Ką sapnuojate?

Pradėjo Asasinas, kovo 30, 2012, 19:52:48

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Beelzebub

Citata iš: rainiukee  birželio 20, 2012, 13:32:00
Likau priblokšta, kai paskambinau šeimai, pasirodo tėtis serga, gerklę skauda, kad nieko nuryti negali. O sapne matytas vaizdas kai užmiega prie vairo, tai sake darbe (dirba autobusų vairuotoju) per pertraukas tiesiog užmiega prie vairo dėl nuovargio...

Įdomu kaip tada interpretuojasi tie benamiai gyvūnai surinkti, ligą?  ???


Šiaip nenusimanau, bet jei atksirai apie kiekvieną gyvūną galvot ką reiškia, tai kiek pamenu, šuo - nieko blogo, bet katinas ir varna tai gali būti kažkas negero.

rainiukee

Na ir nemalonų sapnelį šiąnakt sapnavau. Sapnuose apsilankė prieš 5 metus mirusi močiutė, kažkodėl tik aš viena ją sapnuoju iš visų artimųjų ir dažniausiai ji sapnuose budavo laiminga, tarsi sąkanti, kad jai viskas gerai. Tačiau šiandien sapne ji labai blaškėsi, nuolat verkė, labai gėdėjo savo vyro (mano mirusio senelio) kuris mirė prieš 10m. Aš ją tarsi mačiau iš šalies, ji ėjo link telefono ir bandė skambinti mano tėčiui, kad šis kuo greičiau atvyktų į jos gyventą miestėlį, tačiau jis negalėjo, nes turėjo reikalų. Tada ji pradėjo labai verkti ir kreipėsi pagalbos į mane...  :(

Užsiminsiu šiandien tėvams apie ši sapną, lai aplanko kapą... Manau tai vienas ir turinčių reikšmę sapnų, nes tikrai nei galvojau apie močiutę dieną nei ką. Sukrėsta likau dabar.

TinSoldier

Citata iš: rainiukee  birželio 25, 2012, 12:55:08
Užsiminsiu šiandien tėvams apie ši sapną, lai aplanko kapą... Manau tai vienas ir turinčių reikšmę sapnų, nes tikrai nei galvojau apie močiutę dieną nei ką. Sukrėsta likau dabar.


Sapnai kyla ne iš sąmonės, o pasąmonės.

Nesvarbu, kad tu dieną negalvojai apie tai, ką sapnavai. Galėjai ir 5 metus negalvoti, bet, jei pasąmonėje glūdėjo kažkokia mintis, sapne ji bet kada gali išlįsti.

Negalvok, kad sapnuoji tik tai, apie ką prieš užmigdama galvojai. Aišku, dažnai gali būti ir taip, bet jokiu būdu nebūtinai.

Phoenix

#48
birželio 25, 2012, 13:38:53 Redagavimas: birželio 25, 2012, 13:40:25 by Phoenix
Sapnas, kurį šianakt sapnavau, buvo keistas ir labai ryškus. Buvau kažkokioje laukymėje, kurioje stovėjo akmeninė neaiškios formos statula, kuri buvo be veido. Priėjau prie jos, ir ranka ją paliečiau. Staiga kojas pradeda semti vanduo ir matau kaip jis teka aukštyn statulos korpusu iki pat galvos, virš jos susidaro vandens rutulys ir sprogsta.   Kažkokia nesamonė, gal reikės pasižiūrėt sapnininke ką reiškia sapnuoti statulą.

rainiukee

Citata iš: TinSoldier  birželio 25, 2012, 13:17:56
Citata iš: rainiukee  birželio 25, 2012, 12:55:08
Užsiminsiu šiandien tėvams apie ši sapną, lai aplanko kapą... Manau tai vienas ir turinčių reikšmę sapnų, nes tikrai nei galvojau apie močiutę dieną nei ką. Sukrėsta likau dabar.


Sapnai kyla ne iš sąmonės, o pasąmonės.

Nesvarbu, kad tu dieną negalvojai apie tai, ką sapnavai. Galėjai ir 5 metus negalvoti, bet, jei pasąmonėje glūdėjo kažkokia mintis, sapne ji bet kada gali išlįsti.

Negalvok, kad sapnuoji tik tai, apie ką prieš užmigdama galvojai. Aišku, dažnai gali būti ir taip, bet jokiu būdu nebūtinai.


Sutinku, kad gal tai ir glūdėjo pasąmonėj. Nežinau kodėl tada, nes kažkokių ypatingų ryšių su močiute jai gyvai būnant neturėjau, aplankydavau kartas nuo karto ir tiek. Galbūt yra kažkos užslėptas kaltės/apmaudo jausmas. Nes kai pastojau - ji jau skaičiavo savo paskutines gyvenimo dienas - smegenyse auglys, atėmęs ne tik sveikatą, bet ir protą. Taip ir nepasakiau, kad ji jau tuoj turės proanūkį... Nes nemaniau, kad verta. O gal vertėjo...  :( Jai mirus, po 5 mėnesių gimė mano sūnus.

Asasinas

Šį rytą, po maždaug 40 valandų niemiegojimo išvis kažkokias haliucinacijas sapnavau. Toks labai realiai atrodantis sapnas, lyg aplinkui mane būtų daug žmonių ir jie į mane žiūrėtų.

Hekate

Citata iš: Asasinas  birželio 25, 2012, 20:32:27
Šį rytą, po maždaug 40 valandų niemiegojimo išvis kažkokias haliucinacijas sapnavau. Toks labai realiai atrodantis sapnas, lyg aplinkui mane būtų daug žmonių ir jie į mane žiūrėtų.

O kaip įmanoma taip ilgai nemiegoti  :o ar aš ne taip perskaičiau.  ??? na tikiu, kad haliucinacijos tada...

Asasinas

Citata iš: Hekate  birželio 25, 2012, 20:58:57
Citata iš: Asasinas  birželio 25, 2012, 20:32:27
Šį rytą, po maždaug 40 valandų niemiegojimo išvis kažkokias haliucinacijas sapnavau. Toks labai realiai atrodantis sapnas, lyg aplinkui mane būtų daug žmonių ir jie į mane žiūrėtų.

O kaip įmanoma taip ilgai nemiegoti  :o ar aš ne taip perskaičiau.  ??? na tikiu, kad haliucinacijos tada...


Po darbo čia buvo...

feja

Gal ir ne visai į temą.Dažnai sergu nemiga.Trečią nemigos naktį pamatau atmerktom akim toookius dalykus,kad baisiausiam sapne neišvysi.Kas svarbiausia-sąmoningai tai supranti,bet baimė nugali

omcikas

#54
birželio 25, 2012, 23:39:05 Redagavimas: birželio 25, 2012, 23:42:59 by omcikas
feja o kodelgi tu nemiegi ? kas per problemos kamuoja?  o del kosmaru tai pastebejau, jeigu pries eidamas miegot bunu neseniai pavalges tai tada dazniau kosmarai sapnuojasi.. pasistenk pries eidama miegot neziuret  per tv veiksmo,siaubo, filmu ir is vis nieko, kas beziurint priverstu sirdi smarkiau plakti "issiaudrinti" geriausia pries miega arba paskaityt ka nors ramaus, arba muzikos ramios paklausyt.. Patart patariu, bet pats siu patarimu nesilaikau  ;D uz tai kosmarai ir pas mane neretai uzsuka.. Tiesa ne visada suprantu, kad sapnuoju.. nors kartais buna, jog sapne lyg ir pagalvoju, jog tai ka matau negali buti tikra ir vistiek neprabundu... prabundu tik kai sapne gresia kokia baisi nelaime arba kai smarkiai issigastu..

Beelzebub

Aš tai sapnavau vorą šią naktį, fe. :-[ Šiaip nepasakyčiau, kad turiu vorų fobiją ar ką, man tiesiog jie nelabai malonūs. Gulėjau lovoje, ir nuo lubų su voratinkliu pradėjo siūbuoti voras ir leistis žemyn, vis artėjo, kol galų gale užkrito ant manęs, voratinklis prilipo irgi, niekaip negalėjau nusikratyt. Nebuvo smagu.

Vaikystėje dar labai dažnai sapnuodavau, kad įlipau į milžinišką skruzdėlyną, net sapne jausdavau skausmą, todėl atrodydavo labai tikroviška.

Bet turbūt baisiausias košmaras su vabzdžiais buvo kai sapnavau milžiniškus tarakonus, maždaug stalo dydžio. Jie buvo spalvoti - tamsiai violetiniai, tamsiai žali ir pan. Vienas net užlipo ant lovos. :-[ Žodžiu, nemėgstu tarakonų labai.

Asasinas

Citata iš: feja  birželio 25, 2012, 22:21:32
Gal ir ne visai į temą.Dažnai sergu nemiga.Trečią nemigos naktį pamatau atmerktom akim toookius dalykus,kad baisiausiam sapne neišvysi.Kas svarbiausia-sąmoningai tai supranti,bet baimė nugali


Matyt gyvenime turi kažkokių problemų dėl kurių labai pergyveni, užtai ir nesimiega.

rainiukee

Na ir šiurpų sapnelį sapnavau šiąnakt.  :o Ogi bandžiau įvykdyti savižudybę, bet kažkaip buvo legalu, ligoninėje, prisimenu ėjau per visas proceduras, pirmiausia susinaikinau save kaip pilietę, kaip asmenybę: prieš akis sunaikino mano pasą, visus dokumentus, ištrynė mane iš visų registrų, nebeegzistavau jau. Tada atsisveikinau su tėvais, sūnum, jie viską žinojo. Laukiau eilės prie kažkokios palatos, kad padarytų eutanaziją, belaukiant užvirė manyje visokios emocijos ir baimė. Kai jau buvo kelios minutės įeiti į palatą supanikavau ir pabėgau. Toliau klausiau savęs: o ką dabar daryti, kaip pradėti viską iš naujo, juk aš, kaip pilietė esu jau ištrinta. Norėjau patikrinti savo banko sąskaitą, bet nebegalėjau, nes nebebuvo net jos. Nieko nebebuvo. Bet kažkaip sugįžau pas tėvus ir taip ramiai bet su dideliu klaustuku sapnas baigėsi... :-X

saone

#58
liepos 21, 2012, 23:14:37 Redagavimas: liepos 21, 2012, 23:17:33 by saone
Citata iš: Asasinas  birželio 26, 2012, 16:41:24
Citata iš: feja  birželio 25, 2012, 22:21:32
Gal ir ne visai į temą.Dažnai sergu nemiga.Trečią nemigos naktį pamatau atmerktom akim toookius dalykus,kad baisiausiam sapne neišvysi.Kas svarbiausia-sąmoningai tai supranti,bet baimė nugali


Matyt gyvenime turi kažkokių problemų dėl kurių labai pergyveni, užtai ir nesimiega.

Arba tesiog yra tokios ligos kaip insomnia.

O belzebub tai priminei irgi man viena toki is "kosmaru" bet ne kiek baisu, kiek nemalonu. Kaip ir rasiau ten ansciau, sapna su vaiduokliais kelis kart per metus susapnuoju, tai taip ir toki su vabzdziais. Zodziu prasideda kai namie kur nors pora tarakonu ar seip kokiu vabalu randu. Juos sutraiskau, tada vel kazka darau, po to vel pamatau kokiu vabzdziu ropojant, bet jau zymiai daugiau,ir taip kol isvis visos grindys vien vabalais ropoja. Tada lakstau su "kobrom" visokiom, kitais purskalais per lovas ir zodziu tokia kaip ir panika prasideda. Tik sis sapnas priesingai, nei kitas kosmaras,visada baigiasi laimingai. Kazkokiu budu visi "padarai" dingsta ir ramus atsibundu. Tai va toks idomus sapnas, nors taip tai, nei kiek vabalu nebijau.

Beelzebub

Jo, sapnai su vabalais ypač nemalonūs. Aš daugiausiai kartų tai sapnavau, kad į milžinišką skruzdėlyną įlipau ir visada tam sapne jausdavau skausmą.

O šiaip dar labai nemalonu, kai sapne bandai šaukt iš visų jėgų, bet nepavyksta jokio garso išleist. Dažniausiai tada apima didelė panika.

Dar, bent jau man, tai dažnai pasitaiko, kad kasnors sapne vejasi. Vilkai, šunys, ar kokie maniakai. :-[ Atsimenu vieną iš baisesnių sapnų, kai mane vijosi kažkoks vyras su ginklais, atrodė, kad jau pabėgau nuo jo, pasislėpiau kažkokioj laiptinėj, bet jis mane rado ir likau aklavietėje. Tada davė man nudaužtą butelį ir sako: Arba pats dabar persipjauk sau gerklę, arba aš tave kankinsiu ir užmušiu. Pasiėmiau tą stiklą ir supratau, kad aš niekaip nesugebėsiu to padaryti ir tada pabudau. :-\

Aukštyn