Įspėjimai ir banai forume

Pradėjo Anomalija, liepos 01, 2013, 21:08:57

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Anomalija

liepos 01, 2013, 21:08:57 Redagavimas: spalio 16, 2017, 16:16:00 by Anomalija
Pastaruoju metu labai dažnai gauname nusiskundimų dėl įspėjimų forume, o kadangi Anomalija.lt nori tobulėti ir palaikyti objektyvią tvarką forume, buvo nuspręsta iš esmės pakeisti įspėjimų ir banų procesą su kuriuo Jus ir supažindinsime.

Įspėjimai ir banai forume

Anomalija.lt forume galioja tam tikra įspėjimų sistema, kurią sudaro procentai. Kiekvienas narys už taisyklių pažeidimą (žr. žemiau) gali gauti atitinkamą nuobaudą procentais (pvz. 5%, 20%, 75% ir t.t.).

Ar surinkti nuobaudų procentai kaip nors įtakos Jūsų galimybes forume priklauso tik nuo jų kiekio.

Surinkus nuo 1% iki 99% nariai būna įspėjami.

Gavę 100%, nariai praras galimybę diskutuoti forume*, tačiau ir toliau galės naudotis savo paskyrą (* - turės galimybę bendrauti realaus laiko pokalbiuose).

Piktybiniai pažeidėjai (pvz. dalyviai kurie surinkę 100% piktnaudžiaus reputacijos sistema) bus baninami be galimybės įeiti į forumą ir naudotis savo paskyrą.

Įspėjimų dalinimas

Nuo šiol kiekvienas narys, kuris gaus įspėjimą, bus apie tai informuotas privačia žinute, kurioje bus konkrečiai nurodytas (pacituotas) pranešimas kuris pažeidžia forumo taisykles. Jeigu tokios žinutės dalyvis negauna jis turi teisę reikalauti panaikinti jam paskirtą nuobaudą "Pastabų skyriuje" arba naudojant specialią susisiekimo formą mūsų puslapyje.

Kaip baudžiama už nusižengimus?

Iki šios dienos forume nebuvo apibrėžta už kokius nusižengimus kaip yra baudžiama todėl, kad išvengtume interesų konfliktų kiekvienas narys nuo šiol gali patikrinti ar nebuvo nubaustas neteisingai.

Už kelias žinutes iš eilės: pirma žodinis įspėjimas ir nukreipimas į taisykles (pvz. naujas narys forume). Jeigu žodinio įspėjimo neužteko nuo 5% iki 10% už kiekvieną parašytą žinutę iš eilės.

Už floodinimus ir spaminimus: nuo 10% iki 15%.

Už vulgarizmus forume: nuo 10% iki 15%.

Už piktybines reklamas forume: 50% + žinutės ištrynimas.

Už dalyvių įžeidinėjimą (žeminimą ir t.t.): nuo žodinio įspėjimo iki 20%.

Už nesantaikos kurstymą: 100%.

Už LR įstatymus pažeidžiančius veiksmus: nuo 10% iki 100%.

Už piktnaudžiavimą reputacijos sistema: nuo žodinio įspėjimo iki 15%.

Už off-topus: dažniausiai bus apsiribojama žodiniu įspėjimu, nebent off-topas virs "santykių aiškinimusi" - tada gresia iki 10%.

Jeigu dalyvis vienoje žinutėje pažeidžia kelias forumo taisykles procentiniai įspėjimai pliusuojami, pvz. jeigu narys naudoja vulgarų žodyną ir žemina kitus dalyvius, tada už šiuos du veiksmus gauna nuo 25% iki 35%.

Dėl nusižengimo procentų nuėmimo

Visi taškai gauti už lengvus nusižengimus forume pvz. off-topas, " Keisti" mygtuko nenaudojimas ir pnš. bus trinami po pusės metų (ne automatiškai, o forumo dalyvio prašymu "Pageidavimų skyriuje"). Procentai už žodžių karus, reklamą, apgavystes skelbimuose nebus trinami.

Dalyviai kurie gavo 100% už lengvus nusižengimus (žr. aukščiau) po metų pertraukos gali prašytis malonės naudojant susisiekimo formą mūsų puslapyje, nurodant savo forumo paskyros pavadinimą. Tokiu atveju moderatorių ir administratorių taryba išnagrinės prašymą ir patenkins arba atmes prašymą. Patenkinimo atveju dalyviui bus sumažintas įspėjimų procentas iki 50.

Papildoma informacija

Visi įspėjimai skirti iki 2013 m. liepos 4 dienos buvo dar kartą peržvelgti. Kai kurie įspėjimai buvo panaikinti, kai kurie padidinti/sumažinti/palikti atsižvelgiant į naujus pakitimus.

Laukiame Jūsų nuomonių, komentarų ar pastabų ir mielai atsakysime į iškilusius klausimus :)

Strategas

 Gerbiama administracija, gal galėtumėte man nurodyti mano nusižengimus, kaip Jūs minit, "Nuo šiol kiekvienas narys, kuris gaus įspėjimą, bus apie tai informuotas privačia žinute, kurioje bus konkrečiai nurodytas (pacituotas) pranešimas kuris pažeidžia forumo taisykles." Būtų labai naudinga. Beje, kaip pastebite patys, forumas išsigimsta, kai moderatorius pats nusprendžia asmeniškai bausti forumo dalyvius. Tai labai asmeniška. Reikia įrodymu. Mane domina mano forume panaudoti keiksmažodžiai ir asmeninis Gabrieliaus įžeidžiamasis tekstas. Ačiū.

Anomalija

Citata iš: Strategas  liepos 01, 2013, 21:29:35
Beje, kaip pastebite patys, forumas išsigimsta, kai moderatorius pats nusprendžia asmeniškai bausti forumo dalyvius. Tai labai asmeniška. Reikia įrodymu. Mane domina mano forume panaudoti keiksmažodžiai ir asmeninis Gabrieliaus įžeidžiamasis tekstas. Ačiū.


Būtent tam, kad ateityje nekiltų interesų konfliktų ir yra įvedami šie pakeitimai :)

Citata iš: Strategas  liepos 01, 2013, 21:29:35
Gerbiama administracija, gal galėtumėte man nurodyti mano nusižengimus, kaip Jūs minit, "Nuo šiol kiekvienas narys, kuris gaus įspėjimą, bus apie tai informuotas privačia žinute, kurioje bus konkrečiai nurodytas (pacituotas) pranešimas kuris pažeidžia forumo taisykles." Būtų labai naudinga.


Per artimiausias 5 dienas pasistengsime peržvelgti visus iki šiol skirtus įspėjimus ne tik Jums, tačiau ir kitiems nariams. Jeigu įspėjimus bus galima patvirtinti (įrodyti, kad įspėjimai skirti teisėtai) - juos paliksime tokius pačius arba padidinsime/sumažinsime atsižvelgus į naujus pakitimus. Jeigu tokius įspėjimus nebus galima patvirtinti (įrodyti, kad įspėjimai skirti teisėtai) - juos panaikinsime.

Pagarbiai,
Vytautas.

ponaitis

Citata iš: Strategas  liepos 01, 2013, 21:29:35
Gerbiama administracija, gal galėtumėte man nurodyti mano nusižengimus, kaip Jūs minit, "Nuo šiol kiekvienas narys, kuris gaus įspėjimą, bus apie tai informuotas privačia žinute, kurioje bus konkrečiai nurodytas (pacituotas) pranešimas kuris pažeidžia forumo taisykles." Būtų labai naudinga. Beje, kaip pastebite patys, forumas išsigimsta, kai moderatorius pats nusprendžia asmeniškai bausti forumo dalyvius. Tai labai asmeniška. Reikia įrodymu. Mane domina mano forume panaudoti keiksmažodžiai ir asmeninis Gabrieliaus įžeidžiamasis tekstas. Ačiū.

Keiksmažodis,kad ir su žvaigždėm,bet tai keiksmažodis.Čia yra tvarkingas,kulturingas forumas,geriau pamėgink susitaikyti su tvarka ;)

Strategas

  Ponaiti, kiek suprantu neesi nei Anomalijos administratorius, nei teisėjas, todėl ši žinutė nebuvo skirta Tau, taip, kad prašau ir nesikišti. Pasakys administracija, kad aš kaltas - ant Tavo peties neverksiu ir paramos neprašysiu.

Administracija - ačiū, viską supratau, lauksiu verdikto.

Teroras

Mano pliusas uz tokius veiksmus administracijai :) Pagaliau nebus verkslenimu, kad nera zodzio laisves, kad cia mane siaip sau "is oro" uzbanino ir pns. :)

.L.U.T.H.O.R.

Pasipils dabar įspėjimai visiems neklaužadoms, ir negalės jie verkšlent :D Šaunu  :D

Teroras

Na jau Seseli... Nereikia ;D Taip nebuvo ir nemanau, kad bus, jog po pakitimo bus dalinami ispejimai i kaire ir desine :D

Benamis

Tikrai sveikintina iniciatyva :) Manau dabar bus maziau nusiskundimu kai kiekvienas forumo narys zinos kada ir uz kokia butent zinute buvo ispetas ir kodel butent 10% o ne 5% ispejimo jam buvo skirti :)

.L.U.T.H.O.R.

Terorai, nežinau kaip kiti, bet aš dažnai susilaikydavau nuo įspėjimo dėjimo, o tik žodiškai perspėdavau iki šiol ;) O dabar drąsiai dėt galėsiu nesigailėdamas ir nedvejodamas xD

Teroras

Seseli, bet tai tie procentai sakyciau yra ganetinai racionalus :)

Gerai, kad pvz. uz off-topa nebus tu nesamoningu %% ispejimu, nes niekuomet nesuprasdavau vieno dalyko: jeigu adminai ir modai gali temas "isskirti" tai kodel to nedare? Jeigu matosi, kad is vienos temos diskusija krypsta link kitos temos tai visuomet galima is tu zinuciu padaryti nauja tema. Taip ir tvarka bus ir daug idomiu minciu galima perskaityti ;)

Benamis

As visuomet isskaidau temas jeigu matau, kad diskusija nukrypo nuo pagrindines temos :)

.L.U.T.H.O.R.

#12
liepos 01, 2013, 23:11:32 Redagavimas: liepos 01, 2013, 23:14:07 by Šešėlis
Citata iš: Teroras  liepos 01, 2013, 22:52:04
Seseli, bet tai tie procentai sakyciau yra ganetinai racionalus :)

Gerai, kad pvz. uz off-topa nebus tu nesamoningu %% ispejimu, nes niekuomet nesuprasdavau vieno dalyko: jeigu adminai ir modai gali temas "isskirti" tai kodel to nedare? Jeigu matosi, kad is vienos temos diskusija krypsta link kitos temos tai visuomet galima is tu zinuciu padaryti nauja tema. Taip ir tvarka bus ir daug idomiu minciu galima perskaityti ;)


Tai žinoma, aš su tavimi sutinku, bet offtop'inimas iš esmės nėra gerai :) Ir manau pastovus offtop'inimas(rimtas) turėtų būti baudžiamas, aišku gerai kad už santykių aiškinimąsi bus baudžiama :)  Naują temą nėra taip sunku ir paprastam žmogui sukurti.

Teroras

#13
liepos 01, 2013, 23:33:58 Redagavimas: liepos 01, 2013, 23:39:20 by Teroras
Matai, kai isipleskia karsta diskusija tai patikek manimi kazkaip net i galva nesauna sukurti nauja tema ir parasyti: "chebra, keliames ten" ;D Kas kita kai tokios temos buna isskaidomos modu ar adminu :)

.L.U.T.H.O.R.

#14
liepos 01, 2013, 23:39:27 Redagavimas: liepos 01, 2013, 23:41:16 by Šešėlis
Citata iš: Teroras  liepos 01, 2013, 23:33:58
Matai, kai isipleskia karsti diskusija tai patikek manimi kazkaip net i galva nesauna sukurti nauja tema ir parasyti: "chebra, keliames ten" ;D Kas kita kai tokios temos buna isskaidomos modu ar adminu :)


Tai va, blogai, čia ne realus gyvenimas, kad ant staigiųjų viskas vyksta :D Visiems po 10% įspėjimo!!! O šiaip aišku, jei gera diskusija tai normalu perkelt, bet pastaruoju metu daugiau matau žodžių karų

Aukštyn