Illuminati

Pradėjo unco, gruodžio 05, 2011, 21:26:22

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Nežinukas

Tu teisus!
Citata iš: deamero  spalio 17, 2012, 18:39:01
Nemanu jog (...) toj slaptoj grupei aukšto intelekto žmonių yra.

Į visus pasižiūrėjau, visus prežiūrėjau - nei vieno!

deamero

#76
spalio 17, 2012, 22:38:52 Redagavimas: spalio 17, 2012, 22:44:16 by deamero
Citata iš: Nežinukas  spalio 17, 2012, 22:25:53
Tu teisus!
Citata iš: deamero  spalio 17, 2012, 18:39:01
Nemanu jog (...) toj slaptoj grupei aukšto intelekto žmonių yra.

Į visus pasižiūrėjau, visus prežiūrėjau - nei vieno!
Visus 3 milijonus, šiaip idomu buti sužinoti apie ta slapta Kinieciu organizacija. Kuri yra gana didelė nariu skaičius viršija Lietuvos Gyventojus, o nariai iš ivairiausiu visuomenes sluoksniu. Pasirodo 6 milijonai nariu daugiau info http://rense.com/general77/chinsec.htm

Nežinukas

Citata iš: deamero  spalio 17, 2012, 22:38:52
Visus 3 milijonus...

Ne! 3 milijonai 692 ir aš...

deamero

Citata iš: Nežinukas  spalio 17, 2012, 22:52:06
Citata iš: deamero  spalio 17, 2012, 22:38:52
Visus 3 milijonus...

Ne! 3 milijonai 692 ir aš...
Man jau tavo sarkazmas erzina

astropasaulis

Nauja illuminati narė:



BloodyMary

Kaip tik vakar žiūrėjau tą klipą tai tikrai likau pasipiktinus....

crystal

Bet kokie įžulūs tie illuminati. Visai ta užsislaptinusi draugija nebežino, kaip į save atkreipti dėmesį... :/ Dainas pradėjo kurti, o per koncertus reklamuoti savo simboliką tiem durniem žmonėm, kad jie susiprastų apie žmonijos išnaikinimo planą. Siaubas  ???

omcikas

#82
lapkričio 12, 2012, 17:16:56 Redagavimas: lapkričio 12, 2012, 19:04:21 by omcikas
tai, kad kolkas niekas nieko nenaikina.. koki plana? jei jau iliuminatai nori,kad liktu tas 1 auksinis milijardas tai su dabartiniais "naikininimo" mastais dar teks ne viena ir ne du desimtmecius naikint.. Karas, badas, Ziv, vezys niekas nestabdo zmoniu populiacijos augimo.. Zmoniu skaicius ir toliau dideja ir jei neatsitiks kazkas tikrai staigaus drastisko jis ir toliau augs.
O klipas tai uzvedantis (kalbu apie 2 klipa)..jei nesigilinant i zodziu prasme ir samokslo teorijas  :) nors antram klipe pentgrama daznai rodoma.. nu bet zvaigzde isemus normalus klipas butu. O ta piramide su akim tai man 0 vietoj ir 0 emociju sukelia. Tiesa pirmas klipas ir man nepatiko ..pentagrama, apverstas kryzius.. ir pan..

paragraf 78

O jūs nepagalvojate, jog jei iliuminatai tokia slapta organizacija kaip apie ją kalbama, tai viešai apie save jie nekalbėtų? Slaptumas geriausia politika.
Tai kas viešoje erdvėje išplaukia, sakyčiau tėra dalykai iššaukti sąmokslo teorijos šalininkų ir mėgėjų, bet jokiu būdu ne pačių iliuminatų.
Na panaudojo kažkokia dainininkė simboliką, jau iškart iliuminatė? Ne jau iliuminatai tokie kvaili, kad viešai rodosi? Simboliką gali naudoti bet kas, ką ji veža.
Yra gurps rpg žaidimas iliuminati. Pats kažkada meistravau LARP iliuminati ir mes gausiai naudojome jų simboliką. Tai ką, jau ir mes esame iliuminatai?

astropasaulis

#84
lapkričio 12, 2012, 18:56:49 Redagavimas: lapkričio 12, 2012, 19:12:14 by astropasaulis
Citata iš: paragraf 78  lapkričio 12, 2012, 17:27:51
O jūs nepagalvojate, jog jei iliuminatai tokia slapta organizacija kaip apie ją kalbama, tai viešai apie save jie nekalbėtų? Slaptumas geriausia politika.

Aš jau anksčiau buvau iškėlęs tokį pat klausimą šioje temoje. Atrodo, kad viskas per daug paprasta, kodėl jie afišuoja visa tai, jeigu illuminati yra slapta organizacija. Galbūt visa tai buvo sukurta tik daininkams pasireklamuoti? Galbūt ta simbolika iš tikrųjų daro psichinę žalą žmogui? Taip teigiu, nes esu pastebėjęs, (jau minėjau kažkur) kad tarkim per pamokas, paskaitas daug kas nebegali susikaupti, nes piešia illuminati simbolius (tarkim tą piramidę su akimi). Jeigu tai ir nieko nereiškia, tačiau vis tiek žiūrint tokio pobūdžio klipus, mane kažkaip neigiamai nuteikia.

paragraf 78

Netikiu, kad vaikštai ir per pamokas žiūrinėji kas ką piešia. Gal pamatei vieną draugą bepaišantį kažką panašaus ir tiesiog dabar sakai kad visi taip daro. Negalėjimas susikaupti turi begales priežasčių iš kurių pagrindinė yra nuobodulys, o ne iliuminati

astropasaulis

Citata iš: paragraf 78  lapkričio 12, 2012, 19:08:40
Netikiu, kad vaikštai ir per pamokas žiūrinėji kas ką piešia. Gal pamatei vieną draugą bepaišantį kažką panašaus ir tiesiog dabar sakai kad visi taip daro. Negalėjimas susikaupti turi begales priežasčių iš kurių pagrindinė yra nuobodulys, o ne iliuminati

Gyvenimiškas pavyzyds: namuose susiradau mokyklinį penalą (jų turėjau daug, bet šiuo atveju - būtent tas), o jo viduje buvo nupiešta ta illuminati akis. Kas keisčiausia, kad tuo metu, kai naudojau tą penalą, man buvo depresija ar šiaip vidinė disharmonija.

paragraf 78

Tai taip ir sakyk, kad tu pieši, o ne visi aplinkui. Tai manyčiau lengva paaiškinti. Jei piešiai visa reginčią akį, tai gal pasąmoningai tuo metu troškai Dievo globos ir taip išreiškei tai vizualiai. Elementari žmogaus psichologija, o ne kokie mistiniai dalykėliai

astropasaulis

Citata iš: paragraf 78  lapkričio 12, 2012, 19:31:58
Tai taip ir sakyk, kad tu pieši, o ne visi aplinkui. Tai manyčiau lengva paaiškinti. Jei piešiai visa reginčią akį, tai gal pasąmoningai tuo metu troškai Dievo globos ir taip išreiškei tai vizualiai. Elementari žmogaus psichologija, o ne kokie mistiniai dalykėliai

Aš neteigiau, kad visi tai piešia ir neteigiau, kad tik aš vienas. Jeigu būčiau tik aš, tada taip ir bučiau rašęs. Pastebėjau, kad ir aplinkiniai kaikurie vaizduoja tą simboliką ir tiek.

PusiauŽmogus

Vat tarp kitko, pasižiūrėkit, ką mūsų didžiai gerbiamas aktorius Ramūnas Rudokas išsitatuiravęs ant rankos.


Aukštyn