Ka noretum nuveikt pries pasaulio pabaiga?

Pradėjo Benamis, birželio 17, 2012, 18:27:04

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Taigi, klausimas toks pats kaip ir temos pavadinimas. Jeigu Jus vienintelis suzinotumete, kad pasaulio pabaiga tikrai ivyks 2012.12.21 (berods), ka noretumete nuveikti iki sios dienos? Ka darytumete? Ar ispetumete kitus? Melstumetes baznycioje ar seltumete kiekviena diena iki issekimo?

Pafantazuokime ;D

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Benamis  birželio 17, 2012, 18:27:04
Taigi, klausimas toks pats kaip ir temos pavadinimas. Jeigu Jus vienintelis suzinotumete, kad pasaulio pabaiga tikrai ivyks 2012.12.21 (berods), ka noretumete nuveikti iki sios dienos? Ka darytumete? Ar ispetumete kitus? Melstumetes baznycioje ar seltumete kiekviena diena iki issekimo?

Pafantazuokime ;D


Jei ir bandytum įspėti visus, vistiek niekas nepatikėtų. Galvotų dar viena beprotis :D Priklausomai kokia ta pasaulio pabaiga būtų. Gal pavyktų išsigelbėt :D O šiaip tai bus ta pasaulio pabaiga. Seno pabaiga ir naujojo pradžia ;D

vitake

Jei tikrai, tikrai žinočiau, kad bus pasaulio pabaiga, daryčiau viską, ko įprastai nedarau. Bandyčiau pasimėgauti paskutiniais mėnesiais ir praleisti turiningai, išleisčiau visus savo pinigus tam kas šaus į galvą ir pan..

Benamis

Patikslinsiu apie kokia pasaulio pabaiga kalbu:





Kitaip tariant - jeigu issigelbejimas butu neimanomas :)

.L.U.T.H.O.R.

Medituočiau, kol nušvisčiau  ;D

coliuke

Daug keliaučiau, leisčiau laika su mylimais zmonemis, isbandyciau ko dar nesu isbandzius... pabandyčiau įgyvendinti kokia savo svajone :)

.L.U.T.H.O.R.

Ir po to Benamis, sakys, tai ko jūs laukiat? Juk nežinia kada bus pasaulio pabaiga, gal jau rytoj. Darykit, tai ką norit daryt. Ko sėdit?! Ar reikia pasaulio pabaigos, kad kažką padarytumėt?

vitake

Citata iš: Šešėlis  birželio 17, 2012, 18:46:23
Ir po to Benamis, sakys, tai ko jūs laukiat? Juk nežinia kada bus pasaulio pabaiga, gal jau rytoj. Darykit, tai ką norit daryt. Ko sėdit?! Ar reikia pasaulio pabaigos, kad kažką padarytumėt?

Ir aš taip pagalvojau :D

TinSoldier

Citata iš: Šešėlis  birželio 17, 2012, 18:46:23
<...>Ar reikia pasaulio pabaigos, kad kažką padarytumėt?


Bet, vis dėl to, pasaulio pabaigos gali reikti, norint padaryti ką nors labai kieto:)

Pasaulio pabaiga išlaisvintų nuo baimės kažką prarasti, kažko netekti. Nes jau ir taip būtų su ta baime susidurta - viskas ir taip būtų jau prarasta. "Expose yourself to your deepest fear; after that, fear has no power, and the fear of freedom shrinks and vanishes. You are free." - Jim Morrison

Savanoriškai susidurti ir nugalėti praradimo baimę gali būti labai labai labai sunku :)

Teroras

Man net keista, kad niekas neraso kazko panasaus:

Paimciau is banko milziniska paskola ir pns. :D

RoxiO

Išbandyčiau tokius dalykus kaip wingsuit, bagjump, šuolį parašiutu, visą kitą ekstremalų sportą. Išbandyčiau visus įmanomus narkotikus, nukeliaučiau į tas vietas, kur visada norėjau, kuo dažniau rizikuočiau gyvybe (Aš priklausomas nuo adrenalino, taigi man tai patiktų :D ) Pvz suvalgyčiau tą pusliažuvę, nuo kurios didelė tikimybė mirti. Įkopčiau į everestą, daug važinėčiau dviračiais ekstremaliose vietose. Leisčiausi į įvairius sandorius, apiplėščiau Akropolį :D Žodžiu apturėčiau kuo įvairesnį laisvalaikį :D

.L.U.T.H.O.R.

Arba užsimuštum po šuolio su wingsuit ir viskas tuo pasibaigtų :D


vitake

Tada nebeliktu jokios baimės, jokios gėdos, jokio nerimo ...

OKULTISTE

Abejoju, ar aš keisčiau ką nors savo (likusiame) gyvenime - ir toliau stengčiausi mėgautis kiekviena diena...

Beelzebub

Aš tai tiesiog turbūt iššvaistyčiau visus savo pinigus nesąmonėms. :D Bet šiaip manau tektų gelbėt savo kailį, nes turbūt prasidėtų masinė psichozė, bankų ir parduotuvių apiplėšinėjimas ir pan., konfliktai tarp žmonių, gal net žudymai, nes visi gi pradėtų gyventi lyg paskutinę dieną ir vartoti narkotikus ir t.t.

Aukštyn