Apie "PAra"

Pradėjo violetpink1, gegužės 17, 2019, 21:44:47

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

violetpink1

Nutariau parašyti dar vieną tekstą apie tikėjimą. Šį sykį - apie tikėjimo aspektą, kuris mane nuteikdavo ir nuteikia tiesesniam mąstymui bei gyvenimui, bei kuris man suteikia norą gyventi ir patirti.
Jau rašiau sąvokas, kurios tinkamiausiai apibūdina mano suvokimą apie Dievą. Tai - 'Parabrachmanas', 'Absoliutas' ir 'Vienis'.
Visokių yra sąvokų visose kalbose. Įvairių esama jų aspektų ir skirtumų tarp jų.
Vienas tokių skirtumų - aukštesniojo ir žemesniojo aspektų nusakymas.
Taip jau yra, jog sąvoka reiškia kažką ir tas kažkas, apibūdinamas tam tikra sąvoka, sąmonėje (ar sąmonei...) įgauna tam tikrą lygį egzistencijoje.
Tačiau... ...taip pat tiesa yra tai, jog kartais mūsų pajauta susiniveliuoja kokiame nors lygyje ir mes atbunkame. Geriausiu atveju...
Tokiu atveju įvairūs dvasiniai mokymai praktikuoja įvairias praktikas, įskaitant maldą ir kreipimąsį į aukščiausiąjį kokia nors sąvoka, kad įplieksti gyvenimo liepsną iš naujo.
Daiktavardis - dar ne viskas. Kaip jau minėjau, daiktavardžiai nusėda mūsų sąmonei kaip tam tikrą lygį ir daiktą (objektą) nusakantys, o sąmonei susiniveliavus tam tikrame lygyje, viskas pradeda po truputį blankti.
Ne veltui egzistuoja būdvardžiai - tai sąvokos, nusakančios "kaip" ar "koks" kas nors yra.
"Altered states", lietuviškai - "pakylėtos būsenos", yra tai, į ką orientuoja dvasiniai mokymai, kuomet siekiama tam tikrų tikslų, įskaitant, bet neapsiribojant šiais: gyvenimo liepsnos įplieskimas, t.y., noro gyventi ir toliau evoliucionuoti sužądinimas, aukštesnio sąmonės (suvokimo, požiūrio, moralės ir etikos normų) lygio pasiekimas, bei daug kitų.
Sąvoka "Para" (tariasi [p A r a]), reiškianti "virš", "aukščiau", naudojama kitoms sudurtinėms sąvokoms sudaryti.
Naudojama su kitomis, ypač su dvasinių mokymų sąvokomis, sąvoka "Para" nusako mums kažką aukštesniu lygiu negu įprasta.
Norėjau privesti temą prie tų sąvokų, kurias sužinojau ir kurios man suteikė ir suteikia toliau gyvenimo liepsną.
Tai - 'Parabrachmanas', 'Paraakaša', 'Paradievai', 'Paraspanda', 'Parakarma' ir kitos, kurias sužinojau ne per vienus metus.

Tikiuosi, jog po šio mano parašymo nepasidarys pilnas internetas "naujų" čenelintojų ir kitokio tipo "vedlių", kurie, neva, eksploatuoja lygį "Para" ir žino kažką apie ateivius bei aukštas vibracijas, ateisiančias "po n metų"... :-)
Gyvenimas yra čia ir dabar.
"Para" taip pat yra čia ir dabar ir kiekvienas yra To dalis. Kiekvienas.

elteide

#1
gegužės 18, 2019, 13:59:20 Redagavimas: gegužės 18, 2019, 14:02:33 by elteide
CitataSąvoka "Para" (tariasi [p A r a]), reiškianti "virš", "aukščiau", naudojama kitoms sudurtinėms sąvokoms sudaryti.
na va sužinojau naują sąvoką ...
CitataGyvenimas yra čia ir dabar.
"Para" taip pat yra čia ir dabar ir kiekvienas yra To dalis. Kiekvienas.
ir ačiū , kad tai priminei ...būtent čia ir dabar turim, nes nei ateities , nei praeities neturime..
nors dėl ateities galima dar kiek pasiginčiot, nes būtent dabar įtakoja ir ateitį, reiškia kažkiek jos jau turime ir dabar..;)

Aukštyn