Vienuolystė

Pradėjo Smygolas, balandžio 10, 2012, 04:09:33

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Beelzebub

Oliver O'Grady Story:
"This disturbing documentary exposes the Vaticans cover up of child abuse"

TinSoldier

Citata iš: RoxiO  balandžio 13, 2012, 14:41:36
Ir ta pagalba yra cheminė kastracija. :)


Čia ne pagalba, čia bausmė :)
Jei žmogus dar nepadarė nusikaltimo, tačiau turi tą ligą - potraukį prievartauti ar dulkinti mažus vaikus, cheminė kastracija yra paprasčiausias žmogaus žalojimas. Būtų kažkas panašaus, jei kokį cerebrinį paralyžių turinčiam žmogui, ir sunkiai valdančiam rankas, "atjungtų" tą ranką, kad ateityje nieko nesudaužytų. Esmė tame, kad tokie nukrypimai, kad ir kokie šlykštūs būtų, yra liga. Ir dėl ligos žaloti žmogų, kuris dar nieko blogo nepadarė, būtų neetiška. Aišku, už savanorišką cheminę kastraciją aš visuomet. Aš už viską, kas atliekama savanoriškai :)

Jei žmogus jau padarė nusikaltimą, jis turi būti izoliuotas ir gydomas, jei nusikaltimas įtakotas ligos. Juk kleptomanui nesiūlytum nukirsti rankų už tai, kad vagia? Aš už labai labai labai labai griežtas bausmes kokiems pedofilams ar prievartautojams, tačiau nemanau, kad fizinis kūno žalojimas būtų adekvati bausmė..

O uždarius potencialų nusikaltelį į vienuolyną, jis ten neturės galimybės tvarkytis su savo liga. Tik gal dar sunkiau ją kontroliuoti bus pačiam žmogui.. Užlauš kokioj klausykloj savo kolegą vienuolį, neiškentęs...

paragraf 78

Aš vistik nesuprantu ką bendro turi vienuolynai ir iškrypimas? Pasitaikė keli kunigai pedofilai, tai dabar visiems užkabinkime tą etiketę? Ir nesvarbu, kad statistiškai didžiausias pedofilų skaičius yra tarp mokytojų. Juk niekam neįdomu mokytojas pedofilas, daug įdomiau kunigas. Tada išpučiame burbulą ir gaunasi tai ką antropologai vadina social panic.
Žodžiu grįžtam prie temos.

RoxiO

Citata iš: paragraf 78  balandžio 13, 2012, 15:45:24
Aš vistik nesuprantu ką bendro turi vienuolynai ir iškrypimas? Pasitaikė keli kunigai pedofilai, tai dabar visiems užkabinkime tą etiketę? Ir nesvarbu, kad statistiškai didžiausias pedofilų skaičius yra tarp mokytojų. Juk niekam neįdomu mokytojas pedofilas, daug įdomiau kunigas. Tada išpučiame burbulą ir gaunasi tai ką antropologai vadina social panic.
Žodžiu grįžtam prie temos.


Žinoma, kad svarbiau Kunigas, juk jis žymiai arčiau Dievo nei koks mokytojas, tokie žmonės tiesiog negali turėti tokių šlykščių iškrypimų. O jei turi, tai tiesiog negali būti Kunigu.

paragraf 78

Kunigas arčiau dievo? kas čia per nesąmonė? Kunigas toks pats žmogus kaip ir visi likę, su savo bėdomis ir džiaugsmais. Vienintelis dalykas kuris jį skiria nuo kitų žmonių, tai pašvenčiamoji malonė gaunama šventimų metus (na ten teikti sakramentus ir t.t.). kunigo statusas nepadaro žmogaus esančio arčiau Dievo.

TinSoldier

Mano nuomone, pedofilai kunigai yra veidmainiai, todėl daug blogesni už mokytojus.
Žmogus, tapęs kunigu, tuo pačiu pareiškė pritarimą bažnyčios vertybėms: tradicinėms šeimoms, meilei artimui, pacifistišką gyvenimą, panieką nusikaltimams ir t.t. ir pan. Ir, jei priėmęs visas šias vertybes ir jas diegdamas visuomenėje, tuo pačiu metu jis gręžia vaikų subines, tai yra dar labiau nepateisinama.

Panašiai būtų, jei Petras Gražulis, būdamas gėjus,(koks tikriausiai ir yra) skleistų tokią pat homofobišką propagandą, kaip skleidžia dabar.

RoxiO

Citata iš: paragraf 78  balandžio 13, 2012, 16:18:04
Kunigas arčiau dievo? kas čia per nesąmonė? Kunigas toks pats žmogus kaip ir visi likę, su savo bėdomis ir džiaugsmais. Vienintelis dalykas kuris jį skiria nuo kitų žmonių, tai pašvenčiamoji malonė gaunama šventimų metus (na ten teikti sakramentus ir t.t.). kunigo statusas nepadaro žmogaus esančio arčiau Dievo.


Tai kodėl tada jis Kunigas, jei jis toks pats nešventas kaip ir kiti žmonės?

paragraf 78

Taip TinSolder, kunigų pedofilų neturėtų būti. Būten todėl stengiamasi tokius išguiti iš Bažnyčios.
Roxio, kunigas toks pats žmogus kaip ir tu, tieiog jis pasirinko tokį gyvenimo kelią. O kunigystė jo nepadaro šventesniu. Susitaikyk su tuo.

RoxiO

Citata iš: paragraf 78  balandžio 13, 2012, 16:33:46
Taip TinSolder, kunigų pedofilų neturėtų būti. Būten todėl stengiamasi tokius išguiti iš Bažnyčios.
Roxio, kunigas toks pats žmogus kaip ir tu, tieiog jis pasirinko tokį gyvenimo kelią. O kunigystė jo nepadaro šventesniu. Susitaikyk su tuo.


Na tiesą sakant man nereikia su tuo taikytis, man nei šilta, nei šalta, nes aš jau turbūt per didelis kąsnis pedofilams būčiau :D Tiesiog visada kažkaip galvojau, kad kunigas yra arčiau Dievo, nes jei ne, tai kodėl pvz. aš jam turėčiau atlikti išpažintį? Tai aš tada galiu kaimynei išpažintį atlikt, juk ji tokia pat šventa kaip ir kunigas, o be to ir man arčiau būtu eit. :D

paragraf 78

Išpažintis atliekama ne dėl kunigo šventumo, o dėl to kad jis turi pašvenčiamąją malonę. Jis turi įgaliojimus duoti išrišimą.
Čia kaip noteras, bet kas negali pasirašyti tau popierių, bet tik tas kas turi įgaliojimus.

RoxiO

Na gerai, dėl šventumo įtikinai, tačiau dar šiek tiek pakamuosiu tave prisikabindamas prie šio sakinio:
Citata iš: paragraf 78  balandžio 13, 2012, 16:33:46
Taip TinSolder, kunigų pedofilų neturėtų būti. Būten todėl stengiamasi tokius išguiti iš Bažnyčios.


Kiek žinau, tokius "kunigus" bažnyčia kaip tik slepia ir bando įrodyti, kad jie nekalti vien tam, kad nekristu jos populiarumas. Yra vienas dokumentinis filmas kuriame pasakojama apie kunigą pedofilą, norėčiau, kad pažiūrėtum ir tada pasakytum savo nuomonę. Filmas vadinasi Ir Gelbėk Mus Nuo Pikto.

paragraf 78

I. Benediktas XVI rūpinasi kad tokie kunigai būtų šalinami iš pareigų ir susilauktų tinkamos bausmės. Tie keli atvejai kai kunigai buvo slepiami, kažkodėl pavirto "visuotinu" dalyku.
II. Tavo minėtas filmas yra ne apie kunigą, o apie protestantų pastorių.

RoxiO

Citata iš: paragraf 78  balandžio 13, 2012, 17:10:10
I. Benediktas XVI rūpinasi kad tokie kunigai būtų šalinami iš pareigų ir susilauktų tinkamos bausmės. Tie keli atvejai kai kunigai buvo slepiami, kažkodėl pavirto "visuotinu" dalyku.
II. Tavo minėtas filmas yra ne apie kunigą, o apie protestantų pastorių.

kiek žinau, protestantai ir krikščionys yra tie patys katalikai, ar ne?

paragraf 78

Na va, o sakei kad išmanai krikščionybę.
Katalikai ir protestantai yra krikščionys. Katalikų teologija gerokai skiriasi nuo protestantų. Tame tarpe ir kunigystės supratimas.

RoxiO

Citata iš: paragraf 78  balandžio 13, 2012, 17:18:27
Na va, o sakei kad išmanai krikščionybę.
Katalikai ir protestantai yra krikščionys. Katalikų teologija gerokai skiriasi nuo protestantų. Tame tarpe ir kunigystės supratimas.


Bijojau, kad "susifailinsiu" šitoj vietoj, bet anyway, jie vistiek iš to pačio "klubo" :D

Aukštyn