Skraidantys obuoliukai ir bildesiai

Pradėjo Once, liepos 14, 2016, 19:10:14

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Once

Sveiki, galbūt temos pavadinimas skamba keistai, tačiau tuoj viską suprasite...
Prieš porą savaičių nutiko toks kaip ir dalykas: gyvenu nuosavame name ir labai dažnai vasaros laikotarpiu sumasto katės kniaukti po langais, todėl visada balkone esu pasidėjęs nesunokusių obuoliukų, kad jeigu maišytų miegoti, galėčiau juos paleisti ir tokiu būdų nubaidyti kates. Tuo metu buvau pasiėmęs atostogų ir kadangi man labai patinka vasaros naktys (šilta, tylu), sėdėjau balkone su laptopu. Nežinau tiksliai kelinta valanda tada buvo (01:00 ar 02:00)  bet tylą nutraukė kažkoks bruzgesys kieme, darže. Pagalvojau, kad gal šuo naktinėja po kiemą ar taip koks gyvūnas peršoko per tvorą, todėl norėdamas jį nubaidyti, kad neištryptų daržų, paleidau obuoliuką. Kažkas ten buvęs nustojo skleisti garsus, tačiau nusprendžiau mesti dar kartą... Akimirką vyrojo tyla ir staiga į balkoną iš daržo pusės atskrido mano mestas obuoliukas. Stovėjau sustingęs ir bandžiau kažką išgirsti. Iš kišenės išsitraukiau telefoną ir įsijungiau prožektorių, deja šviesa nepasiekė taip toli (gal ir gerai). Nežinodamas ką daugiau ir bedaryti, išėjau iš balkono ir uždariau duris. Staiga po durų uždarymo išgirdau kaip į balkoną atskrido ir antrasis obuoliukas, kuris trenkėsi į duris. Tuoj pat nusileidau į pirmą aukštą patikrinti ar lauko durys uždarytos. Kas atkreipė mano dėmesy, būnant pirmame aukšte, buvo tai, kad šuo miegojo viduję (visą laiką). Ryte iš smalsumo nuėjau į daržą įsitikinti, kad vakar apsilankė benamis ar šiaip koks užklydėlis, kuris perlipo tvorą ir ieškojo darže kažko valgomo. Žinoma, jokių pėdų žymių, net gi jokių letenų žymių (ieškojau visko) neradau. Kažkaip nesureikšminau šito dalyko per ne lyg iki vakar nakties. Eidamas miegoti išjungiau stalinę lempą, atsiguliau į lovą ir pro atvirą langą išgirdau garsą. Kažkas ten buvęs pirštais tukseno į namo sieną netoli mano lango. Tuksenimas retsykiais buvo pastovus-monotoniškas, kartais visai atsitiktinis. Vėl gi buvo apie 02:00 ryto. Gulėjau lovoje sustingęs ir klausiau, staiga garso nebeliko, įsivyravo tyla. Šiandien vėl prisiminiau, kas nutiko prieš 2 savaites ir niekaip neišeina iš galvos tai, kad:
- Niekas nebuvo paimta ir neradau nei pėdų, nei letenų žymių;
- Kažkas kas buvo tada, atėjo vėl į kiemą (tikriausiai);
- Kodėl tas kažkas norėtų manę paerzinti, ar galbūt įbauginti...;
Ką jūs manote?

.L.U.T.H.O.R.

Gal turi nuotrauką kaip atrodo kiemas/daržas iš balkono kuria galėtum pasidalinti?

Aukštyn