Voice in my mind (paragraf 78 klipas ir muzika)

Pradėjo paragraf 78, gruodžio 12, 2012, 12:11:52

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78



Atradau savo seniai filmuotą klipą.
Filmavimas mano. Muzika mano. Vaidinome aš ir Okultistė

RoxiO

Labai įdomi idėja. O kokiu būdu kurta muzika?

paragraf 78

Žaidžiau kažkada su frutie lups, berods taip ta programa vadinasi. Sukuriau šiek tiek kompiuterinės muzijos, bet po to nusprogo programa, tai mečiau tą užsiėmimą.

Markamis

Keista muzika, keistas ir klipas. Bet tiesą sakant muzika užkabino truputi, gal tik kiek įvairesnė galėtų būti ( na suprantu, kad jau senai kurta, bet vis tiek :D ). Bandžiau kokią nors pagrindinę mintį įžvelgt ir šiaip gan sunkiai sekėsi. :/

OKULTISTE

Aš tai nesigilinau tada į "pagrindinę mintį", nesigilinu ir dabar... Man tik smagiai praleistas laikas...

Benamis

Cia kazkas lyg su zmoniu santykiais susije... :D Daugiau neikertu... Reikia Teroro klausti, jis pastebejau siek tiek prie meno, tai gal padarytu video-interpretacija :)

skerys

Jus vadinami gotai ar kokie ten? ;D :o

bs2000

pasirodo musu adminas sektantas :) visad rasydavo man kad rasyciau be klaidu o kai pats privele fruite lups :DD geda

omcikas

ir seniai tu taip naktim nemiegi, kiekvieną žinutę seki norėdamas prisikabint?

Benamis

Citata iš: bs2000  gruodžio 12, 2012, 23:54:15
pasirodo musu adminas sektantas :) visad rasydavo man kad rasyciau be klaidu o kai pats privele fruite lups :DD geda


Ka tu cia nusisneki?

paragraf 78

#10
gruodžio 13, 2012, 05:49:47 Redagavimas: gruodžio 13, 2012, 06:02:30 by paragraf 78
Šiaip jau aš ne gotas, o fantastas. Beje, gotai ne sekta, o subkultūra.
O klaidų angliškame tekste natūralu kad darau, nes angliškai nemoku, užtat gimtaja kalba rašau nedarydamas klaidų, ne tai kaip kai kurie, kurie pamatę vieną klaidą kalba kurios nemoki rėkia kad gėda.

Šiaip klipas yra apie du žmones kurių gyvenimas eina greta bet jie vienas kito nemato. Tada kartą jie susitinka. Bet nelaimingai išsiskiria.

2Pacas

Citata iš: skerys  gruodžio 12, 2012, 22:21:49
Jus vadinami gotai ar kokie ten? ;D :o
Tikru tikriausi :O

RoxiO

Citata iš: skerys  gruodžio 12, 2012, 22:21:49
Jus vadinami gotai ar kokie ten? ;D :o


O kas čia tokio neįtikėtino ir juokingo?

OKULTISTE

Citata iš: paragraf 78  gruodžio 13, 2012, 05:49:47
Šiaip jau aš ne gotas, o fantastas.

Hm... Tai kokiu fantastiniu personažu, jei ne gotu, bent jau porą metų buvai?

skerys

Citata iš: RoxiO  gruodžio 13, 2012, 10:21:26
Citata iš: skerys  gruodžio 12, 2012, 22:21:49
Jus vadinami gotai ar kokie ten? ;D :o


O kas čia tokio neįtikėtino ir juokingo?


Tuo-kad tokius gatvej lupdavau, kol jaunas buvau, pasenau, tai juoka tokie kelia, mol pasiklydusios sielos su kerzokais, eina ble vasara su tais plosciais, prisvinke.. ;D

Aukštyn