Telekinezė praktikoje

Pradėjo Benamis, birželio 13, 2012, 19:27:27

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Deja, Jūs negalite matyti šio pranešimo lankydamiesi forume kaip svečias.

Kodėl verta užsiregistruoti?

- Matysite visą nuo svečių paslėptą turinį.
- Galėsite bendrauti su kitais nariais privačiomis žinutėmis.
- Matysite visus forumo prisegtukus.
- Galėsite kurti naujas temas ir dalyvauti jau esančiuose.

Nelaukite, prisijunkite prie didžiausios bendruomenės, nagrinėjančios paslaptingus reiškinius jau šiandien!


Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.

likehsvilius

įdomus straipsnelis. +1.

NEXO

esu mokėsis ir tikrai patvirtinu, kad tai tiesa kelnoti daiktus dar nemoku, bet pasukti lapeli man išeina ir tuo pačiu išmokau valdyti savo energija pvz. jaučiu kaip rankoje yra psi kamuoliukas ir jis laksto nuo delno į kitą delną tie pratimai tikrai nuvargina aš tai kaip 1h padares jaučiu nebeturintis jėgu

KiPractice

@Benamis  ? sjp cia as buves dalyvis Ki practice.. norejau paklausti kaip suprast reikia daryt sukamuosius judesius cia tipo visa nugara sukt ar tikk kakla sukt ir visa laik ziuret i taska ?

.L.U.T.H.O.R.

Rašo, kad darykite galva, argi ne? @KiPractice 

KiPractice

Citata iš: Legionas  gegužės 24, 2016, 13:26:39Rašo, kad darykite galva, argi ne? @KiPractice
Na taip, bet juk vistiek negalima nutraukti žvilgsnio i taška ? Turiu omeny tu suki galva ir nutraukti zvilgsnio nuo tasko negalima ? Ar ne ?
-Is anksto dėkui

KiPractice

Beje noriu paklaust... ar vietoj tasko galima koncentruotis i koki medi kuri matai pro langa ? visai gerai koncentruojuosi ziuredamas i naturalius dalykus...

.L.U.T.H.O.R.

Tai nenutraukiant koncentracijos. Medis turi daug detalių geriau kažkoks vienalytis daiktas. Be to tada kiti pratimai nesusieina, tai taškas kaip tik viskam labai tinka.

KiPractice

Aisku , siandien buvo mano pirmoji 5min. koncentracijos pamoka, rytoj bus antra  :)

Vitus

Vaje, vaje, kaip viskas sudėtinga. Baisu net pagalvoti, kiek reikėtų pastangų, jei tokiu būdu pamėgintum iškrauti mašiną plytų...
O pirštu pajudinti popieriuką neišeina? :)

.L.U.T.H.O.R.

Kol sugebėjai plytą pakelti, o dar ir iš mašinos iškelti tikriausiai ne vieni ir ne dveji metai praėjo, ką jau kalbėt apie visą mašiną plytų, čia irgi panašiai.

KiPractice

@Legionas ,Sveikas , noriu šiandien paklaust žodžiu - vakar pirmajį kartą pavyko kažką padaryt... išejau į balkoną, pakvėpavau.... bandau delne sukaupti energija, delnas nukreiptas į apačią kad ir kraujas labiau suteketu... žodžiu po truputį apima jausmas delno srityje toks lyg truputi labai silpnai ranka purtytu (dėl elektros) , ranka pradejo stingti, ir jaučiu delnas skleidžia stipria šiluma... žodžiu kuo daugiau kaupiu -  tuo didesnis spaudimas rankoj kažkaip jausmas lyg oras spaustu tavo ranka taip kad net pati oda ir raumenys gilėja (spaudžiasi) toks jausmas.... žodžiu aš tą delną pridejau netoli veido ir jaučiu kaip sklinda šiluma nuo delno.... mamai parodžiau pridejau ranka 3-4cm nuo veido irgi tą patį pajuto (šilumą).... po to vėl tą patį padarau - tas pats :D... mano max maždaug kiek aš galiu šilumą išskleisti tai yra 7 centimetrai (šiluma net nežinau kaip kokiu 5-15  Celsijaus....

Žodžiu klausimas : ar čia labiau psi , ki ar jing ? Apskritai čia gi energija ?

.L.U.T.H.O.R.

Su šiluma labai apgaulinga gali būti, mūsų kūnai šiaip natūraliai skleidžia šilumą o dar jeigu kraujo priteka. Bet gali ir energija būti, čia pats paprasčiausias pratimas. Varinėk po kūną tada bus aišku. Iš vienos rankos(delno) iki peties tada į kitą petį ir iki delno į kojas ir panašiai. @KiPractice 

KiPractice

#13
liepos 15, 2016, 09:58:32 Redagavimas: liepos 15, 2016, 10:01:29 by KiPractice
Citata iš: Legionas  liepos 14, 2016, 23:08:25Su šiluma labai apgaulinga gali būti, mūsų kūnai šiaip natūraliai skleidžia šilumą o dar jeigu kraujo priteka. Bet gali ir energija būti, čia pats paprasčiausias pratimas. Varinėk po kūną tada bus aišku. Iš vienos rankos(delno) iki peties tada į kitą petį ir iki delno į kojas ir panašiai. @KiPractice
Nu blm, hmm.. bet tokia šiluma... nemanau ,kad kūnas gali skleisti tokią šilumą kokią aš padarau... Krč pakeliu ranką (kad kraujas NESUTEKĖTŲ) tas pats tik šiluma žymiai mažesnė dbr (išskleidimas apie 1-2cm) :D (ir apskirtai tas pats jausmas tik žymiai mažesnis - ranka silpnai slega , bet nebepurto (dėl elektros), oras vistiek silpnai spaudžia ranką, irgi labai silpnai stingsta (aiškus silpnai gal todėl nes aš visus tuos šitus efektus kuriuos paminėjau :D sudarau per maždaug 5-10 sekundžių.
Bet dėl paskutinio sakinio - gerai pabanadysiu... ir pasakysiu ar suveiks... Ei nors palauk... aš lauke buvau čia kažkada pavasario pradžioj kai buvo kažkur +5 celsijaus...Man šalta.... ir tą kartą pabandžiau įsivaizduoti kad po visą kūna cirkuliuoja energija ir ant išorės labiausiai (ratu nuo galvos iki rankos po to iki kojos po to iki kitos po to i kitą ranką ir taip ratu tik gan greitai) ir žodžiu apima jausmas kad pradeda ir jau visas kūnas šilti... šilteja visks kūne

.L.U.T.H.O.R.

Tibeto vienuoliai džiovina šlapius drabužius kūno šiluma, nes moka ją pakelti. Tiesiog fiziniai dalykai, nebūtinai energijos, nors priklauso kaip pažiūrėsi

Aukštyn