Juoda šviesa mane smaugia

Pradėjo popi, balandžio 17, 2014, 15:33:31

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

popi

Ka daryti jai mane nakti prievartauja kazkoks juoda sviesa, smaugia, tempia mane vis, drasko, namus dauzo, skauda organus, gyvunai negali gyventi padvesta, nuo katino iki ziurkes. Zmones neisbuna net kavos negeria, kunigas buvo ir sventinau ir kryziu turiu viskas tas pats, miegot neina uzia vis atrodo langai pradaryti... Baisus dalykai pakeisti gyvenamaja vieta negaliu nes nera galimybiu. Daktarai mano kad man reikalinga pagalba profesionalu, bet as jauciu skausma visam kune nesuprantu, nuo galvos iki koju. Gal patarsit ka nors ir greit nezinau kur keiptis.

Benamis

Gal apie save truputeli papasakok visu pirma? Nuo ko viskas prasidejo ir t.t.

TinSoldier

Citata iš: popi  balandžio 17, 2014, 15:33:31
<...>Daktarai mano kad man reikalinga pagalba profesionalu, bet as jauciu skausma visam kune nesuprantu, nuo galvos iki koju. Gal patarsit ka nors ir greit nezinau kur keiptis.


Jeigu čia ne trollinimas, tai nesuprantu šito sakinio: tau daktarai sako, kad reikalinga pagalba, bet jauti skausmą...

Kas čia per prieštaravimas tam, kad tau reikalinga profesionalų pagalba? Nori pasakyti, kad nereikia, nes tau skauda?

Jeigu jau kreipeisi į gydytojus, ir jie tau pasakė, kokios pagalbos tau reikia - tai ir priimk tą pagalbą :)

illuminati

O juoda sviesa tai kartais cia ne paradoksas...?

Benamis

Juoda sviesa kartais vadinama neonine sviesa, bet autoriaus mintys kazkokios padrikos tai cia belieka tik spelioti ka jis turejo omenyje...

Aukštyn