Ką sapnuojate?

Pradėjo Asasinas, kovo 30, 2012, 19:52:48

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Asasinas

Šiandien sapnavau kaip esu striptizo klube. Paskui naktį, per didelį lietų kažkur einu.

Pastaruoju metu biški normalesnius sapnus pradėjau sapnuot. Kartais taip norisi neprabust iš kai kurių sapnų į šį siaubingą pasaulį.

RoxiO

Vakar sapnavau, kad pasiperšu guminei lėlei. Nenoriu žinot ką tai reiškia :D

Beelzebub

 :D Ar tu rimtai?

Aš tai sapnavau kažkokią pasaulio pabaigą, kad mano daugiabutis griūna, visi žmonės miršta, aš likau vienas, reikėjo tada kažkaip lipti pro balkonus į kaimynų butus, namas buvo pasviręs, viskas buvo išdaužyta, didelis vėjas. Bet baisiausia tai, kad mane vaikėsi kažkoks dinozauro dydžio ateivis panašus į teletabį arba kažką iš čia :

RoxiO

Tarp kitko vienintelis sapnas, kurį atsimenu nuo pradžios iki galo yra apie tai, kaip trys baltai apsirengusios raganos mane vaikėsi po mano namus, o aš niekaip negalėjau iš ten ištrūkti. Sapnavau tai gal 3 kartus kai buvau mažas.

LiepaBlack

As labai daznai sapnuoju velnia arba giltine...

Phoenix

Gal prieš savaitę sapnavau ant medžio šakos tupinčią didelę varną, ji buvo tarsi sustingusi. Sapne prie jos priėjau, paliečiau ir nuskrido, prieš tai ji kažkaip keistai suklykė.

advena

as tai dabar nieko nesapnavau pastarasias naktis. gal delto kad esu pasikabinus kazkoki amuleta is turkojos nuo blogu sapnu. paskutini karta sapnavau ateiviu skraidancia lekste, o seip dazniausiai sapnuoju, kad vairuoju masina. kazin ka reiskia sitie sapnai.

saone

Man kartais toks kaip ir kosmaras vis dar susiapnuoja ir viskas vyksta kiekviena kart tai pat: bunu tamsu vakara vienas namuose, ir saliono spintelei ar dar kur pradeda koks daiktas krutet, ar atsidarinet durys. Tada ziauriai tokia baime apeina, nezinojimas kas daryt ir po kiek laiko lakstant is kambario i kambari nezinant ka daryt, dar sviesos issijungia, tada isvis toks gan idomus siaubo "lygis" uzeina ir po kiek laiko visas prakaitu ispiltas atsibundu. Kas idomiausia, kad cia vienintelis sapnas kuri galeciau pavadint kosmaru ir jis nuo mazens jau aplanko kazkur 1-2 kartus per metus. ???

OKULTISTE

Esu sapnavusi, kad miriau... Na, sapnininkautojai, ką ten reiškia? (Juk čia pilna tų abrakadabra)...

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: OKULTISTE  birželio 11, 2012, 23:39:49
Esu sapnavusi, kad miriau... Na, sapnininkautojai, ką ten reiškia? (Juk čia pilna tų abrakadabra)...


Kiekvienam savas simbolizmas.

O jei nori stereotipiškai, tai reiškia transformaciją. Iš seno į naują.

vitake

Citata iš: OKULTISTE  birželio 11, 2012, 23:39:49
Esu sapnavusi, kad miriau... Na, sapnininkautojai, ką ten reiškia? (Juk čia pilna tų abrakadabra)...


Keista iš tavęs tai girdėti, juk  pati užsirašius " OKULTISTE". :)

Asasinas

Esu sapnavęs kad esu pakastas gyvas grabe ir pro plyšį matosi pilkas dangus.

Teroras

Citata iš: vitake  birželio 12, 2012, 00:18:50
Keista iš tavęs tai girdėti, juk  pati užsirašius " OKULTISTE". :)


Jos nesuprasi. Viena diena ji skeptike, kita diena ji magijos zinove ir pns.

vitake

Citata iš: Teroras  birželio 12, 2012, 00:22:43
Citata iš: vitake  birželio 12, 2012, 00:18:50
Keista iš tavęs tai girdėti, juk  pati užsirašius " OKULTISTE". :)


Jos nesuprasi. Viena diena ji skeptike, kita diena ji magijos zinove ir pns.


Panašiai kaip Hudinis..

OKULTISTE

Ve, "oftopas"... Einu kurti savo temos...

Aukštyn