Anomalija.lt - kas jus?

Pradėjo Teroras, birželio 07, 2012, 13:52:31

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Teroras

Taigi, jau seniai galvojau kas slepiasi uz Anomalija.lt pavadinimo. Kiekviena diena cia uzsuku, surandu idomios informacijos, paskaitau idomias diskusijas forume, taciau net nezinau kas uz visa tai yra atsakingas ;D O todel, kad esu smalsus zmogus noreciau administracijai uzduoti keleta klausimu:

1. Kiek zmoniu priziuri projekta?
2. Kokia Anomalija.lt paskirtis? Ar norite gauti is to pajamu ar cia daugiau kaip hobis?
3. Kiek jums kainuoja per metus Anomalija.lt projektas?
4. Kiek +/- metu zmoniems/zmogui kurie/kuris priziuri si projekta?
5. Anomalija.lt priklauso UAB'ui?

Tai cia mano klausimai. Manau ir kitiems smalsu bus suzinoti kas konkreciai yra ta Anomalija ;D Tikiuosi adminai atsakys jeigu ne i visus tai bent i keleta klausimu. Jeigu kas nors nori dar ko paklausti rasykite sioje temoje :)

Benamis

Kas liecia pirma klausima, tai jau buvo uzduotas jis forume keleta kartu, taciau atsakymo nebuvo ;D :D

Teroras

Nesuprantu, kodel negalima atsakyti i toki paprasta klausima? Lyg tai butu valstybes paslaptis :D

.L.U.T.H.O.R.

Gal ir laiko paslaptyje  ;D Galbūt vienintelis mane dominantis klausimas būtų antrasis :)

Benamis

6. Kiek sveria Mb visas anomalija portalas+forumas?
7. Kiek sveria duom. baze portalo+forumo?

Cia daugiau techniniai klausimai, taciau anksciau duomejausi internetinem technologijom :)

Anomalija

1. Šiuo metu vyksta kolektyvo narių pasikeitimai.
2. Bendraminčių projektas - hobis.
3. Į šį klausimą neatsakysiu.
4. Žiūrėti pirmą punktą ;)
5. Ne, nėra reikalo.
6. Apie 300-350 MB.
7. Apie 50 MB.

Tikiuosi smalsumą patenkinau ;)

Benamis

Dekui uz atsakymus. Tikiuosi tas kolektyvo pasikeitimas nepakenks ir 'neuzsilenks' Anomalija :)

RoxiO

Citata iš: Benamis  birželio 11, 2012, 13:07:26
Dekui uz atsakymus. Tikiuosi tas kolektyvo pasikeitimas nepakenks ir 'neuzsilenks' Anomalija :)


Neturėtu užlinkt, atrodo rimtas projektas.

Anomalija

Citata iš: Benamis  birželio 11, 2012, 13:07:26
Tikiuosi tas kolektyvo pasikeitimas nepakenks ir 'neuzsilenks' Anomalija :)


Nėra reikalo dėl to nerimauti ;)

Aukštyn