Bailey - keliautojo laiku prognozes

Pradėjo Benamis, sausio 21, 2014, 10:53:20

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

sausio 21, 2014, 10:53:20 Redagavimas: sausio 25, 2014, 11:56:52 by Benamis
Bailey - keliautojo laiku prognozes

2014 metais, sausio 15 d. 12:22:06 val. Anomalija.lt forume parase zmogus pasivadines Bailey. Pasak jo jis yra keliautojas laiku ir gali atsakyti i kaikuriuos dalyviu klausimus apie ateiti (jeigu zinos atsakymus). Tema sukuriau, kadangi sulaukiau prasymu, kad visa Bailey informacija butu perrasyta i viena vieta tam, kad dalyviams ir kitiems skaitytojams butu lengviau perskaityti visas keliautojo prognozes.

Demesio! Sioje temoje surinkau tik visus Bailey atsakymus i Jusu klausimus. Komentarai ir diskusijos siame archyve yra isjungti todel, kad si tema yra tik informacinio pobudzio. Diskutuoti apie Bailey prognozes arba uzduoti jam klausima galite jo sukurtoje temoje: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=2661

Ir NE! As (Benamis) nesu keliautojas laiku, nesuprantu kodel kaikurie man raso privacias zinutes. As tik sio forumo moderatorius kuris visus Bailey (taip vadinasi zmogus kuris teigia, jog atvyko is 2077 metu) atsakymus patalpino i viena vieta. Stai to zmogaus forumo profilis: http://anomalija.lt/forum/index.php?action=profile;u=1294

Visas turinys

Sausio 15, 2014, 12:22:06

Sveiki visi.

Mano vardas Bailey (nežinau kaip lietuviškai galėčiau jį išversti), esu keliautojas laiku. Gimiau 2041 metais vasario 14 d. Dabar man 36 metai. Deja tik tiek galiu apie save papasakoti. Prašau neklausinėti manęs tokių dalykų kaip: parodyk ateities nuotrauką arba pasakyk ką darai šiais 2014 metais. Trumpai atsakysiu kodėl:

- Keliautojams laiku draudžiamu su savimi turėti bet kokias laikmenas. Aš netgi negaliu su savimi pasiimti paprasto laikrodžio. Esame labai nuodugniai tikrinami prieš tai kai mus išsiunčia į praeitį. Vienintelis dalykas kurį mums duoda tai grynieji Jūsų laiko pinigai. Tik tiek.
- Konkrečiai apie misijas negaliu nieko rašyti (jokių kodinių pavadinimų ir pnš.) nes tai būtų atsekta, o man gręstu kalėjimas. Galiu tik užsiminti trumpai apie vizito tikslą.

Tai mano antras vizitas į praeiti. Žinau, kad tuo sunku patikėti, bet aš ir nesistensiu jums ko nors įrodyti. Taip pat atsiprašau dėl savo gramatikos. Lietuviškai rašau tik dėl to, kad pats asmeniškai žinočiau savo gimtąją kalbą ir gramatiką (gimiau ne Lietuvoje).

Dirbu spec. tyrimų policijoje. Mano tikslas stebėti tam tikrus žmones ir vėliau raportuoti apie jų veiklą. Tiksliai įvardinti ką stebiu, kodėl ir kam deja parašyti kaip jau minėjau negaliu.

Taip pat nežinau nuo kada žmonija sugeba keliauti į praeitį. To man niekas nepasakojo. Į spec. dalinį patekau 2074 metais ir jau tada vyko pusantrų metų apmokymai dėl kelionių laike atgal. Pabrežių, kad keliaujame tik atgal ir grįžtame tik į savo laiką. T.y. niekaip negalime nukeliauti į ateitį kurį dar tik bus. Gal tai ir įmanomą, bet bent jau aš apie tai nieko nežinau.

Šiais metais būsiu tik iki sausio 26 dienos, vėliau grįžtu atgal. Paieškos sistemoje specialiai bandžiau rasti forumą kuriame Jūsų laiko piliečiai diskutuoja apie įvairius netipiškus reiškinius, taip ir radau šį forumą. Tikiu, kad čia galima bus rasti daugiau žmonių kurie bendraus etiškai, kad ir kaip būtų sunku manimi patikėti.

Prie kompiuterio ne visada galėsiu prisėsti, nes darbo grafikas labai įtemptas, bet pasistengsiu tai daryti kuo dažniau iki mano sugrižimo atgal, kad galėčiau su Jumis pabendrauti.

Tikiu, kad galiu sulaukti ir klausimų apie ateitį, todėl noriu iš karto pasakyti, kad negaliu niekaip 2014 metais prisijungti prie ateities internetinio archyvo, todėl tiesiog negalėsiu jums padėti nei lamėti aukso puodo, nei parašyti kokių rezultatu sužaidė Jūsų futbolo komandos.

Bet galiu daug parašyti apie didesnius įvykius. Apie tai, kad Lietuvos 2035 metais nebeliks, bus tik Baltijos Valstijos, jokio III pasaulinio karo bent jau iki 2077 taip pat nebuvo, joks Antichristas ar antras Hitleris negimė. Tačiau dar Jūsų laukia dvi didžiausios finansinės krizės (tiksliai nepamenu bet rodos 2017 ir 2037). Per pirmąją ES žlugs. Galėsiu papasakoti daugiau kas domina ir ką pamenu iš istorijos. Žinoma lengviau būtų kalbėti apie tai kaip atrodo gyvenimas 77 metais.

Jau vėlu, todėl turiu nors kelias valandas pamiegoti, rytoj iš ryto prisijungsiu.

Jums geros dienos, o man ramios nakties.

Sausio 15, 2014, 16:57:56

CitataSakai Lietuvos nebeliks, bet bus tik Baltijos Valstijos, kokios pagrindines priezastys ir kokios salys i tas valstijas ieina?


Vienos pagrindinės priežasties nebuvo. Prasidėjo viskas nuo to, kad Estonia prieš antrąją krizę (2030 metais) tapo Švedijos ir Norvegijos sajungos nare. Tuo tarpu demografinė padėtis Latvijoje ir Lietuvoje labai prastėjo, (t.y. prastės nežinau kokių laiku rašyti, nes labai sunkiai gaunasi dėstyti mintis jums). Tikrų lietuvių 35 metais buvo likę mažiau nei milijonas (aš neskaičiuoju tu, kurie gyveno kitose šalyse), latvių mažiau nei 500 tūkstančių, tačiau Lenkijoje tuo laikotarpių gimstamumas atvirkščiai padidėjo dėl vykdytos vaikų gimdymo politikos. Todėl nieko kito kaip ir nebeliko kaip kurti Baltijos Valstijas - Lietuva ir Latvija gavo ekonominė nauda ir saugumą, o Lenkija galima sakyti tik padidino savo valstybę. Padidino nors ir netiesiogiai, bet Baltijos Valstijos valdomos iš Varšuvos (t.y. vienos prezidentės), taigi šioje sąjungoje laimėjo tik Lenkija už mažus pinigus nusipirkusi dar didesnę prieigą prie Baltijos jūros ir tapdama labai geros geografines padėties šeimininkė.

2. Atsakymas del ES:

ES pamatai pradėjo drėbeti dar prieš pirmąją krize 2017 metais kuri tesesi iki 2022. 2016 metais žlugo Euras po to kai pirmoji prabilo Vokietija apie tai, kad ji atsisako šios valiutos ir grįžtą prie nacionalines valiutos. Priežasčių tam buvo daug, bet patikėkite labai daug turėčiau rašyti, be to faktai negarantuojų, kad būtų labai teisingi (istorikas iš manęs tikrai nekoks). 2019 metais Europa liko be ES, nes per krizę didžiosios šalys tiesiog atsisakė tempti visas nares iš paskos. Tam turėjo labai daug įtakos tokių šalių įstojįmas į ES kaip Ukraina. Po šios griuties atsirado valstijos (kaip minėjau aukščiau). Kalbant paprastai, šalys sukurė aljansus su savo kaimynais. Sienos tarp valstijų atviros, tačiau važiuoti laisvai į kitą aljansą jau negalima.

3. Apie Sočio Olipmynes žaidynes tikrai negaliu nieko pasakyti, nes tiesa sakant nesidomėjau jomis. Tikriausiai nieko ir nebuvo jeigu istorijos informacijoje nieko apie tai nerašoma. Apskritai sportu mažai domiuosi, taigi atsiprašau jeigu nuvyliau.

Atsakymas į Teroro klausimą:

Terore suprantu, kad gal ir sunku patikėti tuo ką aš pasakoju ir tavęs nekaltinu. Nors jaučiu šis tavo klausimas buvo užduotas vien dėl provokacijos atsakysiu ir į jį.

Nežinau kaip jus įsivaizduojate keliavimą laikų. Aš tikrai į jokią budelę neįeinu. Taip pat jokio laikrodžio ant savo riešo irgi neturiu kur galiu nustatyti norimą datą kur aš noriu keliauti (kaip buvo rodoma kažkokiame jūsų laiko seriale, dėja neatsiminsiu pavadinimo). Kontroliuoja viską mano darbovietėje esantys mokslininkai. Atvykstu į praeiti iš mūsų poligone esančio kambario, o grįžtį atgal galiu tik iš tam tikros vietos ir tam tikru laiku. Visuomet prieš atvykimą į praeitį gaunu 3 checkus (taip juos vadiname laisva kalba). Checkas susideda iš datos, laiko (pagal GMT) ir kordinačių pro kur galiu grįžti atgal. Galiu grįžti tik nuo 2005 metų ir vėliau. Visa ėsme šiuose kelionese yra laiko tuneliai žemėje, kuriuos atidaro ir uždaro mano laiko mokslininkai. Tuneliai yra visiškai nematomi, nėra jokių plazmų ar dar ko nors. Būtent todėl uždrausta eksperimentuoti ir galiu grįžti anksčiausiai tik 2005 metais, vien tik dėl tų laikotarpių GPS sistemų, kitaip tiesiog nerasčiau atidarytų tunelių. Bėda tame, kad net žinodamas tiksliai kordinates, keliautojai turi praminti kartais ne vieną kilometą pievoje, kad rastų tašką. Dėl to kalti neatitikimai. Tuneliai egzistuoja iki pusvalandžio. T.y. jeigu mes negrįžtam per pusvalandį, kitomis dienomis atidaromi sekantys checkai. Jeigu grįžtame anksčiau, tuneliai uždaromi. Dėl tų neatitikimų kordinatese visuomet būna linksmi nutikimai. Pvz. per savo pirmą kelionę turėjau keistai atrodyti jeigu tuo metu kažkas mane matytų. Kai atėjo pirmojo checko diena, niekaip negalėjau rasti tikslios vietos, todėl vienas bėgiojau po pievą iki kol atsitiktinai neradau tunelio ir negrįžau atgal. Įdomus paradoksas, keiavimas laiku egzistuoj, bet kol kas nieko geresnio nėra sugalvota dėl tikslesnio grįžimo, todėl ir sukurti tie 3 papildomi checkai (ne vien dėl to, kad galime nerasti taško, bet ir dėl kitų aplinkybių ir viso instruktažo).

Į kitus klausimus irgi pasistengsiu atsakyti, nes rodos per tiek mažai laiko, kardinalūs pokyčiai įvyko pasaulyje. Bet atsakysiu po šios dienos darbų. Apskritai šis laikas kai čia rašau (o man tai ilgai užtrunka, nes stengiuosi rašyti lietuviškai) yra skirtas poilsiui (tiksliau sakant miegui), kuris man patikėkite yra labai reikalingas (miegu po 4-5 val.). Mūsų laikais smegenų veiklą padidina technologijos, o čia jaučiuosi labai išsekęs tiek fiziškai tiek psichologiškai.

Sausio 16, 2014, 00:55:56

2077 metais esame padaryti iš kaulų ir mėsos, tiesa medicina be vargo ataugina galunes ir pašalina kitus genetikos žmogaus defektus. Taip pat prijungiamos technologijos padeda greičiau atlikti skaičiavimus ir kitas loginio mąstymo reikalaujančius dalykus, bet nepaisant to, esu lygiai toks pats kaip ir mano a.a. senelis, prosenelis ar jus. Tikrai nesame 77 metais neklystantys, o kai kurie nori būtent tokį mane matyti, kas yra neteisinga.

CitataBet keliautojo bendravimas yra kaip visiškai šiandieninio paprasto žmogaus.


Atsakau tam žmogui kuris sakė, kad kalbu Jūsų frazėmis. Galiu atsakyti, kad telepatiškai kaip jus dabar telepatiją įsivaizduojate mes nekontaktuojame, o naudojame žodžius kaip ir jus dabar. Žinoma aš galiu pradėti rašyti jums komp. komponentų ir dalių pavadinimus, bet ar jums bus nuo to lengviau suprasti? Stengiuosi kaip įmanoma paprasčiau viską paaiškinti, atsiprašau jeigu tai darau per prastai jums.

Taip pat neeikvosiu savo laiko į tas žinutes kur kalbama, kad man truksta dėmesio ar esu ligonis. Suprantu, kad sunku patikėti žmogumi kuris skelbiasi atkeliavęs iš ateities, tad neteisiu ir nesmerkiu jūsų.

CitataKlausimas keliautojui, kokiu būdu Jus apskritai rašote forume? Dabartinis Jūsų IP adresas yra: 0.101.0.0 - tokį adresą neįmanoma turėti. Turiu prielaidą, kad Jūsų veiksmai forume (neteisėtas prisijungimas prie mūsų duom. bazes arba kitaip - įsilaužimas) gali užtraukti Jums baudžiamąją atsakomybę.


Prieš kiekvieną apsilankymą praeityje mums paruošiama gyvenamoji vieta kuri yra aprūpinta visomis jūsų laikmečio tech. priemonėmis. Technikai kurie ruošia mums gyvenamus plotus keliauja iš mano laikmečio, todėl nauduojusi tuo kuo man leidžiama ir ką galiu naudoti. Kodėl toks IP adresas aš atsiprašau, bet nežinau. Be to, nematau realios naudotos laužtis į svetainę kurį man jokios vertingos informacijos neduotu. Maža to, nesugebėčiau to padaryti. Bet jūsų klausimą kodėl matote "keistą" adresą užduosiu technikams kai grįšiu. Deja atsakymo jau negalėsiu parašyti.

Citata iš: Master  sausio 15, 2014, 19:49:15
Benami, manau, kad rašė... Nors gal aš kažką ne taip supratau :?
1.
CitataJau vėlu, todėl turiu nors kelias valandas pamiegoti, rytoj iš ryto prisijungsiu.

2.
CitataApskritai šis laikas kai čia rašau (o man tai ilgai užtrunka, nes stengiuosi rašyti lietuviškai) yra skirtas poilsiui (tiksliau sakant miegui)



Vienas narys atsakė teisingai. Aš turiu miegoti čia po 7 valandas (pagal mano grafiką), kadangi mano kūnui nepadeda jokios išorinės priemonės. Tačiau ateityje mes miegame po 3 valandas ir tik tam, kad kūnas gebėtų atsistatyti. Laikas sutaupomas, kadangi ateityje smegenims jau nereikia pereiti į miego faze vien tik tam, kad užsifiksuotu informacija. Tam skirtos pagalbinės priemonės. Verslininkai mūsų laikais apskritai nemiega, bet ten jau kita kalba, nes jie už nemiegojimą labai daug moka (kalbu apie finansinę pusę).

Nors čia jaučiuosi labai išsekęs, atsigulęs tiesiog negaliu užmigti. Sėdint pvz. operacijos metu automobilyje rodos, kad ateisiu į gyv. plotą ir iškarto užmigsiu, bet to lengvai padaryti nepavyksta. Kol užmiegu, dar kelis kartus atsibundu ir t.t. todėl iš viso miegu čia labai trumpai. Gal jums tai sunku suprasti, bet rašau taip kaip yra ir tiek.

CitataAr teks žmonės pabendrauti gyvai su nežemiškos civilizacijos atstovais?


Ne, bet įvyks didžiulio masto vienpusis netiesioginis kontaktas po kurio sužinosite apie nežemiečių egzistavimą 2026 metais. Šis įvykis buvo svarbiausias apskritai visai žmonijai. Bet tiesiogiai nei aš, nei mano aplinkos žmonės su nežemiečiais nekontaktuoja. Taigi jeigu galvojate, kad gersite alų bare kartu su kitos planetos atstovų turiu jus nuliudinti.

Klausimas apie religijas. Atsiprašau necituoju, nes perbegau greitai akimis ir neradau kas tiksliai klausė. Atsakau: dėl neigiamo požiūrio į abortus ir kitos orientacijos žmones, religijos įtaka sumažėjo labai drastiškai. Apskritai egzistuoja tik maža dalėle senųjų religijos atstovų ir tikinčiųjų. Tikslių procentų nepateiksiu, bet bendrai tai labai mažas procentas (kalbu apie visas pasaulio religijas). Bet - tikėjimas Kūrėjų yra labai stiprus ir procentaliai tikriausiai didžiausias per visą laikotarpį (nuo jūsų metų iki mano). Jeigu klausiate ar kūrėjas 77 metais įrodytas, galiu tik nuvilti - niekas to neįrodė. Pats esu irgi tikintis.

CitataAr bus galima keliauti į artimiausias planetas?


2039 metais įvyko pirmasis sėkmingas skrydis į Marsą su 8 narių įgula kurie ten ir apsistojo. 2045 metais įvyko pakartotinas skrydis per kurį į Marsa atvyko dar šeši astronautai. Po šių dvejų skrydžių kasmet yra vykdomi nepiluotojami skrydžiai su būtinomis priemonėmis plėsti gyvenamąjį plotą Marse. Iki 2039 m. buvo du nesėkmingi bandymai per kuriuos visumoje žuvo 6 nariai.

CitataKokia ilgiausia gyvenimo trukmė pas jus?


Čia labai daug turėčiau rašyti. Pasistengsiu kuo trumpiau: gyvename be jokių problemų iki 120 metų. Visame pasaulyje vykdoma vieno vaiko politiką. Jeigu per neštumą paaiškėja, kad moteris laukiasi daugiau vaikų, daromas jūsų žodžiais abortas. Tiesa be jokių neigiamų pasekmių. Vėliau moteris vėl gali bandyt gimdyti. Ciklas kartojasi kol gimsta vienas vaikas.

CitataPapasakok apie 2060 - 2077. Kas pasikeitė? Žmonės geresni? Įgijo kokių nors galių, pvz.: bendrauti telepatiškai? Kokios technologijos? Pasaulį valdo viena valdžia ar yra visai kitaip? Kaip su religija?


Žinok man sunku lyginti ar žmonės geresni. Vieną dalyką kurį dabar pastebėjau, kad jūsų laikais žmonės daugiau bendraujantys. Tiesa sakant, to neįmanoma nepastebėti. Kartais net nejauku pasidaro. Ką turi galvoje telepatiškai? 77 metais visi norintys yra prijungti prie bendro tinklo visame pasaulyje. Mums nereikia nešiotis kompiuterių ar kaip jus dabar nešiojate planšetes. Dėka integruojamo į akies tinklaine vaizdatoriaus (vėlgi nežinau kaip ji pavadinti, nes pavadinimas jums nieko nepasakytu) mes matome viską realiuoju laiku. Vaizdatoriai būna dvejų tipų: su kompiuteriais ir be. Pastarieji pigesni, todėl daugiau vidutines klasės žmonių perka paprastą vaizdatorių + prijungia prie galvos "elektrodus". Ne visuomet tas patogu, bet pigiau. Čia aš žinoma supaprastintai papasakojau tik tam, kad lengviau įsivaizduotumete.

Auksčiau paminėjau netradicines orientacijos žmones ir dabar pats tik susimasčiau - ten kur dabar esu beveik nepastebių "liberalistų". Mano laikais liberalistus vadiname visus laisvus žmones: gėjus, lesbietes, biseksualus, transvestitus. Labai margios mūsų gatves ir žmonių įvairių pilna, o pas jus kažkaip nyku ir vienoda. Bet tą atperka komunikabilumas. Čia žinoma tik subjektyvus pastebėjimas.

CitataŽinot, kas man įspūdinga? Kad žmogus iš viso rašydamas abi tookias ilgas žinutes rašė jas apie 10 minučių


Aš rašiau šias žinutes tikrai ilgiau nei 10 min. Naudoju tekstinį redaktorių kuriame man lengviau įterpti citata ir atsakyti. Vėliau tiesiog nukopijuoju.

CitataAr vaistas vėžiui ir živ rastas?


O kartais jūsų laikais vėžio neišgydo? Mūsų laikais vežį nebelaiko liga. Turime didesnių iššukių medicinoje, bet jokių prošvaisčių kol kas nematyti.

CitataAr atrasta technologija teleportacijai?


Keliavimas laiku ir teleportacija naudoja tuos pačius tunelius, tik vieni atsakingi už teleportaciją, kiti už keliavimą laiku.

CitataSakai, kad neturi jokių įrodymų, o tu nebuvai ten ateityje įspėtas, kad mes be įrodymų, sakykim tiesiai šviesiai praktiškai be jokio bent menkesnio įrodymo esame tikrai gana skeptiški ir nepradedame tikėti kiekvienu pasisakymu, tad įdomu ar tu pagalvojai apie kažkokias priemones, kuriomis galėtum mūsų nuomonę pakeisti


Mano pareigos 2014 metais ne su jumis bendrauti, čia tik mano laisvas laikas skirtas poilsiui. Nieko neverčiu manimi tikėti, tiesiog kai ateis didesnes permainos prisiminkite mane ir mano žodžius.

CitataKilo prielaida, kad tikiesi iš mūsų tam tikra prasme bendradarbiavimo informacijomis ar pagalbos ar kažkas panašaus dėl savo stebimų tam tikrų asmenų (spėju keliančius grėsmę ateityje)?


Oj tikrai ne. Jus man niekaip nepadėsite nes šiuo metu esu net ne Lietuvoje. Be to pagalbos negaliu prašyti.

CitataKlausimas: ar nežinojimas yra palaima?


Asmeniškas klausimas man? Jeigu taip, mano atsakymas ne.

CitataJeigu griežtai uždrausta keisti ateities įvikių seka, tai būtų griežtai uždrausta apskritai kažką kalbėti apie "ateities" istoriją. O dabar va prašau, pasirengęs į visus klausimus atsakyti


O dabar pagalvokite ką parašėte. Jeigu kaip nors mano žodžiai šiame forume pakeistų istoriją, tai aš čia tikrai nerašyčiau.

Čia tiek daug visko šioje temoje, kad labai sunku susigaudyti, o tuo labiau atsakyti.

Šiam kartui tiek, dabar lekiu pavalgyti. Atsakysiu į likusius klausimus kitą kartą, tiesiog labai jų daug, o i kaikurius klausimus atsakyti keliais sakiniais nepavyktų.

Benamis

Sausio 16, 2014, 14:39:19

Matau daug teorijų sugalvojote kas aš esu. Bet jų nekomentuosiu, tuo labiau nebandysiu įtikinti Jus, kad aš iš tikrųjų esu iš 2077 m. Atsakau į likusius klausimus.

Citata iš: Benamis  sausio 16, 2014, 01:35:09
Bailey, tu turi suprasti, kad musu laikais (jeigu mes darome prielaida, kad tu is tiesu esi keliautojas laiku), neimanoma rasyti su tokiu IP. Tiesiog neimanoma. Cia kazkas ne taip. Arba tu meluoji, kad jokio nulauzimo nebuvo arba as nezinau...


Aš dar kartą atsakau, kad nežinau kodėl mano IP rodo ne taip kaip turėtų rodyti. Jeigu jums bus nuo to geriau tai tikrinkit tą IP adresą. Su IP niekada nebuvau susidūręs, nes mano laike jų nėra. Kiekvienas elementas kuris jungiasi prie tinklo registruojamas tuo žmogaus vardu ir pavardė kuris jį įsigijo + žmogaus unikalus ID. Mūsų tinkle nėra anonimiškumo, kiekvienas atsakingas už savo veiksmus ir žodžius.

Citata
Kaip pasikeis pasaulio žemėlapis?


Jeigu klausimas yra apie klimato atšilimą ir jo įtaka pasaulio žemėlapiui tai galiu pasakyti, kad jis buvo sustabdytas dar 2040 metais, todėl realiai jokių didesnių permainų nėra. Jau keli dešimtmečiai stebimas laipsniškas Antarktidos žemyno didėjimas, todėl tikimasi, kad už kelių šimtų metų mūsų planetoje bus dar daugiau naudingo žemės ploto.

Citata
Tai... Ar yra ateivių žemėje?


Bent jau iki 2077 metų niekas šių teiginių neįrodė, kad jie vaikšto šalimais mūsų. Kaip jau minėjau per tą laiką apskritai buvo tik vienas vienpusis kontaktas su jais ir išslaptintais archyvais. Ties tuo viskas ir pasibaigė. Mano laikais mokslininkai jau nebeieško ateivių egzistavimo įrodymų kosmose, o yra susikoncentravę ties kosmoso tuneliais į kitas potencialiai žemės gyvybei tinkamas planetas.

Citata
1.Ar ateiviai pripažinti kaip tikri?


Kaip jau sakiau savo ankstesnėje ir šioje žinuteje nežemiečiai yra pripažinti ir tai yra lygiai toks pats faktas kaip ir mūsų žvaigždės egzistavimas.

Citata
2.Gal kaip tik jie suteikė technologijas keliavimui laiku(na bent pagrindus)


Ne, iš nežemiečių žmonija negavo jokių žinių kurie padetų vystytis cvilizacijai. Gal ateityje ir bus gauta kokia nors informacija, bet mano laikais tokios nebuvo. O jeigu ir buvo tai jį užslaptinta ir apie ją žino tik aukšto rango žmonės.

Citata
Kiek (jeigu iš viso ) yra naujų valstybiu,kiek dingo senu.


Kaip jau sakiau yra Aljansai, mano laikais niekas nesako važiuoju į Lietuvą ar į JAV. Dėl tikslių valstybių skaičių kurios sudaro aljansus negaliu atsakyti nes nežinau o patikrinti ateities informacijos 2014 metais neturiu galimybes.

Citata
Ar kanapės įteisintos?ar tabakas uždraustas?


Nuo 2045 metų pasaulyje uždraustas bet koks rūkymas. Tabakas kaip ir rūkamo pavidalo kanapės yra uždraustos - tai nelegalios prekės.

Citata
Kiek žemėje tavo laike yra gyventojų?


13 mlrd.

Citata
Ar atsisakyta iškastinio kuro ir kokia energijos rūšis naudojama?


Iškastinis kūras pasibaigė dar prieš ~50 metus. 2060 metais buvo uždaryta paskutinė pasaulyje veikiusi III generacijos branduolinė jėgainė. Didžiausi gyvenamieji centrai pasaulyje naudoja saulės energija.

Citata
Ar atsirado naujesnių susisiekimo priemonių?


Didžiausia ir kol kas saugiausia susisiekimo priemonė jungia Europos aljansus su JAV ir Kanados aljansu. Parašysiu taip, kad suprastum: tai greitas povandeninis metro kuris jungia JAV su Europa. Statybos vyko daugiau nei du dešimtmečius nuo ~2055.

Mačiau čia temoje buvo ir daug nusišnekėjimų kas liečia chaoso teoriją arba tuos pačius paralelinius pasaulius, bet apie tai kitą kartą parašysiu.

Sausio 16, 2014, 22:39:09

Atsakinėti į klausimus darosi vis sudėtingiau, tiek daug neigiamų žinučių...

Citata
O kaip reikalai su nusikalstamumu, ir ypač terorizmu?


Nusikalstamumas kaip žmonių žudymas ar prievartavimai pamažu netenka prasmęs. Nužudyti mano laike žmogų galima tik vienų būdų - kai jam pažeidžiami smegenys (50% ir daugiau), tada jau niekaip individualybės medikai išgelbėti negali. Visais kitais atvėjais jokių problemų nėra. Atauginamos galūnes, deguonies trūkumas irgi neturi jokios reikšmės, kartais perskaitom apie atvėjus kai medikai žmogų surenka po gabalėlius, aišku tada kai kaip minėjau nepažeistos smegenys. Prievartavimai liovėsi jau prieš gerus 10 metų, na kartais pasitaiko pavieniai atvėjai, bet labai retai. Liovėsi todėl, nes žmonės visus kuniškus malonumus nuo sekso iki viso kūno masažo gali gauti tiesiog sedėdami savo kambaryje ir nieko fiziškai nedarydami vaizdatorių arba smegenų elektrodų dėka. Apie juos rašiau ansčiau todėl nesikartosiu. Esmė tame, kad tu nieko nedarai o tiesiog sėdi ant sofos bet jauti visus pojučius tarsi tau darytų viso kūno masaža. Jauti raumenų trukčiojimus, prisilietimus ir t.t. nors ir niekas tau to fiziškai nedaro.

Silpstant religijos įtakai didžiausi mūsų laikų teroristai yra krikščionių, musulmonū bei induistų fanatikai. Atskiros šių tikinčiųjų grupelės mėgsta daryti galingus sprogimus tose vietose kur švenčia liberalistai (nac. gėjų dienos ir t.t.). Sprogimus stengiasi daryti kuo didesnius, kad jau nebūtų jokių šansų išgelbėti žmonių. Krikščionių grupuotės per kiekvieną tokį išpuolį skelbia, kad jie valo pasaulį.

Citata
Ir bailey norėčiau paklausti, sakei, kad ten gyvena žmonės maždaug 120 metų, kokiu būdų jie gali tiek išgyventi?


Tai naturalus žmonių biologinis amžius kuriam mūsų kūnai ir organai yra pritaikyti. Didžiausios bėdos prasideda pas tuos žmonės, kurie perkopia šį amžių. Prasideda procesai kuriuos medicina negali sustabdyti. Dirbtiniai organai nepadeda, šimtaprocentinis prijungimas prie tinklo nepadeda, niekas nepadeda. Žmogus tiesiog nustuoja funkciuonuoti - akimirksniu atsijungia. Štai prieš išvykimą garsiausias buvo atvejis kai Trenton Mosgyr žmogus sulaukes 168 metų atsijungė prekybos centre. Jis buvo pripažintas seniausių žmogumi 2077 metais. Naudoju žodį atsijungė, nes atsijungia smegenys ir nereaguoja į jokius dirgiklius. Žmogaus organai ir toliau dirba (cirkuliuoja kraujas, kūnas kvepuoja ir t.t.), bet žmogus kaip individualybė neegzistuoja. Po to kai konstatuojamas atsijungimo faktas žmogui dirbtinai atjungiamas jo kvepavimas ir galiausiai nustoja funkciuonoti visas kūnas.

Bet pasaulyje procentaliai gal tik 30% žmonių nesutinka būti atjungtais sulaukus 120 metų, likusiems tai nepriimtina, tad dėl kas trečio pasaulyje gyventojo egzistuoja spec. organizacija kuriai priklauso nustatinėti atsijungimo faktą. Vis garsiau kalbama, kad atjungimas turi būti nekvestiuonojamas ir aš labai tikiuosi, kad taip ir bus. Pats irgi sutikau būti atjungtas kai man sukaks 120.

Citata
O galėtum pasakyti kas įvyks gan greitai 2014 metais ar mėnesį į priekį, teroristiniai išpuoliai, katastrofos, moksliniai atradimai? Kitokiu atveju tavo tema greit bus užmiršta. Beje lietuviškai rašai taip tarsi ir būtum lietuvis, o Lietuvos lyg neliko tavo laikais? Kaip vadinasi tavo šalis?


Jūsų laikais nieko labai rimto neįvyks. Prieš kiekvieną kelionė susipažįstu su būtent to laiko faktinė informacija kurioje pateikiami svarbiausi įvykiai. Taigi išskyrus nurodymus kur aš turiu būti tam tikrų laikų jokio įspėjimo nebuvo. Įspėjimai būna įvairaus tipo, man tokios misijos vykdyti dar neteko, nes tai tik antra misija man, bet kiti keliautojai kartais siunčiami į neramius laiko taškus. Mano bendradarbis prieš dvejus metus buvo siunčiamas į JAV kelios dienos prieš rugsėjo 11, 2001 metais, tai jam instrukcija pasakojo labai skyrėsi nuo maniškių, bet naujokams ir neduoda sunkių užduočių. Artimiausias dalykas kuris nutiks pasauliui tai kaip minėjau finansinė krizė. Bet apie ją žinau tik iš skaitytos istorijos, todėl manau, kad iki jos nieko labai didelio neįvyks. O dėl to, kad tema bus užmiršta tikrai nesijaudinu, viskas tvarkoje.

Aš turiu lietuviškų šaknų nes mano proseneliai iš Lietuvos. Kai buvau jaunas namie irgi girdėdavau lietuviškai šnekančią mamą su savo tėčių, nes jos vyras buvo anglas, todėl tikrai ši kalba man nėra labai tolima. Keliautojai laiku negali būti prijungiami prie tinklo, todėl pasikliaunu vien savo smegenemis, jokios išorinės pagalbos nesulaukiu. Todėl kai vyko keliautojo laiku mokslai, visiems buvo nurodyta, kad geriausiai palaiko smegenų aktyvumą svetimų kalbų mokymasis, todėl ir nusprendžiau savarankiškai mokytis. Rašau galbūt nelabai prastai, bet užtat susišnekėt su manimi gyvai būtų sudėtinga manau.

2077 metais yra ir tikros lietuvių šeimos, tačiau po aljanso sudarymo tikriausiai pats supranti, kad grynakraujų lietuvių liko tikriausiai keli procentai.

Citata
Tie žmonės, kuriuos stebi ar jie kelia didelį pavojų ir kokio pobūdžio. Jei tai tarkim masiniai žudikai tuomet būtų teisinga perspėti ir mus. Ar šiame forume yra žmonių dominančius policiją?


Esmė tame, kad jeigu ir žinočiau, kad rytoj būtų susprogdintas tavo namas, aš neturėčiau teisės tave perspėti. Tai skaudu, bet tiesiog taip turime dirbti. Tuos kuriuos stebi keliautojai laiku nebūtinai gali daryti didėlio masto nusikaltimus. Bet apie tai aš nerašysiu.

Citata
O man tikrai susidaro įspūdis jei iš ties jis yra iš ateities, kad ieško kažko baisaus kaip Antikristo ar antro Hitlerio jei taip toli siūnčia atgal.


Ne, ne, ne. Jus blogai suprantate mano darbo specifiką. Aš negalėčiau to daryti. Jeigu ir būtų kažkoks antikristas, aš neturėčiau jokios teisės jam kažką daryti. Aš galiu tik stebėti, o vėliau sukaupta informacija keliaja į mano laikus.

Citata
O kaip tų keliauji į savo laiką? Ar dar ketini grįžti? Kažkokių dabar neegzituojačių dalykų gali parsitempti iš ateities, gauti įrangos tarnybai, smulkmenas galima būtų pateikti kaip įrodymą, kad net nebaustų.


Aš negaliu grįžti kada pats to noriu. Yra trys checkai apie kuriuos jau rašiau, bet tikriausiai jus neperskaitėte. Ar grįšių į 2014 labai abejojų, retai pasitaiko kai tuos pačius keliautojus siunčia į tą patį laikotarpį, čia tikriausiai saugumo sumėtimais. Iš ateities galiu persitempti beveik viską, bėda tame, kad keliautojai priklauso valstybės organizacijai, o prieš kiekvieną kelionę laiku atgal mes griežtai tikrinami. Apie tai jau rašiau. Net paprasčiausio laikrodžio mums negalima turėti su savimi kai keliaujame atgal, duoda tik to laikotarpio pinigus.

Sausio 17, 2014, 16:55:10

Didžiulės pastangos mestos tam, kad būtų įrodyta, jog aš meluoju. Kai kurie net neturėdami tiesioginio kontakto su manimi teigia, kad aš rašau netiesa. Įdomu tai, kad net 2077 metais su žmonėmis turime turėti tiesioginį kontaktą, kad būtų galima atsakyti į klausimą ar žmogus meluoja ar ne. Bet nieko kito aš ir nesitikėjau. Nesu jūsų kailyje, o jus nesate mano kailyje.

Be to, kodėl jus taip atkakliai analizuojate mano vardą? Jis tikrai nieko neslepia, o tuo labiau aš neslėpiu jokios užslaptintos jame žinutes. Tai tiesiog mano mamos man suteiktas vardas ir tiek.

Citata iš: Benamis  sausio 16, 2014, 23:11:07
Jo idomu su 2001 ir 2005 metais ;D Dar esme tame, kad GPS startavo 1978 metais, o visa sistema pradejo veikti net 1994 metais, taigi nesuprantu kodel butent jam anksciau 2005 metu negalima? :D


Keliautojas keliautojui tikrai nėra lygus. Aš net nežinau nuo kada apskritai šios kelionės įmanomos (tikriausiai jau minėjau tai, bet nesinori man tikrinti visos temos), be to esu tik pirmos pakopos keliautojas. Mums neduodamos jokios sunkios užduotys. Apie jas daug nerašysiu, bet viskas susideda tik iš to, kad sėdime ir stebime, einame ir stebime arba važiuojame ir stebime. Čia visas mūsų darbas, kalbu apie I pakopą. Mano pakopai leidžiamos vėliausios kėliones iki 2005 metų, II pakopai iki 1995. Pirmųjų dvejų pakopų daliniai yra sujungti, todėl vienas kitą pažįstame. III pakopa yra paskutinė už kurią daugiausiai mokama. Kur ji yra, o tuo labiau kas III pakopos keliautojai aš nežinau, tačiau kalbama, kad jiems jau duodami įrenginiai su savimi. Bet čia tik kalbos, nes kai buvo apmokymai tai visuomet buvo kartojama viena ir tą patį frazę: joks keliautojas nieko su savimi negali turėti išskyrus pinigus. Nežinau ar šie dalykai jums įdomus nes realiai tai čia tik mano darbo ypatumai, bet kitaip nepaaiškinčiau jums dėl tų metų.

Citata
Tai jam turėtų būti dabar 105 metai. Nei karto nepaminėjo viešai savo vardo bei pavardės. Pavardė iš viso kažkokia unikali, niekur intike nerandu. Geriau paminėtum kokia artimiausių metų įžymybę.


Nežinau kodėl 2014 metais jus negalite surasti apie jį informacijos. Aš naujienas skaitau anglų kalba kuri niekur nedingo ir 2077 metais todėl parašiau vardą ir pavardę taip kaip ji buvo minima, tik tiek. Taip pat nesupratau klausimo dėl įžymybės, gal galėtum truputėli detalizuoti? Būčiau dėkingas.

Citata
Bet jugi yra daug laiko išsišakojimų ar ne? Tad kodėl turėtume pakliūti į būtent tą, kurį mums aprašo dėdė Bailė? Jei pas jį 2077 m. viskas gražu puiku, tai mūsų laiko juostoje gus bus visai kitaip - apokalipsė, karas ar dar koks briedas.


Klaidingas įsitikinimas. Egzistuoja tik vienas laikas ir tai buvo įrodytą po to kai buvo vykdomos kelionės laiku. Apie tai parašysiu prieš išvykimą, nes čia labai daug turėčiau rašyti. Chaoso teorija keliavime laike galite iš karto nurašyti, nes tai netiesa.

Citata
Geriau susitelk į įrodymų pateikimą, nes kolkas nepristatei nieko kas įrodytų, kad neesi paprastas pokštininkas. Ar esi tik šiame forume paskelbęs šią žinią? Kai kuria informacija pvz. apie misijos tikslus, perspėjimus apie pavojus ir fotografijas galėtum pateikti anonimiškai, kaip įrodys kad kaltas juk internete pilna visokių pranašų.


Materialių įrodymų aš jums nepateiksiu jau rašiau kodėl. Maža to jeigu ir galėčiau irgi nepateikčiau, todėl jeigu kam nors atrodau pokštininkų tikrai nesuku sau dėl to galvos nes labai gerai suprantu kodėl jiems taip atrodau. Bendrauju jūsų laikotarpyje apskritai pirmą kartą virtualiai, dėl laiko stokos nesugebėčiau bendrauti dar kur nors tinkle. Keliautojai laiku nėra tam, kad keistu ateities įvykius, nesuprantu kodėl jus galvote, kad mes tą privalome daryti?

Citata
Kas žmonėms žinoma apie gyvenimą po mirties?


Senųjų religijų aprašus, kad kiekvieno žmogaus sielą keliaują pas Kūrėją įrodyti nepavyko. Bet mano laikais tikima, kad tas kiekvieno žmogaus atsijungimas apie kurį rašiau anksčiau ir kuris būna kiekvienam žmogui skirtigame amžiuje yra didžiausias įrodymas, kad žmogus padarė tai ką turėjo padaryti žemėje ir jo individualybę pasiema Kūrėjas. Man šį teoriją toli gražu ne prie širdies, bet tuo tiki labai daug žmonių mano laikais.

Citata
''Sveiki, aš iš ateities'' negalima, nes zmones negali taip lengvai to priimti tai reikia kazkaip subtiliau pateikti, kad nebutu atmetimo reakcijos


Aš tikrai nebijau atmėtimos reakcijos. Aš kurdamas temą puikiai suvokiau ką rašiau ir kaip rašiau.

Citata
Ar vaikai vis dar pradedami natūraliu būdu? Koks požiūris į šeimą?


Kiekviena šeimą gali sukurti kūdikį kaip jai labiau priimtina. Dabar sparčiai populiareja 3+ tėvų vaikai. Ką tai reiškia? 3+ tėvų kūdikiai gimsta su jau pakeista genetinę informaciją. Po genetinių pakeitimų įvairias ligas lemiantį DNR lastėlę yra pašalinama ir pakeičiama į sveiką DNR ląstelę iš trečio o kartais ir ketvirto žmogaus (šie žmonės vadinami papildomais tėvais). Nuo to ir kylo pavadinimas 3+. Kiti mėgsta pasikliauti vien savo jėgomis. Pasiturinčiai gyventantys pas genetikus suformuoja jiems patinkantį kūdikį ir moteris apvaisinama mechaninių būdų. Mechaninio būdo suformuoti vaikai gali atrodyti taip kaip nori matyti juos tėvai. Nors visuomet pabrežiama motiniška meilė pastebima tendencija, kad gėjų poros labiau nori susilaukti vaikų (daugmaž 60% gėjų porų turi savo atžalas), negu lesbietės.

Labai sudėtinga antra klausimo dalis, nes mažai žinau apie jūsų požiūrį į šeimas (išskyrus tai, kad jus šeimomis vadinate vyrą ir moterį gyvenančius kartu). Galiu pasakyti tik tiek, kad nebeliko vestuvių (nekalbu apie religines sektas, ten daug kas vis dar egzistuoja). Egzistuoja labai laisvas požiūris į šeimą. Aš turiu kol kas tik vieną draugę, tačiau galvojame, kad ateityje būsime tryse, gal dar apsigyvens mano draugės pažistama kartu. Daug mano draugų gyvena šeimose po 5 ar net daugiau narių. Pasiseka tiems kas randa panašių į savę, bet taip būna labai retai, todėl skyrybos (tiek žodinis tiek formalus) dažnas procesas.

Citata
Kokia iš tavęs nauda? Net jei ir tu "keliautojas laiku" ar trolis, iš visko išplaukia tik viena išvada, tau begalo trūksta dėmesio, ir esi išaukštinęs save virš kitų.

Tavo "žinios" niekam nereikalingos, Jos neturi JOKIOS NAUDOS. Negali pateikti jokių žinių kurios būtų vertingos dabar, negali net sukurti idomios teorijos.


O ar visuomet iš žmonių bendraudamas tikiesi naudos? Aš čia nerašau jokių žinių, nes negaliu jų rašyti ir nežadėjau jų rašyti. Aš tiesiog nupiešiu jums įsivaizdavimui ateities pasaulio paveikslą ir viskas. Skirtumas tik tame, kad aš jokių teorijų nekuriu, o tiesiog rašau taip kaip gyvenu. Jeigu jus nuvylia ateities pasaulio paveikslas tikrai nesiruošiu jo keisti ar kažko išsigalvoti vien tam, kad jis jums patiktu. Deja tokia realybė su kuria kaip matau kaikuriems sunku susitaikyti. Be to ar žmogus gali jaustis kažkaip išskirtinai jeigu jį laiko melagiu? Nemanau.

Citata
AR MARSE EGZISTUOJA GYVYBĖ? KOKIA JI?


Marse sėkmingai gyvena žmonės, o gyvenamųjų bazių plotas kiekvienais metais po truputį plečiasi. Jeigu klausi ar Marse buvo rasti "marstietiškos" gyvybės įrodymai, tai atsakymas neigiamas. Nei bakterijų nei kitų aktyvių junginių rasta nebuvo.

Citata
KOKS GI TAS PLUTONAS? juk šiais laikais kiekvienas penktokas iš bendro išprusimo žino, kad Marsas raudonas ir šiai dienai miręs pasaulis. Na tai žmogus-keliautojas iš ateities, turėtų žinoti iš bendro išprusimo koks jis).


Supratau, kad klausiama apie Plutonos spalva ir ar jis gyvybingas? Plutonas nėra vientisos spalvos kaip mes galime apibrėžti Marsą. Dėl savo cheminės sudeties Plutonas yra gelsvai-pilkas ir nėra tinkamas organinėms jungtims.

Citata
Nors kaip tu sakai,tu negalėtum iš anksto pranešti apie tarkim kažkieno sprogdinamą namą. Bet gal tada įmanoma,lyg netyčiom,lyg atsitiktinai?


Tikriausiai kiekvienoje savo žinutėje rašau, kad aš nekeičių likimų. Net jeigu žinočiau, kad mano draugas bus nušautas, aš jam to nesakyčiau ir jo tikrai neįspėčiau apie tai. Jums tai sunku suvokti ir galbūt atrodo nežmogiška, tačiau mes negalime to daryti, kad ir kaip būtų gaila.

Citata
O ar čia kai dabar esi,kokiame mieste ,ar kaime esi ? Ar bendrauji su žmonėmis ?


Nežinau kodėl jums įdomu, bet jeigu klausiate, tai atsakysiu. Esu mieste. Su žmonėmis bendrauju tik esant reikalui. Pvz. šiandien jau nusipirkau du GPS navigatorius, tai bendravau su pardavėju ir taksi vairuotoju.

Žinau, kad dar palikau neatsakytų klausimų, tiesiog palieku tuos kur turiu daug rašyti. Paskutinė diena darbe laisvesnis grafikas todėl atsakysiu ir į juos.

Benamis

#2
sausio 21, 2014, 10:56:19 Redagavimas: sausio 21, 2014, 17:45:27 by Benamis
Sausio 20, 2014, 10:33:09

Informacija tiems forumo dalyviams, kurie man siunčia privačias žinutes: aš tikrai nespėsiu iki 26 dienos jums asmeniškai į jas atsakyti. Atsiprašau.

Citata
ir dar žodelis autoriui... Nemanyk, kad ši tema tokia populiari todėl, kad sugalvojai gan įtikinamą istoriją ir esi velniškai dėl to kietas.. Ne... žmonėms visais laikais buvo įdomu pasiklausyti pasakų. Ar iškreiptos pasaulėžiūros


Aš tikrai nekreipiu demėsio į temos populiarumą ar nepopuliarumą ar dar į kažkokį faktorių, o tuo labiau į jūsų tarpusavyje diskusijas. Aš atsakau į klausimus kuriuos randu ir viskas. Jau nedaug laiko man čia beliko, aš iškeliausiu pas save, o jus liksite čia. Niekas nepasikeis. Maža to, net kai ateis krizė o jus kažkam pasakysite, kad keliautojas laiku apie tai įspėjo tai visvien jumis nepatikės. Bet nepaisant visko dėkoju už patarimą.

Citata
Tai kaip tada žinoti ar tų tikrai iš ateities ar eilinis melagis? Neverčiu įrodinėti, pats rašei, kad pabandysi įrodyti. O įrodyti reikia materialiai ir patrinamais faktais. Jau linkstu manyti, kad jūs rašote ne tiesa, nes minėjote dalykus prieštaraujančius mokslui ir socialiniai evoliucijai.


Artimiausiu laiku to nesužinosit. Reikės palaukti dar bent 2-3 metus, kai krizė pradės keisti jūsų dienų įpročius. Be to, aš negalėjau rašyti, kad bandysiu jums kažką įrodyti. Kažką čia painiojate.

Citata
jau nuo pat pradžių buvo akivaizdu, kad čia eilinė (jau kaip ir tradicija) provokacija-žaidimas. na bet tiek to, aš pvz visada už, jei yra kažkokia mįslė, užduotis, kur tenka šiek tiek pasukt galvą. man net gaila, kad jis neparašė tarkim: vėliau bus įrodymai, ar ten kažkokim užuomonom bandytu nukreipt kažkur.


Aš tikrai specialiai nežadėsiu to, ko vėliau negalėsių įvykdyti. Aš suprantu, kad jeigu į savo faktus įterpčiau intriguojančius jūsų laiko žmonėms dalykus, tai tema būtų jums įdomesnė, bet mano tikslas rašyti šioje temoje tiesą apie ateitį ir tiek. O jau kas tikės, kas ne, man tikrai mažiausiai rūpi. Tiesiog vėliau kai prasidės mano minėti įvykiai ir norėsit kažko paklausti, manęs jau nerasit.

Citata
Kaip maitinasi jūsų žmonės?


Citata
Ar GMO buvo vykęs projektas? O gal sukėlė kokių negerų pasekmių?


Citata
Ka savo laike valgote?


GMO projektas būtų pasiteisinęs jeigu būtų pradėtas bent prieš II pasaulinį karą. Deja šie modifikuoti organizmai paplito per vėlai mūsų planetoje tam, kad galėtų aprūpinti visus pasaulio žmonės maistu. Mano laikais žmonės jau nevalgo tokių naturalių produktų kaip jus valgote dabar. Maistą sukuriame namie (išskyrus pačius elementus). Pasistengsiu paaiškinti taip, kad suprastumėte: mūsų laikais nuperkame tik "elementus" maisto sukūrimui (kaip, kad jus dabar perkate pvz. mėsa parduotuvese). Elementus talpiname į "dežes" pavadinimų "Cuisine grubs" (tai ne kažkokio konkretaus modelio pavadinimas, o pačio įrenginio pavadinimas, kaip kad jus vadinate pvz. šaldytuvą). Iš visų elementų (jų yra 10), galime pagaminti absolučiai viską ka jus valgote. Sukurtas maistas nuo jūsų maisto skiriasi tik kvapu bei pačia išvaizda (jis atrodo ir yra panašios koncentracijos kaip pvz. jūsų sūris), tačiau skonio bei kalorijų atžvilgiu yra identiškas. Vieno elemento trukūmas "grubse" nereiškia, kad negalima nieko pagaminti, tiesiog tada maisto racionas tampa skurdesnis. Šventemis arba ypatingomis progomis žmonės valgo įstaigose kur maistas gaminamas senovinių, jūsų laimėčio būdų. Žinoma ne visi, nes ne kiekvienas išgali įstaigoje sumokėtį už naturalų maistą (jeigu šeimyna yra penkių asmenų ir daugiau tai jie gali už tą sumą valgyti ~metus laiko namie sukurta maista).

Citata
Iš šio atsakymo taip atrodo, kad visgi pasaulyje buvo įvęsta depopuliacijos politika (logiškai mąstant, du tėvai - du vaikai, kad žmonių skaičius nesikeistu ir du tėvai - vienas vaikas, kad žmonių mažėtu) [čia rėmiuosi "Georgia Guidestones", kitaip - Amerikietiško Stounhendžo istorija]. Be to, ši politika mano atžvilgiu yra gana žiauri, jei draužia turėti dvynukų (suprasčiau, jei kas nenorėtu ar nebegalėtu išlaikyti). Teisingai viska supratau?


Georgia Guidestones monumentai buvo nugriauti apie 2030 metus. Tiksliau pasakius susprogdinti nežinomo žmogaus. Juos esu matęs, bei skaitęs tik iš fotografijų ir iš tinklo. Na čia gal jums atrodo, kad ši politika žiauri, tačiau kai bus įgyvendintas pasaulinio masto planas sumažinti žmonių skaičių iki 5 mldrd., žmonijos laukia truputėli šviesesni laikai, negu mes turime dabar (kalbu apie 2077 uosius).

Citata
dabar tarkim tu grizineji i savo laika na isoki i ta laiko tuneli? jei as is paskos taves toi pacioj vietoj buciau tik kaip sakant keliom sekundem veliau speciau i laiko tuneli? man paviktu i ateiti nukeliauti?


Aš neįšoku. Nieko specialaus daryti nereikia, tiesiog eiti ir ieškoti kur atidarytas laiko tunelis. Kai į jį patenki aptemsta viskas ir rodos, kad truksta oro, tačiau tokia būsena trunka neįlgai - kelias sekundes. Po to seka didėlis baltas blyksnis ir po kelių sekundžių pradedi matyti tą vietovę kur tunelis turėjo tave nuvesti. Jeigu nori patirti daugmaž tai kas man buna tai užsimerk, nebekvepuok ~5 sekundės, į uždarytas akis pašviesk žibintuvėlių ir staiga juos atidaryk. Nemalonus jausmas, bet tikrai nemirtinas. Tuneliais kiekvienam pavyktų keliauti, esmė tame, kad reikia žinoti vietą kur jie būna atidaryti. Daug įvairiausi legendų prisiklausiau apie tai, kad kai tuneliai buvo išrasti tai daug nelaimėlių iš praeities pateko į mūsų laikotarpį, kad esa yra laikomi jie uždaryti ir t.t. Bet ar tai tiesa ar tai tiesiog legendos nežinau, nes mums tokių dalykų nepasakoja.

Citata
I menuli vyksta eskursijos?


Citata
KAIP KELIAUTOJO LAIKU, LAIKE LAIKOSI MŪSŲ VISŲ DRAUGAS MĖNULIS? KOLONIZUOTAS? ŽEMIEČIŲ AR NSO (UFO)?


Pagal tarptautinę sutartį mėnulis yra vienintelis dangaus kūnas kosmose, kuris negali būti liečiamas, (t.y. negali būti naudojamas nei kariniams, nei reklaminiams tikslams ir t.t.). Ši sutartis kito keletą kartų. Paskutinį kartą papildomi punktai buvo įrašyti po to, kai Indija norėjo ant Mėnulio paviršiaus palalpinti didėli besikeičianti reklaminį stendą. Tikslios datos nepasakysiu, tai buvo apie 2050 kažkur. Tas pats liečia ir privačių bendrovių darytas ekskursijas turčiams, jos buvo uždraustos jau 2040 metais.

Dar kartą pasikartosiu, kad palieku ateičiai tuos klausimus į kuriuos reikėtų labai daug rašyti atsakant. Taip pat neatsakau į pasikartojančius klausimus arba tuos kur iškraipote mano žodžius.

Sausio 21, 2014, 17:42:11

Kiekvieną kartą prisijungęs prie forumo matau atsiųstas man privačias žinutes. Aš į jas tikrai nespėčiau atrašyti, todėl nepykite. Dabar stengiuosi atsakyti į visas žinutes temoje.

Citata
Įtariu, kad "vieno vaiko politika" nereiškia, kad negalima turėti daugiau. Gal tiesiog toms šeimoms, kurios turi po vieną vaiką, daromos nuolaidos pašalpų ar kitomis formomis :)


Tikrai ne. Jeigu šeimos statusas yra teisiškai įformintas, tai nesvarbu kiek žmonių yra šeimoje, visvien vienai šeimai priklauso vienas vaikas. Su tuo yra susistaikyta ir tiek. Žinoma egzituoja šeimos kurios apeina šį įstatymą pvz. pasirašo, kad šeima susideda tik iš 2 žmonių, tačiau gyvena keturiese ir taip augina 2 vaikus, bet jos labai rizikuoja tiek vaikais tiek finansinėmis baudomis kurios grėstų jeigu kas nors tokią šeimą paskustų.

Citata
kokia pagrindinė rezervinė valiuta?


Kinijos Juanis ir Australijos doleris.

Citata
Kaip atrodo jusu namai? Kur gyvenate?


Sunku visus skirtumus nupasakoti, tačiau mano laikmečio namai nuo jūsų busto skyriasi kaip diena ir naktis. Mums nereikia rūpintis nei namų švara, nei kokiais nors buitiniais darbais - už viską atsako dirbtinis namo intelektas kuris buna integruojamas net ir pas tuos žmonės kurie gauna mažas pajamas ir robo-pagalbininkai (būna jų nuo vieno iki tiek kiek gali sau leisti namo ar būto šeimininkai). Čia geriausiai tinka mano laiko žmonių mėgiamas posakis: "Mano namas - mano tarnas". Namo intelektas kurį dar vadiname namo smegenimis yra susietas su namo šeimininkų vaizdatoriais arba elektrodais, dėka kurių mes namą valdome arba patys arba sistema prisitaiko prie mūsų. Jeigu šeimos yra didelės, tai dažniausiai jie valdo namą patys nuotolinių būdų, pvz. važiuojant namo gali įjungti "Grubsą" virtuvėje ir patikrinti ar užteks elementų norimam maistui, gali prileisti vandenį į džiakuzį ir t.t. Galimybės yra beveik neribotos. Taip pat jeigu šeimos nėra didėles galima pasirinkti intelekto prisitaikymą prie kiekvieno nario. Tada namo intelektas fiksuoja tam tikrą laiką visus jūsų pomėgius (kurią dieną ką darote ir t.t.) ir vėliau jau namas pats išmoksta pasiruošti jūsų priėmimui po darbo. Pvz. jeigu aš kas trečią dieną žiūrių sportą, tai namas automatiškai paruošią mano mėgstamą holo-programą ir padaro ką nors užkrimsti. Tad pačiam jau nieko netenka daryti. Net namo ar būto durys automatiškai atidaromos, kai jus fiziškai jau esate arti jų. Papasakojau tik mažą dalėlę namo sugebėjimų, nes jis prisitaiko ne tik prie mano režimo, bet ir prie nuotaikos, savijautos, nuo to ar namo važiuojame vieni ar su draugais ir t.t.

Citata
Ar Jungtine karalyste subyrejo ? t.y. skotija atsijunge ar ne ?


Paprašysiu patikslinti klausimą, nes jeigu turima omenyje ar Škotija mano laikais yra suvereni valstybė, tai atsakymas neigiamas.

Citata
Koks Lietuviu kalbos statusas baltijos valstijose ar kur ten ?


Jeigu klausi ar Lietuvių kalba neišnyko, tai galiu užtikriti, kad ne. Kiek man žinoma Baltijos Valstijose dabartinėje Lietuvos teritorijoje gyvena šeimos kuriuos puoselėja Lietuviškas tradicijas ir savo kalbą. Aiškų tokių šeimų tik mažas procentas. Pačiuose valdžios Baltijos valstijų istaigose vyrauja Lenkų kalba. Kai nagrinėjami procesai kurie liečia lietuvių šeimas, visa informacija yra verčiama, bet tik todėl, kad toks yra bendras visų valstijų reikalavimas, o ne todėl, kad kas nors nesuprastų kas ten parašyta. Bet tokia padėtis visur: sukurtuose valstijose visur pagrindinė kalba yra tą kurią daugiausia žmonių ją suprantą statistiškai.

Citata
Koks JAV Likimas? ta prasme ar suzlugo ar vis dar Supervalstybe?


Auksinis JAV amžius mano laikais yra nurašytas į istorijos vadovėlius. Dabar JAV yra sąjungoje su Kanada ir tik Kanados dėka jai pavyko palyginus be labai didėlių nuostalių išlipti iš duobės po 2027 metų pilietinio karo. Į didžiausią duobė JAV nuvarė kaip ne keista net dvi kadencijas prezidento poste išsilaikės Rikas Santorumas kuris padarė kelias didžiausias klaidas kurios JAV kainavo labai daug. Pagrindinės buvo bendra Pietų Korėjos ir JAV invazijos misija į Šiaurės Korėją 22 metais, bei subsidijų žemės ūkiui didinimo programą tada, kai visas pasaulis galvojo, kaip didinti maisto atsargas be įnvesticijų į naturalius produktus.

Citata
Rusijos itaka toms baltijos valstijons


Rusija neturėjo jokios įtakos.

Citata
koks Kinijos vaidmuo jūsiškėje ateityje?


Labai teigiamas ir jeigu kas nors manęs dabar paklausys, aš jums duosiu patarimą kuris jūsų laiko žmonėms galbūt pasirodys labai kvailas: pradėkite mokytis kinų kalbą arba dar geriau pagalvokite apie emigraciją į Kiniją už kokio dešimtmečio po pirmos finansinės krizės. 77 metais Kinija yra pagrindinė Žemės valstybė kuri lyderiauja nesuklysiu pasakęs visuose frontuose: pradedant nuo taikos palaikymos Žemėje iki biotechnologinių naujovių bei Kosmoso programų.

Citata
ar NATO blokas vis dar egzistuoja?


Nuo 2026 m. vidurio (ganėtinai greitai po ES griūties), NATO blokas buvo uždarytas.

Citata
kaip baigėsi skalūnų revoliucija ir kodėl nepasiteisino? pagal BP skalūninių dujų ir naftos išgavimo prognozes iki 2035 paklausa energonešėjams rinkoje turėjo padidėt 41% atitinkamai ir gavyba, kaip suprast "išseko atsargos" jei pagal pačias pesimistiškiausias prognozes jų turėjo pakakt keliems šimtmečiams kaip minimum?


Aš tikrai negalėjau rašyti "išseko atsargos". Aš tikriausiai rašiau, kad pasibaigė iškastinis kūras (ar panašiai), o mūsų laikais skalūnų dujos, nėra laikomos iškastiniu kuru - blogai interpretuojate mano informaciją. Skalūnų gavyba buvo uždrausta net prieš tai, kai pasibaigė iškastinis kūras: 2033 metais, po to kai dabartinės jūsų laiko Brazilijos teritorijoje įvyko didžiulio masto ekologinė katastrofa (į aplinka pateko užteršti chemikalai). Prie draudimo prisidėjo ir ankstesnės mažesnio lygio katastrofos kurios įvyko Prancūzijoje, bei Indijoje. Be to, skalūnų atsipirkimas bei nešama nauda, pradėjo blėsti po naujų mokslininkų atradimų, kaip pvz. beta ir alfa gravitacinių variklių.

Citata
Kiek skaiciau, tokioj liberalioj iskrypusioj visuomenej manau viena paklausiausiu med. profesiju venerologo...?


Aš labai tikiuosi, kad laikui bėgant toks tavo požiūris pasikeis, nes skaudu skaityti tokias žinutes. Mūsų visuomenė tikrai nėra iškrypusi, tik labiau pažengusi už jūsų laiko visuomene.

Citata
Ar kuri nors valstybė palaikė kokius nors slaptus santykius su ateiviais?


Po to kai įvyko pirmasis vienpusis kontaktas su ateiviais, bendru sutarimų net 6 senų šalių vyriausybės išslaptino dokumentus apie ateivių apsilankymus Žemėje: Rusijos, Ispanijos, JAV, Kanados, Kinijos bei Argentinos. Tačiau dokumentuose nebuvo užfiksuota jokių tiesioginių kontaktų su nežemiečiais, išskyrus tai, kad slaptos pajėgos tiksliai žinojo, apie jų apsilankymus mūsų planetoje. Didėles kritikos strėles buvo mestos į buvuvsią JAV valdžią (ne tik dėl to, kad nuslėpe 2 nežemiečių erdvėlaivių sudužimo faktą, tačiau ir dėl liudininkų bei savo spec. pajegų darbuotojų šalinimo operacijos - t.y. kaip paaiškėjo buvo duotas aukščiausio lygio nurodymas nužudyti tuos žmonės kurie galimai galėjo per daug papasakoti. Taip pat po to kai Rusijos Sibiro teritorijoje nukrito nežemiečių erdvelaivis, paaiškėjo, kad kariuomėne atliko žiaurius bandymus ant dar gyvų nežemečių savo poligone. Šis faktas pašiurpino žmonija labiau nei, kad amerikiečiai žude nepalankius sau žmonės.

Benamis

#3
sausio 23, 2014, 20:04:58 Redagavimas: sausio 26, 2014, 18:30:55 by Benamis
Sausio 23, 2014, 20:04:11

Sulaukiau labai daug klausimų. Suprantu, kad kaikurie iš jūsų klausimus užduodate tiesiog pramogai, tačiau aš į tuos kuriuos galiu atsakyti, atsakinėju tikrai be jokios pramogos ar mano laikotarpio faktų iškraipymų.

Taip pat atsiprašau tų žmonių, kurių klausimų nepastebiu. Jeigu negalėčiau į juos atsakyti, arba nežinočiau atsakymo aš tą tikrai pripažinčiau ir parašyčiau. Tiesiog kai greitai perbėgi per temą kartais galiu nepastebėti tarp diskusijų jūsų klausimo (tiesiog diskusijų neskaitau).

Beje, labai nesmagu skaityti tas žinutes, kur rašote dalykus kurių aš neminėjau arba kur iškraipote mano žodžius. Į tokias žinutes su klausimais leisiu sau neatsakinėti. Taip pat dar kartą primenu, kad neskaitau privačių žinučių, nes tikrai nespėčiau į jas atsakyti.

Citata
Ar kasnors bus rasta Cereros planetoje?


Iki 2077 metų įvyko tikrai labai daug kosmoso atradimų, todėl jeigu ir buvo kas nors rasta Cereroje, tai buvo mažai įdomus dalykas mūsų kosmoso tyrėjams. 77 metais mažai įdomus dalykai laikomi kaip vandens arba ledo atradimas kosminiame kūne, deguonies pėdsakai, uranas, anglis... Visa tai ir dar daugiau menkniekiai. Po Grubua planetos atradimo kurioje astronomai atrado bei atskraidino didžiulius kiekius aukso į žemę, šis jūsų laiko "brangus metalas" mano laikais nebelaikomas tauriuoju metalu ir plačiai naudojamas elektronikos įrenginiuose. Todėl net auksas mažai įdomus.

Citata
Papasakok plaučiau apie pirma kontakta su NSO(UFO). Kuo jis toks reikšmingas žmonijai aparto to, kad stipriai sumažino krikščioniškos bažnyčios įtaka. Ar bažnyčia atskleidė(išslaptino) savo archyvus po šitų įvykių?


Šis teiginys yra geriausias pavyzdis kaip yra iškraipomi mano žodžiai. Nežemiečių pasirodymas nebuvo tas faktorius kuris sumažino bažnyčios įtaką pasaulyje. To nebuvo ir aš negalėjau to rašyti.

Citata
Ar tavo metais nėra problemų dėl vandens,ar oro? Kaip pakito gyvūnų rūšys, ar daug jų išnyko?


Kiek mačiau jūsų laikotarpio fantastinių filmų tai galiu užtikrintai atsakyti, kad mūsų miestus tikrai nedengia smogas ir tikrai saulę neužstoja jokie juodi debesys. Kvepuojame labai grynu oru, kurį papildomai aprūpina žmogaus sveikatai nepavojingų sintetinių deguonimi miestų BLL (nuo žodžių breath-look-listen) žibintai. Absoliutaus vandens stygiaus pasaulyje nebeliko jau 2060 metais, po to kai Kinija dirbtinai "padalino" Afrikos žemyną į 4 mažesnius "regionus" pro kuriuos teka Atlantic ir Indian oceanai (lietuviškai kaip suprantu būtų vandenynai).

Kas liečia gyvunūs, tai liūdna situacija buvo iki ~40 metų. Iki tada jau buvo išnykę tokie jums žinomi gyvūnai (arba populiacija buvo arti išnykimo ribos) kaip tigrai, orangutangai, kalnų gorilos... Sarašas būtų tikrai nemažas, bet jo iš atminties neprisiminsiu. Dabar kažkur jau nuo 2045 metų genetikai atgamino visas išnykusias gyvunų rūšys, o Indija su Kinais Afrikos teritorijoje baigia įrenginėti didžiausią pasaulyję rezervuarą, kur bus tikimasi sugražinti Afrikos gyvunų populiaciją bent jau iki 2030 metų.

Citata
Baley norejau paklausti vieno dalyko. ar Yra tokios grupuotis iliuminati ,mosonai t.t  jos dabar nera  zinomos kuriuos kontroliuoja dalinai musu pasaulyje pasislepe ar joms pavyks paverkti pasauly o gal tavo laikais joms priklauso jis ir del ju kaltes jis pasikeite kad zmones prijungti prie tinklo vieno ?


Neteko girdėti, kad mūsų dabartinį pasaulį (tiksliau mano laiko pasaulį) valdytų kažkokios grupuotės. Prie vieno tinklo žmonės prijungti tik dėl patogumo.

Citata
Bailey, kaip ateityje žmonės linksminasi, kaip leidžia laisvalaiky? Ar yra alkoholiniai gėrimai? Šokių klubai, barai? Kaip supratau sportas vis dar yra, tai kaip lietuvis paklausiu ar vis dar yra krepšinis? Kokios naujos sporto šakos atsirado, kokios išnyko? Taip pat ar gerai supratau, kad tarp žmonių išliko didelė nelygybė, kad yra turtuoliai ir vargšai?


Daug klausimų vienoje vietoje. Pasistengsiu trumpai atsakyti į kiekvieną. Šiek tiek rašiau apie mūsų laisvalaikį anksčiau. Mano laiko žmonės nepasakyčiau, kad labai daug laiko praleidžia socialiai bendraudami. Dažnai tiek aš tiek mano draugai apsiriboja virtualiais šokiais, arba virtualiais susitikimais vaizdatorių dėka, bet žinoma ne visada. Alkoholis egzistuoja ir yra labai paplitęs pasaulyje. Pvz. Afrikos gyventojai, kurie jūsų laike yra galima sakyti abstinentai yra daugiausiai alkoholio suvartojantys žemyno gyventojai pasaulyje.

Atskirtis tarp turtingų žmonių ir palyginus mažas pajamas gaunančių žmonių yra labai didėle, tačiau tiek vieniems tiek kitiems egzistuoja lubos. LRC (low rate ceiling) ir HRC (high rate ceiling). Kadangi mūsų laikais grynųjų pinigų nebeliko, o viskas vyksta tinklo pagalba, labai lengva susekti kas iš pasiturinčių žmonių nori apeiti lubas. To jau niekas tinklo pagalba nebedaro. Pasiturintys žmonės tam naudoja sidabrą - kaupia sidabro atsargas. LRC lubos (arba jūsų žodžiais minimalus atlyginimas) yra nustatomas visame pasaulyje pagal Kinijos valdžios ekonomistų biurą. Todėl žmonės bet kuriame pasaulio taške gauna atlyginimą padoriam gyvenimui. Iš tokio atlyginimo galbūt nenusivesi šeimynos į restoraną, bet pavalgyti, susimokėti už būstą bei šiokioms tokioms pramogoms tikrai užtenka.

Aš minėjau, kad su sportu tikrai neturiu daug bendro, todėl parašyti tikrai negaliu kurių sporto šakų nebeliko mano laikais. Galiu užtikrinti, kad futbolas, socceris, ledo ritulys bei krepšinis tikrai išliko.

Citata
Kaip issispres ar toliau klostysis bado bei didziausio nepritekliaus problema Afrikos valstybese? Siom dienom dideli perversmai vyksta Egipte,Centrineje zemyno dalyje,kas ten keisis?


Afrikoje po Kinijos perversmo (jeigu taip galima išsireikšti) per ~15 metų (kas tikrai yra labai greitai) išnyko stipriai junčiamas nepriteklius. Vandens rezervuarai bei filtrai kurie nutiesti per visą keturių dalių žemyno teritorija užtikrina vandenį visiems gyventojam. Dar prieš visą grandiozinį projektą 2035 metais buvo statomos specialios suaugusiųjų mokyklos, kur Afrikos piliečiai buvo mokomi visko pradedant nuo paprasčiausių elementarių dalykų. Dabar ten egzistuoja labai daug pasaulio korporacijų fabrikų kur Afrikos gyventojai dirba bei uždirba. Didžiausia kol kas neišspęsta problemą, tai afrikiečių besaikis alkoholio vartojimas.

Citata
Kas pirmas ir kada atrado tuos laiko tunelius


Aš minėjau, kad nežinau nuo kada žmonės keliauja laiko tuneliais, o čia manęs klausiate kada arba kas juos atrado. Neatrodo, kad klausimas nelogiškas? Jeigu žinočiau, kas juos pirmą kartą atrado tai galėčiau bent apytiksliai parašyti, deja to nežinau kaip ir visi kiti kurie dirba mano darbą.

Citata
kaip skaičiau, kad bet kas gali patekti į laiko tunelį. Tai ar yra į tokių kurie atkeliavo netyčia, o mūsų laikais jie gal būt laikomi dingusiais?


Apie tai jau irgi rašiau. Teoriškai gali. Ar praktiškai buvo tokių atvejų atsakyti negaliu. Mano laikais sklinda tik kalbos apie tai, bet kiek juose tiesos negali pasakyti niekas.

Citata
Kaip pasikeitė Černobylio miestas, ar vis dar yra likęs Radiacijos dozės kiekis labai didelis? Bei, ar jūsų laikais yra dar kompiuteriniai žaidimai ,ten , bei ar jie kaip nors kitokie atrodo realistiškesni ?


Černobylyje radiacijos lygis iki nepavojingo žmogaus sveikatai nukrito dar prieš 2055 metus, tačiau miestas nebuvo patrauklus naujakuriams todėl pasaulio aljansai bendru susitarimų ten pastatė kalėjimų miestelį. Tad nuo 2064 metų nusikalėliai arba kiti religiniai teroristai kalinami ten (bet tik tie, kurie gavo teistumą iki gyvos galvos). Kitų atvėjų nusikalteliai lieka aljansų kalėjimuose.

Citata
Sveiki, kaip ateityje bus su žmonių laidojimu. Ar išliks kapai?


Laidojimai egzistuoja, tačiau dauguma žmonių savo artimuosius kurie atsijungė arba buvo atjungti sudegina, o pelenus išbarsto toje vietoje kur patys gyvena. Prie gyvenamųjų namų egzistuoja specialūs elektroniai stendai kur kiekvienas norintys gali surasti kieno pelenai išbarstyti toje vietoje. Pateikiama visą tą informaciją kurią norėjo pateikti atjungtas žmogus savo testamente. Dabar paskutiniu laiku pasidarė populiaru tokius stendus statytis ir prie nuosavų namų kur šeima arba kiti artimieji gali prisiminti atjungtą žmogų ir jo gyvenimo akimirkas.

Citata
Bailey gal esate girdėjęs apie garsiąją pedofilijos bylą, kur vyko daug nužudymų. Gal žinote ar ji buvo išspręsta?


Atsiprašau, bet nieko apie tai negirdėjau.

Sausio 26, 2014, 18:01:56

Tai paskutinė mano žinutė jūsų laike. Pasistengsiu, kad šios žinutes dėka, galetumėte susidarytį aiškesnį vaizdą ką aš darau, kodėl ir kam, nes interpretacijų pateiketė daug, bet ne vienos teisingos. Žinoma aš nieko nekaltinu, nes tiesiai šviesiai su visomis detalemis apie savo darbą irgi negaliu parašyti.

Citata
ka reiskia,padalino afrika?padalino ir fsio?be jokiu pasekmiu?eme kaip pyraga ir atrieke?


Jeigu jus įsivaizduojate, kad žemynas buvo padalintas kaip pyragas tada jus klystate. Afrikos žemynas buvo padalintas vandentakių sistemą kurių kiekvieno plotis siekia daugiau nei vieną kilometrą. Todėl ir panaudojau žodį padalintas, nes iš kosmoso atrodo taip tarsi žemynas būtų atskirtas 3 juostomis.

Citata
ar afrikoje neprasidejo depresijos protrukis?


Dabar Afrika išgyvena aukso laikus ir tikrai jokios nostalgijos neturi jūsų laikams. Žinoma žmonių darbo jėga ten yra pigi, o ir dirba sunkiai palyginus su Europos, Azijos ar Amerikos aljansais, tačiau dabar jie gali be vargo ir be kitų pagalbos pasirūpinti savimi. Žinoma ne visos problemos išspręstos, kad ir tas pats didėlis alkoholio vartojimas apie kurį minėjau, tačiau visos mano laiko problėmos tikrai kur kas mažesnes negu, kad buvo iki 2060 metų.

Citata
Kažkaip atsakymai ''skistyn'' ir ''skistyn''  nejau fantazija išsisėmė?


Mano atsakymai priklauso tik nuo užduodamų klausimų, o ne nuo mano fantazijų. Nerašau to, ko mano laike nėra.

Citata
Sakai kad jus esate visi prijungti prie vieno tinklo taip ? tai kur jusu privatumas ir asmeninis gyvenimas ? taip gaunasi kad jis nelabai egzistuoja tu esi stebimas kaip koks nusikaltelis ar as netaip supratau ?
jus esate prie tinklo prijungti ir jei nusizenksi tavo pinigus uzsaldys ir gali tave istrinti duomenis asmens is sistemos ir taip gausis kad tu neegzistuoji ,baley neatrodo kad tai kaip ir diktatura ?


Jokios diktatūros mano laikais nėra. Einu kur noriu, keliauju kur noriu, sakau ką noriu. Svarbiausia nepažeidintetį įstatymų. Jeigu žmogus gyvena pagal įstatymus tave tikrai nestebės kiaurą parą, o ir eilinio žmogaus gyvenimas spec. tarnyboms mažai rūpi. Iš sisteminio tinklo niekas žmogaus netrina, nes tam nėra jokios prasmės. Žmogus mano laike turi 3 pagrindinius statusus: laisvas, miręs ir kalėjime. Ištrintas jis negali būti.

Citata
Bailey,kokia programa naudoji,kuri taip gerai ir vaizdingai vercia zodzius i lietuviu kalba?


Rašau pats. Kartais pasinaudoju internetinių vertėjų kai koks nors žodis "užstringa" ir negaliu prisiminti jo.

Citata
Labai butu idomu suzinoti ar zmones buvo sucipuoti ar buvo idetas Cipas i kaire ranka kaip buvo rasoma Biblijoj?


Čipai yra elementarus dalykas kuris žmonėms mano laikais yra įvedamas du kartus gyvenime. Pirmą kartą kai gimsta naujagimis (per injekciją), antras čipas įvedamas į smegenis sulaukus 14 metų amžiaus. Du čipai atlieka vienodas funkcijas, tiesiog vienas yra atsarginis. Be čipų žmonės negali egzistuoti mano laike, nes čipas tai jūsų laikų paso atitikmuo. Jų dėka mes galime keliauti po pasaulį nebijodami pamesti savo asmens dokumenų, taip pat pvz. skenavimo aparatai nustato kas būtent įeina į parduotuvę ar į kitą įstaigą, todėl jeigu koks nors pilietis slapstosi, spec. tarnybos iš karto gauna informaciją apie tokio žmogaus buvimo vietą. Nusikalstomo pasaulio žmonės, dažnai daro nelegalias operacijas kuriuos kainuoja labai brangiai - per jas pašalinami čipai. Tada tokių piliečių "nemato" skeneriai, tačiau jeigu toks žmogus pakliūną per policininkų patikrą ir išaiškėja, kad jis neturi čipo, yra iš karto atimama laisvę pusmečiui. Tai savotiška prevencine priemonė.

Kaikurie iš jūsų, tekste kuris yra apačioje surasite atsakymus į savo klausimus. Tikiuosi dabar suprasite kodėl į kaikuriuos klausimus aš neatsakinėjau, o atsakau tik dabar - klausimai kaip ir atsakymai susiję, trumpai atsakant į juos, jus nieko nesuprastumete.

Visata yra sukurtas organizmas (taip teisingai, organizmas), kas mano laike patvirtinta. Organizmas kuriame beveik niekas nevyksta chaotiškai arba atsitiktinai. Kiekvienas žmogus kuris gimė, jis ir turėjo gimti, kiekviena jūsų mintys kurį gimė galvoje tam tikrą valandą, minutę ir sekundę ir turėjo gimti būtent tą valandą, minutę ir sekundę. Beveik viskas yra dėsninga ir beveik viskas "užprogramuota". Kas šios visos mūsų "programos" autorius nėra žinoma.

Dabar jums pasistengsiu kuo suprantamiau paaiškinti apie laiko savoką arba tai, kodėl visos iki šiol sukurtos teorijos yra klaidingos.

Laikas yra kaip ištempta iki begalybės guma (arba kam patogiau gali įsivaizduoti begalinę seno nespalvoto kino juostą su kadrais). Kiekviename tos gumos milimetre (arba kadre) jus darote ne skirtingą, o tą patį veiksmą tam tikroje akimirkoje. 2077 šis laiko modelis pavadintas "apeiros lapsus". Štai pvz. dabar jums niežti koją. Bet tai reiškia, kad koja jums jau niežtėjo, bei dar tik niežtės. Viskas jau vyko, vyksta ir vyks. Jeigu aš jums tai rašau dabar, tai reiškia, kad aš jums tai dar tik rašysiu nesuskaičiuojama sykį kartų, bei tai taip reiškia, kad aš jums tai jau rašiau nesuskaičiuojama sykį kartų. Iš ko galite padaryti išvadą, kad tai ką aš darau, aš ir turėjau padarytį pagal mūsų visatos sukurto organizmo planą. Jus gimstate ir mirštate ne tik kiekvieną sekundė, bet kiekvieną akimirą. Dabar stato piramides Egipte, dabar griūna Pizos bokštas, dabar kažkur aš mirštu. Jeigu jus pagalvosite: iššoksiu pro langą ir pakeisiu įvykių seką, tai irgi bus visatos organizmo plano dalis - jus absolučiai nieko nepakeisite. Kiekvieno iš jūsų mintys, norai bei galimybės tik iliuzija. Šios sąvokos neegzistuoja.

Daug kas čia rašė, kad aš grįždamas į jūsų laiką, keičiu praeitį ir dėl to, bus pakeista ateitis. Jus galvojate, kad dėl mano kaltės, kokią nors pora gali nesusitikti jeigu aš užimsiu jo arba jos vieta pvz. taksi automobilyje. Bet aš keisčiau ateitį būtent jeigu to nepadaryčiau (kas yra neįmanoma, nes kitaip tai irgi būtų plano dalis), t.y. jeigu neatkeliaučiau atgal. Taip pat neteisinga ir tai, kad aš keliaudamas į praeitį sukuriu paralelinę ateities laiko linija, bet tai irgi netiesa. Šį teoriją buvo sukurta tik tam, kad logiškai žmonės galėtų paaiškinti laiko paradoksus. Sunku suvokti iš pirmo karto, tačiau kai viską išanalizuosite, suprasite.

Aš suprantu, kad tai ką dabar parašiau griauną jūsų pasauležiūrą arba teorijas kurias skaitėte. Aš irgi suprantu, kad gal tos perskaitytos teorijos, hipotezes jums atrodo labiau logiškos arba patrauklios, bet aš rašau tai, kas patikrinta kelionių laike dėka. Tai ne teorija, tai faktas. Kad ir koks jis bebūtų, tenka su juo susitaikyti. Jus galite juo netikėti, galite galvoti, kad viskas vyksta ne taip, bet nuo to niekas nepasikeis.

O dabar pereikime prie kito, svarbiausio dalyko. Tikriausiai pastebėjote, kad aš daug kur naudojau žodį beveik. Beveik užprogramuota, beveik tobula ir t.t. Štai čia prasideda svarbiausias dalykas - žmogaus mirtis arba išgelbėta gyvybė kurią sukėle keliautojai laiku. Jeigu aš atkeliavęs iš ateities numesiu kažkur popieriaus lapą - tai neįtakos visatos programos, žmonių likimų ar dar bala žino ką, nes viskas taip ir turėjo būti. Bet jeigu keliautojas laiku pvz. nužudo praeityje žmogų tai jis išnyksta. Išnyksta tada, t.y. po to laiko kai ji nužudo (jis bus nužudomas begalybė kartų). Jeigu pasidomėsite istorijos įvykiais, sužinosite, kad buvo aprašyti atvejai kai žmonės pradingdavo tiesiog liudininkų akyse. Jeigu tai buvo vienas liudininkas tai dažniausiai nurašoma psichinei ligai arba nuovargiui ir jo žodžius tyrėjai ignoruoja. Jeigu liudininkų buvo daugiau - grupinei haliucinacijai ir t.t. Todėl tie kurie žudo dažniausiai žino kada tą turi padaryti, kad viskas įvyktų be liudininkų. Štai šie nužudyti žmonės pradingsta be žinios ne dėl to, kad pakliuvo į atidarytą laiko tunelį, bet todėl, kad buvo nužudyti keliautojų. Štai šioje vietoje yra didžiausia visatos klaida, todėl pačią visatą vadinti tobula mes ateityje tiesiog negalime. Visi nužudymai suplanuoti visatos tik tų žmonių, kurie yra savo akimirkoje, tačiau tie kurie atsiranda ne savo akimirkoje, bet kitų akimirkoje, neturėjo turėti galimybės atimti žmogaus gyvybes. Sistemos klaida beveik tobulame kurinyje. Todėl pačioje pradžioje ir parašiau, kad visatoje beveik niekas nevyksta chaotiškai arba atsitiktinai. Dėl šių nužudymų arba išgelbėtų gyvybių keičiasi tai, kas buvo užprogramuota. Įsivaizduokite, kad rankoje laikote tobulai lygią liniuotę kurioje staiga, kažkurioje vietoje atsiranda išsikišimas, kuris padaro liniuote jau ne tokią tobulą, tačiau dar tinkama tam, kad nubrėžtį liniją. Būtent štai šis išsikišimas ir yra nužudymas, kuris keičia kiekvieną gumos laiko milimetrą arba kadrą (apie ką rašiau anksčiau) nuo to laiko kai yra įvykdytas tas nužudymas. Visatoje nieko neįmanoma pakeisti numetant akmenį atkeliavus į praeitį iš ateities, nes akmens numetimas buvo numatytas. Įmanoma pakeisti tik nužudant. Nužudymai kaip kompiuterinis virusas - t.y. pakeičia tai, ko neturėtų keisti. Ne, nužudymas nekeičia absolučiai viso pasaulio ateities, tačiau tam tikro regiono, valdžios įtakos pakeisti gali. Todėl jau net anksčiau nei 2014 metais žmonija negyvena taip, kaip buvo numatyta.

Mano laike (2077 metais) keliavimas laiku yra vyriausybinė programa, kurioje gali dalyvauti tik patikrinti žmonės. Tačiau mes turime įrodymų, kad ateityje kurį tiek jums tiek man dar tik bus (kalbu žiūrint iš mūsų laiko taško), kelionės laike tapo prieinamos žmonėms kurių tikslai toli gražu nėra dori. Todėl mano laike, prasidėjo katės ir pelės žaidimas, kuris nežinia ar kada nors bus pabaigtas. Dabar tikriausiai supratote, kam mus siunčia į tam tikrus praeities taškus. Ne tam, kad mes pakeistume ateitį, bet tam, kad pasiruoštume ateitį grąžinti į pradinę nustatytą būseną.

Per apmokymus, kai mane supažindino su pačiomis kelionių laike pradmenimis, įsiminė mano vado žodžiai kuriuos jis pasakė: Mes sukurti tam, kad kažkas galėtų sukurti geresnį mūsų variantą.

Tai buvo mano paskutinė žinutė Jūsų laike. Neverčiu nieko manimi tikėti, aš puikiai suprantu, kad visa tai skamba jums kaip kažkokia fantastika. Bet aš tikrai nesu tas žmogus kuris mokėtų ją kurti. Papasakojau apie savo laiką kuriame gyvenu ir tai ką žinau. Taip pat linkiu visiem nesipykti tarpusavyje dėl šios mano temos, neeikvokit brangaus laiko. Atsiprašau tų jeigu kam nors papasakojau ne apie tokią ateitį, apie kurią jie svajojo ar norėtų matyti. Taip pat atsiprašau už neatsakytus klausimus bei neperskaitytas privačias žinutes - tikiuosi ir manę suprasite. Grįžtu atgal. Sėkmės visiems ir galbūt net iki pasimatymo, nes kas ten žino pro ką mes ateityje praeisime gatve.

Aukštyn