Slaptuju organizaciju pastebimi zenklai

Pradėjo Benamis, rugpjūčio 08, 2012, 00:21:06

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Na tema tikriausiai bus aiski :) Dar patariu perskaityti informacija patalpinta siame puslapyje http://www.ef511.net :)

Taigi pradesiu:



Ramūnas Rudokas: „Kūno piešiniai prasmingi tik man pačiam"

Ramūnas Rudokas turi dvi tatuiruotes ant peties ir ant dilbio, bet jų reikšmių atskleisti nelinkęs. „Žodžiais to nenupasakosi, - šypsosi aktorius. - Be to, mano kūno piešiniai prasmingi tik man pačiam, kitiems žinoti tų prasmių tikrai nebūtina." - 15min.lt

Tiesiog dievinu samokslo teorijas... ;D :D

Skunk

ILLUMINATI!!!!  :D

Asasinas

Turim dar vieną iliuminatą. :)

.L.U.T.H.O.R.

Laisvieji mūrininkai :D Šiaip tas tinklalapis vienpusis daugiau net neįdomu skaityti :) Iš tikrųjų koks skirtumas kam priklauso žmonės, svarbu ką jie daro. Čia kalbant apie tame tinklalapyje minimus Eliphas Levi, turiu jo knygą "Transcendentinės magijos doktrina", visai nieko veikalas.

astropasaulis

#4
spalio 06, 2012, 17:42:15 Redagavimas: spalio 06, 2012, 18:11:34 by astropasaulis
:)

crystal

#5
spalio 06, 2012, 17:47:56 Redagavimas: spalio 06, 2012, 18:13:01 by crystal
Na mane truputi prajuokino tas video, matyt todėl, kad muzikytė iš žaidimo ;D
( astropasauli-kam ištrynei ;D )

Neiprastas

Daug ko jus nesuprantate šis ženklas, tai tikrai ne "illiuminati" simbolis, kuri taip žmonės garbina. Jis teisingai žurnalistams ir pasakė, kad jam tai tik suteikia prasmę, nes tam kam neskirta, jis jokios reikšmės nesuteikia, tik išrinktieji gali naudotis jo suteikiamomis galiomis. Šis simbolis yra naudojamas ne tik blogų žmonių, bet ir siekiančių gėrio, tokie žmonės daugiausia pastebimi visuomenėje vien dėl to kad jiems taip lengviausia pasireikšti, tie kas duotas galimybės išnaudojo blogiui, turės atsakyti kūrėjui be jokiu išimčių. Todėl nereiktų kiekvieno priskirti sąmokslo teorijoms ir plačia gerklę rėkti "illiuminati", nieko nežinant...   

Aukštyn