Kam reikalingos vakcinos?

Pradėjo Benamis, rugsėjo 18, 2011, 14:50:52

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Alex Jones pasakoja kodel valdzia taip ikyriai persa mums sukurtas vakcinas, kuriomis "nori apsaugoti" mus nuo ivairiu epidemiju (pvz. pauksciu gripas ir t.t.).

Anglu k. supratimas butinas:


Reja

Vakcinos reikalingos tam,kad kiltu farmacininku gerbuvis  ::)

Benamis

Citata iš: Reja  rugsėjo 18, 2011, 15:23:50
Vakcinos reikalingos tam,kad kiltu farmacininku gerbuvis  ::)


Kad tik tam jos reikalingos butu... Deje, bet ne vien del farmacininku gerbuvio ???

Reja

Daugelis žmonių apie vakcinas žino, kad tai vienas didesnių modernios medicinos atradimų padedančių lengvai apsisaugoti nuo įvairių infekcinių ir virusinių ligų. Deja, tai labai toli nuo tiesos ir faktiškai yra net atvirkščiai, daugelis vakcinų yra pavojingos ir net sukelia ivairias ligas.
Vakcinos yra  lengvas ir pigus pasipelnymo būdas, o konspiracinių teorijų šalininkai, mano kad tai masinis ginklas sumažinti pasaulio populiaciją.
    Esu skaicius,kad ZIV virusas yra nuo gripo vakcinos.Taip,kad pasiskiepijes rizikuoja tapti amzinu farmacininku klientu.
                     

OKULTISTE

Man tai atrodo, kad Reja čia kaip tik ir seka dar viena konspiracijų teorija, kuri pateikia dalį teisos, ad būtų įtikinamesnė... Pirmą kartą susidūriau su tokia nesąmone, kad gripo vakcina sukelia ŽIV.

Reja

Neparasiau,kad 1976m.nuo gripo vakcinos paplito ZIV Afrikoj,o 1980-Amerikoj.Pati tai tikrai netyriau, tai  spaudos duomenys.

paragraf 78

Kuo jau kuo, bet žiniasklaida mažiausiai pasitikiu. Kokiam žurnale tai perskaitei?

Reja

Kadangi ir as ziniasklaida nepasitikiu,tai dominanciu klausimu  renku informacija UZ ir PRIES.Kur tuos duomenis radau,tikrai nepamenu,nes man tai sena tema.

Reja

Nezinau,kaip kitu budu paprasyti,bet noriu,kad mane issregistruotumet is forumo.Paciai nesigauna.Aciu is anksto.

Anomalija

Citata iš: Reja  rugsėjo 21, 2011, 12:35:43
Nezinau,kaip kitu budu paprasyti,bet noriu,kad mane issregistruotumet is forumo.Paciai nesigauna.Aciu is anksto.


http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=3.0 :

Citata iš: Anomalija  rugpjūčio 27, 2011, 18:47:46
10. Paskyros naikinimas
- Anomalija.lt forume trinami <b>TIK</b> neaktyvūs vartotojai (kurie neparašė jokios žinutės per 6 mėnesius);
- galimybės savarankiškai panaikinti/ištrinti savo paskyros - nėra;
- žinutės skirtos Anomalija.lt administracijai su prašymu panaikinti/ištrinti kokią nors paskyrą - nėra nagrinėjamos.

Benamis

As nesuprantu kas cia per "nauja mada" atsirado issiregistruoti is forumu? Mano manymu jeigu daugiau jau nebenori zmogus diskutuoti tiesiog tegul neraso ir palieka ramybeje savo accounta. Kam prasyti, kad kazkas trintu profili?

paragraf 78

Na kai kurie matomai tiesiog neturi valios nebeprisijungti :)
Na o dabar po šio mielo offtopiko grįžkime prie vakcinų temos :)

OKULTISTE

Gal čia yra kas nors, kas būtų iš medikų ir galėtų kompetetingiau pakomentuoti?

paragraf 78

Na kad būta visokių keistų vakcinavimų septintajame dešimtmetyje, kai afroamerikiečiai buvo vakcinuojami ne taip kaip reikia, teko skaityti. apie kiaulių gripo vakcinas girdėjau taip pat. Bet va, kad kiekviena vakcina yra blogis tai netikiu.

Mantas

Farmacijos kompanijos sukelia epidemijas Pvz:kiauliu gripas poto pareiskia sukurusios vakcinas kurios turetu apaugoti nuo susirgimo sia liga.

Aukštyn