Švytuoklė ir įsikūnijimai

Pradėjo Vytautas, birželio 22, 2012, 23:36:52

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

Bet seniau žyniai buvo tie kas mokėjo nuskaityt žvaigždes dar kokius sapnus išaiškint ir panašiai :D Aišku gal ir kokius ritualus atlikinėdavo.

Beelzebub

Ne į temą jau čia truputį nukrypot.

Vytautas

Persikūnijimas gyvai  :). Kaip ir į temą. Matosi kad pernešama dar ir kažkokia informacija, kuri savotiškai persekioja, gal plečiasi ir pildosi.

Beelzebub

Švytuoklė, žyniai... Nežinau. :D

Vytautas

Ana žynių informacija jau praeitis, yra nauja info kuria reikia naudotis. O švytuoklė kaip atsargiai naudojamas įrankis įvairiuose klausimuose visai nieko. Esmė saugumo technika.  :-\

vitake

Ir pati turiu švytuoklę, atsako į klausimus kuo puikiausiai, net teisingiau už žmogų kuris tą klausimą užduoda (žmogus žino atsakymą). Bet dar nė kart neklausiau apie tolima praeitį, reiks pabandyt paklausti kuo buvau praeitame gyvenime :)

RoxiO

Turėjau švytuoklę (kažkada pirktą VAGOS knygyne), tačiau pamečiau kažkur. Liko tik knyga apie švytuokles, jei rasiu - galiu padovanot kažkam :)

vitake


RoxiO

Vitake - ta pati. :)

vitake

Ir aš tokia turiu ( dar nepamečiau), geras daiktas.

RoxiO

Citata iš: vitake  birželio 28, 2012, 21:15:55
Ir aš tokia turiu ( dar nepamečiau), geras daiktas.


Aš net neskaičiau jos - švytavau paprastai ir viskas :D Todėl ir galiu atiduot ;)

vitake

Aš viską įdėmiai skaičiau ( nors nieko neatsimenu). Ir  švytuoklė paklausus atsako kuo puikiausiai.. :)

Tai tau ta švytuoklė ką nors teisingai atsakydavo, ar tu pats pasirinkdavai kokio atsakymo nori? :D

RoxiO

Citata iš: vitake  birželio 28, 2012, 21:31:22
Aš viską įdėmiai skaičiau ( nors nieko neatsimenu). Ir  švytuoklė paklausus atsako kuo puikiausiai.. :)

Tai tau ta švytuoklė ką nors teisingai atsakydavo, ar tu pats pasirinkdavai kokio atsakymo nori? :D


Pirma paklausdavau kas iškris, tada mesdavau monetą. Atsakydavo maždaug 60%, tad sunku teigti, jog tai ne atsitiktinumas.

vitake

Kaip tik tai buvo rašoma toje knyguteje. Sako kad jei sukasi į dešinę pusę tai iškris viena monetos pusė, jei į kairę tai kita monetos pusė.

.L.U.T.H.O.R.

cha, cha aš irgi tokią švytuoklę turiu, tik gaila grandinėlę pamečiau, tai dabar su siūlu :)

Aukštyn