Akimirkos mano akimis

Pradėjo Istillrighthere, gegužės 04, 2013, 11:37:34

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Istillrighthere

Jūsų teismui, mano laisvalaikio praleidimo rezultatai  ::)
Mėgstu fotografuoti įvairius daiktus, peizažus, architektūrą ir šiaip įvairias smulkmenėles  ::)
Tiesa rašant toks užsiėmimas mane labai ramina. Nukreipia dėmesį nuo minčių ir leidžia pažvelgti į aplinką kitomis akimis ::)






























Šiek tiek Italijos:

















O kitus darbelius, kelis, galite pamatyti čia:
https://twitter.com/Istillrighthere/media/grid

Gražių dienų visiems  ::)



Master

Be proto gražūs darbai :3 Vienu momentu net pagalvojau,  kad jie ištraukti iš interneto  :D

Istillrighthere

 :D
Ne, jie tikrai priklauso man  ::)

Ganėtinai skirtingo stiliaus ęsti, gal todėl ir paliko tokį įspūdį. Tiesiog vis dar savęs "nerandu" toje sferoje  ::)

Benamis

Pritariu Master :) Tikrai labai grazus darbai :-* Toks klausimas, gal galima butu gauti didesnes rezoliucijos sia nuotrauka:



? Pakeisciau savo darbastalio fona :-*

Istillrighthere

Oho, labai malonu  :D

Taip žinoma, tikiuosi tokio dydžio turėtų pakakti  ::)
Kokybė nelabai iš geresnių, nes tuo metu važiavau mašina   ::)

http://s14.postimg.org/5nrby5l5t/IMG_3207.jpg

Benamis


snofru


Teroras

Atgaiva akims :)

Istillrighthere

#8
gegužės 04, 2013, 13:14:00 Redagavimas: gegužės 04, 2013, 13:28:44 by Istillrighthere
Visa ši galerija pilna skirtingo fotografinio stiliaus yra daryta praėjusiais metais. Šiais metais, kolkas neturiu ką parodyti, bet kai tik turėsiu, būtinai pasidalinsiu  ::)

Labai džiaugiuosi, kad patiko  ::)

RoxiO

Šita paliko labai gerą įspūdį kažkodėl. Suteikia apmąstymų.


eternal.bliss

Na tikrai menininkė esi.  :)

Iron Tara

Čia matau kai kurios foto su fish eye darytos? Ar su programom kokiom padirbai?  ;)

Istillrighthere

#12
gegužės 04, 2013, 23:38:08 Redagavimas: gegužės 04, 2013, 23:41:01 by Istillrighthere
Oj, žuvies akies objektyvas kadaise buvo mano svajonė :) Dabar jau pamiršau apie jį, nes taip, padirbėjau su programėlėmis online :)

RoxiO - Nuotraukos pavadinimas yra "Jis". Nežinau tik kodėl taip man užgimė ::) Malonu ::)

eternal.bliss - na, gal geriau sakykime - mėgėja  :D Nes iki tikros menininkės dar oj kaip toli  ::) Dėkoju už komplimentą  ::)

eternal.bliss

Tai, kad žinok panašios foto parodose ir profesionalų albumuose būna  :D
Bet aišku ten kokių smulkmenų galiu ir nesužiurėti, tačiau dėl minties, tikrai neka prasčiau. :)

advena

Man patiko ši nuotrauka;

Aukštyn