemanau, kad tai zinojai :)

Gabrielius

Citata iš: Teroras  rugpjūčio 08, 2012, 10:42:48
Is avataro sprendi apie zmogu? :)

Siaip tai Bildukas beveik 2 kartus vyresnis uz tave :) Cia tiesiog informuoju, nes nemanau, kad tai zinojai :)



AMZIUS SVARBUS KALBANT TIK APIE DAUGUMOS VIDURKIUS,KALBANT TIESIOG APIE INDIVIDUS TAI NETURI VISISKAI JOKIOS REIKSMES. As galiu surasti 65 metu idiota ir 16 metu mergaite tokiu pat protiniu lygiu.

Gabrielius

#117
rugpjūčio 08, 2012, 10:57:03 Redagavimas: rugpjūčio 08, 2012, 10:59:32 by Gabrielius
Beto nesakyciau,kad protinis lygis eina ti i virsu,momentais jis eina i apacia. Zinoma kartais negalvoti kvailai yra neisvengiama,tarkim man daznai atrodo ,kad as esu visatos centras,zinoma tai galima paaiskinti,kad be manes nebutu manes ir siaip mano visata, ir sukasi aplink mane.
Beje mane kaip jauna individa ir labiausiai gasdina durnas senymas,tiesiog uzeina baime tokiu tapti.

http://www.youtube.com/watch?v=pDVG6Ok19V0

Teroras

Tai tu paskaityk ankstesnius jo postus ir suprasi apie jo protini lygi, o ne daryk skubotas isvadas :) Cia patarimas ateiciai ;)

Bildukas

Citata iš: Gabrielius  rugpjūčio 08, 2012, 01:37:30
Bildukas,labai atsiprasau uz savo nuomone,bet labai sunku tave priimti rimtai, su tuo pelytes avataru ir perdetu naudojimu "geltonuju" smailu...
Visu pirma,Gabrieliau , nereikia atsiprasineti uz savo nuomone , nes tureti savo nuomone svarbu. Antra ,as ir nepretenduoju buti "priimtas rimtai",nes esu ,siaip jau , linksmas zmogus ir net i pacius rimciausius dalykus stengiuosi ziureti su sypsena.
  Apie avatara .Jame pavaizduota ne pelyte , o toks gyvunas - opasumas.Tas gyvunas rimto pavojaus akivaizdoje krenta ir apsimeta negyvu . Pavojui praejus atsikelia ir kaip niekur nieko pedina toliau. Teko matyti sia jo "klasta" savo akimis miskuose, cia kur gyvenu. Vaizdelis tikrai juokingas. Apie geltonas sypseneles - taip , as jas tikrai megstu naudoti savo tekstuose .Jos atspindi mano parasytu minciu nuotaika . Taciau jos tam ir sukurtos , ar ne ?
       Pasaulyje gyvena daug zmoniu ir visi jie turi skirtingas nuomones - vieniems as , gal but , atrodau idijotas , kitiems protingas , dar kitiems - optimistas . Ka darysi - as ne saldainis , kad visiems patikciau  :D . To ir nesiekiu.
               
Citata iš: Teroras  rugpjūčio 08, 2012, 10:59:14
Tai tu paskaityk ankstesnius jo postus ir suprasi apie jo protini lygi, o ne daryk skubotas isvadas :) Cia patarimas ateiciai ;)
Aciu uz draugiska peti  ;)

Aukštyn