Vaikai forume - ka su jais daryti?

Pradėjo Teroras, rugpjūčio 23, 2013, 14:58:40

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Citata iš: exdead  rugpjūčio 23, 2013, 18:55:58
o kazi kam teisintis? Ne taip kaip kurie is jusu as i sita foruma rimtai neziurau.


Tai ir nesiteisink, nors tai darai kiekviena žinute šioje temoje :)
Gal laikas prisiimti atsakomybę už savo žodžius?

Marius

Dėl gramatnių klaidų, vienas pirmūjų lėkčiau iš forumo :-D 

o kas liečia vaiką exdead,tai manau neverta an jo baisiai pykt,juk l.jaunas,nepatyres,viskas jam nauja,neatrasta,beto hormonų audros,bei slapi sapnai daro savo...dėl gyvenimiškos partirties trūkumo ir mažo ''apsiskaitymo'' jo postai ir ''pafilosofavimai'' atrodo juokingoki..:-)..bet kartais tokie postai praskaidrina nuotaiką ir leidzia pailsėt nuo rimtų temų:-)

exdead

"slapi sapnai" cia buna 13-14 metu jeigu ka.

Iron Tara

Jūs sakėt, kad tokie vaikai 'teršia' forumo vardą? Rimtai?  :D  Juk tokių yra tik keli, jų žinutes automatiškai praleidi kai skaitai ką nors rimto. Plius visi likę čia rašo protingai, ta prasme, ne blevyzgavoja, tad manau, kad tokie vaikučiai čia visiem rimtai nusiteikusiem yra visiškai dzin, o tiem, kas forume dėl priekabių, tai ras ir be vaikučių dėl ko prikibt...   :)

paragraf 78

Citata iš: exdead  rugpjūčio 23, 2013, 21:59:58
"slapi sapnai" cia buna 13-14 metu jeigu ka.


Šiaip jau šlapi sapnai pasitaiko bet kokiame amžiuje neturint lytinių santykių, bet jaučiant lytinį susijaudinimą.


Citata iš: Iron Tara  rugpjūčio 23, 2013, 23:23:02
Jūs sakėt, kad tokie vaikai 'teršia' forumo vardą? Rimtai?  :D 


Ne jie tikrai neteršia, tiesiog labai linksmina savo išmintimi :) net neabejoju, jei tie jaunuoliai  paskaitys savo pranešimus po dešimties metų, jiems bus labai gėda, nors dabar jaučiasi tikrais išminčiais.
Dieve mano, man reikia paskaityti metų senumo pranešimus ir jau dažnai būna gėda dėl pafilosofavimų kuriuos tada rašiau, dabar turbūt taip nerašyčiau jei būtų tokia pat tema nagrinėjama. Bet va jaunimas jaučiasi labai išmintingas, o jei pasakai kad užauk dar tada suprasi kaip kas yra, tada labai įsižeidžia :) tarsi būtų dėl ko

D.W. I know

klausyk, exdead, jeigu jau daugelis tave laiko vaiku, tai gal jau pats laikas susimastyti, kodel.


HipTuck

Kalbant apie gramatika, cia ne problema, kas kaip nori taip raso, bet svarbiausia, kad neprirasytu visokiausiu nesamoniu :)

paragraf 78

HipTuck, boldas skitas paryškinti ar išskirti kažkokią mintį ar pavadinimą. Prašau nerašyti viso teksto boldu. Dėkui

rutulys

Žiūriu šį tema niekaip nenutrūksta. Ką su vaikais forume daryti? Žinoma, rusų komiko žodžiais: "Понять и простить".

Asasinas

Sukurti atskirą kategoriją forume pavadinimu "Vaikų darželis"... :)

idenmeyou

Citata iš: paragraf 78  rugpjūčio 23, 2013, 15:07:55
Na man tai vaikai forume netrukdo, kartais erzina savo pseudoprotingomis pezalionėmis, bet tikrai netrukdo, net smagu būna.
Šiaip tokie kiek pastebėjau ilgai forume neužsibūna. Greitai išsilaksto, nes manyčiau forumas yra jiems kiek per aukšto lygio.
Žinoma, vaikas vaikui nelygus, yra il labai protingų vaikų ir net išmintingu, deja toks vienas iš šimto būna.

Jūs man geriau pasakykite ką daryti su žmonėmis kurie pastoviai gramatikos klaidas daro. Va tai tai tikrai garbės forumui nedaro. :)


Visgi nesupratau kokios garbes forumui tu nori, man vis dazniau atrodo, kad tavyje yra nemazai pasiputimo, nes tavo nuomone visada buna teisingiausia, tavo mokslininkai ar teologai patys tiksliausi, o visi kiti atrodo yra tik siaip sau. As tai si foruma suvokiu ne kaip kazkoki protingu zmoniu  vaizdavima, kas protingesnis, o tobulejima, kitu protingu nuomoniu isklausyma ir pritaikyma.

ponaitis

Citata iš: idenmeyou  rugpjūčio 28, 2013, 20:49:09
Citata iš: paragraf 78  rugpjūčio 23, 2013, 15:07:55
Na man tai vaikai forume netrukdo, kartais erzina savo pseudoprotingomis pezalionėmis, bet tikrai netrukdo, net smagu būna.
Šiaip tokie kiek pastebėjau ilgai forume neužsibūna. Greitai išsilaksto, nes manyčiau forumas yra jiems kiek per aukšto lygio.
Žinoma, vaikas vaikui nelygus, yra il labai protingų vaikų ir net išmintingu, deja toks vienas iš šimto būna.

Jūs man geriau pasakykite ką daryti su žmonėmis kurie pastoviai gramatikos klaidas daro. Va tai tai tikrai garbės forumui nedaro. :)


Visgi nesupratau kokios garbes forumui tu nori, man vis dazniau atrodo, kad tavyje yra nemazai pasiputimo, nes tavo nuomone visada buna teisingiausia, tavo mokslininkai ar teologai patys tiksliausi, o visi kiti atrodo yra tik siaip sau. As tai si foruma suvokiu ne kaip kazkoki protingu zmoniu  vaizdavima, kas protingesnis, o tobulejima, kitu protingu nuomoniu isklausyma ir pritaikyma.

VA,tobulėjimas,kaip su tokiais tobulėt ir kaip jiems tobulėt jei jie net nenori tobulėt?

idenmeyou

Na aisku nepriversi, cia galima net tema kurti kokiu tikslu kiekvienas atejo i foruma.

ponaitis

O šitas aiškiai parašė,jog jokio tikslo neturi,tai bent neterštu fotumo.

Aukštyn