Smaugti save miegant

Pradėjo AssAs, vasario 20, 2017, 00:21:17

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

AssAs

Sapnavau sapną, kuris iki dabar man neišeina iš galvos.

Buvau baltoje erdvėje, atrodė, jog ji neturėjo sienų ir buvo beribė. Jaučiausi keistai rami. Tuomet priešais save pamačiau... save. Buvau labai išblyškusi, po akimis juodavo ratilai.Žvilgsnis atrodė negyvas, užgesęs. Tuomet antroji aš ėmė save smaugti. Keisčiausia, jog ji atrodė nejautė jokio skausmo, o man ėmė stigti deguonies.
Tuomet atsibudau ir pajaučia savo pačios rankas sau ant kaklo. Ne juokais išsigandau, nugara bėgo šaltas prakaitas. Labai skaudėjo kaklą, vis dar trūko deguonies. Atgavusi kvapą šiaip ne taip užmigau, tačiau antrasis sapnas irgi nieko gero nežadėjo.
Sapnavau, kaip man ėmė kristi dantys. Visi iki vieno, be kraujo ir be skausmo. Tačiau vėlgi, buvau baisiai išsigandusi.

Gal kas nors galėtų padėti įsigilinti į šiuos sapnus, ypač pirmąjį?

SPACE

Ir vėlei aš pabelsiu, į tavo šviesų langą...

Ta balta erdvė astralijoj žinoma kaip "white room". Ten patenka žmonės klinikinėj mirty, gilioj komoj. Ten toks perskirstymo kambarys, kurie eis toliau, kurie bus sugražinti į Žemę. Apie 60% sugrąžinama.
Hm, šiaip keista, kad ten save matei. Ten turėjai bendrauti su kitu žmogum, vyru ar moterim. Ir jie po pokalbio perveda tave į kitą kambarį.

Aukštyn