Naktiniai atsibudimai/perspėjimai?

Pradėjo Defarg15, rugsėjo 28, 2016, 13:37:34

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Defarg15

Sveiki, esu čia naujokas, atvykau su vienu klausimu, galbūt galėsite į tai atsakyti.
Trumpai aprašysiu įvykį:
Grįžau po stovyklos, 3dienos į priekį nutariau atvažiuoti pas sesę ir ten pabūti, grįžau pas ją namo labai vėlai, buvo tamsu, visi miegojo, nuėjau miegoti ir aš.
Tada viskas ir prasidėjo: Prabudau apie 3h nakties 5 minutėm ankščiau prieš įsilaužimą į namą, buvau kambaryje esančio prie pat lauko durų, išgirdau garsus, lauke pastebėjau žmogų, viskas baigėsi ganėtinai gerai, niekas nenukentėjo.
Įdomiausia tai: 1.Jog aš prabudau prieš įvykstant šiam įvykiui.
2. Sesės tėtis turėjo telefoną savo kambaryje, (nors telefoną visad palikdavo kažkur virtuvėje ar koridoriuje).

Klausimas: Ar tai galėjo būti mirusio žmogaus perspėjimas? Ar tai lyg kokios dvasinės galios nujausti apie artėjantį įvykį?

Bėje tokie prabudimai man gana dažni, visad prabudus kas nors įvyksta.

Ačiū už atsakymą.

.L.U.T.H.O.R.

Priklauso. Kad miegi, nereiškia kad nieko negirdi. Smegenys tiktai dažniausiai tokius garsus ignoruoja. Galbūt prigavo kokį  garsą. Įdomu, kokie kiti atvejai?

Defarg15

Legionas -
Visad atsibundu prieš ateinant kažkąm ten kur aš miegu, 1min prieš ar ankščiau, žodžiu visad atsitinkant kokiam įvykiui aš atsibundu keliomis minutėmis ankščiau.

.L.U.T.H.O.R.

Ar tikrai visą laiką ar tik labiau sureikšmini tuos atvejus kai taip nutinka? 
Kiti klausimi: Ar dažnai žmonės vaikšto į tavo kambarį? Ir ar girdisi kai žmonės vaikšto už kambario sienų? 
Prieš kokius dar atvejus esi nubudęs apart žmonių vaikščiojimo?

Aukštyn