Magas Dynamo

Pradėjo Dratas, lapkričio 03, 2012, 13:47:01

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Dratas

Gal kas matėt per Discovery arba youtubej mago Dynamo triukus, ka manot?
kai kurie triukai tikrai nerealiai atrodo ir pats Dynamo tikrai labai keistas.

Marius

#1
lapkričio 03, 2012, 14:00:12 Redagavimas: lapkričio 03, 2012, 14:02:29 by Marius
Kaiptik žiuriu,tik man ten nieko įspudingo nematyt,ko jau nesu matęs,beja pilnas internetas paaiškinimų kaip tie net ir patys nerealiausi triukai atliekami.Ten magijos tikrai nėra,tai tik rankų miklumas,technologijos ir optinės apgaulės,o apie jo keistumą,tai jis uk turi sudaryt kažkokį yvaizdį,tai ir vaidina isijaučia į rolę.Mano mėgstamiausias iliuzijonistas crisas angelsas.

Benamis


goga

gerai jei jau taip viska geria paaiskinate ,tai paaiskinkit kaip begantis vanduo pavirsta staiga ledu,arba kaip jis zmoniu minioje rio de zaneire prie jezaus statulos pakyla is vietos virs zemes. arba is krepsinio kamuolio padaro regbio kamuoli. nagi protinguoliai? mano manymu tai fenomenas.nes taip paprastai atlikt bet koki triuka be jokiu ranku trinimu mojavimu ,na neimanoma bunant paprastu fokusininku.

paragraf 78

Citata iš: goga  sausio 31, 2016, 17:10:05tai paaiskinkit kaip begantis vanduo pavirsta staiga ledu
Pvz. taip :)


Pirmu atveju tekantis vanduo, antru vanduo uždarytas į butelį.
Manau atrastume dar ir kitokių fizikinių/cheminių procesų kurie labai stebuklingai atrodo

o čia dar paaiškina kaip tai padaryti:


(dėjau pirmą pasitaikiusį, tai kalba tragiškai) :)

time

#5
sausio 31, 2016, 18:16:38 Redagavimas: sausio 31, 2016, 18:41:12 by time
Citata iš: goga  sausio 31, 2016, 17:10:05paaiskinkit kaip begantis vanduo pavirsta staiga ledu
Labai paprasta chemijos reakcija. Jam reikia acto + buitinės sodos + vandens. Į verdanti vandenį pamažu pilti soda ir acta ir maišyti, kol iki galo išvirs ir atvėsus gausis balti milteliai. Tuos baltus miltelius vėliau įpilti į kitą verdantį puodą ir virti kol išvirs (neprivaloma daryti, čia dėl kokybės). Vėliau visą turinį supilti į indą ir užšaldyti. Laiko nerašau, susirasi, jei reikės...

Pats seniausias video iš kurio esu bandęs daryti (instant ice)


Čia pasižiūrėjau kaip 'sodium acetate' reikia daryti:


Faktiškai tai yra tik soda ir actas.

Citata iš: goga  sausio 31, 2016, 17:10:05zmoniu minioje rio de zaneire prie jezaus statulos pakyla is vietos virs zemes
Jei didesni 'instant ice' kiekiai naudojami, tai ir pakyla virš statulos...

Citata iš: goga  sausio 31, 2016, 17:10:05arba is krepsinio kamuolio padaro regbio kamuoli
Turbūt tam yra specialus krepšinio kamuolys, padarytas iš tam tikrų medžiagų, kurios yra tąsios ir gali temptis, vėliau sustingti ir įgauti forma, arba jis tiesiog toliau tempiasi.


Aukštyn