Gerų, šiltų, pozityvių Šventų Velykų visiems ir visoms.

Pradėjo violetpink1, kovo 29, 2024, 10:35:05

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

violetpink1

Linkiu visiems ir visoms gerų, šiltų, pozityvių Šventų Velykų.
Po velykų prasidės kitas laikotarpis.
Neplanuoju daug ar dažnai rašyti.
Gal kartais numesiu kokią žinutę ir viskas.
Taip daugiau reikštis plano nebeturiu.
Mintys tiesą sakant irgi pasibaigė.
Norisi daugiau dėmesio skirti tam tikrai veiklai prie kompiuterio offline, atsijungus nuo visų paskyrų.
Na o jei prisijungus, tai nebent prie muzikos klausymo servisų.
Užsivedžiau du tekstinius failus:
muzikos klausymo logas eilės tvarka kaip klausau;
muzikos kūrėjų alfabetinis sąrašas.
Šituo dar norėčiau kažkada pasidalinti, bet tai daryti norėčiau nebent per kalėdas.
Ar kažkada tuo laikotarpiu.
Iki tol reikia pildyti tuos du failus.
Paskui, jei nepamesiu šitos idėjos, išsaugosiu juos pdf formate ir įkelsiu kur nors kada nors.
Primenu, kad savo tinklalapį uždarinėju.
Nėra prasmės kol kas jį laikyti.
Gal va jei pripildyčiau tuos du failus apie muziką, gal ir būtų prasmė juos įkelti į online, per nuosavą projektą.
Bet iki to - dar - labai toli.
Reiškimasis online atima asmenybės dalį.
Taip pat ir dėmesio.
Dabar aš noriu viską susistatyti taip, kad komunikuočiau tik asmuo-su-asmeniu kanalais ir nerašyčiau jokių public post'ų ar panašiai.
Tas nereiškia, kad nenoriu bendrauti - tai būtent yra priemonė - atsiriboti nuo perdėto sėdėjimo ir rašymo public online'e.
Taigi, gerų visiems ir visoms švenčių.
Prisijungti ketinu tik daug vėliau, kai bus arba kai būtų ką parodyti (tekstiniai failai).


violetpink1

Atsiribojęs, parašiau kiek daugiau nei 5 puslapių tekstą apie mano santykį su Absoliutu.
Tekstas apima skirtingus mano gyvenimo etapus, bet pagrinde - mano ankstesnes patirtis.
Paskui aš tai susieju su dabartimi.
Šiaip, čia dar tik pirmieji įspūdžiai mano surašyti.
Norint tikslesnio ir prasmingesnio, apie ateitį ir su pasvarstymais, reikėtų - kito teksto.
Bet pirmam įspūdžiui tai nėra blogas variantas.
Kažkoks įspūdžių vidurkis.
https://drive.google.com/file/d/1yWVjMc9sHYQvwrEcpg8YPliwu7Gu7Nbk/view?usp=sharing

violetpink1


Aukštyn