Paranormalūs reiškiniai ir kamera

Pradėjo kantaplis, birželio 26, 2014, 21:17:48

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

TinSoldier

Citata iš: kantaplis  birželio 26, 2014, 23:54:25
<...>jos puikiai "orientuojasi aplinkoje" (turiu omeny, kad atsakinėja į klausimus ir t.t.), kodėl jos nesupranta ar nemato, kad prieš jas bus pastatyta kamera ir tai suvokdamos tuo metu nepasirodytų?


Geras pastebėjimas. Dar įdomu, jei dvasios puikiai orientuojasi aplinkoje, ir sugeba mąstyti pakankamai, kad rišliai atsakinėtų į klausimus, - kurių galų jos, apskritai, atkeliauja iš mirusiųjų pasaulio tam, kad tulike veidrodį pavirpintų, timpteltų už kojos ir pabėgtų, švelniai pravertų duris, ar nuo nuo lentynos numestų knygą ant žemės?

Aš įsivaizduoju, kad, būdamas dvasia, tikrai surasčiau įdomesnės ir protingesnės veiklos, nei kad elgtis kaip poros mėnesių amžiaus protiškai neįgalus katinas.

Turi visas anapusinio pasaulio galimybes ir suvokimus, - o laiką leidžia švelniai perstumdydamos baldus, ar smulkius daiktus perkeldamos į kitą vietą.

Dėmesio trūkumas gal.. Gal todėl ir nuo videokamerų nesislepia :?

Teroras

O gal todel, kad per seansus pasirodo visai ne dvasios? Ir gal todel, kad jeigu dvasios ir egzistuoja mums nezinomi ano pasaulio desniai? Gal tie bildenimai tai tik viena is komunikacijos forma? Cia aisku tik pamastymai, bet pastebejus tokia zinute:

Citata iš: TinSoldier  birželio 27, 2014, 00:07:45
Aš įsivaizduoju, kad, būdamas dvasia <...>


Juokas sueme ;D

001

Citata iš: TinSoldier  birželio 27, 2014, 00:07:45
Citata iš: kantaplis  birželio 26, 2014, 23:54:25
<...>jos puikiai "orientuojasi aplinkoje" (turiu omeny, kad atsakinėja į klausimus ir t.t.), kodėl jos nesupranta ar nemato, kad prieš jas bus pastatyta kamera ir tai suvokdamos tuo metu nepasirodytų?


Geras pastebėjimas. Dar įdomu, jei dvasios puikiai orientuojasi aplinkoje, ir sugeba mąstyti pakankamai, kad rišliai atsakinėtų į klausimus, - kurių galų jos, apskritai, atkeliauja iš mirusiųjų pasaulio tam, kad tulike veidrodį pavirpintų, timpteltų už kojos ir pabėgtų, švelniai pravertų duris, ar nuo nuo lentynos numestų knygą ant žemės?

Aš įsivaizduoju, kad, būdamas dvasia, tikrai surasčiau įdomesnės ir protingesnės veiklos, nei kad elgtis kaip poros mėnesių amžiaus protiškai neįgalus katinas.

Turi visas anapusinio pasaulio galimybes ir suvokimus, - o laiką leidžia švelniai perstumdydamos baldus, ar smulkius daiktus perkeldamos į kitą vietą.

Dėmesio trūkumas gal.. Gal todėl ir nuo videokamerų nesislepia :?

Abejoju ar (tariant, kad dvasios yra) galim sakyti, kad numesti knygai ar panašiai užtenka puikiai orientuotis aplinkoje ir pakankamai mąstyti. Jeigu to užtektų, tai tų ženklų (jeigu dvasios yra) būtų daugiau nei reikia ir būtų tai seniai įrodyta. Aš galvočiau kitaip - lygiai taip pat kaip mums reikia daug pastangų ir jėgos pajudinti objektą be fizinio prisilietimo, tas pats turbūt su dvasiomis, nes jos apskritai neturi fizinio kūno (?). Kas jeigu, pvz. dvasioms, pajudinti lapuką du milimetrus reikia nemažai susikaupimo ir pasiruošimo? :) Vienaip ar kitaip, kodėl anas ar tas padarė tą ar aną galvoti būtų kvaila, jeigu nežinome, ar anas ar tas išvis egzistuoja. ::)

TinSoldier

Citata iš: Teroras  birželio 27, 2014, 00:15:56
O gal todel, kad per seansus pasirodo visai ne dvasios? Ir gal todel, kad jeigu dvasios ir egzistuoja mums nezinomi ano pasaulio desniai? Gal tie bildenimai tai tik viena is komunikacijos forma? Cia aisku tik pamastymai, bet pastebejus tokia zinute:

Citata iš: TinSoldier  birželio 27, 2014, 00:07:45
Aš įsivaizduoju, kad, būdamas dvasia <...>


Juokas sueme ;D


Tu fantazuoji apie nežinomas komunikacijos formas, ir aš galiu fantazuoti apie jų veiklos motyvus :)

Teroras

Tai gali fantazuoti apie motyvus, prasom. As konkrecia citata ikeliau kuri mane prajuokino ir tiek. Ten apie fantazuojamus motyvus nebuvo nei zodzio :)

Sharikovas

Na jeigu dvasia neturi kuno, tai ji automatiskai ir mastyti, suvokti saves negali, nes zmogaus asmenybe is esmes yra smegenu chemines reakcijos. Jeigu darytume prielaida, kad vis delto zmogaus dvasia gyvena po kuno mirties ir gali pasirodyt gyviesiems, tai vienintelis logiskas variantas butu, kad tie pasirodymai vyksta automatiskai. Ka zmogus budamas gyvas kiekviena diena darydavo, elementarius buitinius veiksmus, tai ta ir toliau dvasia atlieka, taciau jau nekontroliuojama, kaip istryntos programos liekanos, tarkim kaip nukirsta ranka kuri spazmuodama dar juda, bet jos jau niekas nebevaldo, tai tokiu atveju galetu dvasios daryt tuos elementarius veiksmus kaip veidrodzio ar baldu judinimas, keli paprasti zodziai, o ir sleptis nuo ko nors jai nereikia, nes nera mastymo, saves suvokimo, tiesiog is inercijos dirba programos nuolauzos. Tarkim dvasios vizualinis pasirodymas galetu priklausyti nuo kokiu nors energetinio lauko svyravimu ?

001

Citata iš: Sharikovas  birželio 27, 2014, 00:40:19
Na jeigu dvasia neturi kuno, tai ji automatiskai ir mastyti, suvokti saves negali, nes zmogaus asmenybe is esmes yra smegenu chemines reakcijos. Jeigu darytume prielaida, kad vis delto zmogaus dvasia gyvena po kuno mirties ir gali pasirodyt gyviesiems, tai vienintelis logiskas variantas butu, kad tie pasirodymai vyksta automatiskai. Ka zmogus budamas gyvas kiekviena diena darydavo, elementarius buitinius veiksmus, tai ta ir toliau dvasia atlieka, taciau jau nekontroliuojama, kaip istryntos programos liekanos, tarkim kaip nukirsta ranka kuri spazmuodama dar juda, bet jos jau niekas nebevaldo, tai tokiu atveju galetu dvasios daryt tuos elementarius veiksmus kaip veidrodzio ar baldu judinimas, keli paprasti zodziai, o ir sleptis nuo ko nors jai nereikia, nes nera mastymo, saves suvokimo, tiesiog is inercijos dirba programos nuolauzos. Tarkim dvasios vizualinis pasirodymas galetu priklausyti nuo kokiu nors energetinio lauko svyravimu ?

Dvasia neturi kūno, kurį mes galėtume apčiuopti, ar pamatyti. Neturi fizinio kūno. Tačiau ar gali save suvokti ir panašiai - mes nežinome. Taip pat nežinome ir ar komoje buvusių žmonių pomirtinės patirtys yra tikros, ir ar jiems mirus jie ten vėl pateks. Šiek tiek esu suglumęs tavo lyginimu dvasios veiksmų su ištrintos programos liekanomis. Lygini kažką virtualaus, ką sukūrė žmogus su kažkuo, ko mes gerai nežinome ir joks žmogiškas gyvas protas nesupranta. Jeigu gali, patikslink ką turėjai tuo omenyje. Jeigu gerai supratau, tai tu tiki, kad dvasia tai kažkokia pasiklydusi energija šliaužiojanti iš vieno kampo į kitą nesuprantanti ką ji daranti ir kas vyksta? Tavo manymu, ji normaliai "nefunkcionuoja", nes neturi smegenų, o tai kas tada juda - dvasia, mano manymu neturi nei rankų, nei kojų, nei burnos, tačiau tai nesutrukdo jai numesti puoduko, aprasoti veidrodį ar į tavo ausį naktį šnabždėti lopšinę...

kantaplis

Citata iš: Sharikovas  birželio 27, 2014, 00:40:19
o ir sleptis nuo ko nors jai nereikia, nes nera mastymo, saves suvokimo, tiesiog is inercijos dirba programos nuolauzos.

Dėkui už atsakymą, tai ir būtų kol kas labiausias artimas atsakymas į mano klausimą.

Sharikovas

001, as apskritai netikiu dvasiu egzistavimu, bet hipotetiskai imant leidziu sau pasamprotauti kaip jos turetu atrodyti ir veikti. Kompiuterine programa paemiau kaip analogija, manau, kad dvasia butu kaip kazkokia energijos sankaupa truputeli islaikius buvusio kuno atspindi ir maza dalele asmenybes, kelias motorines funkcijas kurias "atsimintu" ir kartotu estant kazkokioms palankioms salygoms, tarkim kazkokiam padidejusiam energetiniam laukui. Na cia tokie mano pamastymai, nemanau, kad yra nors menkiausia galimybe dvasiai ar sielai(jei jos egzistuotu) save suvokti ir tuo labiau protauti, ji tam tiesiog neturi irankiu, kuno, smegenu nebera.

001

Citata iš: Sharikovas  birželio 27, 2014, 01:11:32
001, as apskritai netikiu dvasiu egzistavimu, bet hipotetiskai imant leidziu sau pasamprotauti kaip jos turetu atrodyti ir veikti. Kompiuterine programa paemiau kaip analogija, manau, kad dvasia butu kaip kazkokia energijos sankaupa truputeli islaikius buvusio kuno atspindi ir maza dalele asmenybes, kelias motorines funkcijas kurias "atsimintu" ir kartotu estant kazkokioms palankioms salygoms, tarkim kazkokiam padidejusiam energetiniam laukui. Na cia tokie mano pamastymai, nemanau, kad yra nors menkiausia galimybe dvasiai ar sielai(jei jos egzistuotu) save suvokti ir tuo labiau protauti, ji tam tiesiog neturi irankiu, kuno, smegenu nebera.

Na, čia tavo tokia nuomonė kaip galėtų egzistuoti dvasia, jeigu ji egzistuotų ar egzistuoja. Pilnai skatinu visas versijas ir diskusijas, tik norėjau išreikšti ir savo nuomonę, kad kažkam veikti, ypač nefiziškai, nereikia ir fizinio kūno bei fizinio proto. Aš abejoju, ar gyvenime yra tik tai ką mes matome ir ką galime paliesti bei suvokti savo žmogišku protu. Manau, kad siela, dvasia, na kažkokia mūsų kūne tūnanti energija (išeinanti po mūsų mirties su visomis mūsų žiniomis ir patirtimi) gali galvoti ir mąstyti kaip atskiras sutvėrimas, neturintis fizinio kūno, t.y. nei akių, nei burnos, nei rankų ar kitų galūnių. :)
Galėtų kas sukurti temą šiai diskusijai, nes čia jau tuo galėtų ir užsibaigti, kadangi originali tema yra filmavimas antgamtiškų reiškinių nakties metu. ::)

Parcufas

Citata iš: Kūrėjas  birželio 26, 2014, 22:37:30
Nori pasakyti, kad jeigu kažkada bus įrodyta Dievo/Kūrėjo/Absoliuto (ar kaip ten ji bepavadinsim) egzistencija, tai čia nebus nieko antgamtiško? Kodėl? Nes bus įrodyta, kad tokia esybė egzistuoja?

Apie kokią jėgą kalbi?


1)  Kvantinė fizika prieina prie to, jog visiškai visi procesai vykstantis realybėje yra pagimdomi  vienos jėgos. Bet ar tau tai įrodo Dievo egzistavimą? Kogero nelabai, nes kasdieniame gyvenime tu to nematai. Gali dar kartą perskaityt mokslininkų išvadas, kelias sekundes galvosi, kad tai logiška, kad tūrėtų būt čia kažkur ta viena jėga, va va vačia... bet galiausiai vėl užmirši. Tu užmirši vien tik dėl to, kad tavo protas, savybės nepajegios apvienyti visos realybės į vieną jėgą, šaltinį. O ir tai, kad atsiminsi juk tai dar neįrodymas, nes tu to nejauti, nematai. Mokslas netiria, neduoda atsakymo į esminį klausimą - kokia gyvenimo prasmė? Ir jis nepajėgus įrodyt dievo egzistavimo, dėl to, kad nesuteikia galimybių tau to pajausti. O jei aš dievo nejaučiu - jis neegizstuoja. Žmogus yra jaučianti būtybė - protas antrinis mechanizmas suvokiantis jausmą. Mes išpirmo pajaučiam, o tik poto suprantame, ką pajautėme. Kol žmogus savo savybėm nejaučia dievo - tol jam niekas jo ir neįrodys. Na o kai žmogus jau jaučia tai, manau ir įrodymų nebereikia.

Dėl antgamtiškumo: Jei aš prieš save ant stalo matau obuolį - tai antgamtiška ar ne? Ne. Jei aš pasikeičiu taip, kad pradedu matyt už tų, visų, kasdieniame gyvenime vykstančių procesų vieną jėgą tai antgamtiška - ne. Tai tampa mano natūra.

2) Kokia tai jėga - globalus griežtas, nekintantis dėsnis, vadink tai kaip nori, Kūrejas, Dievas, Absoliutas, Dėdė ar dar kas nors.

TinSoldier

Citata iš: Parcufas  birželio 27, 2014, 09:02:03
Kvantinė fizika prieina prie to, jog visiškai visi procesai vykstantis realybėje yra pagimdomi  vienos jėgos.


Kiek žinau, tai kvantinė fizika nepriena prie tokios išvados.
Tiesa, kad mokslininkai jau ne vieną dešimtmetį siekia atrasti "unified field theory". Ir kvantinės fizikos naujumas, vis dar didelis mįslingumas ir pan., tik suteikia viltį, kad ji padės surastį tą visuotinę teoriją. Bet jos nėra dar.. Ir nelabai yra požymių, kad bus.

Ar klystu?


ponaitis


TinSoldier


Aukštyn