Illuminati

Pradėjo unco, gruodžio 05, 2011, 21:26:22

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

2Pacas

Mes matom tik scena.Ir scenos aktorius, bet nemanau kad kadanors pamatysim uzkuliusius ir tuos kurie valdo scenos aktorius. :)

screenshot tool

2Pacas


Teroras

#182
liepos 04, 2013, 15:35:44 Redagavimas: liepos 04, 2013, 15:37:16 by Teroras
Rinkinukas (paspauskite ant paveikslelio, tam kad ji padidinti) :)


lietuvis002

per daug sutalimų, kad būtų melas.
ie. parašykit Simpsons illuminati
ten tikrai kažkas ne to..

_Anonimas_

Citata iš: lietuvis002  liepos 04, 2013, 16:21:00
per daug sutalimų, kad būtų melas.
ie. parašykit Simpsons illuminati
ten tikrai kažkas ne to..

Kodėl jūs iškart bandote įžiūrėti kažką blogo? Aš tikiu, kad egzistuoja žmonės, kurie mums nežinant gali dalinai valdyti pasaulį ir tai nebūtinai yra illuminati. Apskritai illuminati yra kaip koks reklaminis ženklas. O kalbant apie simpsonus, tai šis filmukas yra vienas geriausių, nes jame nagrinėjama ir pašiepiama labai daug JAV ir pasaulio problemų: alkoholizmas, narkomanija, korupcija, aplinkos tarša, nusikalstamumas, patyčios, šeimos santykiai, švietimo problemos ir daug kt.  Kai įsigilini į jo turinį, tai net nustembi, kiek ten svarbios informacijos. O illuminati simpsonuose, mano manymu, dažniausiai yra pašiepiama...

lietuvis002

Pacituok kur aš sakiau, jog illuminati blogis. Aš tik sakau, kad per daug sutapimų, kad yra illuminati  ar tai blogai ar gerai nežinau, net nežinau kaip parašyt, per karšta galvot

_Anonimas_

Citata iš: lietuvis002  liepos 04, 2013, 17:34:39
Pacituok kur aš sakiau, jog illuminati blogis. Aš tik sakau, kad per daug sutapimų, kad yra illuminati  ar tai blogai ar gerai nežinau, net nežinau kaip parašyt, per karšta galvot

Taigi tau būtų nesvarbu, kad kažkokie dėdės slapčia nuo tavęs valdo pasaulį ir planuoja NWO, kuriame gyventojų skaičius gali būti sumažintas iki 10 kartų, o tu, ko gero, irgi būtum tarp tų išnaikintųjų. Ar ne tokios skelbiamos illuminati (jei tai egzistuoja) idėjos ir jos tau atrodo visiškai normaliai?

2Pacas

#187
liepos 16, 2013, 19:49:36 Redagavimas: liepos 16, 2013, 19:56:24 by 2Pacas
Turbut daug kas girdejot apie Fema Coffins.

1:10 prasukt galit.
Nesuprantu as kam tas masoniskas zenklas ant sunkvezimio ir dar tokio kuris veza "karstus"...Vapse jau jie isidirbinet pradeda,arba tesiok nori atkreipt demesi ir baimes ivaryt..Ir tik jau nesakykit kad cia kaska kita simbolizuoja sitas zenklas.


.L.U.T.H.O.R.

Laisvieji masonai. Na ir ką? Aš tai čia nieko baisaus nematau :)

paragraf 78

JAV populiaru priklausyti masonams. Tačiau tai dabar yra tokios savotiškos labdaros organizacijos ir tiek

idenmeyou

Citata iš: _Anonimas_  liepos 04, 2013, 17:44:45
Citata iš: lietuvis002  liepos 04, 2013, 17:34:39
Pacituok kur aš sakiau, jog illuminati blogis. Aš tik sakau, kad per daug sutapimų, kad yra illuminati  ar tai blogai ar gerai nežinau, net nežinau kaip parašyt, per karšta galvot

Taigi tau būtų nesvarbu, kad kažkokie dėdės slapčia nuo tavęs valdo pasaulį ir planuoja NWO, kuriame gyventojų skaičius gali būti sumažintas iki 10 kartų, o tu, ko gero, irgi būtum tarp tų išnaikintųjų. Ar ne tokios skelbiamos illuminati (jei tai egzistuoja) idėjos ir jos tau atrodo visiškai normaliai?


Pagalvok apie tai , kad jei jie sugeba valdyti pasauli didziules mases zmoniu , kodel jie nesugebes ir taves pakreipti tam tikrai linkme tau to net nesupratus

zalia.arbata

#191
liepos 18, 2013, 10:36:19 Redagavimas: liepos 18, 2013, 18:20:52 by zalia.arbata
Ar jie egzistuoja, ar ne- kolkas gyvenimas gerėja :)

-1970 m. pusbadžiu gyveno 26% žmonių, dabar- 13,6%.
-Nemokamas mokslas, būtinas gydymas, pašalpos, palyginus dideli atlyginimai, puikus susisiekimas (internetas, išplėtoti maršrutai, telefonai...)
-Išsivysčiusiose šalyse asmenų, sulaukiančių šimto metų, skaičius kiekvienais metais padidėja 5,5 %.
-Mažėja Amazonės kirtimo mąstai, laukams lieti naudojamos naujos technologijos, gyvuliai nužudomi greitai.
-Laisvė, kad ir sąlygina. Palyginus gyvenimą dabar ir tarkim, prieš 150m., žmonija gyvena puikiai.

idenmeyou

#192
liepos 18, 2013, 11:07:04 Redagavimas: liepos 18, 2013, 11:08:52 by idenmeyou
Citata iš: zalia.arbata  liepos 18, 2013, 10:36:19
Ar jie egzistuoja, ar ne- kolkas gyvenimas gerėja :)


Na statistika dazniausia buna netiksli , o jei ir tiksli tai gal ju paciu ir sudaryta mulkinti smegenis. Nematau nieko cia geresnio , korupcija pasaulyje kaip buvo didele taip ir yra didele , teroristiniai ispuoliai labai daznai yra vykdomi ivairiu teroristiniu grupuociu  , maistas tapo maziau sveikas , beveik visas modifikuotas.

Ir va visur teigiama , kad mokslas yra nemokamas , bet paziurekim is kitos puses koks jis nemokamas. Vaiku tevai vaikams turi pirkti kuprines, tusinukus , piestukus , ivairius matlankius , liniuotes ,as jau nekalbu apie sasiuviniu ir pratybu didziulius kiekius , kurie turi kaina. Dauguma mokyklu ivestos uniformos , kurios gi vel ne uz dyka suteikiamos , o reikia pirktis , tad koks tas mokslas nemokamas.  :D :D

czech-kuolis

Jo, bet tiksliausiai statistiką žino tūlas idenmeyou, sėdėdamas prie kompo. Pagal NWO, jei neklystu, žmonių kiekis turėtų būti smarkiai sumažintas, bet čia metai iš metų Illuminatai feilina ir feilina. Ai, tiesa, čia toks klaidinantis manevras.

O žiūrint "iš kitos pusės" tai ir pasivaikščiojimas po parką yra mokamas, juk turi pirkti drabužius, kad nesušaltum, dar kokius akinius nuo saulės etc.

zalia.arbata

#194
liepos 18, 2013, 11:26:13 Redagavimas: liepos 18, 2013, 11:33:55 by zalia.arbata
Citata iš: idenmeyou  liepos 18, 2013, 11:07:04
Citata iš: zalia.arbata  liepos 18, 2013, 10:36:19
Ar jie egzistuoja, ar ne- kolkas gyvenimas gerėja :)


Na statistika dazniausia buna netiksli , o jei ir tiksli tai gal ju paciu ir sudaryta mulkinti smegenis. Nematau nieko cia geresnio , korupcija pasaulyje kaip buvo didele taip ir yra didele , teroristiniai ispuoliai labai daznai yra vykdomi ivairiu teroristiniu grupuociu  , maistas tapo maziau sveikas , beveik visas modifikuotas.

Ir va visur teigiama , kad mokslas yra nemokamas , bet paziurekim is kitos puses koks jis nemokamas. Vaiku tevai vaikams turi pirkti kuprines, tusinukus , piestukus , ivairius matlankius , liniuotes ,as jau nekalbu apie sasiuviniu ir pratybu didziulius kiekius , kurie turi kaina. Dauguma mokyklu ivestos uniformos , kurios gi vel ne uz dyka suteikiamos , o reikia pirktis , tad koks tas mokslas nemokamas.  :D :D


Tokio didelio mąsto statistiką keistų? Nemanau.
Ne visur jis toks modifikuotas, pagrinde tik JAV (90 proc. maisto) ir keliose EU šalyse. Iš vienos pusės, modifikuoti produktai sukelia nevaisingumą, tačiau iš kitos, padeda kovoti prieš badą, yra pigesnis. Beje, LT Monsanto neįsileido, tad mes visai dar sveikai maitinamės.

Tačiau karų sumažėjo. O kaip įtakot tuos teroristinius išpuolius reikėtų? Plius daugelis jų irgi ginčytini... pačios valstybės juos išprovokuoja arba pačios įvygdo. Nors žinoma tai neįrodyta.

Socialiai remtinom šeimom yra skiriami 156Lt kiekvienam vaikui, tam, kad galėtų tvai išleist juos į mokyklą. Pratybos kainuoja ne daugiau negu 100Lt, o su 56Lt liniuotėm ir sąsiuviniams galima prasisukt.

Aukštyn