Keista nuotrauka

Pradėjo AivarasZs, kovo 17, 2014, 12:59:03

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

AivarasZs

Sveiki. Norėčiau su jumis pasidalinti nuotrauka. Nuotrauka nufotografuota 2006 metais nidoje kai buvau su klase ekskursijoje.

Stovyklavietės vietoje darėsi labai keisti dalykai, išsijungdavo telefonai, dingdavo šviesa. Ryte nutarėme visi pasijuokti ir pafotkint keletą kambarių, gal ką užfiksuosim. Tada netikėtai draugas nufotografavo labai keistą figūrą. Jeigu gerai pamenu fotografuota buvo senu sony ericsson telefonu. Nuotrauka 2006 metų, tai man buvo kažkur 10-11 metų. Tuo metu buvau tikrai išsigandęs, o po visko įrašiau į diską ir pamiršau. Ta proga, kad prisiminiau, pagalvojau gal jum būtų įdomu pamatyti, taip pat būtų įdomi jūsų nuomonė.

Nuotraukoje matosi kažkoks veido siluetas. Matosi akys burna ir ūsai. Bent man taip.

Ps.: Neina prisegti orginalios nuotraukos, per daug užima. Galėčiau patalpint į talpykla jeigu reiktų.


Benamis

Labas. Tiesa sakant nezinau kur tas siluetas turetu buti matomas. Nuotrauka pasididinau, taciau nieko neizvelgiu :-\

AivarasZs

Aš kažkaip taip panašiai įžvelgiu. Gal tik mano fantazija tokį vaizda sudaro :?


TinSoldier

#3
kovo 17, 2014, 13:30:23 Redagavimas: kovo 17, 2014, 13:32:04 by TinSoldier



Tai jau tikrai, kad tavo fantazija :D

O šiaip tai žmogaus smegenys yra užprogramuotis abstrakčiose figūrose ieškoti/išmatyti atpažįstamas figūras ir ypač veidus ir pan.

http://en.wikipedia.org/wiki/Pareidolia
http://lt.wikipedia.org/wiki/Pareidolija (lietuviškai)

Todėl mes matome visokias figūras debesyse ar, kaip šituo atveju, dūmuose (ar kas ten per velnias) :)

AivarasZs

#4
kovo 17, 2014, 13:35:52 Redagavimas: kovo 17, 2014, 13:38:33 by AivarasZs
Jeigu čia nieko nėra, tada galima rakinti temą arba trinti.

nereikalinga

Kažkoks dūmukas iškilęs :D  Tik nežinia iš ko,ir kokiu metų laiku,daug mastyt :D

Benamis

Jeigu stai tokie konturai butu uzfiksuoti:



Tada dar butu galima diskutuoti, taciau cia tikrai nemanau, kad pavyko "pagauti" kazka antgamtisko :)

Ma Deuce

Tinsoldier viska pasake ;)

Aukštyn